olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687972 вiд 2024-04-09 17:51:19Книга: ЯНУШ БУҐАЙСЬКИЙ «Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» 2022 р. https://nashformat.ua/products/nespromozhna-derzhava.-instruktsiya-z-rozshmatuvannya-rosii-930021 ТОП-Продажів
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687971 вiд 2024-04-09 17:47:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1687969 Мені не хочеться зараз про це дискутувати, бо ми надто далекі від таких сценаріїв. :( Але я так бачу. Якщо дійшли до кордону, а русня не припиняє обстріли - значить час на санітарну зону і наші партнери не зможуть сказати ніт в такій ситуації. Короче, ладно.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687970 вiд 2024-04-09 17:45:31Захід мав або задушити санкціями підарів, щоб не було грошей на війну, або дати стільки зброї, скільки нам треба, щоб їх вигнати. В рез-ті - трішки санкцій і трішки зброї (яку іноді навіть за гроші нам не хочуть продати, в той час коли русня купує багато у інших тиранів).
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687969 вiд 2024-04-09 17:44:13Sauron № 1687966 ну добре, прорвали ми фронт і навіть дійшли до кордону. І? лінія фронта не під Оріховим, а по кордону. До речі, для того ж Харькова нічого не зміниться :( Чому кацапія має розпадатись? Навпаки - «НАТО руками України напало на наші нові території», «сплотимось ще щільніне навколо фюрера».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687968 вiд 2024-04-09 17:42:48У німців 15 систем Петріот, але українцям у великій війні проти русні має вистачити і півтори штуки. Просто будьте винахідливі і зберіть все населення і армію в Києві - він же ж захищений. :( --- Німеччина “майже вичерпала” запаси власних систем протиповітряної оборони Patriot, тому не може нічого надати Україні. Зараз Берлін веде пошук країн, де можна взяти системи ППО для України.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687967 вiд 2024-04-09 17:42:39Також слід усвідомлювати, що навіть за обмеженого обсягу ресурсів Фуйло до останнього буде забезпечувати армію та «сіловіков» - нехай хоч решта кацапів досмоктуватиме останній фуй без солі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687966 вiд 2024-04-09 17:37:39«Поразка» - це їх неможливість тримати фронт і жест добрай волі по відношенню до Криму і Донбасу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687965 вiд 2024-04-09 17:36:59Свого часу вєлікая общность лєц - савєцкій нарот - розпалася за лічені роки (хоча ватні рецидиви, як бачимо, мають місце). Фуйло за допомогою нафтогазового бабла те створило схожу «общность», яку назвало просто «рускіє». Скільки вона проіснує без бабла - на сьогодні гіпотетичне питання, бо кількість бабла поки що помітно не зменшується попри санкції та інші фуянкції.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687964 вiд 2024-04-09 17:36:28«поразка московії неминуче призведе до її розвалу» спитаю - а чому? і шо саме вкладається в значення - «поразка».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687963 вiд 2024-04-09 17:35:15Voxa (м. Запоріжжя) № 1687961 вiд 2024-04-09 17:31:36 > Зараз економічно в них все гаразд, Гроші є. Якщо гіпотетично уявити, що вони йдуть до своєї поразки, то це означало б також, що ми їм повністю зупинили нафтогроші і також пошкодили економіку в багатьох галузях. А значить і грошей не буде, а то вже швидкий крах.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687962 вiд 2024-04-09 17:33:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1687957 > Навіть якшо нас озброїти вдосталь усим чим попросим. Нічого глобально не зміне. Звісно тут важко знати на 100%, але в мене чомусь немає сумнівів, що їхня поразка почала б їхній розвал. Інакше не може бути, коли країна побудована на понтах, насиллі та на владі однієї людини.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687961 вiд 2024-04-09 17:31:36окрім національних рухів, які центру важко втримувать, совок був економічно слабким. Соціалізм може триматись тіки завдяки диктатурі і рабській праці. Як тіки дали слабину, все полетіло під откос. І совок впав. Зараз економічно в них все гаразд, Гроші є. Тому жалюгідні потуги національних окраїн легко гасяться донатом бабла з центра, ну або за допомогою силовиків найнятих за ті ж гроші. Інших причин там нема. Повстання проти умовної диктатури? Відсоток людей прагнучих реальних демократичних свобод менший статистичної похибки.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687960 вiд 2024-04-09 17:28:13Enot № 1687950 вiд 2024-04-09 15:04:21 > Вони бояться розвалу Росії. Не агресії Путіна, а розвалу Росії. Ну, тоді вони за те, щоб ми програли бо: - нічия неможлива - поразка московії неминуче призведе до її розвалу Цікаво, чи дійде до них це взагалі хоч колись.