Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687412 вiд 2024-03-31 07:43:48«До приходу на Банкову Ковальська, яка має освіту за спеціальністю «інженер-будівельник», працювала в рекламній та маркетинговій сфері, зокрема займалася оновленням бренду Ощадбанку». _______________ Тобто отетовот, що у них там зараз - це творіння її рук чи ще чогось? Професіонала видно одразу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687411 вiд 2024-03-31 07:32:59Тим часом, Міністр фінансів бадьоро повідомляє, що все може йобнутися у будь-який момент - достатньо лише прибрати зовнішню допомогу: https://mbiz.censor.net/news/3481471/golova_minfinu_pro_kurs_gryvni_ta_inflyatsiyu_ukrayintsi_jyvut_u_magichniyi_realnosti_tak_bude_ne_zavjdy
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687410 вiд 2024-03-31 07:30:17пробегавший (пробегавший) № 1687406 вiд 2024-03-30 23:02:54 Друзів-продюсерів та інших кворталівців багато - всіх треба влаштувати. Тому без ще одного Дому ніяк не можна.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687409 вiд 2024-03-31 01:22:17Enot № 1687392 від байдена вона залежить зараз. і всі два роки
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687408 вiд 2024-03-30 23:48:412 ProstoVlizPobalakaty№ 1687407невідомо хто ще травмується. а зрозуміло, що без цього футбол не буває
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687407 вiд 2024-03-30 23:33:28Ярмолюк разом з своїм Брентфордом досить якісно повозив МЮ, але поки що 0-0 при трьох ударах в каркас воріт Онана. Думаю, що перед Євро Єгор має бути в розширеному складі збірної, невідомо ще які травми отримали Маліновський та Яремчук сьогодні.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687406 вiд 2024-03-30 23:02:54Досить срача. Проблем і так вистачає. Он ще підкидують. Дехто пропонують ще один телеканал дом—2 зробити. Сумувати не дадуть мля…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687405 вiд 2024-03-30 20:55:20можно все відремонтувати та відновити. невідновлюється лише людське життя. і ну турбіни генераторів. Можна обклади один одного хуями, ськіки завгодно, але якшо нічого не змінювати, вже влітку без електрики сидітимуть усі …
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687404 вiд 2024-03-30 20:31:41IGVAR № 1687398 Ти, єбанашка буха - з-за кордону віщаєш, куди з'їбав після лютого 2022 і розказуєш що нам тут робити і як? А не пішов би ти нахуй, донецький «патріоте» на відстані?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687403 вiд 2024-03-30 20:25:58До речі, сонячну генерацію мабуть кацапам важче буде наїбнути - хіба що той блок, де все збирається для передачі у систему.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687402 вiд 2024-03-30 20:20:12Сергій Коваленко @sergeykovalenko · 9h Аварійні відключення у шести областях скасовано. Обмеження залишаються лише на Харківщині. Тепло + вихідні + сонце працює
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687401 вiд 2024-03-30 20:13:49З 28 березня Євросоюз ухвалив рішення заборонити турецькій авіакомпанії Southwind Airlines, яка частково належить інвесторам з РФ, здійснювати польоти до ЄС і через його територію Про це повідомляє Scramble
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687400 вiд 2024-03-30 18:49:08 IGVAR № 1687398 зaспoкiйся, нiчoгo нe пoх… нa всiх Пaтрioтiв нe вистaчaє. Прикриють Зaпoрiжя - вилiзe щe дeсь. В пeршу чeргу зaвжди прикривaється цeнтр, цe ж зрoзумiлo.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687399 вiд 2024-03-30 18:46:48пробегавший (пробегавший) № 1687384 хрoнiчнa хвoрoбa пoрoхoбoтiв -нaфaнтaзoвувaти сoбi aргумeнти oпoнeнтiв :)
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687398 вiд 2024-03-30 18:42:05То klirik № 1687396 вiд 2024-03-30 17:49:38 Столичные пижоны таки есть, ожидаемо))) Плотина в Днепродыме похуй, Кременчуг то же, ну то такее… Запорожье то же похуй - главное столичные пижонам безопасность обеспечить … ЗЫ. И да, ты klirik - долбоеб!!! ЗЫ. ЗЫ. Тут есть те кто в теме, Вичный, УР ну то такее …
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687397 вiд 2024-03-30 17:51:42olma № 1687395 ой як несподівано))) регент тепер засяє))
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687396 вiд 2024-03-30 17:49:38IGVAR № 1687394 В межах Києва знаходиться три ТЕЦ і дамба (рахуй ГЕС), но такому довбойобу як ти це не обов'язково знати
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687395 вiд 2024-03-30 17:37:30“Велике перезавантаження” імені Єрмака. Чому Зеленський проводить кадрові ротації в ОП https://www.pravda.com.ua/articles/2024/03/30/7448914/ УП пише, що в своїй основі ці звільнення є зачисткою ОП Ермаком. Він позбувся людей, яких він, Єрмак не приводив, не працював з ними, а відбудося все під соусом оновлення влади, що його було анонсував Зе під час зміни керівництва ЗСУ.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687394 вiд 2024-03-30 17:04:29То Voxa (м. Запоріжжя) № 1687393: Пока современные ППО будут прикрывать зелебобиков и столичных пижонов, а не генерацию - то ты прав останемся без светы ((((
