sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687772 вiд 2024-04-06 20:15:46по замовлення з алі. не забувайте що якщо буде дорожче 150 євро - потрібно буде податок заплатити недавно планшет замовляв. 8к грн. «зверху» попросили заплатити 945 грн…
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687771 вiд 2024-04-06 19:24:082та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1687769 вже не повернеш назад. нема сенсу (зараз) розколупувати те лайно кампанії «простоперестатьстрелять». Да і після всієї тієї кампанії, якби вибір був іншим - війна все одно була б. Питання коли. Гірше те, що найвеличніший зараз висновки не робить.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687770 вiд 2024-04-06 19:12:29ОБолонь слила Вересу 0-3 (!). Чуствуется, что после победы с ДК в кубке программу минимум посчитали выполненной..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687769 вiд 2024-04-06 19:03:39не до повідань настрій, можете мене чморити, як хочете, але ті всякі миколи що привели це чмо, яке назвалось президентом, робить все, щоб Україна не здобула перемогу, акцентуючи увагу на тому, що у всьому винен Захід. В цьому маса аргументів для трохи думаючої людини, але той закон про мобілізацію, і не тільки закон, а і весь процес за останні два роки, як вона проводилась, то є не мобілізація, а антимобілізація. Якби на початку війни перепискали черги під військоматами, розписали на рік наперед проходження навчання кожного, створили в міні УЦ, набрали інструкторів хоч би з таких дідів, як я, і добавили свіжими, забезпечили мінімально достатнім забезпеченням для резервіста, то ми б мали проблему не з мобілізацією, а з надлишком бажаючих. зараз маємо процес подальшої дебілізації залишків електорату - хто цього не розуміє, тому можна простити - він просто тупий, але той, хто не дає іншим цього зрозуміти - він ворог
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687768 вiд 2024-04-06 18:55:35дякую всім за поради
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687767 вiд 2024-04-06 18:43:51Starik (Україна, Київ) № 1687766 павичів дох. я, з павами по набережним шпацирують, під пальми рускоязичні маскуються.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687766 вiд 2024-04-06 18:25:38та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1687764 там ще й пальми є :) а павичі є? https://t.me/voynareal/87197
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687765 вiд 2024-04-06 17:23:24Аэродром «Морозовск». Спутниковый снимок хорошего качества, сделанный после атаки дронов. Погорельцы не обнаружены. пс Ссылка на несжатый снимок. https://t.me/ShrikeNews/13446
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687764 вiд 2024-04-06 17:04:33klirik № 1687761 Вже! цього року аномально тепла весна - як правило 20 квітня пік, тепер через два-три дні, через тиждень вже посиплеться цвіт. Проїзжав містом сьогодні - повно туристів, фотографуються, є вже сакури, особливо великі, в повному розцвіті. Так, що хай поспішає!
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687763 вiд 2024-04-06 16:57:572Coder (Lviv, Ukraine) № 1687762 вiд 2024-04-06 15:03:49 пробегавший (пробегавший) № 1687757 По вартості батареї - відчуйте різницю: В Україні 142К гривень 200Ah. В Китаї - 106К гривень 230Ah (https://a.aliexpress.com/_EII1xeZ). Але з Китая ще треба чекати доставку.
Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687762 вiд 2024-04-06 15:03:49пробегавший (пробегавший) № 1687757 Я не в ринку, просто позаминулого року для себе обирав. Зробив порівняльну табличку. Згрубша, чим більша ємність, тим дешевша ціна кВт*год. Ну, і Папка правий, краще, щоб акумулятор був літій-залізофосфатний, вони більш живучі. Щодо конкретної моделі, то тут вже потрібно дивитися на цілі/задачі. Від цього вже обирати форм-фактор, ємність, потужність. В мене вдома стоїть стаціонарний комплект: ДБЖ на 5кВт + LiFePO4 акумулятор на ~7кВт*год. Це виходить сильно дешевше ніж зарядна станція. Щось на кшталт: https://logicpower.ua/ua/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy-48v-lpy-b-psw-7000va-5000vt-10a-20a https://logicpower.ua/ua/akkumulyatornye-batarei-lifepo4/akkumulyator-lp-lifepo4-48v-51-2v-202-ah-10342wh-bms-200a-metall Воно підключено на вході квартири, через перемикач резервного живлення. Одного разу в нас відключили світло, коли працювали пралка і посудомийка, вони продовжили працювати, ДБЖ показував завантаження ~40%. В якості мобільних варіантів ще є пара Bluetti: 2кВт і 700Вт. Перший влітку їздить на дачу, другий - так, заживити роутер, ноутбук, ліхтарик. Станом на кінець 2022 Bluetti виглядали більш привабливо ніж EcoFlow, Jackery, Anker і інші менш відомі китайці, і я ними цілком задоволений.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687761 вiд 2024-04-06 13:45:51Та ж не москаль Знайома хоче потрапити на цвітіння сакур в Ужгороді. Можеш зоорєнтувати коли їй треба приблизно стартувати? Заздалегідь вдячний
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687760 вiд 2024-04-06 13:36:53І для порівняння з Ecoflow - в Штатах купляв з різдвяними знижками Ecoflow на 1КВт за $900 (повна ціна була $1100).
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687759 вiд 2024-04-06 13:35:15В догонку: важливо (!) - батарея LiFePo4 (біля 6000 тисяч циклів)
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687758 вiд 2024-04-06 13:33:042 пробегавший (пробегавший) № 1687757 Якщо тобі потрібний «стаціонарний» комплект, то найкраще - Китай. На Ali Express можна купити інвертор потрібної потужності і батарею. Я купляв собі: * інвертор на 3.5КВт 24V - десь $500-$600 * батарею 24V 100Ah (2.4 КВт) - десь $550-$600 Інвертор також дозволяє підключати соніяні батареї. Зараз ціни можуть бути трохи іншими (можливо і меншими, бо я купляв в самий «спенкотний» час - в грудні 2022).
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687757 вiд 2024-04-06 12:32:12Хто «в ринку» стосовно блоків живлення (типу екофлоу), що зараз оптимально стосовно ціна/якість/ ємність?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687756 вiд 2024-04-06 10:59:20Batyj № 1687754 Цій темі вже майже два роки. :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687755 вiд 2024-04-06 08:43:38Вот теперь как правильно?Электронный окурок или окурок электроники?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687754 вiд 2024-04-06 08:41:01Я даже не знал, что такое бывает - одноразовые электронные сигареты.В гаражном чате просят не выкидывать, сдавать на проходной.Акумуляторы для дронов из них делают..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687753 вiд 2024-04-06 07:52:53Но, скорее, влтяет то, что лететь по прямой нельзя, а с учетом обхода районов ПВО членинграда, петрозаводска, мурманска там ве 3 тысячи набегут. А таких точно нет..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687752 вiд 2024-04-06 07:49:20Дальнобойные дроны у нас тихоходные. 2 тыс км будут лететь 8 часов. Если их обнаружат даже под членинградом тушки из оленьи успеют рассредоточить по запасным или просто поднять в воздух..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687751 вiд 2024-04-06 07:45:11У п'ятницю, 5 квітня, група демократів у Палаті представників Конгресу США внесла на розгляд законопроєкт про перейменування в'язниці в Маямі на честь колишнього президента Трампа Про це повідомляє The Hill
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687750 вiд 2024-04-06 03:42:47Batyj № 1687714 Бiльд нaписaв щo в нaс вжe є дрoни пoнaд 2,000км
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687749 вiд 2024-04-05 23:55:25sk (Samsung galaxy) № 1687748 вiд 2024-04-05 22:54:50 Може будуть трохи вмитими неумиті
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687748 вiд 2024-04-05 22:54:50Пишуть на болотах десь на Уралі дамбу прорвало Хуйзними Але дуже красива назва міста: Орськ Після того як хуйло здохне, всю країну в Орськ перейменувати потрібно
