🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1583.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687732 вiд 2024-04-05 14:27:05

Послухав Цимбалюка (єдине джерело новин зза порєбріка).
З цікавого: московська влада зараз платить БАГАТО грошей, якщо підписуєш контракт. Величезні гроші для русні.
А багато регіонів ще підняли ставки (напевне через те, що бажаючих майже нема).
Санкт-Пєтєрбург платить тобі одразу 905к.
Краснодарский край - 1 млн рублєй (вже двічі підвищували суму в 2024-му році).
Ростовська обл - 700к.

Це я до того, що трабли з мобілізацією є не тільки у нас.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687731 вiд 2024-04-05 14:02:49

з привода порошенко на байку…
інколи, дійсно, здається чи ти вже застарий зрозуміти нах воно йому потрібно. хіба що він найняв молоду команду пі-арників, і вони через нього втілюють свої мрії що не здійснились
з іншого боку байден теж є в тік-ток :) так що молодому прошку до дідугана байдена по к-ті підписників в тік-ток ще їздити-і-їздити…
дивно, чому пі-арники, не врубили музон guns n roses яка грала в термніторі?
чи та молода пі-ар команда ще в дитячому садку була коли термінатор «гримів» на відеокасетах в підпільних кіно-клубах? :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687730 вiд 2024-04-05 12:03:34

Атаку на аеродром Морозовськ провела СБУ разом з військовими та Силами оборони, щонайменше 6 літаків знищено, - джерела. ФОТОрепортаж Джерело:

https://censor.net/ua/p3482699

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687729 вiд 2024-04-05 12:01:30

а шо це досі ніхто не запостив новину про відставку головного ньюзмкекера останніх днів :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687728 вiд 2024-04-05 11:58:20

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1687727
да, так цілком реально :)
шось спиздить - саме наймовірніше.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687727 вiд 2024-04-05 11:56:41

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1687724 вiд 2024-04-05 11:49:56

Якби двоє чи троє, то ймовірно збиралися щось з3.143дити чи забухати ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687726 вiд 2024-04-05 11:53:18

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 1687719 вiд 2024-04-05 11:22:02

Зіна правильно просуває образ України як щита, що боронить Європу від кацапської навали - шкода, що у цю концепцію загалом мало вірять на Заході.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687725 вiд 2024-04-05 11:50:25

2 PEPSI,

В мене скоріше за все буде зайвий квиток на матч в Мюнхені.
Можу на тебе забронювати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687724 вiд 2024-04-05 11:49:56

«Окрім техніки, близько 20 російських військових стали «двухсотими» чи «трьохсотими», додало джерело.»

це джерело, напевно отой новий речник ВПС, для жінок 30+
ну блять, шо робить ночью 20 солдатам на стоянці, ще і вкупі?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687723 вiд 2024-04-05 11:44:06

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) ()
№ 1687718
так. за збірну у відборі більш активним був ніж вчора. хоча з його швидкістю пресувати захисників може набагато якісніше…
я ще розумію що челсі позиційно постійно грають через правий фланг з палмером. і коли в атаці м'яч справа. то зліва можна курити бамбук, шансів що до тебе дійде м'яч - мінімальні… але то просто відмазка…
принаймні атакучі дії, коли до нього доходив м'яч +- нормально відігравав, навіть пенальті організував (в минулій грі сам пенальті заробив) …
ну і до речі багато писали про «молодість» і «потенціал». але вчора челсі майже весь склад був 22-23 роки. всі «молоді» і «потенційні» :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687722 вiд 2024-04-05 11:42:42

olma
№ 1687721 вiд 2024-04-05 11:32:31

Так вони тому і намагаються вилазити з різними зовнішньополітичними ініціативами, що на домашній арені - жопа.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687721 вiд 2024-04-05 11:32:31

МЗС Британської корони Девід Кемерон відразу після самміту зафігачив відео в соцмедіа, де наживо з бумажкою списком зброї від Кулеби накидує завдання для себе і НАТО.

Видно, як неповоротка політична еліта таки під тиском обставин починає «ловити миші» і пробує перехопити ініціативу.

https://twitter.com/David_Cameron/status/1775976983203053788

Що цікаво, рейтинг консерваторів у ВБ такий слабкий, що на виборах прогнозують велику перемогу Робітничої партії, тобто лейбористів.

Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687720 вiд 2024-04-05 11:23:06

Манчестеру вчера вечером был пиздец)

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687719 вiд 2024-04-05 11:22:02

Arsenal footballer Oleksandr Zinchenko says he would leave the UK to fight in Ukraine if he was called up.

The 27-year-old told BBC Newsnight he has donated about £1m to help people in his home country since Russia's full-scale invasion in 2021.

He said Ukraine has become a «shield» for Europe and called for more support.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687718 вiд 2024-04-05 10:34:33

sk (здалеку)
№ 1687712 вiд 2024-04-05 08:35:37

В ЗбУ у Реброва Мудрик в останніх матчах принаймні намагався відпрацьовувати у відборі - іноді навіть успішно ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687717 вiд 2024-04-05 10:32:12

Про реальні результати поки не пишуть.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687716 вiд 2024-04-05 10:15:13

https://pbs.twimg.com/media/GKYCqdSWAAA4uwV?format=jpg&name=900x900
тут намалювали карту з відстанями до кожного з аеродромів куди вночі прилітало
самий далекий - енгельс. 700 км…
от, сука, назви. колись жванецький по-моєму казав: ето точно енгельс? без маркса і лєніна не могу узнать! :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687715 вiд 2024-04-05 10:12:01

«За ексчиновника СБУ Шила внесли заставу в розмірі 30 млн грн»
-----------
Друззя-ахвіцери скинулись, чи все що надбав за роки безпорочної служби?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687714 вiд 2024-04-05 08:55:03

