пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687852 вiд 2024-04-07 12:01:022 Enot № 1687850 Селекційний двбб. Ну нема вже по. Зараз зе. А ти продовжуєш дрочити на по. У тебе є ще інші варанти: чучма, янукович. Це робить зе краще? Вау. Крейзі зе бот.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687851 вiд 2024-04-07 11:58:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1687844 вiд 2024-04-07 11:07:08 В цьому будинку з гівна зростала вся українська політична еліта, вся. З Порошенко включно. Інакше не буває в колоніях.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687850 вiд 2024-04-07 11:56:15Batyj № 1687839 вiд 2024-04-07 10:21:27 А нинішні умови самі по собі прийшли, чи все-таки влада щось змінила? При Порошенко держави в Україні практично не було, лише чиїсь особисті інтереси. На всіх рівнях. Якби Порошенко був державним діячем, він би укріпив свою владу і державні інститути, спираючись на Майдан. Але він грався у кучмівські договорняки і лишив ту державу, точніше залишок від неї, який був. Щоб не сердити Путіна. Але це нікого не врятувало не від чого.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687849 вiд 2024-04-07 11:53:202 olma № 1687847 Не змімуть. Далі (в червні) - вибори в Європарламент.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687848 вiд 2024-04-07 11:51:40Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1687845 вiд 2024-04-07 11:15:26 Вони і Ізраїль так само сдають. І з Африки їх викинули майже звідусіль. Світ Україною не обмежується. Зрештою вони втратять все.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687847 вiд 2024-04-07 11:29:23Сьогодні місцеві вибори в Польщі. Не знаю, які там розклади, але сподіваюся, може цю блокаду на українському кордоні приберуть?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687846 вiд 2024-04-07 11:20:49У другому турі виборів президента Словаччини, який відбувся 6 квітня, переміг союзник Фіцо Петер Пеллегріні. Джерело: https://censor.net/ua/n3482970 Найгірша проблема сучасної ліберальної демократії є те, що вона спокійно дозволяє прийти до влади всіляким негідникам, які в своїх переконаннях і в своїй душі ненавидять фундаментальні основи цієї демократії, спекулють на її можливостях, пропагуючи абсолютно інші цінності. І на жаль, з цим нічого не можна зробити.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687845 вiд 2024-04-07 11:15:26 Enot № 1687837 вiд 2024-04-07 09:54:51 Це ми вважаємо, що вони програЮть. А вони вважають, що можна принести у жертву непотрібне (Україну), щоб зберегти необхідне (економічний благоустрій західного світу, оснований на симбіозі з Китаєм).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687844 вiд 2024-04-07 11:07:08Щодо щехвірів, то не той, якого недострелили, а його брат вже давно кудись виїхав і тепер розповідає про вєлікую русскую культуру і про те, що слід буде миритися з кацапами, щоб все снова було харашо. Це показує, у якому поживному бульйоні (з гівна) зростав і виховувався нинішній лідер.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687843 вiд 2024-04-07 10:55:512Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1687842 пІхуй)) Можемо спати спокійно- у нас багато нарозумніших зевиборців.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687842 вiд 2024-04-07 10:46:54пробегавший № 1687833 трaдицiйнa хвoрoбa пoрoхoбoтiв - прифaнтaзoвувaти щo iншi гoвoрять :) aлe якщo тoбi тaк хoчeться тo тeбe будуть кликaти дoвбoйoбoм!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687841 вiд 2024-04-07 10:41:38Один із попередніх президентів після свого приходу до влади теж хотів залишити жОПозданіє, і теж воно якось не склалося.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687840 вiд 2024-04-07 10:25:102Batyj № 1687839 так, аби «поржать». Перші еконмічні кроки зе: переїхати з будівлі на Банковій в Укр. дім)))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687839 вiд 2024-04-07 10:21:27блять, я простов шоке. местные зеленожопы сравнивают условия президентства Пороза и Зели..У Пороха - полная «свобода слова» - можно пиздеть, что хочешь, обвинять голословно, кого хочешь, оскрблять ково хочешь, сатисфакция тока через суд с процессом на пару-тройку лет. Полностью враждебный состав Рады. Пидарасы и падараски типа бабы с косой, забыл, как ее, еблана с косой для травы, тоже забыл, каждый день в телевизоре со своим видением внутренней и внешней политики. Полное отсутствие влияния на кадровый состав правительства.. И Порох при всех этих условиях еще умудряется что-то делать для страны. И Зеля - полная монополия на все. На всю власть. Даже телеканалы, где могут рассказать правду, не выдуманную ермаками, прикрыл.И вот это сравнивать?Казлы ебучие..
