Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687612 вiд 2024-04-03 22:26:53енот, ку-ку.. Смотри, дохлятина, как «барыга» наживается: https://www.5.ua/suspilstvo/na-budivnytstvo-fortyfikatsii-poroshenko-vidpravliaie-ekskavatory-v-odnu-z-inzhenernykh-bryhad-325483.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687611 вiд 2024-04-03 22:21:13да пошли воны нахуй, те поляки. КАк не было настоящего футбола в той полянлдии, так никада и не будет..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687610 вiд 2024-04-03 22:16:00Ліс біля бази ДК, мабуть хтось був жлоб. Або підстава. https://t.me/c/1274414965/49166
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687609 вiд 2024-04-03 22:14:46toreo № 1687578 Згоден з кожним словом, і цитати, і твого коментаря.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687608 вiд 2024-04-03 22:14:43Столтенберґ знову тупить. До нього досі не дійшло, що єдиною гарантією проти кацапів може бути членство в НАТО. Якого не буде поки не буде гарантій? При цьому генсек висловився за те, щоб не повертатися до двоетапного процесу набуття членства. «Але незалежно від цих технічних моментів є чітке зобов'язання для України стати членом НАТО. Далі, ви маєте розуміти, що коли ця війна закінчиться, мають бути якісь гарантії, що це не трапиться знову, що це не буде паузою, за час якої Росія відновиться, відпочине, а потім перегрупується і знову атакує», - додав він. Столтенберг уточнив, що така ситуація була у 2014 році, коли Росія анексувала Крим, а через кілька місяців дестабілізувала ситуацію на Донбасі. «Потім вони чекали майже вісім років і пішли на повноцінне вторгнення. Тому, звісно, ця війна закінчиться, ми маємо бути абсолютно впевнені, що це - справді кінець, що це зупиниться тут. Тому ми повинні допомогти Україні побудувати власну оборону», - наголосив він, додавши, що «гарантією безпеки буде стаття 5». Джерело: https://censor.net/ua/n3482336
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687607 вiд 2024-04-03 21:14:28Заглембє - це польською мовою заглиблення (гірничий басейн) сенсі, типа як Донецький (гірничий) басейн - Донбас. І там цих Заглембів чимало. Найбільш відомий фк клуб - це клуб вищої польської ліги (екстракляси) Заглембє Любін (Lubin) десь там між Вроцлавом і Легніца. Там мідний гірничий комбінат власник) А ось це Заглембє, де Хац тренував, то з міста Сосновець в Сілезії (де шахти і металургія) перша ліга.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687606 вiд 2024-04-03 21:13:36Йобнули зерновий термінал в ростові Гуд. Наші наче просили розблокувати порт миколаєва… хуйтам… на хуйтам прийшов хуйвам… потрібно хєрити експорт зерна хуйлостану по чорному морю…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687605 вiд 2024-04-03 21:06:59Рефрижератор - культова команда; там починав сам Хлус ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687604 вiд 2024-04-03 20:55:32у нвс Рефрижиратор Фастов более крутая контора чем то заглембе..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687603 вiд 2024-04-03 20:53:57№ 1687602да нахуй это заглембе. Оно вааще ничто и не стоит чтобы тут его вспоминать..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687602 вiд 2024-04-03 20:52:12Бульба каже, що взяв мішок бульби і ним відмахався від нападників (древньобілоруське бойове мистецтво): https://gordonua.com/ukr/news/sport/ja-viris-na-vulitsi-mozhu-za-sebe-postojati-khatskevich-prokomentuvav-chutki-pro-te-shcho-joho-u-polshchi-pobili-futbolni-fanati-1702993.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687601 вiд 2024-04-03 19:30:16Вы не поверите, но у моего сына в инженерной роте в 16 году на должности комвзвода служил подполковник ВВС, призвали с пенсии.. Так и ходил с подполковничьими погонами..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687600 вiд 2024-04-03 18:01:10 toreo № 1687578 трeбa бiльшe рoзпoвiдaти oтaкi рeчi a нe вдaвaти щo життя нoрмaльнe: Російський військовий Батраз Сланов восени 2022 року в окупованому селі Новомихайлівка Запорізької області розстріляв двох беззбройних цивільних українців, після чого спробував зґвалтувати їхню родичку. Сланов був багаторазово засуджений.