Нет, Оленью пока достать нельзя, это тыща км за членинград..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687713 вiд 2024-04-05 08:49:59

по аеродромам потрібно чекати супутникових знімків
вони точно прикриті реб-ппо. видно знайшли варіанти як зробити дрони бути не чутливими до реб

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687712 вiд 2024-04-05 08:35:37

Sauron
№ 1687691
по зіні - хммм :)
арс в захисті грає в стандартні 4 захисника і зіна зліва
а от у нападі арс позиційно грає через правий фланг, і зіна зміщується в центр граючи плей-мейкера під групою нападу. тобто старається бути доступним для пасу, якщо в атаці хтось не має варіантів віддати вперед, або його запресували… тут хз як можна комусь заважати, якщо всі команди грають «по схемам» і якщо ти не розумієш свою позицію в конкретний момент часу - то тебе через 10 хв посадять на лавку…
з іншого боку той лутон виглядав як команда водокачки, що не могла м'яча тримати і т. п. ладно. потрібно ще за зіною поспостерігати…
---------
по мудрику… дійсно, на місці тренера я б через 30 хв його на лавку посадив. пара моментів:
юнайтед атакують лівим флангом. майже вся команда там, трохи фігово зіграли, м'яч у воротаря челсі, він бачить що фланг мудрика пустий, можна кидати м'яч і там буде контра. мудрик курить бамбук, в цей час музикант-кукурелья розгяняється, отримує м'яч і починає контру…
купа моментів коли челсі командно пресингує, бігають за захисниками суперника. і тільки мудрик курить бамбук, виходить що правий захисник юнайтед завжди вільний і через нього виходять з-під пресингу… ну там втрати м'ча від мудрика, «робочі» моменти, але їх більше ніж відборів… мудрик непогано виглядає проти слабих команд. але якщо відносно сильна команда - «губиться» на полі…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687711 вiд 2024-04-05 08:33:54

Рановато для 11 лет..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687710 вiд 2024-04-05 08:33:17

Вибухи - то таке, а чи попали куди треба? Бо може бути і «певео», бо кацапня радісно пише про збиття 40+ наших БПЛА в марозавскє

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687709 вiд 2024-04-05 08:33:02

ИК -это исправительная колония?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687708 вiд 2024-04-05 08:05:43

цiкaвo чи Oлeнью вжe мoжуть дiстaти?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687707 вiд 2024-04-05 08:04:32

Вночі в Енгельсі пролунали гучні вибухи: Жителі міста в чатах пишуть про вибухи «від яких тремтять вікна».

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687706 вiд 2024-04-05 07:26:49

пишуть про енгельс, єйськ та морозовськ

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687705 вiд 2024-04-05 06:40:01

Лише 45% українців вірять, що після завершення війни з Росією Україна збереже усі свої території, які мала у 1991 році. Ще у вересні 2023 року таких респондентів було 68%.

Про такі дані свідчить всеукраїнське опитування, проведене 17−21 лютого 2024 року українською соціологічною групою Рейтинг від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Дослідження фінансувалося Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687704 вiд 2024-04-05 02:18:04

Повідомляють, що військовий аеродром «Морозовськ» зазнав масованої дронової атаки.
Сподіваємось на ураження бортів тактичної авіації.

Морозовск це в честь павліка? Чи ще якийсь Морозов у них був?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687703 вiд 2024-04-05 01:37:53

bubiko
№ 1687702 вiд 2024-04-05 01:22:49

Странно, в Касселе в Gründschule вообще распихивают по обычным классам, ну и находят какую-то русско или украиноязычную учительницу которая дополнительно их учит немецкому пару раз в неделю. У старшего моего после 1,5 лет в ИК произошел перевод с сентября в обычный класс - ему в августе 11 и пошел он в 5ый, что в принципе нормально.

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687702 вiд 2024-04-05 01:22:49

ProstoVlizPobalakaty
№ 1687698 вiд 2024-04-05 00:15:52

В Хемнице детей уже более 2 х лет мурыжат в интеграционных классах и не интегрируют в немецеие классы. Что как по мне очень мешает изучению языка.
Мы, в начале 90х 4 недели были в интеграционном классе и потом к немцам.

Чему можно ребенка 2+ года интегрировать?!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687701 вiд 2024-04-05 00:26:58

№ 1687700
случайность, пеналя не было, нырок и рикошет..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687700 вiд 2024-04-05 00:21:33

Batyj,
ну от, а ти Почетіно лаяв :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687699 вiд 2024-04-05 00:19:20

фігасеее

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687698 вiд 2024-04-05 00:15:52

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1687695 вiд 2024-04-04 23:41:50

В Німеччині так з першого дня. Дитину протягом місяця треба віддати в німецьку школу, зроблені інтенсивні класи з яких протягом 2 років навчання діти мають перевестись у звичайні німецькі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687697 вiд 2024-04-04 23:48:49

Замість Мудрика вийшов Стерлінг.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687696 вiд 2024-04-04 23:45:54

Ентоні і Гарначчо на фоні Мудрика виглядають як футболісти на фоні легкоатлета. :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687695 вiд 2024-04-04 23:41:50

«У Польщі з 1 вересня 2024 року всіх українських дітей-біженців зобов’яжуть піти до місцевих шкіл. Як повідомляє» Радіо Свобода «, про це заявила заступниця міністра освіти Йоанна Муха. За її словами, відповідний законопроект готує Міністерство освіти Польщі і він вже на завершальному етапі.»

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687694 вiд 2024-04-04 23:41:34

Гол МакАлістера рекомендую для перегляду.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687693 вiд 2024-04-04 23:35:23

Мудрик такий пасивний не постійно сьогодні, але ось в такі хвилини я б його замінив нахуй. Нізя так.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.