ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688452 вiд 2024-04-16 17:09:48OlegSh № 1688449 вiд 2024-04-16 15:52:33 А афроавстралійці чи афроантарктиди, про них чому забуваємо?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688451 вiд 2024-04-16 16:07:35Пишуть, один із братів Капранових помер (Дмитро). Ще й не старий - 56 років. R. I. P.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688450 вiд 2024-04-16 15:59:47OlegSh № 1688449 вiд 2024-04-16 15:52:33 Tiger Woods
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688449 вiд 2024-04-16 15:52:33Здається у наведеній класифікації забулися за афроєвропейців: Мбаппе. Цікаво також було б побачити афроазіата :-)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688448 вiд 2024-04-16 15:50:54Vichny № 1688447 вiд 2024-04-16 15:19:50 Та то всьо хуйня -------------------------------- То все хуйня, то все до сраки, Оці мімози, рози, маки …
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688447 вiд 2024-04-16 15:19:50Та то всьо хуйня
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688446 вiд 2024-04-16 13:55:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1688445 вiд 2024-04-16 13:45:28 Valeriy № 1688438 вiд 2024-04-16 12:56:21 Зі свого боку переконаний, що нєгрів з Африки слід називати афронєграми. -------------------------------------------- Цілком підтримую, хоч існує третя новітня версія, називати їх афроафриканцями, де друга, в нас час вже канонічна версія, афроамериканцями.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688445 вiд 2024-04-16 13:45:28Valeriy № 1688438 вiд 2024-04-16 12:56:21 Зі свого боку переконаний, що нєгрів з Африки слід називати афронєграми.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688444 вiд 2024-04-16 13:36:30Valeriy № 1688439 з цим важко сперечатись думаю що майже всі хто займався б-яким спортом підтвердять що навіть коли на тиждень випадаєш з тренувального ритму, у тебе одразу техніка «валиться» … голова думає, як завжди, а м'язи гальмують до речі раз вже про кіно тут трохи почали згадувати. у фільмі miracle https://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_(2004_film) про те як штатівська студентська збірна виграла зимову олімпіаду 80го року… там був момент коли тренер казав американцям що з нашим рівнем таланту ми нічого не зможемо совєтам протиставити, крім нашої фізухи. тому ми повинні фізично бути готовими на 1500%… на чому, власне, вони й виграли…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688443 вiд 2024-04-16 13:31:07Goran134 № 1688441 я, звичайно, трохи з тролінгом написав. якщо погода і надалі така буде, то прийдеться додивитись :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688442 вiд 2024-04-16 13:29:40Batyj № 1688440 вiд 2024-04-16 13:18:24 № 1688437 а ты не хочешь рассказать мне, какой стороной клюшки «правильно» бросать по воротам? Вогнутой или выпуклой? ----------------------------------------------------- В Союзе, вообще-то, в спорттоварах клюшки продавались именно такие как ты любишь, а именно не «кривые», а «ровные», т. е. идеально плоские. Дальше объяснять не намерен, а просто добавлю пожелание не только смотреть футбол, но и видеть футбол.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688441 вiд 2024-04-16 13:27:04Для того шоб Фолаут зайшов, треба в свій час було грать в Фолаут 2)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688440 вiд 2024-04-16 13:18:24№ 1688437а ты не хочешь рассказать мне, какой стороной клюшки «правильно» бросать по воротам? Вогнутой или выпуклой?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688439 вiд 2024-04-16 12:59:40sk (здалеку) № 1688436 вiд 2024-04-16 12:42:51 про «витривалість» у футболі - якось «не модно» вже ж навіть статистику не показують хто скільки км набігав з урахуванням хуліярда замін які можна робити… ----------------------------------------------- Так, не модно. Але я не модник і знаю (з власного досвіду гри в футбол і взагалі будь якої фізичної роботи), що імовірність неточності при виконнанні рухів на координацію збільшується при збільшенні втомленності.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688438 вiд 2024-04-16 12:56:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1688435 вiд 2024-04-16 11:58:50 Valeriy № 1688431 вiд 2024-04-16 11:47:50 Згідно канонів расизму, Астон Вілла - це команда метисів і квартеронів (як свого часу Металіст був командою миронів ;) --------------------------------------------- Не буду сперечатись з фахывцями-науковцями. Але я маю свої власні визначення з приводу цього негр-полунегр-чвертьнегр. Особливо мене в цьому переконало після того як одна дура (їх взагалі-то побільше) сказала, що негрів з Нігерії (тобто африки) треба називати не негами, а афроАМЕРИКАНЦЯМИ. Навіть співзвучність слова негр і Нігерія їй нічого не говорило.