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687599 вiд 2024-04-03 16:45:25toreo № 1687594 не впевнений, що вони його так сприймають, хоча хз.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687598 вiд 2024-04-03 16:43:20ГУР повідомило, що станом на березень 2024 року у складі повітряно-космічних сил збройних сил рф перебуває: • близько 100 багатофункціональних винищувачів Су-35, • понад 100 винищувачів-бомбардувальників Су-34, • сім літаків далекого радіолокаційного виявлення і наведення А-50У. При цьому три А-50У перебувають на ремонтні та модернізації: два на ват «таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс ім. г. м. берієва», один — на аеродромі в ульяновську, авіабудівний завод «авіастар». ---------- су34-35 - дахуйя те що а50 ремонтується в таганрозі - «заманчіво» … можна сказати на відстані витягнутої руки…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687597 вiд 2024-04-03 16:39:38Ноу-хау польське щодо Паніковського… -------- За даними джерела, на сьогоднішнє тренування команди прийшли хулігани, і справа не закінчилася просто «виховною бесідою» з гравцями. Хацкевич отримав удар в обличчя і навіть кілька ударів ногами. Зазначається, що в «Заглембє» підтвердили інцидент. Також раніше повідомлялося, що Хацкевич незабаром може залишити свою посаду.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687596 вiд 2024-04-03 16:13:15toreo № 1687593 так вони і є на обліку. … не знаю точних цифр, але, думаю, якщо не списані за здоровʼям, то вже і мобілізовані може більшість. Під час війни вони мають бути не «на обліку», а в окопах, нє? Нижче є цифри менше 20% мобілізовані, з тих що не працюють, а наявність роботи теж не мала б бути прешкодою мобілізації. «екперт» Жданов 58 років полковник артилерії каже що не призивають бо «їх можуть тільки за військово-обліковою спеціальністю і тільки на конкретну посаду, згідно з військовим рангом.»
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687595 вiд 2024-04-03 15:52:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1687585 ну, у нас і крадіжок багато, і не всіх ловлять, і хтось однаково крастиме, і суди перевантажені. але ж питань не виникає.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687594 вiд 2024-04-03 15:49:45VVV № 1687590 хац - білорус
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687593 вiд 2024-04-03 15:48:27Feodorit № 1687581 так вони і є на обліку. після 45 наче ж знімали з обліку в мирний час, але це не стосувалося військ часу. не знаю точних цифр, але, думаю, якщо не списані за здоровʼям, то вже і мобілізовані може більшість. інша справа, що може банально профукали багато справ, бо хто у нас працював в тих воєнкоматах. мою справу, зокрема, поновлювали, бо я коли прийшов, то в тцк сказали, що х його знає, де вона. скорше, що свого часу зняли з обліку та і десь похєр. ли. ну, так таке у всій країні скрізь і у всьому, не лише у військ обліку. третякова інколи меле, що попало. це у них партійна хвороба слуг урода.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687592 вiд 2024-04-03 15:32:17Batyj № 1687589 вiд 2024-04-03 15:20:51 Так а до чого тут українофобія, якщо йдеться про Бульбу? Чи там взагалі якесь неграмотне бидло мешкає у цьому містечку?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687591 вiд 2024-04-03 15:24:41в Белой Церкви населения больше, чем в том Сосновице.. Но, в Сосновице населения больше, чем в Коваливке, несомненно.. Вот тока есть ли там грошики, хотя бы как в Коваливке? Судя по всему - нет.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687590 вiд 2024-04-03 15:22:10Batyj № 1687589 згоден.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687589 вiд 2024-04-03 15:20:51вот интересно, а какой может быть тренер в заштатной командишке 2 по рангу польской лиги? Каманды городка на 180 тыс населення?Там кого хошь назначай, в этом сезоне вылетают по-любому. И Хацика взяли не первое место занимать, а наладить игру чтобы в той лиге задержаться. Для этой цели и уровня Хац - вполне подходит. Инциндент - это общий фон растущей польской украинофобии..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687588 вiд 2024-04-03 15:10:39The Guardian reports that Ukraine's defense intelligence agency GUR intends to destroy the Kerch bridge linking Russia to occupied Crimea by the end of June 2024 with «most of the means to carry out this goal» already prepared. https://www.theguardian.com/world/2024/apr/03/ukraine-eyes-kerch-bridge-crimea-drone-attack ---------- до речі… купа дронів по нпз а в крим нічого недолітало. там же були проблеми з електрикою. турбіни сіменс де? лінія електропередач - через міст? «запасного» маршруту немає? вода качається з озер що з дощів наповнюються? насосні станції в порядку? на ремонт «по плану» не просятся?
