🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1565.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688452 вiд 2024-04-16 17:09:48

OlegSh
№ 1688449 вiд 2024-04-16 15:52:33

А афроавстралійці чи афроантарктиди, про них чому забуваємо?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688451 вiд 2024-04-16 16:07:35

Пишуть, один із братів Капранових помер (Дмитро). Ще й не старий - 56 років. R. I. P.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688450 вiд 2024-04-16 15:59:47

OlegSh
№ 1688449 вiд 2024-04-16 15:52:33

Tiger Woods

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688449 вiд 2024-04-16 15:52:33

Здається у наведеній класифікації забулися за афроєвропейців: Мбаппе. Цікаво також було б побачити афроазіата :-)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688448 вiд 2024-04-16 15:50:54

Vichny
№ 1688447 вiд 2024-04-16 15:19:50

Та то всьо хуйня
--------------------------------
То все хуйня, то все до сраки,
Оці мімози, рози, маки …

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688447 вiд 2024-04-16 15:19:50

Та то всьо хуйня

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688446 вiд 2024-04-16 13:55:36

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1688445 вiд 2024-04-16 13:45:28

Valeriy
№ 1688438 вiд 2024-04-16 12:56:21

Зі свого боку переконаний, що нєгрів з Африки слід називати афронєграми.
--------------------------------------------
Цілком підтримую, хоч існує третя новітня версія, називати їх афроафриканцями, де друга, в нас час вже канонічна версія, афроамериканцями.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688445 вiд 2024-04-16 13:45:28

Valeriy
№ 1688438 вiд 2024-04-16 12:56:21

Зі свого боку переконаний, що нєгрів з Африки слід називати афронєграми.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688444 вiд 2024-04-16 13:36:30

Valeriy
№ 1688439
з цим важко сперечатись
думаю що майже всі хто займався б-яким спортом підтвердять що навіть коли на тиждень випадаєш з тренувального ритму, у тебе одразу техніка «валиться» … голова думає, як завжди, а м'язи гальмують
до речі раз вже про кіно тут трохи почали згадувати. у фільмі miracle
https://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_(2004_film)
про те як штатівська студентська збірна виграла зимову олімпіаду 80го року…
там був момент коли тренер казав американцям що з нашим рівнем таланту ми нічого не зможемо совєтам протиставити, крім нашої фізухи. тому ми повинні фізично бути готовими на 1500%… на чому, власне, вони й виграли…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688443 вiд 2024-04-16 13:31:07

Goran134
№ 1688441
я, звичайно, трохи з тролінгом написав. якщо погода і надалі така буде, то прийдеться додивитись :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688442 вiд 2024-04-16 13:29:40

Batyj
№ 1688440 вiд 2024-04-16 13:18:24

№ 1688437
а ты не хочешь рассказать мне, какой стороной клюшки «правильно» бросать по воротам? Вогнутой или выпуклой?
-----------------------------------------------------
В Союзе, вообще-то, в спорттоварах клюшки продавались именно такие как ты любишь, а именно не «кривые», а «ровные», т. е. идеально плоские.
Дальше объяснять не намерен, а просто добавлю пожелание не только смотреть футбол, но и видеть футбол.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688441 вiд 2024-04-16 13:27:04

Для того шоб Фолаут зайшов, треба в свій час було грать в Фолаут 2)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688440 вiд 2024-04-16 13:18:24

№ 1688437
а ты не хочешь рассказать мне, какой стороной клюшки «правильно» бросать по воротам? Вогнутой или выпуклой?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688439 вiд 2024-04-16 12:59:40

sk (здалеку)
№ 1688436 вiд 2024-04-16 12:42:51

про «витривалість» у футболі - якось «не модно»
вже ж навіть статистику не показують хто скільки км набігав
з урахуванням хуліярда замін які можна робити…
-----------------------------------------------
Так, не модно. Але я не модник і знаю (з власного досвіду гри в футбол і взагалі будь якої фізичної роботи), що імовірність неточності при виконнанні рухів на координацію збільшується при збільшенні втомленності.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688438 вiд 2024-04-16 12:56:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1688435 вiд 2024-04-16 11:58:50

Valeriy
№ 1688431 вiд 2024-04-16 11:47:50

Згідно канонів расизму, Астон Вілла - це команда метисів і квартеронів (як свого часу Металіст був командою миронів ;)
---------------------------------------------
Не буду сперечатись з фахывцями-науковцями.
Але я маю свої власні визначення з приводу цього негр-полунегр-чвертьнегр.
Особливо мене в цьому переконало після того як одна дура (їх взагалі-то побільше) сказала, що негрів з Нігерії (тобто африки) треба називати не негами, а афроАМЕРИКАНЦЯМИ. Навіть співзвучність слова негр і Нігерія їй нічого не говорило.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688437 вiд 2024-04-16 12:49:24

