🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1582.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687772 вiд 2024-04-06 20:15:46

по замовлення з алі. не забувайте що якщо буде дорожче 150 євро - потрібно буде податок заплатити
недавно планшет замовляв. 8к грн. «зверху» попросили заплатити 945 грн…

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687771 вiд 2024-04-06 19:24:08

2та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1687769
вже не повернеш назад. нема сенсу (зараз) розколупувати те лайно кампанії «простоперестатьстрелять». Да і після всієї тієї кампанії, якби вибір був іншим - війна все одно була б. Питання коли.
Гірше те, що найвеличніший зараз висновки не робить.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687770 вiд 2024-04-06 19:12:29

ОБолонь слила Вересу 0-3 (!). Чуствуется, что после победы с ДК в кубке программу минимум посчитали выполненной..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687769 вiд 2024-04-06 19:03:39

не до повідань настрій, можете мене чморити, як хочете, але ті всякі миколи що привели це чмо, яке назвалось президентом, робить все, щоб Україна не здобула перемогу, акцентуючи увагу на тому, що у всьому винен Захід. В цьому маса аргументів для трохи думаючої людини, але той закон про мобілізацію, і не тільки закон, а і весь процес за останні два роки, як вона проводилась, то є не мобілізація, а антимобілізація. Якби на початку війни перепискали черги під військоматами, розписали на рік наперед проходження навчання кожного, створили в міні УЦ, набрали інструкторів хоч би з таких дідів, як я, і добавили свіжими, забезпечили мінімально достатнім забезпеченням для резервіста, то ми б мали проблему не з мобілізацією, а з надлишком бажаючих.
зараз маємо процес подальшої дебілізації залишків електорату - хто цього не розуміє, тому можна простити - він просто тупий, але той, хто не дає іншим цього зрозуміти - він ворог

пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687768 вiд 2024-04-06 18:55:35

дякую всім за поради

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687767 вiд 2024-04-06 18:43:51

Starik (Україна, Київ)
№ 1687766
павичів дох. я, з павами по набережним шпацирують, під пальми рускоязичні маскуються.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687766 вiд 2024-04-06 18:25:38

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1687764

там ще й пальми є :)
а павичі є?

https://t.me/voynareal/87197

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687765 вiд 2024-04-06 17:23:24

Аэродром «Морозовск». Спутниковый снимок хорошего качества, сделанный после атаки дронов.

Погорельцы не обнаружены.

пс Ссылка на несжатый снимок.
https://t.me/ShrikeNews/13446

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687764 вiд 2024-04-06 17:04:33

klirik
№ 1687761
Вже! цього року аномально тепла весна - як правило 20 квітня пік, тепер через два-три дні, через тиждень вже посиплеться цвіт. Проїзжав містом сьогодні - повно туристів, фотографуються, є вже сакури, особливо великі, в повному розцвіті. Так, що хай поспішає!

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687763 вiд 2024-04-06 16:57:57

2Coder (Lviv, Ukraine)
№ 1687762 вiд 2024-04-06 15:03:49

пробегавший (пробегавший)
№ 1687757

По вартості батареї - відчуйте різницю:
В Україні 142К гривень 200Ah.
В Китаї - 106К гривень 230Ah (https://a.aliexpress.com/_EII1xeZ).

Але з Китая ще треба чекати доставку.

Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687762 вiд 2024-04-06 15:03:49

пробегавший (пробегавший)
№ 1687757

Я не в ринку, просто позаминулого року для себе обирав. Зробив порівняльну табличку. Згрубша, чим більша ємність, тим дешевша ціна кВт*год. Ну, і Папка правий, краще, щоб акумулятор був літій-залізофосфатний, вони більш живучі.

Щодо конкретної моделі, то тут вже потрібно дивитися на цілі/задачі. Від цього вже обирати форм-фактор, ємність, потужність.

В мене вдома стоїть стаціонарний комплект: ДБЖ на 5кВт + LiFePO4 акумулятор на ~7кВт*год. Це виходить сильно дешевше ніж зарядна станція. Щось на кшталт:

https://logicpower.ua/ua/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy/ibp-s-pravilnoy-sinusoidoy-48v-lpy-b-psw-7000va-5000vt-10a-20a

https://logicpower.ua/ua/akkumulyatornye-batarei-lifepo4/akkumulyator-lp-lifepo4-48v-51-2v-202-ah-10342wh-bms-200a-metall

Воно підключено на вході квартири, через перемикач резервного живлення. Одного разу в нас відключили світло, коли працювали пралка і посудомийка, вони продовжили працювати, ДБЖ показував завантаження ~40%.