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687587 вiд 2024-04-03 15:02:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1687585 досі не криміналізовано незаконний перетин кордону - це таки важко зрозуміти. Кримінал за ухилянтство,.. Але хз, може як лякалка і має сенс. Через 2 роки повномасштабної війни ми все ще не маємо в суспільстві відповідей на купу запитань. Може нашому суспільству не вистачає розуму сформулювати стратегію, а може в нас є протиріччя між справедливістю та несправедливою реальністю. Чому чоловік який має трьох дітей, навіть від різних шлюбів, може перетинати кордон, а двох дітей то вже лише через кримінал? Коли в нас відсутність третьої дитини стала кримінальним злочином? В мене двоє знайомих за час війни народили третю дитину, а один виїхав вчасно коли синам було по 17 років, зараз їм по 19. Чому студент іноземного вишу міг перетинати кордон, а студенти українському вишу за це пропонують давати кримінальну статтю? Було ж перші дні рішення, всі чоловіки 18-65 залишаються в Україні, принаймні я розумів чому так.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687586 вiд 2024-04-03 14:55:26Астраханський ГПЗ потужністю близько 8340 тонн газового конденсату на добу, який входить до групи Газпром, не має великого значення для виробництва пального в Росії, проте його зупинка, імовірно, посилить занепокоєння Москви через масштабні перебої в роботі НПЗ після ударів БПЛА, йдеться в матеріалі Reuters. У 2023 році завод виробив 703 тисячі тонн бензину, або 1,6% від загальноросійського, а також 492 тисячі тонн дизельного палива (0,6%) і 299 тисяч тонн мазуту (0,7%). ---------- погано що завод не має великого значення. добре що зупиняється «на позаплановий ремонт» без допомоги «буданова» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687585 вiд 2024-04-03 14:44:16Кримінал за ухилянтство, якщо всі справи розглядатимуться судами у змагальному процесі - це параліч судової системи. Але хз, може як лякалка і має сенс.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687584 вiд 2024-04-03 14:43:06Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1687582 чому третякова впевнена, що чпстина цих людей не служить, скажімо, у ТрО. Щодо пенсіонерів ментівських чи пенітенціарних, то чимало з них вже мають пенсійний статус, але і далі працюють Працюючих там ще +50 тисяч, і лиже 21 тисяча служить.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687583 вiд 2024-04-03 14:37:57А от чому досі не криміналізовано незаконний перетин кордону - це таки важко зрозуміти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687582 вiд 2024-04-03 14:36:10Feodorit № 1687581 вiд 2024-04-03 14:28:54 Хз, чому третякова впевнена, що чпстина цих людей не служить, скажімо, у ТрО. Щодо пенсіонерів ментівських чи пенітенціарних, то чимало з них вже мають пенсійний статус, але і далі працюють на своїх посадах.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687581 вiд 2024-04-03 14:28:54toreo № 1687578 ну і жорстко кримінал за ухилянство. не лише тим, хто не прийшов з повісткою, але і тим, хто не піде уточнюватися навіть без повістки. імхо, вже зараз потрібен вік мобілізації з 21 року. всі, хто старше 18, ідуть на кмб. особливо ті, кому вже 20. за рік їм потрібно буде долучитися до соу Якщо все так жорстко то може законодавчо дозволити мобілізацію молодих військових пенсіонерів на посади шо невідповідають званням? Були ж в історії «офіцерські роти». Щось військові з такою ініціативою не виходять. Для якої армії ми їх зберігаємо? «В Україні налічується 156 тисяч військових пенсіонерів віком до 60 років, які ніде не працюють та не служать у Збройних силах України. Про це повідомила голова Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.»
