🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1577.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687972 вiд 2024-04-09 17:51:19

Книга: ЯНУШ БУҐАЙСЬКИЙ «Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії» 2022 р.

https://nashformat.ua/products/nespromozhna-derzhava.-instruktsiya-z-rozshmatuvannya-rosii-930021

ТОП-Продажів

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687971 вiд 2024-04-09 17:47:38

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1687969

Мені не хочеться зараз про це дискутувати, бо ми надто далекі від таких сценаріїв. :(
Але я так бачу.
Якщо дійшли до кордону, а русня не припиняє обстріли - значить час на санітарну зону і наші партнери не зможуть сказати ніт в такій ситуації.
Короче, ладно.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687970 вiд 2024-04-09 17:45:31

Захід мав або задушити санкціями підарів, щоб не було грошей на війну, або дати стільки зброї, скільки нам треба, щоб їх вигнати.
В рез-ті - трішки санкцій і трішки зброї (яку іноді навіть за гроші нам не хочуть продати, в той час коли русня купує багато у інших тиранів).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687969 вiд 2024-04-09 17:44:13

Sauron
№ 1687966
ну добре, прорвали ми фронт і навіть дійшли до кордону. І?
лінія фронта не під Оріховим, а по кордону. До речі, для того ж Харькова нічого не зміниться :(
Чому кацапія має розпадатись?
Навпаки - «НАТО руками України напало на наші нові території», «сплотимось ще щільніне навколо фюрера».

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687968 вiд 2024-04-09 17:42:48

У німців 15 систем Петріот, але українцям у великій війні проти русні має вистачити і півтори штуки.
Просто будьте винахідливі і зберіть все населення і армію в Києві - він же ж захищений. :(

---

Німеччина “майже вичерпала” запаси власних систем протиповітряної оборони Patriot, тому не може нічого надати Україні. Зараз Берлін веде пошук країн, де можна взяти системи ППО для України.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687967 вiд 2024-04-09 17:42:39

Також слід усвідомлювати, що навіть за обмеженого обсягу ресурсів Фуйло до останнього буде забезпечувати армію та «сіловіков» - нехай хоч решта кацапів досмоктуватиме останній фуй без солі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687966 вiд 2024-04-09 17:37:39

«Поразка» - це їх неможливість тримати фронт і жест добрай волі по відношенню до Криму і Донбасу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687965 вiд 2024-04-09 17:36:59

Свого часу вєлікая общность лєц - савєцкій нарот - розпалася за лічені роки (хоча ватні рецидиви, як бачимо, мають місце). Фуйло за допомогою нафтогазового бабла те створило схожу «общность», яку назвало просто «рускіє». Скільки вона проіснує без бабла - на сьогодні гіпотетичне питання, бо кількість бабла поки що помітно не зменшується попри санкції та інші фуянкції.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687964 вiд 2024-04-09 17:36:28

«поразка московії неминуче призведе до її розвалу»
спитаю - а чому?
і шо саме вкладається в значення - «поразка».

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687963 вiд 2024-04-09 17:35:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1687961 вiд 2024-04-09 17:31:36

> Зараз економічно в них все гаразд, Гроші є.

Якщо гіпотетично уявити, що вони йдуть до своєї поразки, то це означало б також, що ми їм повністю зупинили нафтогроші і також пошкодили економіку в багатьох галузях.
А значить і грошей не буде, а то вже швидкий крах.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687962 вiд 2024-04-09 17:33:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1687957

> Навіть якшо нас озброїти вдосталь усим чим попросим. Нічого глобально не зміне.