В якості мобільних варіантів ще є пара Bluetti: 2кВт і 700Вт. Перший влітку їздить на дачу, другий - так, заживити роутер, ноутбук, ліхтарик. Станом на кінець 2022 Bluetti виглядали більш привабливо ніж EcoFlow, Jackery, Anker і інші менш відомі китайці, і я ними цілком задоволений.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687761 вiд 2024-04-06 13:45:51

Та ж не москаль

Знайома хоче потрапити на цвітіння сакур в Ужгороді.
Можеш зоорєнтувати коли їй треба приблизно стартувати?

Заздалегідь вдячний

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687760 вiд 2024-04-06 13:36:53

І для порівняння з Ecoflow - в Штатах купляв з різдвяними знижками Ecoflow на 1КВт за $900 (повна ціна була $1100).

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687759 вiд 2024-04-06 13:35:15

В догонку: важливо (!) - батарея LiFePo4 (біля 6000 тисяч циклів)

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687758 вiд 2024-04-06 13:33:04

2 пробегавший (пробегавший)
№ 1687757

Якщо тобі потрібний «стаціонарний» комплект, то найкраще - Китай. На Ali Express можна купити інвертор потрібної потужності і батарею.
Я купляв собі:
* інвертор на 3.5КВт 24V - десь $500-$600
* батарею 24V 100Ah (2.4 КВт) - десь $550-$600

Інвертор також дозволяє підключати соніяні батареї.
Зараз ціни можуть бути трохи іншими (можливо і меншими, бо я купляв в самий «спенкотний» час - в грудні 2022).

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687757 вiд 2024-04-06 12:32:12

Хто «в ринку» стосовно блоків живлення (типу екофлоу), що зараз оптимально стосовно ціна/якість/ ємність?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687756 вiд 2024-04-06 10:59:20

Batyj
№ 1687754

Цій темі вже майже два роки. :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687755 вiд 2024-04-06 08:43:38

Вот теперь как правильно?
Электронный окурок или окурок электроники?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687754 вiд 2024-04-06 08:41:01

Я даже не знал, что такое бывает - одноразовые электронные сигареты.
В гаражном чате просят не выкидывать, сдавать на проходной.
Акумуляторы для дронов из них делают..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687753 вiд 2024-04-06 07:52:53

Но, скорее, влтяет то, что лететь по прямой нельзя, а с учетом обхода районов ПВО членинграда, петрозаводска, мурманска там ве 3 тысячи набегут. А таких точно нет..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687752 вiд 2024-04-06 07:49:20

Дальнобойные дроны у нас тихоходные. 2 тыс км будут лететь 8 часов. Если их обнаружат даже под членинградом тушки из оленьи успеют рассредоточить по запасным или просто поднять в воздух..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687751 вiд 2024-04-06 07:45:11

У п'ятницю, 5 квітня, група демократів у Палаті представників Конгресу США внесла на розгляд законопроєкт про перейменування в'язниці в Маямі на честь колишнього президента Трампа
Про це повідомляє The Hill

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687750 вiд 2024-04-06 03:42:47

Batyj
№ 1687714

Бiльд нaписaв щo в нaс вжe є дрoни пoнaд 2,000км

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687749 вiд 2024-04-05 23:55:25

sk (Samsung galaxy)
№ 1687748 вiд 2024-04-05 22:54:50

Може будуть трохи вмитими неумиті

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687748 вiд 2024-04-05 22:54:50

Пишуть на болотах десь на Уралі дамбу прорвало
Хуйзними
Але дуже красива назва міста: Орськ
Після того як хуйло здохне, всю країну в Орськ перейменувати потрібно

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687747 вiд 2024-04-05 22:53:12

В общем, по итогам изучения первых спутниковых снимков аэродромов в Ейске и Морозовске, сделанных после атаки, можно с полной уверенностью заявить, что хрен его знает.