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687580 вiд 2024-04-03 14:10:262 Batyj№ 1687555Також, в податковій готується перевірка і на новий сезон Зорі може вже не бути. Луганський клуб може припинити існування».Суркіси податкову наслали, точно тобі кажу.Щоб не дати гравцям зосередитись на завтрашній грі.:)
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687579 вiд 2024-04-03 14:03:04Sauron № 1687577 Головна думка: треба активніше допомагати фронту і паралельно готуватись самому. Де в тексті написано про допомогу фронту і як самому готуватися до КАБів? Там наче лише пропонується навернути згущенки. "Все частіше ворог використовує полуторні КАби. Жоден окоп, жоден бліндаж не рятує. Але коли я бачу по сводках черговий літакопад, то згадую арестовіча. Якась хуйня, більше схожа для розважання населення. Ніякий бронік чи шолом не буде у нагоді. І тактично вихід лише один - залишати позиції. Бо це вже не зустрічний бій, а бійня своїх. Друзі-цивільні, до котрих я звертаюсь час від часу з нагадуванням готовитися зустрічати ворога. Якщо ви весь час відкладали і плануєте так далі, то ви закопуєте себе. Ворог адаптується. Все більше і більше атак, до котрих ми вже не готові. А що тоді будете робити ви?! "
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687578 вiд 2024-04-03 14:02:18пише людина у фб: ««Роздали 300 повісток, прийшло 2-є людей», - розповідає мені журналіст, який нині — військовий. Він ще на бойовій посаді, а от його брат вже працює в ТЦК, після бойової травми. Така ситуація зараз в його військоматі. Так смердить капітуляція. Капітуляція за якою буде геноцид, експансія і війна проти Європи, руками тих з нас, хто виживе і скориться. Це не страшилки кровожерливої мене. «Це ж було вже». Сценарій, який вже відбувався раз-по-раз на цих землях протягом століть, після того, як українці «втомлювались від війни» з північним імперцем. Я прочитала основні норми вихолощеного законопроекту про мобілізацію. Звідти прибирають практично будь-який примус. Він НЕ спрацює в отому беззубому варіанті, який зараз виписує Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Він не спрацює, якщо там не буде співмірної до ситуації відповідальності за неявку в ТЦК. Якщо не буде електронних повісток, які вважатимуться врученими. Я читала оце «неконституційно» від людей, які живуть в столичному світі рожевих поні. Божевільні, та яка Конституція лишиться, якщо фронт паде?! А він, на жаль, паде і доволі скоро без масової мобілізації. Бо треба і поповнення, і часткова демобілізація людей, які вже не БГ. Захисники прав усіх, крім нинішніх військових, ви взагалі розумієте, що ви виробляєте? Ви бачили огидні ролики, які наштампував ворог? Ви розумієте, що вони поставили на зрив мобілізації? Треба спробувати змусити людей захищати їхнє право на життя, свободу і можливість воювати за свою армію, а не армію ворога. А, і майно, яке неконституційно забирати в разі відмови воювати, але яке зараз чомусь мусять захищати інші українці. Так, зараз це не популярні кроки. Але це, НА ЖАЛЬ, необхідність. Бо неможливо бути популярним в неіснуючій державі, де більшість стане 200. Стане 200, добровільно припинивши, — а примусово так і не почавши, — бій. Я пишу зараз цей пост, бо поки ще є шанс виписати законопроект