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688437 вiд 2024-04-16 12:49:24Batyj № 1688396 вiд 2024-04-15 22:20:19 Челси повело 1-0. Перед этим нападник Эверона замыкал прострел, как положенно, дальней ногой. С 1 метра выше ворот.. Так шо дело не в том, дальняя нога или ближняя, а в том, что ровная или кривая.. ------------------------------------------- Владимир, это что за дилетантское рассуждения - ровная нога … кривая нога. Это же уровень тех, кто пишет, что футбол это непонятная беготня 22 человек за одним мячом. Я вчера из-за Воли (перезагружал при сбое приставку) пропустил начало и момент не видел, но по своим футбольным наблюдениям и личной практике предположу, что игрок не попал по центру мяча, а ударил под него. Вообще, в основном, в футболе важно, если хочеш бить точно, при ударе попадать по центру мяча. Удар по мячу это если описать физически, воздействие одного физического тела на другое, и соответственно подчиняется физическим законам. Теперь еще раз о (моей) теории замыкания прострелов. Представь, что теннисист отбивает летящий к нему мяч, не обратно на сторону противника, а повернувшись в пол-оборота к полету мяча, отбить его в сторону боковых трибун. Как задачка? Так и Ванат махнул мимо летящего мяча, так как попасть по мячу ударом под (приблизительно) 90 градусов к направлению полета не просто. Дети, например, стараясь пробить по катящемуся мячу ближней ногой промахиваются раз за разом, и наоборот, футболисты при розыгрыше свободных ударов откатывают мяч бьющему игроку под удар именно дальней ногой. Почему же не наоборот? Вернемся к замыканию прострелов … При встрече мяча дальней ногой угол атаки уже не 90 градусов, как при ближней, а приблизительно (в зависимости от положения всего тела бьющего) 30-45 градусов. При этом а) площадь соприкосновения ноги с мячом почти всегда увеличивается б) продолжительность времени возможного пересечения движения ноги с траекторией полета мяча увеличивается в) сила удара из-за частично встречного движения увеличивается и г) процент попадания по центру мяча увеличивается. Опять же, это все из личной практики, а теорию я вынужден был сейчас придумывать, так как кто-то смотрит и видит, а другой просто смотрит. (Холмс Ватсону при их первой личной встрече) .
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688436 вiд 2024-04-16 12:42:51про «витривалість» у футболі - якось «не модно» вже ж навіть статистику не показують хто скільки км набігав з урахуванням хуліярда замін які можна робити…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688435 вiд 2024-04-16 11:58:50Valeriy № 1688431 вiд 2024-04-16 11:47:50 Згідно канонів расизму, Астон Вілла - це команда метисів і квартеронів (як свого часу Металіст був командою миронів ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688434 вiд 2024-04-16 11:53:42Akela № 1688432 вiд 2024-04-16 11:48:35 2 Valeriy № 1688430 У поета не може бути «правильно» чи «неправильно». Поет так бачить, бо він митець) -------------------------------------- А як тоді пояснити існування десятків тисяч праць по теорії поезії для майже всіх існуючих пиьмових мов? Як почав писати твір у своїй манері амфібрахієм, то їм вже і продовжуй.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688433 вiд 2024-04-16 11:49:58Batyj № 1688417 вiд 2024-04-16 00:10:29 Моледежка ю18 по какею выиграла у Дании 3:1 Voxa (м. Запоріжжя) № 1688429 вiд 2024-04-16 11:32:10 «В Копенгагене горит здание фондовой биржи Бёрсен» на відео видно як шпиль впав. -------------------------------------------- Хммм.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688432 вiд 2024-04-16 11:48:352 Valeriy№ 1688430У поета не може бути «правильно» чи «неправильно». Поет так бачить, бо він митець)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688431 вiд 2024-04-16 11:47:50Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1688412 вiд 2024-04-15 23:02:18 Мудрик сeбe дивнo вeдe… ствoрив гoл i всe пoх, всi рaдiють i oнiмaються - a вiн нiяких eмoцiй ----------------------------------------- Ще до біло-негритянського побоїща з приводу пробиття пенальті зауважив, що після забитого голу до Джексона обніматися підбігли миттєво всі наявні негри та один напів-негр, а вже потім підтюпцем інші. А потім вже був конфлікт, де негри хотіли забрати право пробиття пенальті, спираючись на те, що саме Мадуеке його заробив. Позавчора перший раз подивився Астон Віллу і зауважив, що це команда напів і начверть негрів, що зразу робить цю команду фізично витривалою від природи просто згідно генетики. В Челсі ж більшість негрів нормальні, чистопородні.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688430 вiд 2024-04-16 11:33:49Vichny № 1688415 вiд 2024-04-15 23:37:04 палмер-хуярмер ------------------------- Як поет поету зауважу, що правильно треба писати не палмер-хуярмер, а паЛмер-хуяЛмер.