Шрайк вивчив перші супутникові знімки аеродромів

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687746 вiд 2024-04-05 22:15:13

OlegSh
№ 1687743

Макрон молодець.
Видно адекватну людину, яка заїбалась заглядати в очі хуйлу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687745 вiд 2024-04-05 21:12:14

OlegSh
№ 1687743
Макрон схоже десь розкопав шляпу Наролеона і йому сподобалось. Мачо, хулі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687744 вiд 2024-04-05 21:10:24

ARMENIA (W) vs ROMANIA (W)
0 - 5
FINISHED
-----------------------
румунський футбол на підйомі. Ну і шо, що баби.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687743 вiд 2024-04-05 20:39:03

Щось мусьє Макрон херра Шольца геть не поважає:

Як кажуть, найемоційнішою була реакція Олафа Шольца, для якого (як і для більшості учасників) така пропозиція стала абсолютною несподіванкою. Шольц нібито обурився і звинуватив Макрона у тому, що той «намагається втягнути усіх у Третю світову» і заявив, що розмову треба припиняти, бо він проти, а отже консенсусу немає.

Макрон, вочевидь, був готовий до такого і жорстко відповів Шольцу, пояснивши, що його голос нічого не зупинить.

«У цьому питанні нам консенсус не потрібен», – нібито заявив президент Франції, наголосивши, що прагне знайти і очолити групу сміливих держав, у якій Німеччину ніхто й не чекав.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687742 вiд 2024-04-05 18:05:21

PEPSI (Merkury)
№ 1687737 вiд 2024-04-05 16:28:30

Такі люди є, і їх справді мало. Інша справа, що у них потім у мирний час бувають проблеми з суспільством, а у суспільства з ними.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687741 вiд 2024-04-05 16:41:57



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687740 вiд 2024-04-05 16:41:27



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687739 вiд 2024-04-05 16:40:05



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687738 вiд 2024-04-05 16:34:29


для бажаючих, мої пацани.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687737 вiд 2024-04-05 16:28:30

Sauron
№ 1687732
бажаючі рубатись вже закінчились/закінчуються і у нас, і у них.
Війну виграють ті, які не хочуть рубатись, але треба.
Се ля ві.

Це війна мотивації проти нелімітованого мяса. Поки що наша мотивація тримає фронт проти мяса. Що зрештою переможе - невідомо.

З моїх особистих спостережень, після поїздки до 116 ТрО і передачі ніштяків, остання надія на тих, хто не хотів, але мусив і відчув азарт.
Мені показали хлопця, додіка-блогера, косив, не хотів, тікав. Попав на фронт, зараз тигр, каже дайте ще, це кайф і марожено. Талант убивці має такий, що ротний аплодує. Але де ж їх стільки знайти, цих унікумів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687736 вiд 2024-04-05 16:02:32

коли Мессі почне бухати, думаю йому не буде рівних :-)
А Бес і Демян будуть нервого курити у кутку :-)))

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687735 вiд 2024-04-05 15:51:00

ProstoVlizPobalakaty
№ 1687703 вiд 2024-04-05 01:37:53

Я думаю это региональные различия. Так как решения принимаются на уровне коммун, а не даже земельном уровне.

Парень, который приехал в марте 22 года и сразу пошел в школу, до сих пор сидит в интеграционном классе и на 2-3 урока в неделю илет в нормальный класс.

Говорит, что у нас по городу во всех школах так.

Хотя должен признать, очень много детей просто не хотят интегрироваться, учить язык и общаться с немцами.
Мы на работе хотели придложить 3-4 украинским подросткам учебу. Пиарили проэкт очень активно по форумам, группам и тд. Нашли только одну девочку. И та, которая жила у нас. Дочка моего друга :)

Это все из моих наблюдений в нашем городе.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687734 вiд 2024-04-05 15:26:52

Sauron
№ 1687732
так. і наче це одноразова винагорода
а якщо курс 100 руб до 1 бакса, то 1 млн - це 10к баксів
якщо збираються призвати 100к персоналу - то ярд баксів тільки на «підписання контракту» …
сподіваюсь будуть запитання у «старослужащіх», які підписались за «бесплатно» чи 200к (скільки там в перший рік було) …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687733 вiд 2024-04-05 15:12:19

Щодо мафацикла, то Фуйло свого часу теж розсікало - щоправда на триколісному разом із групою кацапідорів - «ночьниє волкі» чи щось таке.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.