Звісно тут важко знати на 100%, але в мене чомусь немає сумнівів, що їхня поразка почала б їхній розвал.
Інакше не може бути, коли країна побудована на понтах, насиллі та на владі однієї людини.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687961 вiд 2024-04-09 17:31:36

окрім національних рухів, які центру важко втримувать, совок був економічно слабким. Соціалізм може триматись тіки завдяки диктатурі і рабській праці. Як тіки дали слабину, все полетіло під откос. І совок впав.
Зараз економічно в них все гаразд, Гроші є. Тому жалюгідні потуги національних окраїн легко гасяться донатом бабла з центра, ну або за допомогою силовиків найнятих за ті ж гроші.
Інших причин там нема. Повстання проти умовної диктатури? Відсоток людей прагнучих реальних демократичних свобод менший статистичної похибки.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687960 вiд 2024-04-09 17:28:13

Enot
№ 1687950 вiд 2024-04-09 15:04:21

> Вони бояться розвалу Росії. Не агресії Путіна, а розвалу Росії.

Ну, тоді вони за те, щоб ми програли бо:
- нічия неможлива
- поразка московії неминуче призведе до її розвалу

Цікаво, чи дійде до них це взагалі хоч колись.

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687959 вiд 2024-04-09 17:25:49

2 sk (здалеку…)
№ 1687958
Твій погляд стосовно рушійної сили в вигляді «пар— босів» — це щось нове на мій погляд. Те, що вони рух до незалежності капіталізували — то є таке. Не тільки вони. Але що вони вирішили… гм — гм)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687958 вiд 2024-04-09 17:18:01

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1687957
дійсно. совок розпався томущо багато республік хотіли. були національні рухи в країнах прибалтики, у нас - рух. в багатьох республіках бувші парт-боси вирішили що хочуть бути царьками в своїх «країнах»
тобто були від-центрові сили. при тому що центр сам був в повному бардаку
зараз, навіть тих же татар, яких ми тут згадували. їх през ніколи не зробить заяв що хоче незалежності. тому що випаде з вікна на протязі 3х днів максимум… всі лідери опозиції давно вбиті. лідерів національних рухів - немає. буряти покірно йдуть на війну за «честь расіі», як раби… і т. п…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687957 вiд 2024-04-09 17:10:14

та походу це ми самі собі придумали таке виправдання несміливої допомоги Байдена.
Ні про який розпад кацапії зараз не йде. Нема передумов. З якого дива? Звідки взагалі взялась ця теза?
Рейх викрісталізувався (с)
Навіть якшо нас озброїти вдосталь усим чим попросим. Нічого глобально не зміне.
Захід боїться кацапів - да. А гіпотетичний розпад, це міф. В яким ми хочем вірить.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687956 вiд 2024-04-09 16:58:51

про те що при розвалі совка ядерна зброя попаде в руки підарасам? ну це вже дуже стара мантра
розуміючи що ядерну бомбу має ин, іран…
хуйло показало що «новічьок» дуже дієва «точечна» зброя. може легко передати якомусь хамасу чи ігілу…
--------
а на початку війни не було заяв про те що якщо нато помітить якісь рухи на ядерних об'єктах хуйлостану - то йобне без попередження? можливо то були неофіційні заяви бенів-ходжесів… гарно нам на вухо лягали, нажаль до реальності майже немає дотичності (як показали 2+ роки війни і те що всі кладуть хуй на б-які офіційні заяви штатів)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687955 вiд 2024-04-09 16:55:06

Several large Taiwanese manufacturers are considering setting up a second headquarters overseas to ensure they can keep operating in the event of a Chinese attack on their country.
https://x.com/DAlperovitch/status/1777693624471326755
----------
підготовка до майбутнього…
багато виробників чіпів масово інвестують в заводи на території штатів. очікують що то сама захищена частина світу буде…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687954 вiд 2024-04-09 16:14:26

Бояться, що ядерна зброя попаде до рук якихось вже зовсім йобнутих підарів (ніби фуйломєдвєди та інші ватрушкіни хоч і їбонулися, але ще не зовсім).

