🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 160.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744655 вiд 2026-03-30 10:02:21

хтось гарний мем написав
------------
To understand Trump's greatness - the number of times America has defeated a country.

Germany - 2 times (1918, 1945)

Japan - 1 time (1945)

Iran - 18 times (2025-2026)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744654 вiд 2026-03-30 09:57:01

може ми дійсно чогось не знаємо?
«наговорюємо» на рижого клоуна про проблеми з головою?
жодного хуй-ового меседжа про хуйла-луку-сі-ина
але ж всі лідери союзних держав «вигрібають» від трампа постійно
---------------
«Last week, my Envoy to Belarus, John Coale, after negotiating with Highly Respected President Alexander Lukashenko, got 250 more Political Prisoners freed! This brings the total Prisoners gracefully released by President Lukashenko to well over 500, since last May. I would like to give my warmest THANK YOU to the President for doing this, and I look forward to being with him at the next Board of Peace meeting!» - President DONALD J. TRUMP

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744653 вiд 2026-03-30 09:45:04

теніс
сінер виграв і-велз+маямі (те що називається sunshine double)
ці турніри граються по 10 днів з розширеною сіткою. щось середне між звичайним турніром (тиждень) з сіткою на 32 і гранд-слемом із сіткою на 128 (2 тижні) …
вже третій майстерз-1000 виграє не програвши жодного сету. до цього ніхто такого не робив. Р - робот!
вчора трохи глянув фінал. чех легечка а-хуй-єнно грав. але пара помилок в сеті - і «робот» тебе не вибачить…
починається грунтовий сезон. перший турнір в штатах
цікаво що там ледь не єдиний турнір на «зеленому» грунті
зазвичай грунтове покриття - то «глина» в перемішку з відходами виробництва червоної цегли. тому колір «червоний», а там поруч кар'єр з базальтом. тому «пил» з базальту використовується для корту. ну і саме цікаве що на такому покритті можна грати в дощ. тому що базальт не впитує воду :)
олійникова-старо-ястремська починають
для олійникової дуже відповідальний період. так як вона позиціонує себе як 100% грунтового гравця. і всі не-грунтові турніри - це просто як підготовка для гри на грунті
юля стародубцева повернутлась в топ-100
даша снігур вперше попала в топ-100
«чекаємо» в топ-100 і Калініну. наразі вона 119та. але грунт - це теж її покриття. гарно зіграла на 125х в туреччині. як воно піде коли буде грати 250ки? можливо десь спробує квалу і на 500 чи 1000…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744652 вiд 2026-03-30 08:50:42

che7
№ 1744650

1) Режим піздоватих аятолл існує з 1979 року. Тобто 47 років. З перерахованих тобою країн за весь час вони кошмарили тільки саудитів через своїх проксі хуситів, і то недовгий час. Всіх інших ситуація у Перській затоці влаштовувала, нафта продавалась, бабло накопичувалось, вестерни літали.
Літак був подарований в часи введення безпідставних тарифів, щоб впливати на Трампа (так, ні разу не підкуп)

2) Ну так, Ізраїль цивілізована країна, хороші хлопці їбашать релігійних фанатиків, що їм погрожують.

3) Трамп у преддеменційній кризі, якщо вже не там. До його слів треба вже відповідно ставитись. Цією заявою він підставив людей і дотично призвів до смерті 20000 людей що йому повірили (підозрюю що Нетаньяху і євреєям ані трохи не шкода цих 20000).

Я вас розумію, ви ведете війну на існування, злякались іранської ядерки і використили усі вважелі впливу (Епштейн, лоббі, бабло, єбанутисть Трампа, хаос в його админістрації) щоб роз'єбошіть Іран і залучити до цього військову потужність амерів. Але прикриватись заботою про арабів з вашого боку це трохи смішно.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744651 вiд 2026-03-30 02:26:53

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1744628

О, дякую

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744650 вiд 2026-03-30 00:24:55

klirik
№ 1744646 вiд 2026-03-29 23:24:54

за нас впрягся?

1. не за Саудів/Emirates/Кувейт та навіть Катар, звісно, на додачу до «за нас»? поки що літак Трампу дарувала країна трохи на схід від нас.

2. Не якійсь невідомий мужик Мерц сказав, що «Ізраїль робить за нас нашу роботу»?

3. не Трамп казав повставшим іранцям, що «допомога вже в дорозі»?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744649 вiд 2026-03-29 23:45:26

On April 1st, four astronauts will embark on a historic journey as part of NASA’s Artemis II mission — the first crewed flight beyond low Earth orbit in over five decades.

The mission will send the crew nearly 230,000 miles (370,000 km) from Earth, looping around the Moon before safely returning home. It marks the first time humans have traveled this far since Apollo 17 in 1972.