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687959 вiд 2024-04-09 17:25:492 sk (здалеку…) № 1687958 Твій погляд стосовно рушійної сили в вигляді «пар— босів» — це щось нове на мій погляд. Те, що вони рух до незалежності капіталізували — то є таке. Не тільки вони. Але що вони вирішили… гм — гм)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687958 вiд 2024-04-09 17:18:01Voxa (м. Запоріжжя) № 1687957 дійсно. совок розпався томущо багато республік хотіли. були національні рухи в країнах прибалтики, у нас - рух. в багатьох республіках бувші парт-боси вирішили що хочуть бути царьками в своїх «країнах» тобто були від-центрові сили. при тому що центр сам був в повному бардаку зараз, навіть тих же татар, яких ми тут згадували. їх през ніколи не зробить заяв що хоче незалежності. тому що випаде з вікна на протязі 3х днів максимум… всі лідери опозиції давно вбиті. лідерів національних рухів - немає. буряти покірно йдуть на війну за «честь расіі», як раби… і т. п…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687957 вiд 2024-04-09 17:10:14та походу це ми самі собі придумали таке виправдання несміливої допомоги Байдена. Ні про який розпад кацапії зараз не йде. Нема передумов. З якого дива? Звідки взагалі взялась ця теза? Рейх викрісталізувався (с) Навіть якшо нас озброїти вдосталь усим чим попросим. Нічого глобально не зміне. Захід боїться кацапів - да. А гіпотетичний розпад, це міф. В яким ми хочем вірить.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687956 вiд 2024-04-09 16:58:51про те що при розвалі совка ядерна зброя попаде в руки підарасам? ну це вже дуже стара мантра розуміючи що ядерну бомбу має ин, іран… хуйло показало що «новічьок» дуже дієва «точечна» зброя. може легко передати якомусь хамасу чи ігілу… -------- а на початку війни не було заяв про те що якщо нато помітить якісь рухи на ядерних об'єктах хуйлостану - то йобне без попередження? можливо то були неофіційні заяви бенів-ходжесів… гарно нам на вухо лягали, нажаль до реальності майже немає дотичності (як показали 2+ роки війни і те що всі кладуть хуй на б-які офіційні заяви штатів)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687955 вiд 2024-04-09 16:55:06Several large Taiwanese manufacturers are considering setting up a second headquarters overseas to ensure they can keep operating in the event of a Chinese attack on their country. https://x.com/DAlperovitch/status/1777693624471326755 ---------- підготовка до майбутнього… багато виробників чіпів масово інвестують в заводи на території штатів. очікують що то сама захищена частина світу буде…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687954 вiд 2024-04-09 16:14:26Бояться, що ядерна зброя попаде до рук якихось вже зовсім йобнутих підарів (ніби фуйломєдвєди та інші ватрушкіни хоч і їбонулися, але ще не зовсім).
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687953 вiд 2024-04-09 16:06:43Enot № 1687952 та ну, югов розібрали і нічого, спілкуються тепер з 5-6 країнами і мають проблеми з визнанням Косово
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687952 вiд 2024-04-09 15:30:09sk (здалеку) № 1687951 вiд 2024-04-09 15:18:56 Ця позиція нікуди не зникала. Їм простіше одним Путіним мати справу ніж з десятком. А що буде з Україною це не так важливо. Навіть інтереси Європи для американців небагато важать, і в Європі це вже зрозуміли.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687951 вiд 2024-04-09 15:18:56Enot № 1687950 вiд 2024-04-09 15:04:21 Sauron № 1687948 вiд 2024-04-09 14:40:16 Вони бояться розвалу Росії. Не агресії Путіна, а розвалу Росії. ----------- так вже ж один раз боялись. розвалу совка… і що? дехто встиг в нато вступити… спочатку не повезло самим москалям, почали мочитись в чечні… але після того як захід підгодував хуйлостан баблом за нафту-газ - ті почали лізти в грузію-україну… і тепер захід знову боїться дикуна, якому сам надав грошей і технологій на зброю
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687950 вiд 2024-04-09 15:04:21Sauron № 1687948 вiд 2024-04-09 14:40:16 Вони бояться розвалу Росії. Не агресії Путіна, а розвалу Росії.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687949 вiд 2024-04-09 14:49:03Українські футболісти отримали бронь від мобілізації, – Інтерфакс-Україна з посиланням на Мінкульт.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687948 вiд 2024-04-09 14:40:16Enot № 1687945 Так перемога України або хоча б значні успіхи дали б йому плюсів. А значить ще півроку тому він мав посилити поставки зброї. Але ніхуя нема.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687947 вiд 2024-04-09 14:34:33В Литве предложили лишать ВНЖ россиян и белорусов, которые чаще, чем один раз в месяц на протяжении последнего года ездили в Беларусь или Россию. Литовские власти опасаются, что там их могут завербовать или попросить помочь разведке. Вид на жительство также предлагается аннулировать в случае, если граждане РФ и Беларуси публично одобрят российскую агрессию против Украины ---------- я так розумію що це ті що не мають громадянства. але живуть в литві? гарна ідея. виїхав в хуйлостан-біларусь - хуяк. а тебе назад не впускають. і все… в бєлгороді нерухомість подешевшала. за євро-гроші можна гарну квартирку в центрі купити…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687946 вiд 2024-04-09 13:35:48Шовковський зняв фартову бейсболку і отримали нічию. Сашо верни бейсболку!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687945 вiд 2024-04-09 13:26:37Тоді йому щось пообіцяли і він купився, а потім став до виборів готуватися