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687953 вiд 2024-04-09 16:06:43

Enot
№ 1687952

та ну, югов розібрали і нічого, спілкуються тепер з 5-6 країнами і мають проблеми з визнанням Косово

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687952 вiд 2024-04-09 15:30:09

sk (здалеку)
№ 1687951 вiд 2024-04-09 15:18:56
Ця позиція нікуди не зникала. Їм простіше одним Путіним мати справу ніж з десятком. А що буде з Україною це не так важливо. Навіть інтереси Європи для американців небагато важать, і в Європі це вже зрозуміли.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687951 вiд 2024-04-09 15:18:56

Enot
№ 1687950 вiд 2024-04-09 15:04:21
Sauron
№ 1687948 вiд 2024-04-09 14:40:16
Вони бояться розвалу Росії. Не агресії Путіна, а розвалу Росії.
-----------
так вже ж один раз боялись. розвалу совка… і що?
дехто встиг в нато вступити… спочатку не повезло самим москалям, почали мочитись в чечні…
але після того як захід підгодував хуйлостан баблом за нафту-газ - ті почали лізти в грузію-україну…
і тепер захід знову боїться дикуна, якому сам надав грошей і технологій на зброю

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687950 вiд 2024-04-09 15:04:21

Sauron
№ 1687948 вiд 2024-04-09 14:40:16
Вони бояться розвалу Росії. Не агресії Путіна, а розвалу Росії.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687949 вiд 2024-04-09 14:49:03

Українські футболісти отримали бронь від мобілізації, – Інтерфакс-Україна з посиланням на Мінкульт.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687948 вiд 2024-04-09 14:40:16

Enot
№ 1687945

Так перемога України або хоча б значні успіхи дали б йому плюсів.
А значить ще півроку тому він мав посилити поставки зброї.
Але ніхуя нема.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687947 вiд 2024-04-09 14:34:33

В Литве предложили лишать ВНЖ россиян и белорусов, которые чаще, чем один раз в месяц на протяжении последнего года ездили в Беларусь или Россию. Литовские власти опасаются, что там их могут завербовать или попросить помочь разведке. Вид на жительство также предлагается аннулировать в случае, если граждане РФ и Беларуси публично одобрят российскую агрессию против Украины
----------
я так розумію що це ті що не мають громадянства. але живуть в литві?
гарна ідея. виїхав в хуйлостан-біларусь - хуяк. а тебе назад не впускають. і все… в бєлгороді нерухомість подешевшала. за євро-гроші можна гарну квартирку в центрі купити…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687946 вiд 2024-04-09 13:35:48

Шовковський зняв фартову бейсболку і отримали нічию. Сашо верни бейсболку!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687945 вiд 2024-04-09 13:26:37

Тоді йому щось пообіцяли і він купився, а потім став до виборів готуватися

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687944 вiд 2024-04-09 13:18:56

Enot
№ 1687940

Тобто бути відповідальним за втрату моменту, коли можна було русню посунути в 2022/2023, а також за успіхи русні в 2024-му - це добре для його рейтингу?
Я так не думаю.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687943 вiд 2024-04-09 13:16:15

про кіно
https://x.com/heyBarsee/status/1777552083845075042
сем альтман пробує заключити договір з голівудом щоб кіно «малював» штучний інтелект…
які актори? які статуетки за самий епічний спец-ефект?
сценаристів вже «відсунули» на лавку запасних?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687942 вiд 2024-04-09 13:08:37

UEFA have accepted Real Madrid’s request to close the roof of the Bernabéu in tonight’s match against Man City
--------
і про футбол…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687941 вiд 2024-04-09 13:06:21

Нас ждет Эра Хаоса на смену Эры Порядка. И это будет хреново. (с)
https://t.me/babchenko77/9579
-------
я думав що то бабченко написав. а він в кінці написав що то цитата від латинітої… коротко і все по поличках розкладене
якщо від латинітої - то тільки один дисклеймер. генетичних москалів завжди тягне до «доброго царя», і вона часто гонить на демократію, як недосконалий механізм управління (раніше частенько її слухав)
але, думаю, правда посередині. захід повинен адаптувати виборні системи, а також систему управління державою, щоб країнами керували ті хто здатен впроваджувати стратегічні проекти, а не задобрювати «голосувальників» тактичними перемогами…
в будь-якому випадку світ залишиться дво-полярним. азіатчина - з «царями» на чолі держав, і європою - з виборною демократією…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687940 вiд 2024-04-09 12:55:17