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687838 вiд 2024-04-07 10:06:182Enot № 1687837 твоїй «лівизні» можуть позаздрити усі політики світу
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687837 вiд 2024-04-07 09:54:51Зараз Україну знов примушують до договорняків, тому що Байдену треба переобиратися. Що буде після - нікого не цікавить, тому що масштаб особистості лідерів західного миру приблизно такий самий як у Порошенка чи Зеленського. Можливо навіть менший. Тому що вони примудряються програвати коаліції авторитарних режимів маючи величезний військовий та економічний потенціал, про який не міг мріяти ані Порошенко, ані Зеленський. Але немає таких фортець які б не могли здати ліві ліберали кому завгодно.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687836 вiд 2024-04-07 09:50:08Шефіри така сама частина політичної еліти як і По з Метверчуком. З тими ж ідеями. І По прийшов щоб з Путіним домовлятися, і Зе, зі своїм оточенням. Ніяких інших ідей там не було. Тільки договорняки. Тільки Путіну не потрібні договорняки з ними. Він не для того сотні мільярдів витратив щоб потім годувати шефірів і щоб все стало «як було». Йому потрібна вся Україна і він послідовно іде до мети. А оці дрібні пузанчики - порошенки чи шефіри це просто м'ясо для нього. Він таких в себе в Росії розчавив на раз.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687835 вiд 2024-04-07 09:43:382 ти все про офшори знаєш, розкажи про шефірів
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687834 вiд 2024-04-07 09:38:15По не розділив би владу з Мертвечуком) Тому що росіянам потрібна окупація України, а не ділити владу з По чи ще будь-ким. Весь цей час вони готували Україну до окупації. Всі структури метверчука це структури для допомоги окупантам як до так в після захоплення території. Тільки цього не розумів, ані Порошенко, ані інші представники «еліти», які міряли Путіна по собі. А Путін набагато більше ніж вони, в нього величезні амбіції. А у цих максимум амбіцій - спіздити мільярд та поховати по офшорах. Росіяни цей етап проїхали ще в 2000-ні роки.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687833 вiд 2024-04-07 09:36:562 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1687832 А. Так от хто самий розумний. Всі інші - довбойоби. Он воно як.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687832 вiд 2024-04-07 09:29:55пробегавший № 1687830 тaк в мeнe нiкoли нe булo iлюзiй прo тaк звaну «пoлiтичну eлiту» - тaм тaкий кругooбiг :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687831 вiд 2024-04-07 09:25:35Bloomberg: Китай надав Росії супутникові знімки для військових цілей, а також мікроелектроніку і верстати для танків, за словами людей, знайомих з цим питанням.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687830 вiд 2024-04-07 09:24:132 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1687824 і ще питаннячко стосовно найвеличнішого- а шо з шури-мури опи з портновим?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687829 вiд 2024-04-07 09:22:40пробегавший № 1687826 нaйвeличнiший в вaс Пo, чи нe тaк? :) якщo смoкчeш прутня тo нe трeбa узaгaльнювaти нa всiх :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687828 вiд 2024-04-07 09:19:50Als № 1687820 & 1687821 Цe всe нaклeпи нa нaйпaтрioтичнiшoгo! «наразі немає другого, крім Пороха» :) сцeнaрiї гiпoтeтичнi, aлe мoжливo б вiйни i нe булo - Пo рoздiлив би влaду з мeртвeрчукoм.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687827 вiд 2024-04-07 09:16:592Sauron № 1687825 десть колись чув таке. здається від 82 мм
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687826 вiд 2024-04-07 09:12:242 Perfect Strange а з найвеличнішим? Він же найкращій. Чого прутня смоктав?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687825 вiд 2024-04-07 09:10:25Хіба рахуємо міномети? Не чув про це. :( ЗІ Я розумію, що частина арти - то лише макети, але про міномети навіть не думав.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687824 вiд 2024-04-07 09:06:15пробегавший (пробегавший) № 1687807 тaк з мeртвeрчукoм всe зрoзумiлo щe з чaсiв суду нaд Стусoм… a oт з «нaйпaтрioтичнiшим» якoсь нeвдoбнo вихoдить :)
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687823 вiд 2024-04-07 08:46:44Sauron № 1687821 Наші міномети рахують. 2 als Нічого дивного. Я як уявлю, що порох переміг з 51:49 і що було б на початку війни. Треш від 49% (гіпотетичних) стосовно «порох наживається на війні, простопеєрєєстать стрелять» …. А так хоть до частини 73% доходить звідки війна прийшла і користь «шашликів». Інша справа (гіпотетично) чи були б у хуйла ілюзії стосовно кієвзатрідня і в якому стані були б ми…
