ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687532 вiд 2024-04-02 11:31:18Batyj № 1687525 вiд 2024-04-02 09:51:15 А я ещё более ясно описал алгоритм действий судьи. «Наступить на ногу» само по себе не является нарушением правил защитником, это судья должен определить, случайно это произошло, нападающий подставился или защитник нарушил. Если нарушение было, то за него после эпизода наказывают, если судья считает, что на эпизод это повлияло и надо дать нападавшим ещё шанс. На практике - поставят пенальти за явное нарушение в штрафной или опасный штрафной, если рядом с ней. Нарушение в центре поля посчитают заигранным.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687531 вiд 2024-04-02 11:09:45Схоже, що Бульба досяг вершини своєї некомпетентності.
та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687530 вiд 2024-04-02 11:09:43Nevropatolog Ти не звернув увагу на дату новини?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687529 вiд 2024-04-02 11:09:20«сперєді поширє, з заді поужє» цікаво інше, чомусь весь час по усіх сайтах і новинах наших якісь його інтервью, коментарі, як у когось дійсно фахового чи цікавого … Шаблій працює?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687528 вiд 2024-04-02 10:32:27Мегатренер. Нові досягнення. -------- Сьогодні команда екс-тренера київського Динамо розіграла ГКС Катовіце з рахунком 0:4. Хацкевич виступив одразу після матчу. Нинішній тренер Заглембе, мабуть, здивував усіх. Тренер, який працює з 16 січня, заявив, що влада у команді перейшла до гравців. «Те, що я не сказав би сьогодні, виглядатиме як виправдання. Після зустрічі з Лехією я сказав команді, що не лише я несу відповідальність за результат. Сьогодні склад був заздалегідь обговорений перед грою і футболісти самі визначили свою стратегію на гру». Також Хацкевич додав, що футболісти самі обрали план цього поєдинку. «Чесно кажучи, я не знаю, який був план, бо я був за зачиненими дверима. Вже усі футболісти зіграли у цих матчах. Деякі футболісти можуть, але не хочуть, а є ті, хто хоче та не може», – сказав Хацкевич після матчу.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687527 вiд 2024-04-02 10:29:03пишут, помер один их дублеров хуютина.. Бугаев Александр Иванович..
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687526 вiд 2024-04-02 09:57:11Batyj № 1687525 ускладнюємо ситуацію… воротар швидко вибиває з ноги, нападник отримує м'яча і забиває гол… 90та хвилина матчу :) ------- колись по-моєму зеп-блатер, на питання, чому ви не хочете технології впроваджувати в футбол (відео-повтори, автоматичне визначення гол-не-гол і т. п.), він сказав що футбол така штука, де суддя на свій розсуд може приймати рішення дивлячись на мільйон додаткових епізодів. типу два рази попередив когось за легкі порушення, на третій картка, і т. п…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687525 вiд 2024-04-02 09:51:152 ProstoVlizPobalakaty№ 1687522я кажется ясно описал - наступ на ногу нападающего был. Развитие атаки не прервал. Удар по воротам произошел без помех. Вратарь забрал мячь.Что делать судье?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687524 вiд 2024-04-02 09:48:33когда-то в детстве у меня была книжка, перевод с финского или шведского, не помню - Правила хоккея на игровых примерах (или что-то в этом роде.Рассматривались множество игровых случаев, с картинками, например, после броска по воротам шайба попадает в штангу, раскалывается и одна половинка попадает в ворота. Какое решение должен принять судья?Очень полезная книжонца была. Када ходил на хоккей во Дворец спорта, Волков, кто помнит, известный хоккейный журналист, несколько раз интересовался, када это я и где успел поработать хоккейным судьей?