Batyj
№ 1688396 вiд 2024-04-15 22:20:19

Челси повело 1-0.
Перед этим нападник Эверона замыкал прострел, как положенно, дальней ногой. С 1 метра выше ворот..
Так шо дело не в том, дальняя нога или ближняя, а в том, что ровная или кривая..
-------------------------------------------
Владимир, это что за дилетантское рассуждения - ровная нога … кривая нога. Это же уровень тех, кто пишет, что футбол это непонятная беготня 22 человек за одним мячом.
Я вчера из-за Воли (перезагружал при сбое приставку) пропустил начало и момент не видел, но по своим футбольным наблюдениям и личной практике предположу, что игрок не попал по центру мяча, а ударил под него.
Вообще, в основном, в футболе важно, если хочеш бить точно, при ударе попадать по центру мяча.
Удар по мячу это если описать физически, воздействие одного физического тела на другое, и соответственно подчиняется физическим законам.
Теперь еще раз о (моей) теории замыкания прострелов.
Представь, что теннисист отбивает летящий к нему мяч, не обратно на сторону противника, а повернувшись в пол-оборота к полету мяча, отбить его в сторону боковых трибун. Как задачка?
Так и Ванат махнул мимо летящего мяча, так как попасть
по мячу ударом под (приблизительно) 90 градусов к направлению полета не просто. Дети, например, стараясь пробить по катящемуся мячу ближней ногой промахиваются раз за разом, и наоборот, футболисты при розыгрыше свободных ударов откатывают мяч бьющему игроку под удар именно дальней ногой. Почему же не наоборот?
Вернемся к замыканию прострелов … При встрече мяча дальней ногой угол атаки уже не 90 градусов, как при
ближней, а приблизительно (в зависимости от положения всего тела бьющего) 30-45 градусов. При этом а) площадь соприкосновения ноги с мячом почти всегда увеличивается б) продолжительность времени возможного пересечения движения ноги с траекторией полета мяча увеличивается в) сила удара из-за частично встречного движения увеличивается и г) процент попадания по центру мяча увеличивается.
Опять же, это все из личной практики, а теорию я вынужден был сейчас придумывать, так как кто-то смотрит и видит, а другой просто смотрит. (Холмс Ватсону при их первой личной встрече)

.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688436 вiд 2024-04-16 12:42:51

про «витривалість» у футболі - якось «не модно»
вже ж навіть статистику не показують хто скільки км набігав
з урахуванням хуліярда замін які можна робити…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688435 вiд 2024-04-16 11:58:50

Valeriy
№ 1688431 вiд 2024-04-16 11:47:50

Згідно канонів расизму, Астон Вілла - це команда метисів і квартеронів (як свого часу Металіст був командою миронів ;)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688434 вiд 2024-04-16 11:53:42

Akela
№ 1688432 вiд 2024-04-16 11:48:35

2 Valeriy
№ 1688430
У поета не може бути «правильно» чи «неправильно». Поет так бачить, бо він митець)
--------------------------------------
А як тоді пояснити існування десятків тисяч праць по теорії поезії для майже всіх існуючих пиьмових мов?
Як почав писати твір у своїй манері амфібрахієм, то їм вже і продовжуй.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688433 вiд 2024-04-16 11:49:58

Batyj
№ 1688417 вiд 2024-04-16 00:10:29

Моледежка ю18 по какею выиграла у Дании 3:1
Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1688429 вiд 2024-04-16 11:32:10

«В Копенгагене горит здание фондовой биржи Бёрсен»

на відео видно як шпиль впав.
--------------------------------------------
Хммм.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688432 вiд 2024-04-16 11:48:35

2 Valeriy
№ 1688430
У поета не може бути «правильно» чи «неправильно». Поет так бачить, бо він митець)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688431 вiд 2024-04-16 11:47:50

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1688412 вiд 2024-04-15 23:02:18

Мудрик сeбe дивнo вeдe… ствoрив гoл i всe пoх, всi рaдiють i oнiмaються - a вiн нiяких eмoцiй
-----------------------------------------
Ще до біло-негритянського побоїща з приводу пробиття пенальті зауважив, що після забитого голу до Джексона
обніматися підбігли миттєво всі наявні негри та один напів-негр, а вже потім підтюпцем інші.
А потім вже був конфлікт, де негри хотіли забрати право пробиття пенальті, спираючись на те, що саме Мадуеке його заробив.
Позавчора перший раз подивився Астон Віллу і зауважив, що це команда напів і начверть негрів, що зразу робить
цю команду фізично витривалою від природи просто згідно генетики.
В Челсі ж більшість негрів нормальні, чистопородні.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688430 вiд 2024-04-16 11:33:49

Vichny
№ 1688415 вiд 2024-04-15 23:37:04

палмер-хуярмер
-------------------------
Як поет поету зауважу, що правильно треба писати
не палмер-хуярмер, а паЛмер-хуяЛмер.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688429 вiд 2024-04-16 11:32:10

«В Копенгагене горит здание фондовой биржи Бёрсен»

