Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687452 вiд 2024-03-31 20:59:32посмотрел обзор Жирона-Бетис. Даже не знаю, какое определение больше подходит защите Жироны. Рахиты или клоуны?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687451 вiд 2024-03-31 20:04:47Batyj № 1687450 вiд 2024-03-31 19:55:38 не помню я, чтоб Буй умел подсекать.. ------------------------------------ Нельзя пропускать трансляции матчей ДК … Иногда у него не выходит, но и играет он зачастую на плохих полях в силу климатических и экономических условий, в отличии от полей на которых играет Месси. Для подсечки мяча, как элемента техники, нужна хорошая поляна.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687450 вiд 2024-03-31 19:55:38не помню я, чтоб Буй умел подсекать..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687449 вiд 2024-03-31 19:45:00Batyj № 1687445 вiд 2024-03-31 19:20:10 Шапа красиво четвертый. Наконец оо научились просто подсекать над вратарем ------------------------------------- Постоянно это делает Месси и … (барабанная дробь) Буяльский!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687448 вiд 2024-03-31 19:36:35полтава просто не выдержала физически. Второй тайм длился 61 минуту..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687447 вiд 2024-03-31 19:25:26якась пародія на захист
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687446 вiд 2024-03-31 19:20:58А вот и пятый, Ярмола…тоже перекинул Ищенка
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687445 вiд 2024-03-31 19:20:10Шапа красиво четвертый. Наконец оо научились просто подсекать над вратарем
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687444 вiд 2024-03-31 19:10:54Довбык приехал со сборной и засадил Бетису двоечку.А вот рахиты из жирондовской защиты два и пропустили..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687443 вiд 2024-03-31 19:02:57за інформацією редактора вищевказаного видання Андрія Піскуна Супряга щомісяця отримує 35 тисяч євро (420 тис. євро на рік). Нагадаємо, у поточному сезоні 24-річний напладник провів за Динамо лише 6 матчів, в яких відзначився одним асистом. Його контракт з киянами чинний до літа 2026 року
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687442 вiд 2024-03-31 19:02:01Недописав або скасувати ЧУ і всіх хто причетний на фронт. Німці радять будувати лінію оборони по Дніпру
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687441 вiд 2024-03-31 19:01:14да, такой есть.. Спасибо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687440 вiд 2024-03-31 18:59:13UPL. TV Sub2 HD
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687439 вiд 2024-03-31 18:59:07Orest Dniprovskiy № 1687432 Та нахуя це треба. Оголошувати просто ДК і Шахтар чемпіонами по черзі і всьо. Ну ладно, можна ще у Варшаві зіграти цими клубами 3 матчі для визначення чемпіона. А інші клуби ж нахуй тут потрібні.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687438 вiд 2024-03-31 18:57:20№ 1687436странно, но у меня нет “УПЛ ТБ2”..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687437 вiд 2024-03-31 18:54:49после перерыва на тревогу второй тайм начался без обычного перерыва между таймами..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687436 вiд 2024-03-31 18:54:25Batyj, на київстарТБ, в закладке Спорт, канал «УПЛ ТБ2», там іде
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687435 вiд 2024-03-31 18:50:25по лайв скор тока и отслеживаьб. Бражко на 45+3 мин. второй, Шапаренка на 47 с пендаля третий..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687434 вiд 2024-03-31 18:44:28Бражко
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687433 вiд 2024-03-31 18:44:02Браюко 0:2
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687432 вiд 2024-03-31 18:42:23ЧУ в одне коло в Закарпатті та Чернівцях
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687431 вiд 2024-03-31 18:40:54кстати, а ДК уже не покажут. Все, трансляция занята, щас по киевстар тв идет коваливка..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687430 вiд 2024-03-31 18:39:10№ 1687429так и знал, что кто нибуть вылезет с указанием, что и в Ужгороде бывает тревога.Да, бывает, но не так часто и долго.Вот три игры. Потава-ДК в 15:30 в Полтаве, Заря-Металист цифровой в 17:00 в Киеве и Колос -Днепр цифровой в 17:00 в Коваливке, Киевская обл.И что мы видим? Заряс Металистом в Киеве сыграли, В Коваливке начинается с залержков пол часа, в полтаве все еще 45 минута.. Это с полчетвертого дня..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687429 вiд 2024-03-31 18:29:40 Batyj № 1687421 вiд 2024-03-31 17:45:40 Ну так і по Львову фуячать, і по Хмельницькому, і по Тернополю.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687428 вiд 2024-03-31 18:23:48Очевидно доведеться виробляти певні критерії - зіграний час матчу, тривалість усіх тривог тощо - і на їхній основі приймати рішення: дограємо, вважаємо кінцевим поточний рахунок чи переграємо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687427 вiд 2024-03-31 18:09:59я так розумію ще з годинку такого дрочева і матч відмінять
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687426 вiд 2024-03-31 18:08:15Філософія депіздербі!
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687425 вiд 2024-03-31 17:54:08PEPSI (Merkury) № 1687420 вiд 2024-03-31 17:30:22 Наступного року буде якийсь де дзербі і виграють чемп із 10+ ігор до кінця. Як завжди.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687424 вiд 2024-03-31 17:53:37Типовий київський снобізм
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687423 вiд 2024-03-31 17:49:26тревого по полтавской объявляется уже 3 раз. С перерывами 5-15 минут..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687422 вiд 2024-03-31 17:48:15или отменять чемп нахуй вааще.. Нехай в сборной играют те, кто за кордоном..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687421 вiд 2024-03-31 17:45:40Нет, это канечно не футбол, а какой-то ананизьм. Нада запрещать играть восточнее Киева..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687420 вiд 2024-03-31 17:30:22Травми збрників не радують (Маліна, Яремчук). Полісся поплило. Якщо не втримають ситуацію - закінчать всередині. Але для першого сезону і це ок. Баварія поплила конкретно, влетіли вдома Боруссії Д. Влетіли по ділу. ГТ Тухель покине клуб. Байер - чемпіон. Причому Баварія поздоровила Байер з чемпіонством вже зараз, за 7 турів до кінця. Баварія спробувала підписати ГТ Байера, була послана. ГТ Байера так і сказав «Nein! Sosite chupa-chups»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687419 вiд 2024-03-31 16:41:37У випадку радуцкіх, посада - це справді другорядне; головне щоб не посадили.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687418 вiд 2024-03-31 16:10:27блять. Тревога. 36 минута..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687417 вiд 2024-03-31 16:05:33Ванат 0-1
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687416 вiд 2024-03-31 15:19:04- ты рыбачить умеешь? - в хуле там уметь? Наливай и пей..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687415 вiд 2024-03-31 10:42:35Там такі «профі», що дійсне посади другорядне
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687414 вiд 2024-03-31 10:42:19№ 1687413а вот это - смотря, кто будет слоном…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687413 вiд 2024-03-31 09:50:40Ну і до пари вже: Михайло Радуцький 19 годин тому Головне працювати в команді Президента, посади другорядне!!! ___________ А що як поставлять прибирати гівно за слоном?