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687523 вiд 2024-04-02 09:45:21Я вже декілька раз чув, що гриби допомагають а лікуванні PTSD. Хуй зна що там за мухомори і які дози, але, кажуть, допомагають.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687522 вiд 2024-04-02 09:43:16Batyj № 1687521 вiд 2024-04-02 09:30:15 Судья должен определить, были ли действия защитника в штрафной нарушением правил и поставить пенальти, если да. Если это было не в штрафной, то на практике эпизод считается заигранным, но в редких случаях могут поставить штрафной удар, если действия защитника прервали перспективный вариант для развития атаки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687521 вiд 2024-04-02 09:30:15вопрос знатокам правил футбола. Я почитал сам, но подобное не описано. Нападающая каманда ведет атаку на левом фланге, в это время в центре защитник случайно или специально наступает на ногу другому игроку нападающей каманды. Атака по левому флангу заканчивается ударом по воротам, мяч забирает вратарь. Какое решение должен принять судья?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687520 вiд 2024-04-02 09:18:27тим часом наш дрон долетів до завода що збирає шахєди… татарстан. пишуть що влучили в корпус поруч але нічого… 1200 км… сподівають приціл поправлять
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687519 вiд 2024-04-02 09:16:09Ого, наші кукурузникі в'єбали будівлі у Єбалузі (Татарстан), наче там дрони збирали Виглядає дивно, бо відстань до цієї єбали 1200км
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687518 вiд 2024-04-02 08:14:34Чукчи, каряки, эвенки собирают в тундре красный мухомор, там их много, сушат на ветру, температур высоких не бывает, а потом жрут на сейшене с шаманом, балдеют.. Но это по бедности. Водку любят больше..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687517 вiд 2024-04-02 03:04:46Більше цінується пантерний мухомор, але і червоний теж жруть))
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687516 вiд 2024-04-02 00:32:29ось нате: За чинним законодавством України збирати, зберігати, вживати, продавати та купувати червоні мухомори абсолютно легально і це цілком дозволено. Це один із небагатьох рослинних ендогенів, який дозволений практично у всьому світі. -Продам мухомор червоний зібраний Закарпатті високо в горах в березових лісах вимушений при температурі 45 градусів ціна 2500грн за кг 0680814598. Мыша.. -Продам мухомор 0973003060. Зібраний в центральній Україні Гриб ретельно вичищений від бруду та піску, сушений при температурі до 40. Ціна 1-клас 3000 за/кг ------------------ ось так, грибники, а ви за білими полюєте ;)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687515 вiд 2024-04-02 00:29:05Goran134 № 1687512 то чудовий гриб - глива (вешенка рос.), не плутати з гливою земляною (рядовка)
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687514 вiд 2024-04-02 00:28:55Оце так)) чого-чого, а червоних мухоморів в наших лісах як грязі
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687513 вiд 2024-04-02 00:27:30Goran134 № 1687510 ти далекий від реалій :)!!! останнім часом червоні мухомори приймають заготівельники по шаленим цінам. не знаю для чого насправді -напевно дурку якусь готують, але реклама, ще та. можеш загуглити, здивуєшся. Вокса - гриби твій дядько міг просто викинути, як переспілі. насправді не так багато дурних (у нас їх так називають), як просто неїстивних
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687512 вiд 2024-04-02 00:24:59 та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1687511 вiд 2024-04-02 00:21:30 Мені таке не попадалось) зате я в грудні збирав зимові опеньки і як буде вешенка українською - глива? прямо на березі Тетерева
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687511 вiд 2024-04-02 00:21:30Goran134 № 1687508 є чорна лисичка - то їстивний гриб і чудо для парфумерії - не звертав уваги, тільки в Іспанії років з двадцять тому пізнав його.
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687510 вiд 2024-04-02 00:18:06Насправді саме отруйних грибів не так багато - люди труяться в основному блідою поганкою, тут взагалі без шансів. Чесно кажучи, не знаю як її можна з чимось сплутать - і зеленичка і зелена сироїжка відрізняється від блідої поганки ну як лящ від карася. Навіть після червоних мухоморів навряд чи помреш, але читав я книжку однієї тьоті з житомирщини в якій вона описувала симптоми після вживання червоних мухоморів - ну його нафіг
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687509 вiд 2024-04-02 00:15:07та ж не москаль № 168750 згоден на 1000% тому «збираю» гриби лише в супермаркетах :)
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687508 вiд 2024-04-02 00:11:17 Voxa (м. Запоріжжя) № 1687506 вiд 2024-04-01 23:59:43 Я так думаю, шо не факт шо воно було все отруйне, просто люди збирають зрозумілі їм гриби, яких достатньо. Я виріс в лісі фактично під Києвом, потім був період шо я еспериментував з різними маловідомими (в моїй місцевості) грибами, і так я дійшов і до груздів, і до зонтиків, і до різних рядовок і грибів з яких роблять часничну приправу. Закінчив взагалі «поганками» - гігрофором пізнім і ложною лисичкою. От з ложною лисичкою правда промашка вийшла)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687507 вiд 2024-04-02 00:10:33Voxa (м. Запоріжжя) № 1687506 якщо ти не на сто, а навіть на тисячу відсотків, не впевнений, що гриб їстивний - не бери його.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687506 вiд 2024-04-01 23:59:43колись давно, я гостював у родичів на західній, і мене взяли в ліс по гриби. Дали цеберку, покази шо збирать і ми розійшлись. За де якийсь час зійшлись, дядько висипав все шо я зібрав, а там було багацько, десь з пів відра, так глянув, ногою розгорнув, откинув два чи три гриба, а все інше розтоптав - бо все ядовите :) Да :) А в нас по осіні, до війни (зараз в посадки просто неможна) в лікарню везуть дітей яких нагодували зібраними десь грибами. Спочатку в реанімацію, ну а потім, кому повезло, в нефрологію …