Він не те щоб ссить, для нього вибори - пріоритет.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687939 вiд 2024-04-09 12:51:58

Sauron
№ 1687938
бзежинський писав свою книгу про «велику шахівницю» в часи коли розпався совок, і штати ставали єдиним цербером світу… так би мовити давав методички
зараз всі якщо не явно показують середній палиць штатам, так дулю в кишені тримають…
olma підказував що альперович недавно написав нову книжку про те як потрібно діяти штатам щоб стримувати китай…
але ось бабченко доступно і коротко описав куди рухаються «світові порядки» … якщо коротко - то ми починаємо жити у світі бардака…
Нас ждет Эра Хаоса на смену Эры Порядка. И это будет хреново. (с)
https://t.me/babchenko77/9579

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687938 вiд 2024-04-09 12:28:17

Та зараз ясно шо то було: Байден лякав хуйла, щоб той забрався з України інакше буде боляче.
А хуйло лякав ядеркою.
В рез-ті зассав саме Байден. І виглядає як досі ссить.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687937 вiд 2024-04-09 12:17:51

«Ми ніколи ним не користувалися. Термін дії закону про ленд-ліз закінчився 31 жовтня 2023 року. Його можна було б прийняти повторно, і я вважаю, це було б дуже розумною ідеєю, на додаток до нового пакету допомоги», - Волкер
---
про ленд-ліз також всі забули

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687936 вiд 2024-04-09 12:10:34

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1687929
ну так він цю ідею вже з рік проголошує.
невідомо як і чи спрацює, бо сам захід побоїться на таке підти.
а в наших реаліях це було б і не саме погане, бо вже шось робить надо.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687935 вiд 2024-04-09 11:49:01

до речі нас чекають можливі «многоходовочки» …
хуйло збирається до сі (лавров прилетів «підготувати» візит), потім сі летить до макрона (макрон зараз головний яструб від європи) … потім в швейцарії «формула миру», скоріш за все без китаю…
виглядає як чергове бла-бла за всьо-харошеєєє…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687934 вiд 2024-04-09 11:44:58

про трампа і вкиди…
пригадайте коли трамп був презом. спочатку він наїжджав на пн корею, ледь не обіцяв йобнути ядерною бомбою…
потім «передумав», і навіть зустрічався з ним…
після правління трампа - нічого не змінилось. тільки «купа тексту» в медіа
аналогічно з китаєм. то торгові війни і вам пиздець, то «за кооперацію» …
гела васадзе на своєму стрімі пригадав 44-денну війну вірменія-азербайджан. починається війна. пару тижнів проходить. видно трампу радники сказали що «можна попіаритись». він викликає до себе представників азербайджану-вірменії (міністри закордонних справ?), під картинку робить з ними зустріч. виходить до мікрофону: i made a deal
«порєшав». після того війна продовжується як наче нічого не відбулось. і закінчилось так як воно закінчилось…
тому як буде себе поводити трамп - ніхто толком не знає
можливо через 5 років ми про байдена будемо казати що він - «тряпка». ні санкцій толкових, танки-літаки чекав чогось рік-два…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687933 вiд 2024-04-09 11:38:40

про портнікова - вирвано з контексту
він казав що якщо ми+захід погодимось на втрату територій (інша частина одразу вступає в нато), то це сигнал що силою можна ділити кордони…
з іншої сторони, дивлячись які ярди поляки вкладють в свою оборону - готуються не те що «дрон не залетить», а одразу тищу іскандерів збивати…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.