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687822 вiд 2024-04-07 08:08:59И скажу ещё одну страшную, как для этого геста, мысль. Случись так, что Порох в 19 переизбирался (а конкурентно и с относительным общественным консенсусом победить у него шансов не было), в 22 году мантры хуйла о том, что мы не воюем против Украины и украинского народа, а лишь против фашиствующего режима и укрнацистов очень даже бы зашли процентам 60-70 населения страны, особенно на востоке. И можете сами смоделировать, как все развивалось бы дальше.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687821 вiд 2024-04-07 08:08:53Якась неймовірна кількість ураженої арти щодня в звіті. Доречі, березень став рекордним за 2 роки війни: в середньому уражали 31.5 уставку щодня.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687820 вiд 2024-04-07 07:41:52На месте Зеленского в 19 году был бы любой, кто прошел бы во второй тур. И скажу страшную вещь, возможно нам ещё повезло, что им стал именно Зеленский, а не Юля. 73 голосовали не за Зелю, а против Пороха. И в этом на 99% вина самого ПАПа. Он умудрился, помимо известных косяков, рассориться даже с властной иерархией, которая одновременно тянула его вниз своим антирейтингом, а ещё и играла против него (Аваков, к примеру). Умудрился вытягивать явных пиларасов, как тот же Степанов, считая, что они ему обязаны всем, так и эти пидарасы в определенный момент стали работать против него. Умудрился посраться даже с вменяемыми, типа Гройсман, которые после пороховского кидка естественно не хотели работать на его победу. А ещё очень и очень многие не публичные, но влиятельные все это наблюдали и думали, а нах он нам нужен, если он видит только себя и никого рядом с собой из более-менее имеющих свое мнение. А с Ириной Луценко, как главным рупором и проводником политики Порошенко, он был просто обречён. Понимал ли он это, или нарциссизм и губительное чувство исключительности затмили рацио, вот в чем вопрос
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687819 вiд 2024-04-07 01:16:09VVV № 1687818 От тому треба було наймати нормальних піарників, які відчувають сучасніть, а не ту хуйню якій він платив, немаленькі гроші, думаю. Це раз. Ну а на рахунок два - Пороху є за шо сказати «ДЯКУЮ!!!» насправді, і є за шо сказати «Якого хуя?»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687818 вiд 2024-04-07 00:56:30Vichny № 1687817 так. це була його помилка. він вважав, що як дати людям безвіз, Томос (тобто реальні речі, реальні результати) то вони типу самі зрозуміють, як він багато зробив. а от хуя. плюси сказали, що Порох хуйня, в фільмі показали, що Зеля красунчик і пиздець. побігли голосувати хто по приколу, хто за новоє ліцо, хто за дружбу с рсасіяй (просто прєкратіть стрєлять, пасматрєть в глаза путіну). отже так, то пройоб Пороха, треба було душити опонентів, змі, крутити каруселі тощо. все як ми любимо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687817 вiд 2024-04-07 00:49:44VVV № 1687816 А крім плюсів і хуїнтерів не було інши способів впливу на нарід? І до того ж, реальні здобутки, зрозумілі для наріда можна ж було б показати, ну професійно, з «шефірами», а пройоби так само замилити? Але ж ніт, хай «самі зрозуміють»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687816 вiд 2024-04-07 00:39:02Vichny № 1687813 вiд 2024-04-07 00:25:32 нахуя таке писати? 5 канал дивилася досить невелика частина проукраїнської аудиторії. «какая разніца» і «адін народ» дивились плюси і р'ізні інтери з рештою хуйні типу айсітіві.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687815 вiд 2024-04-07 00:36:14та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1687814 А інші канали агітації? Порох проїбав ці тєми, а от Фьодоров-віцепрем'єрміністр-головний диджиталізатор тєму рубав і він фактично і зробив перемогу Зелі. За шо його останній і цінує. Чому Порох такого «Фьодрова» не знайшов - питання до Пороха, чому він толєрував нероб навколо себе, шо мало результатом пройоб з велики рахунком: / «І так прійдут» (с) Суркіс Коли очухався - було трохи пізнувато, тож питання до Пороха, його професіоналізму і відчуття пульсу нації великі. Грають вони - пройобуєм ми, як казала реклам аодної букмекерської контори.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687814 вiд 2024-04-07 00:29:44Vichny та не сміши людей - скільки там дивилося 5 канал проти всьої решти? фейсбук якраз найбільш прогресивні - з них основна маса за Пороха була.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687813 вiд 2024-04-07 00:25:32Немоскаль, У 2019-му заборонили 5-й канал? Ніхуя собі! І у фейсбуку теж забанили піарників Пороха? А в тіктоку хбучому тільки в 2024-му порадили з'явитися? Може Пороху пора сцяними ганчірками гнати всіх підарів-гівнопіарників що присмокталися? Чи він як суркіс, людина старої закалки, вважає шо нахуя на рекламу матчів ДК було витрачатись, це ж бренд, і так мають іти! От і прийшли, блядь.