так, що він врятує державу і більшість її громадян. Так, вік мобілізації понизили, так електронний кабінет Президент підписав. Але цього вже недостатньо.» ———— зеленськи і ко рубають коту хвоста частинами. все - зарад не нац інтересів, а задля рейтингу. інші дуже патріотичні опозиціонери якось не дуже помічають таку непопулярну тему. як до війни казав зеленський, що війни не буде, то ми втратили людей і території. так і зараз - ця політика, аби не втратити електорат, призведе до наступних майбутніх втрат людей і територій. імхо, вже зараз потрібен вік мобілізації з 21 року. всі, хто старше 18, ідуть на кмб. особливо ті, кому вже 20. за рік їм потрібно буде долучитися до соу, добре б були навчені хоча б якось. де і кому вчити? кому - так точно вже є багато таких. де, а вірніше, на якій матчастині - складніше питання, але і воно вирішується. ну і жорстко кримінал за ухилянство. не лише тим, хто не прийшов з повісткою, але і тим, хто не піде уточнюватися навіть без повістки. в т. ч. і для тих, хто втік закордон і не повернувся. і не треба пизд.. іти, що їх ніхто не видасть, і все таке. вже натякають, що видадуть. але не треба зеленському розраховувати, що раптом він їх не помічатиме, то вони за нього проголосують. сподівання, що пропетляємо якось, чи кацапи закінчаться скоро, не справдяться. але потрібно, щоб верховний був ще і державником. а тут не складається.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687577 вiд 2024-04-03 13:53:32Feodorit № 1687576 Це не перший твій їбанутий комент. :) Головна думка: треба активніше допомагати фронту і паралельно готуватись самому.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687576 вiд 2024-04-03 13:46:36Sauron № 1687575 Гарний текст для цивільних, які вирішили, що можна сховатись від війни Чому цей текст для цивільних? Автор вирішив що КАБи по їх позиціях прилітають через неправильні запити цивільних в гуглі. Йому так легше думати, цей текст для автора.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687575 вiд 2024-04-03 13:28:17Гарний текст для цивільних, які вирішили, що можна сховатись від війни :(( https://www.facebook.com/dovbun/posts/pfbid0tzjW8DsgrJ5i74VmfYJnGbPwNGfXrGsDWzHmhuNNyM9GGnmXXPq481yvN9FW6NQMl
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687574 вiд 2024-04-03 13:24:38За інформацією порталу meczyki. pl, сьогодні група фанатів «Заглембє» вторглася на тренування команди, внаслідок чого постраждав її наставник Олександр Хацкевич. За даними джерела, на сьогоднішнє тренування команди прийшли хулігани, і справа не закінчилася просто «виховною бесідою» з гравцями. Хацкевич отримав удар в обличчя і навіть кілька ударів ногами. Зазначається, що в «Заглембє» підтвердили інцидент. Також раніше повідомлялося, що Хацкевич незабаром може залишити свою посаду. ------------------------------------ Пігвіни - фанати менш агресивні?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687573 вiд 2024-04-03 13:19:30Nevropatolog № 1687572 вiд 2024-04-03 12:30:41 Valeriy № 1687568 вiд 2024-04-03 12:16:03 Я в курсі. Пінгвінів йому не можна доручати. --------------------------------------------- Я не згідний. Хай бере аматорську пінгвінячу команду і піднімає її до топ ліги професійного пінгвінячого футболу. Гів Хац е ченс!