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687944 вiд 2024-04-09 13:18:56Enot № 1687940 Тобто бути відповідальним за втрату моменту, коли можна було русню посунути в 2022/2023, а також за успіхи русні в 2024-му - це добре для його рейтингу? Я так не думаю.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687943 вiд 2024-04-09 13:16:15про кіно https://x.com/heyBarsee/status/1777552083845075042 сем альтман пробує заключити договір з голівудом щоб кіно «малював» штучний інтелект… які актори? які статуетки за самий епічний спец-ефект? сценаристів вже «відсунули» на лавку запасних?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687942 вiд 2024-04-09 13:08:37UEFA have accepted Real Madrid’s request to close the roof of the Bernabéu in tonight’s match against Man City -------- і про футбол…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687941 вiд 2024-04-09 13:06:21Нас ждет Эра Хаоса на смену Эры Порядка. И это будет хреново. (с) https://t.me/babchenko77/9579 ------- я думав що то бабченко написав. а він в кінці написав що то цитата від латинітої… коротко і все по поличках розкладене якщо від латинітої - то тільки один дисклеймер. генетичних москалів завжди тягне до «доброго царя», і вона часто гонить на демократію, як недосконалий механізм управління (раніше частенько її слухав) але, думаю, правда посередині. захід повинен адаптувати виборні системи, а також систему управління державою, щоб країнами керували ті хто здатен впроваджувати стратегічні проекти, а не задобрювати «голосувальників» тактичними перемогами… в будь-якому випадку світ залишиться дво-полярним. азіатчина - з «царями» на чолі держав, і європою - з виборною демократією…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687940 вiд 2024-04-09 12:55:17Він не те щоб ссить, для нього вибори - пріоритет.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687939 вiд 2024-04-09 12:51:58Sauron № 1687938 бзежинський писав свою книгу про «велику шахівницю» в часи коли розпався совок, і штати ставали єдиним цербером світу… так би мовити давав методички зараз всі якщо не явно показують середній палиць штатам, так дулю в кишені тримають… olma підказував що альперович недавно написав нову книжку про те як потрібно діяти штатам щоб стримувати китай… але ось бабченко доступно і коротко описав куди рухаються «світові порядки» … якщо коротко - то ми починаємо жити у світі бардака… Нас ждет Эра Хаоса на смену Эры Порядка. И это будет хреново. (с) https://t.me/babchenko77/9579
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687938 вiд 2024-04-09 12:28:17Та зараз ясно шо то було: Байден лякав хуйла, щоб той забрався з України інакше буде боляче. А хуйло лякав ядеркою. В рез-ті зассав саме Байден. І виглядає як досі ссить.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687937 вiд 2024-04-09 12:17:51«Ми ніколи ним не користувалися. Термін дії закону про ленд-ліз закінчився 31 жовтня 2023 року. Його можна було б прийняти повторно, і я вважаю, це було б дуже розумною ідеєю, на додаток до нового пакету допомоги», - Волкер --- про ленд-ліз також всі забули
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687936 вiд 2024-04-09 12:10:34m1919(Київ - чемпіон!) № 1687929 ну так він цю ідею вже з рік проголошує. невідомо як і чи спрацює, бо сам захід побоїться на таке підти. а в наших реаліях це було б і не саме погане, бо вже шось робить надо.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687935 вiд 2024-04-09 11:49:01до речі нас чекають можливі «многоходовочки» … хуйло збирається до сі (лавров прилетів «підготувати» візит), потім сі летить до макрона (макрон зараз головний яструб від європи) … потім в швейцарії «формула миру», скоріш за все без китаю… виглядає як чергове бла-бла за всьо-харошеєєє…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687934 вiд 2024-04-09 11:44:58про трампа і вкиди… пригадайте коли трамп був презом. спочатку він наїжджав на пн корею, ледь не обіцяв йобнути ядерною бомбою… потім «передумав», і навіть зустрічався з ним… після правління трампа - нічого не змінилось. тільки «купа тексту» в медіа аналогічно з китаєм. то торгові війни і вам пиздець, то «за кооперацію» … гела васадзе на своєму стрімі пригадав 44-денну війну вірменія-азербайджан. починається війна. пару тижнів проходить. видно трампу радники сказали що «можна попіаритись». він викликає до себе представників азербайджану-вірменії (міністри закордонних справ?), під картинку робить з ними зустріч. виходить до мікрофону: i made a deal «порєшав». після того війна продовжується як наче нічого не відбулось. і закінчилось так як воно закінчилось… тому як буде себе поводити трамп - ніхто толком не знає можливо через 5 років ми про байдена будемо казати що він - «тряпка». ні санкцій толкових, танки-літаки чекав чогось рік-два…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687933 вiд 2024-04-09 11:38:40про портнікова - вирвано з контексту він казав що якщо ми+захід погодимось на втрату територій (інша частина одразу вступає в нато), то це сигнал що силою можна ділити кордони… з іншої сторони, дивлячись які ярди поляки вкладють в свою оборону - готуються не те що «дрон не залетить», а одразу тищу іскандерів збивати…