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687393 вiд 2024-03-30 15:45:51рештки Змиевської ТЭС це піздец :( ще пару таких атак і з генерації нічого не лишиться …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687392 вiд 2024-03-30 14:00:58Якби йому затисли яйця, то не було б обстрілів НПЗ. Але затиснути яйця йому не можуть, тому що і так допомоги немає. І вона не залежить від «яйцезатискачів». Вона залежить від однієї людини - Дональда Трампа.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687391 вiд 2024-03-30 12:59:48Ти вважаєш, що для сімї достатньо 28к на місяць?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687390 вiд 2024-03-30 12:52:42Та да, виглядає так що затисли яйця Найвеличнішому так що нема сечі терпіти ці борошна. Але там інша хуйня намалювалась, виглядає так що Рада розвалилась. Це набагато гірше ніж усі ці міньони-покемони Єрмака. Недієздатний парламент в умовах війни. Жодного закону не приймається. Під що нам гроші будуть виділяти ЄС і США, під які гарантії?
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687389 вiд 2024-03-30 12:39:07Невже зовнішнє управління почало діяти? В хорошому сенсі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687388 вiд 2024-03-30 11:34:01а також Вербицьку, Пушкареву..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687387 вiд 2024-03-30 11:32:10Шефира, Устинова, Трофимова, Радуцкого - нахуй.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687386 вiд 2024-03-30 10:47:48Я пам'ятаю як різна прогресивна хуйня бігала і лобіювала легалізацію казино) Ну от отримали)
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687385 вiд 2024-03-30 10:46:572 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) () № 1687383 Шефір і його бразер…що там брателло шефіра розповідав про «харошєго пуцєна»? …
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687384 вiд 2024-03-30 10:44:15Чекаємо висирів безмозглої про «харошиє казіно»? З казіно цікаво було як їм давали пільги, не бачили доходів— це ще те диво) Зараз побухтять і нічого для цих закладів не буде. Ну перфект і лейзік зараз розповідатимуть, що всі казино належать по— це вже не цікаво
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687383 вiд 2024-03-30 10:37:13Пишуть, що і недострелений шехвір вже не перший помічник - але про нього і так вже давно не було чутно.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687382 вiд 2024-03-30 10:01:04все утро переливают про как быстро собрались голоса напетицию про запрет он-лайн казино. Нихуа не пойму. Совсем недавно, помнится, обсуждалась тема разрешить казино в пятизвездочных отелях. Потом порешали, что и в 4-х звездочных тоже можно.. А щас что? Все желающие долбоебы могут играть с телехвона?Када это мы докатились до он-лайн казинов? Хто там главный решала по казинам? Кому яйцы отрывать пора?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687381 вiд 2024-03-30 08:04:08та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) Ба більше - у багатьох країнах його представники поступово обійняли провідні позиції у владі, бізнесі, культурі тощо.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687380 вiд 2024-03-29 23:24:57Nycolas № 1687379 вiд 2024-03-29 22:24:54 1. Має гроші. 2. Яка платня тебе б задовольнила?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687379 вiд 2024-03-29 22:24:54Зарплата найвеличнішого всього навсього 28000 грн на місяць --- Ну, просто бубунька
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687378 вiд 2024-03-29 22:08:08№ 1687377 :))
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687377 вiд 2024-03-29 21:43:33
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687376 вiд 2024-03-29 21:13:54Геть (Геть) № 1687375 здається мені, шо то племя розселилось по всьому світі..
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687375 вiд 2024-03-29 21:08:09та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1687372 вiд 2024-03-29 20:12:00 За Юдія Цезаря в Ірландії жило плем'я єбланів. Я гадав їх вікінги вибили, а виявляється вони розселилися по Європі. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Eblani
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687374 вiд 2024-03-29 21:02:38Nycolas № 1687373 так двох нових вже затвердили. так що це не «мінус 3» :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687373 вiд 2024-03-29 20:54:37У цього гандона єрмака - 10 заступників!!! Звільняють 3х --- Яке цабе (((