А-хуй-єнна подія.. правда за трешаковими світовими новинами ніхто не помітить

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744648 вiд 2026-03-29 23:40:16

https://x.com/Alph__Utd/status/2038258003703423041?s=20
Гол ван бастена зб ссср
А хто там в центрі обрізання?
Схожий на раца, але він же на фланзі повинен бути

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744647 вiд 2026-03-29 23:34:25

The Iranian Ministry of Energy has confirmed ongoing power outages in Tehran and other cities across Northern Iran, following strikes in the past hour by Israel and/or the United States against energy infrastructure in the Tehran Province.

Ізраїль ще йобнув по великому металургійному заводу…
Так що можемо очікувати багато чого… не тільки електрика, водоканали… хуйло накопить балістики… ракет для петріотів нам не дадуть

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744646 вiд 2026-03-29 23:24:54

che7
№ 1744623

Та ні, то я так жартую, з натяком на те що єврейське лоббі повинно компенсувати Трампу втрату цього літака, за те що він за вас впрягся

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744645 вiд 2026-03-29 23:14:55

olma
№ 1744641

Ну можливо це для нього як наркотик. Робота, матчі, адреналін.. оце все.. Є такі натури, які на пенсії у спокою швидше згаснуть ніж у вирії улюбленої справи… Він мабуть із таких. Неймовірний вічний вогонь всередині. Але тіло, органи вже не ті… Час невблаганний. На жаль.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744644 вiд 2026-03-29 22:32:56

Enot
№ 1744643

Трохи не так. Наші запустили хвилю бпла в бік Новоросійська. На своєму шляху вони щось йобнули в Лугандоні, бо в Алчевську зникло світло. Зараз пролітають Таганрог, і там працює якесь важке ппо по ним.
Зранку буде зрозуміло що і як, не треба поспішати

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744643 вiд 2026-03-29 22:21:49

Пишуть, наши зараз по Таганрогу ракетами і дронами хуярять

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744642 вiд 2026-03-29 22:11:17

кількість збоченців у світі зростає.
Передивився бокс Усика з Фьюрі.
Аль Туркі не сидить у першому ряду.
Він стоїть прямо перед канвасом, поклавши на нього обидві руки, увесь бій. Типу мої бабки, роблю що хочу.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744641 вiд 2026-03-29 21:11:27

Будулаю бажаю, щоб він одужав скоріше. і пішов нормально на пенсію. Він і так в якійсь там 20-і світових топтренерів. Ну навіщо йому ці переживання. I don't get it.

sk(Android) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744640 вiд 2026-03-29 21:03:44

Садити молодці. Пригодилась їм труба що качає нафту в червоне море…
Садити десь 10 млн барелів продавали
Труба на максималках качає 7

Saudi Arabia’s crucial East-West pipeline that circumvents the Strait of Hormuz is pumping oil at its full capacity of 7 million barrels a day, according to a person familiar with the matter.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744639 вiд 2026-03-29 19:50:30

Enot
№ 1744633
----
Так це ж Каш наш Пател - колір шкіри і фейс виказує в ньому гени Індустана. Але дивись Америка була колись країною оппортюніті, Каш став успішним юристом прохіндеєм.

Відео не шокує. Всі бачили його святкування виграшу хокейної збірної США на Олімпіаді. Воно впіймало медіа-хвилю. Їм пох. Живуть одним днем, танцюють.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744638 вiд 2026-03-29 19:24:28

Enot
№ 1744637
а що Орбану робити? Втратити владу? ні.
Він ще й стріляти почне. Все по схемі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744637 вiд 2026-03-29 19:15:08

Тим часом Орбан, схоже, готується до переїду в Ростов. Він вивів на вулиці титушок, яких угорські опозиціонери називають "tituskákat”, які б'ють антиорбанівських протестувальників. Чую, буде великий шухер :-)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744636 вiд 2026-03-29 19:07:23

Enot
№ 1744633

В странє разгул прєступності, а воно крутить жопою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744635 вiд 2026-03-29 19:05:34

PEPSI
№ 1744631

Причому на задньому плані маємо ще й Ігуанича.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744634 вiд 2026-03-29 17:30:58

Якісь педерастичні ужимки у цього йобаного танцора диско. Латентний гамасєк? Це звісно його особиста справа, але ж на публіку він вдає неабиякого гетеросексуала.

Але якщо не педофіл - це вже харашо у сьогоденних реаліях.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744633 вiд 2026-03-29 17:21:20

Трампівський директор ФБР. Відео реальне. Цікаво, а у них взагалі адеквати є?
https://x.com/i/status/2038241519824498689

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744632 вiд 2026-03-29 15:47:26

Ніхуя собі потоваришували. Ці південноамериканські збірні трохи єбануті. Йобані відморозки.

Матч проти збірної Уругваю обернувся серйозними кадровими проблемами для тренерського штабу.