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687505 вiд 2024-04-01 23:52:46Атлетико Мадрид забив Вільяреалу гол дуже схожий на той, що Мудрик забив ісландцям - кілька коротких пасів і удар через центральну зону, де виникла невеличка дірка в захисті. Теж зробили 2-1 за пару хвилин до кінця матчу.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687504 вiд 2024-04-01 23:41:43ironbelly (LMW28IF) № 1687502 я за своє життя пройшов Карпати наші від Чорногори до Бещадів, від Марамосів до Боржави (таких маршрутів в туристичних путівниках не знайдете), по Ділам і Кичерам, вже в десятирічному віці ходив сам по лісі, і до тепер переважно сам мандрую. Знав майже всі колиби, ще в той час, коли скоріше в лісі оленя можна було побачити, як чоловіка. В той час, коли ніяких мобілок, джіпіесів і т. п. і вдумці не могло виникнути. Водив деколи тур групи, але тільки по рекомендації знайомих, 70-80 роки.. багато чого можу розказати, було б кому слухати, було б бажання кому розповідати.. зараз всі мудрі, а хто нє, то таким себе хоче удавати
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687503 вiд 2024-04-01 23:37:50З усіх грибів зі своєї малої батьківщини мені до вподоби весінні гриби - зморшки. Навіть після того, як їх проварив і злив ту воду, а потім смажиш тушиш - зморшки мають свій цікавий смак і структуру! Та, звісно, в східній Україні чисто кліматично-географічно менше диких грибів і ягод, ніж в лісо-степовій, поліській, лісовій і гірській зонах, зате у нас, майже в кожній другій хаті можна було знайти квашені кавуни. Вважаю, що це найліпший загризон до горілки, хоч саморобної хоч магазинної.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687502 вiд 2024-04-01 23:27:14olma № 1687498 То ви, наддніпрянські Галі, балувані. Я колись куму привіз на гриби в Карпати та пішов з нею у звора та по ялівцях. Вона просто не могла збирати, бо звикла по рівному та по чистому лісу. Ніц не виділа. А грузді в Карпатах є. Їх місцеві збирають і солять. Так що я підтримую (та ж не москаль), хоч він і з іншого боку гір ;).
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687501 вiд 2024-04-01 23:23:38VVV № 1687499 там де ростуть польові печериці ніколи не росте бліда поганка. АЛЕ!!! там де ростуть ЛІСОВІ ПЕЧЕРИЦІ завжди може вирости БЛІДА ПОГАНКА.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687500 вiд 2024-04-01 23:20:31назвати мене москвофілом, то, знаєш, не дуже доречний жарт.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687499 вiд 2024-04-01 23:20:01щоб поплутати польові печериці з блідою поганкою то треба нормально сливу налигати. зеленка ахуєнний гриб.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687498 вiд 2024-04-01 23:17:27(та ж не москаль) --- Це жарт, але якщо серйозно, то в нас ніколи не їли груздів, бо вони по вологих гайках, але наші люди їх не збирали. Найбільш масовими грибами у нас в східній Україні в Придонцівському лузі - це масляки, опеньки, бабки (подбєрьозовікі), також печериці дикі (тільки з ними обережно - можна поплутати з блідою поганкою), ну і білі гриби - королівське їдло - цих мало було. Так що вибачай. Але в культурному плані грузді - це кацапське, в їхніх монастирських книгах це закріпилося.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687497 вiд 2024-04-01 23:14:02olma № 1687496 вибач, ти якусь ху. ню пореш
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687496 вiд 2024-04-01 23:11:30та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1687495 ---- Так ви ж там карпато-русини, москвофіли. (Я Русин был, єсмь, и буду, Я родился Русином, Честный мой род не забуду, Останусь єго сыном; Русин был мой отец, мати, Русынская вся родина,) Може вам груздя кацапи одного разу порекомендували, а ви опанували це мистецтво груздєєдєнія.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687495 вiд 2024-04-01 23:04:29з. і. не думаю, що на цьому сайті знайдеться хтось, хто розуміється більше від мене в грибах.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687494 вiд 2024-04-01 23:01:26не говоріть х.. ні, якщо не їв і тим більше не збирав. Груздь солений справжній і навіть чорний груздь засолені, то є делікатес, перед яким і білий гриб, як закуска сховається. Тільки має він до москаля приблизно таке саме відношення, як і макарони по флотскі до вмф расії
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687493 вiд 2024-04-01 22:52:22olma № 1687492 ----- Просто Грузді це гриби, які в принципі неїстівні, я батька свого питав, що це за гриби, і чи їдять грузді, батько казав, що теоретично десь (кацапи) їдять солені в діжках, але він ніколи не їв і не бачив, щоб у нас, в Україні їх збирали. Але кацапня їх солила в бочках і з капустой заїдали. Основна їжа в тому їхньому Нєчєрнозємьї