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687747 вiд 2024-04-05 22:53:12В общем, по итогам изучения первых спутниковых снимков аэродромов в Ейске и Морозовске, сделанных после атаки, можно с полной уверенностью заявить, что хрен его знает. … Шрайк вивчив перші супутникові знімки аеродромів
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687746 вiд 2024-04-05 22:15:13OlegSh № 1687743 Макрон молодець. Видно адекватну людину, яка заїбалась заглядати в очі хуйлу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687745 вiд 2024-04-05 21:12:14OlegSh № 1687743 Макрон схоже десь розкопав шляпу Наролеона і йому сподобалось. Мачо, хулі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687744 вiд 2024-04-05 21:10:24ARMENIA (W) vs ROMANIA (W) 0 - 5 FINISHED ----------------------- румунський футбол на підйомі. Ну і шо, що баби.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687743 вiд 2024-04-05 20:39:03Щось мусьє Макрон херра Шольца геть не поважає: Як кажуть, найемоційнішою була реакція Олафа Шольца, для якого (як і для більшості учасників) така пропозиція стала абсолютною несподіванкою. Шольц нібито обурився і звинуватив Макрона у тому, що той «намагається втягнути усіх у Третю світову» і заявив, що розмову треба припиняти, бо він проти, а отже консенсусу немає. Макрон, вочевидь, був готовий до такого і жорстко відповів Шольцу, пояснивши, що його голос нічого не зупинить. «У цьому питанні нам консенсус не потрібен», – нібито заявив президент Франції, наголосивши, що прагне знайти і очолити групу сміливих держав, у якій Німеччину ніхто й не чекав.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687742 вiд 2024-04-05 18:05:21PEPSI (Merkury) № 1687737 вiд 2024-04-05 16:28:30 Такі люди є, і їх справді мало. Інша справа, що у них потім у мирний час бувають проблеми з суспільством, а у суспільства з ними.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687741 вiд 2024-04-05 16:41:57
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687740 вiд 2024-04-05 16:41:27
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687739 вiд 2024-04-05 16:40:05
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687738 вiд 2024-04-05 16:34:29 для бажаючих, мої пацани.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687737 вiд 2024-04-05 16:28:30Sauron № 1687732 бажаючі рубатись вже закінчились/закінчуються і у нас, і у них. Війну виграють ті, які не хочуть рубатись, але треба. Се ля ві. Це війна мотивації проти нелімітованого мяса. Поки що наша мотивація тримає фронт проти мяса. Що зрештою переможе - невідомо. З моїх особистих спостережень, після поїздки до 116 ТрО і передачі ніштяків, остання надія на тих, хто не хотів, але мусив і відчув азарт. Мені показали хлопця, додіка-блогера, косив, не хотів, тікав. Попав на фронт, зараз тигр, каже дайте ще, це кайф і марожено. Талант убивці має такий, що ротний аплодує. Але де ж їх стільки знайти, цих унікумів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687736 вiд 2024-04-05 16:02:32коли Мессі почне бухати, думаю йому не буде рівних :-) А Бес і Демян будуть нервого курити у кутку :-)))
bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687735 вiд 2024-04-05 15:51:00ProstoVlizPobalakaty № 1687703 вiд 2024-04-05 01:37:53 Я думаю это региональные различия. Так как решения принимаются на уровне коммун, а не даже земельном уровне. Парень, который приехал в марте 22 года и сразу пошел в школу, до сих пор сидит в интеграционном классе и на 2-3 урока в неделю илет в нормальный класс. Говорит, что у нас по городу во всех школах так. Хотя должен признать, очень много детей просто не хотят интегрироваться, учить язык и общаться с немцами. Мы на работе хотели придложить 3-4 украинским подросткам учебу. Пиарили проэкт очень активно по форумам, группам и тд. Нашли только одну девочку. И та, которая жила у нас. Дочка моего друга :) Это все из моих наблюдений в нашем городе.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687734 вiд 2024-04-05 15:26:52Sauron № 1687732 так. і наче це одноразова винагорода а якщо курс 100 руб до 1 бакса, то 1 млн - це 10к баксів якщо збираються призвати 100к персоналу - то ярд баксів тільки на «підписання контракту» … сподіваюсь будуть запитання у «старослужащіх», які підписались за «бесплатно» чи 200к (скільки там в перший рік було) …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687733 вiд 2024-04-05 15:12:19Щодо мафацикла, то Фуйло свого часу теж розсікало - щоправда на триколісному разом із групою кацапідорів - «ночьниє волкі» чи щось таке.