Нещодавно відбувся матч між збірними Англії та Уругваю в рамках товариської зустрічі, в якій вісім спортсменів з команди «трьох левів» залишили склад через травми.

Серед тих, хто отримав травми, - півзахисник Деклан Райс, вінгери Ноні Мадуеке і Букайо Сака, хавбек Адам Вортон, захисник Джон Стоунз, голкіпер Аарон Рамсдейл, захисник Мілана Фікайо Томорі та нападник Лідса Домінік Калверт-Льюїн.

Зазначається, що такі втрати впливають не лише на збірну, а й на клуби, які представляють ці футболісти. Найбільше постраждав Арсенал, оскільки одразу троє його гравців (Деклан Райс, Ноні Мадуеке і Букайо Сака) отримали травми.

Важливо відзначити, що відсутність ключових гравців може вплинути на критично важливий відрізок сезону. Футболісти повернулися до своїх клубів для проходження медичного обстеження, щоб з’ясувати строки їх відновлення.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744631 вiд 2026-03-29 15:27:22

Д - Дружба



Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744630 вiд 2026-03-29 15:22:44

Хуйово

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744629 вiд 2026-03-29 15:11:11

Головний тренер збірної Румунії Мирча Луческу втратив свідомість перед ранковим тренуванням команди, яке відбудеться 31 березня проти Словаччини.
Як повідомляє видання A Bola, завдяки оперативним діям медичного персоналу стан тренера вдалося нормалізувати. Тим не менш, найближчими днями він залишатиметься під наглядом лікарів і не зможе брати участь у товариському матчі з національною командою.

За інформацією джерела, у 80-річного тренера зафіксували випадок зупинки серця, і тепер його очікує детальне обстеження.

Мабуть що вже час невгамовному діду заспокоїтись та піти на пенсію.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744628 вiд 2026-03-29 14:52:55

А тут пару днів тому написали, що недавно якесь фуїло виклало у тирнет відео польоту шведського авакса над Львіщиною:

https://zaxid.net/nova_nadprioritetna_tsil_rosiyan_v_ukrayini_saab_340_n1633497

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744627 вiд 2026-03-29 14:48:50

Дали, є фото в мережі

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744626 вiд 2026-03-29 14:46:33

Принаймні шмигло вже дякувало:

"Україна отримала AWACS? Шмигаль подякував Швеції за передачу літаків ASC 890

Дата повідомлення: 24.08.2025"

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744625 вiд 2026-03-29 14:40:40

Шведи обіцяли, але чи дали, ніхто не знає. Імго навряд чи.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744624 вiд 2026-03-29 14:01:19

Sauron
№ 1744621
У нас є шведський аналог

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744623 вiд 2026-03-29 13:49:57

klirik
№ 1744622 вiд 2026-03-29 12:09:11

?
ти шось знаєш?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744622 вiд 2026-03-29 12:09:11

Про Авакс то правда.
Нічо, Ізраїль їм подарить новий, ще кращий Авакс, увесь в золоті

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744621 вiд 2026-03-29 11:55:16

Щось про наші авакси нічого не чути…
Зєля сказав, що 1450 кабів зкинуто підарами за тиждень. Вже 2 роки з цією проблемою нічого не можемо зробити. :((

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744620 вiд 2026-03-29 11:51:14

Хоча вже чимало підтверджень, зокрема тут (а це все-таки не якась Х-уєва помийка):

https://www.airandspaceforces.com/key-e-3-awacs-aircraft-damaged-iranian-attack-saudi-air-base/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744619 вiд 2026-03-29 10:44:12

Цікаво. Якщо правда, то дімакради безумовно зіллють до амер. газет.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744618 вiд 2026-03-29 10:35:36

Prince Sultan Air Base is a military air base located in the closed city of Al Kharj, Saudi Arabia.
There was a large United States presence there

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744617 вiд 2026-03-29 10:25:36

Dawid Kamizela

@DawidKamizela

Зізнаюся, я не очікував побачити такі зображення.

Американський літак раннього радіолокаційного виявлення та управління E-3C Sentry був знищений під час нещодавньої атаки Ірану на базу Принца Султана.

Згідно з маркуванням на його вертикальному стабілізаторі, літак походив з авіабази Тінкер в Оклахомі та був одним із лише 16 літаків AWACS E-3C, що перебували на озброєнні ВПС США.

Таким чином, його повне знищення є серйозним ударом по Сполученим Штатам, як з оперативної, так і з пропагандистської точки зору.

https://x.com/DawidKamizela/status/2038135404986052639?s=20

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744616 вiд 2026-03-29 10:17:47

Президент клінічний паталогічний нарцис - нарцисист, віце-президент мутний якийсь екзорцист-демонолог. Ох і команда зібралася.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.