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688429 вiд 2024-04-16 11:32:10«В Копенгагене горит здание фондовой биржи Бёрсен» на відео видно як шпиль впав.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688428 вiд 2024-04-16 10:10:04LAZY № 1688427 та можна, звичайно, включити серіал, через дві серії зрозуміти що то «унілойє гавно», але чесно додивитись всі 5 сезонів очікуючи що в кінці все-таки буде «канхфетка» я дивився декілька спорт серіалів. там немає інтриги. просто інфа «зсередини». цікаво якщо хтось слідкував за командою минулий сезон, побачити що відбувалось всередині але +- те саме що було, наприклад, і в сезоні 2018… брейк-пойнт - серію про теніс. закрили нах після 2го сезону. нічого нового. звичайне стандатне бла-бла-бла якого вистачає перед кожним турніром… пробували «врятувати» те кіно більше показуючи гьорл-френдш тенісистів, але після цього ще більше всіх відвернуло. тому що якщо хтось хоче на «сіськи» подивитись - є інше кіно…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688427 вiд 2024-04-16 09:52:37Завжди цікавили ідіоти, які судять по серіалу або фільму з першої серії. «Включіл матчь, пєрвиє 15 мінут скучниє, виключіл, какаято хуйня». Але це було б ще пів-биди, але ж потім такі дебіли ще і відгуки лізуть висірати, сука.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688426 вiд 2024-04-16 09:47:15розрекламували тут «фолаут» кіно включив. преша серія - і вже якесь там весілля… енєєєє. там такий «хокей нє нужен» - включив :) до речі Олма підказав нетфлікс почав показ «требл» - минули сезон ман-сіті… ну +- таке собі. я фанатів коли (по-моєму у 2018) було те саме кіно про перший (чи другий) сезон пепа в сіті… якщо хто бачив те кіно, то зараз +- нічого нового. пеп досить харизматичний чувак з цікавими меседжами в роздягальні. але це вже було в минулому сезоні :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688425 вiд 2024-04-16 09:40:10Batyj № 1688423 я теж інколи звертаю увагу на оцінки на софаскор у мудрика ледь не найкраща оцінка в команді (хоча команда на 90% позиційно грає правим флангом і мудри при атаці часто курить бамбук, а при захисті - краще не згадувати) … а миколинко, якого і поруч не було з жодним з пропущених голів - отримав одну з найнижчих оцінок… видно «штучному інтелекту» ще потрібно навчатись (чи наше розуміння футболу не дотягує) :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688424 вiд 2024-04-16 09:16:29Гы, а фанаты - наобррот..Микола и Пикфорд - луччие среди худших..Или оне так стебутся?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688423 вiд 2024-04-16 09:13:30Миколу сделали крайним в проебе. Софтпоптал дал 5,5 как и вратарю..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688422 вiд 2024-04-16 08:23:17Тим часом, блядський жопсон знову крутить жопою та сповільнює процес: https://thehill.com/homenews/house/4595993-speaker-johnson-unveils-plan-for-ukraine-israel-at-closed-door-gop-meeting/
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688421 вiд 2024-04-16 06:31:20Sauron № 1688410 Та то нічого, сьогодні та в середу залізе так, що аж Вічний заколдобиться.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688420 вiд 2024-04-16 00:33:222 Bobb№ 1688377Бʼють же не по паспорту, а по морді.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688419 вiд 2024-04-16 00:22:43https://x.com/EPLBible/status/1779970839242277274 Челсі вирішує, хто буде бити пенальті
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688418 вiд 2024-04-16 00:16:06Менеджмент Челсі скористався опцією автоматичної зміни угоди Михайла Мудрика. Передбачається, що український вінгер захищатиме кольори клубу до 30 червня 2031 року.у Мудрика залишилося сім років за угодою на 97 000 фунтів на тиждень до 2031-го
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688417 вiд 2024-04-16 00:10:29Моледежка ю18 по какею выиграла у Дании 3:1. Это второй выигрыш уже, вчера Японию 4:1..
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688416 вiд 2024-04-15 23:54:57Сергій Коваленко @sergeykovalenko · 2m Єврокомісар з енергетики закликала ENTSO-E дозволити збільшення імпорту електрики в Україну Дозволений максимум на імпорт сьогодні лишається на рівні 1700 МВт … Начебто максимум що ми можемо підкачати з Європи це 5 г-ватт. Сумарна потужність маневрових, які знищені, 7-8 г-ватт…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688415 вiд 2024-04-15 23:37:04палмер-хуярмер
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688414 вiд 2024-04-15 23:29:12Я такого цирку з пенальті не пригадаю. При чому палмер же стандартний пенальтист. Ні. Майже рукопашна була хто буде бити…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1688413 вiд 2024-04-15 23:11:54В атлантике лодок нету. Нато асю атлантику прослушивает. Стационарные посты автоматические. Лодки в ясеверном океане и северной части Тихого..