на відео видно як шпиль впав.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688428 вiд 2024-04-16 10:10:04

LAZY
№ 1688427
та можна, звичайно, включити серіал, через дві серії зрозуміти що то «унілойє гавно», але чесно додивитись всі 5 сезонів очікуючи що в кінці все-таки буде «канхфетка»
я дивився декілька спорт серіалів. там немає інтриги. просто інфа «зсередини». цікаво якщо хтось слідкував за командою минулий сезон, побачити що відбувалось всередині
але +- те саме що було, наприклад, і в сезоні 2018…
брейк-пойнт - серію про теніс. закрили нах після 2го сезону. нічого нового. звичайне стандатне бла-бла-бла якого вистачає перед кожним турніром…
пробували «врятувати» те кіно більше показуючи гьорл-френдш тенісистів, але після цього ще більше всіх відвернуло. тому що якщо хтось хоче на «сіськи» подивитись - є інше кіно…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688427 вiд 2024-04-16 09:52:37

Завжди цікавили ідіоти, які судять по серіалу або фільму з першої серії. «Включіл матчь, пєрвиє 15 мінут скучниє, виключіл, какаято хуйня».
Але це було б ще пів-биди, але ж потім такі дебіли ще і відгуки лізуть висірати, сука.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688426 вiд 2024-04-16 09:47:15

розрекламували тут «фолаут» кіно
включив. преша серія - і вже якесь там весілля… енєєєє. там такий «хокей нє нужен» - включив :)
до речі Олма підказав нетфлікс почав показ «требл» - минули сезон ман-сіті…
ну +- таке собі. я фанатів коли (по-моєму у 2018) було те саме кіно про перший (чи другий) сезон пепа в сіті… якщо хто бачив те кіно, то зараз +- нічого нового. пеп досить харизматичний чувак з цікавими меседжами в роздягальні. але це вже було в минулому сезоні :)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688425 вiд 2024-04-16 09:40:10

Batyj
№ 1688423
я теж інколи звертаю увагу на оцінки на софаскор
у мудрика ледь не найкраща оцінка в команді (хоча команда на 90% позиційно грає правим флангом і мудри при атаці часто курить бамбук, а при захисті - краще не згадувати) …
а миколинко, якого і поруч не було з жодним з пропущених голів - отримав одну з найнижчих оцінок…
видно «штучному інтелекту» ще потрібно навчатись (чи наше розуміння футболу не дотягує) :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688424 вiд 2024-04-16 09:16:29

Гы, а фанаты - наобррот..
Микола и Пикфорд - луччие среди худших..
Или оне так стебутся?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688423 вiд 2024-04-16 09:13:30

Миколу сделали крайним в проебе. Софтпоптал дал 5,5 как и вратарю..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688422 вiд 2024-04-16 08:23:17

Тим часом, блядський жопсон знову крутить жопою та сповільнює процес:

https://thehill.com/homenews/house/4595993-speaker-johnson-unveils-plan-for-ukraine-israel-at-closed-door-gop-meeting/

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688421 вiд 2024-04-16 06:31:20

Sauron
№ 1688410
Та то нічого, сьогодні та в середу залізе так, що аж Вічний заколдобиться.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688420 вiд 2024-04-16 00:33:22

2 Bobb
№ 1688377
Бʼють же не по паспорту, а по морді.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688419 вiд 2024-04-16 00:22:43

https://x.com/EPLBible/status/1779970839242277274
Челсі вирішує, хто буде бити пенальті

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688418 вiд 2024-04-16 00:16:06

Менеджмент Челсі скористався опцією автоматичної зміни угоди Михайла Мудрика. Передбачається, що український вінгер захищатиме кольори клубу до 30 червня 2031 року.

у Мудрика залишилося сім років за угодою на 97 000 фунтів на тиждень до 2031-го

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688417 вiд 2024-04-16 00:10:29

Моледежка ю18 по какею выиграла у Дании 3:1. Это второй выигрыш уже, вчера Японию 4:1..

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688416 вiд 2024-04-15 23:54:57

Сергій Коваленко
@sergeykovalenko
·
2m
Єврокомісар з енергетики закликала ENTSO-E дозволити збільшення імпорту електрики в Україну

Дозволений максимум на імпорт сьогодні лишається на рівні 1700 МВт

Начебто максимум що ми можемо підкачати з Європи це 5 г-ватт. Сумарна потужність маневрових, які знищені, 7-8 г-ватт…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688415 вiд 2024-04-15 23:37:04

палмер-хуярмер

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688414 вiд 2024-04-15 23:29:12

Я такого цирку з пенальті не пригадаю.
При чому палмер же стандартний пенальтист. Ні. Майже рукопашна була хто буде бити…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1688413 вiд 2024-04-15 23:11:54

В атлантике лодок нету. Нато асю атлантику прослушивает. Стационарные посты автоматические. Лодки в ясеверном океане и северной части Тихого..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.