🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1594.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687292 вiд 2024-03-28 18:07:47

№ 1687290
Да нет…над Севасом наши пока достать самолет в воздухе не могут..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687291 вiд 2024-03-28 17:59:31

The US Congress just approved Poland’s request to buy:

- 821 air-to-ground JASSM extended range cruise missiles
- 745 medium-range air-to-air AIM-120C-8 missiles
- 232 short-range tactical AIM-9X Sidewinder Block II missiles

Total cost - USD 4 billion

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687290 вiд 2024-03-28 17:55:51

Batyj
№ 1687289
зараз почнеться «гра»
коли збивали а50. наші - то збили ми. хуйлостанці: ні, то френдлі файєр
тепер хуйлостанці починають перші: ми збили су-35. френдліфайєр
слово ігнату. почекаємо :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687289 вiд 2024-03-28 17:48:01

В окупованому Севастополі російські війська збили власний літак Су-35. Там спрацювала система Протиповітряної оборони.

Про факт знищення літака офіційно підтвердив губернатор Севастополя Михайло Развожаєв.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687288 вiд 2024-03-28 17:37:26

Nevropatolog [Останнi 20 месаг]
№ 1687282 вiд 2024-03-28 16:31:57

Може вона там бартер налагодить? Ви нам 30 ящиків снарядів 155 мм, а ми вам - трьох тінейджерок, двох азіаток і одну мілфу з пʼятим розміром ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687287 вiд 2024-03-28 17:35:34

Papka
№ 1687286
сенкс. Повідом одразу.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687286 вiд 2024-03-28 17:23:58

2 PEPSI (Merkury)
№ 1687270

Зайвого поки немає.
Можливо з'явиться один - але це буде відомо вже ближче до самих матчів і залежитиме від сімейних обставин і логістики на місці…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687285 вiд 2024-03-28 17:01:01

доречі, де всі ті прихильники Міші Співаковського, які в унісон співали пісню «А чому Мудрик виїхав за кордон, а Забарний? На якій підставі!». Десь пропали, і затихли.
Вихід на Євро відповів на всі запитання, навіть щурам під лавкою.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687284 вiд 2024-03-28 16:58:07

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1687281
тим не менше, і менше з тим.

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687283 вiд 2024-03-28 16:34:49

Nevropatolog
№ 1687282

люди, ну що вам не так. людина людьми торгувала, невже не потягне закупки майна?

та і з сучасними інструментами продажів ознайомлена, як не крути

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687282 вiд 2024-03-28 16:31:57

Ніколи такого не було і от знову…
_----

Знакомьтесь, новая чиновница департамента закупок Минобороны - уроженка России Наталья Куровская. Заместитель начальника департамента.

Родиться в стране-террористке не преступление. Тем более, что это не самая интересная страница в биографии чиновницы. В 2021 году она вместе с мужем Александром Куровским фигурировали в уголовном деле по статье о сутенерстве (дело №2021101060000034).

Куровские создали группу «Love is» в «Вотсапе» и продавали секс-услуги в Киеве, РФ, Беларуси, Казахстане, а также в Европе. В 2022 году муж Натальи получил еще одно подозрение - на этот раз в продаже людей в секс-рабство в Марокко.

Куровская не имеет опыта в закупках (ранее была ФЛП и работала в юротделе управления матобеспечения ВСУ). Несмотря на это на должность ее протянул заместитель министра Дмитрий Клименков. Она - его протеже.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687281 вiд 2024-03-28 16:21:26

2 PEPSI
№ 1687280
Ти навіть не здогадуєшься скільки людей за це питання тебе зараз хочуть відправити в пішу подорож.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687280 вiд 2024-03-28 16:12:59

ладно, тут серйозніше питання: у кого є зайві квитки на збУ?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687279 вiд 2024-03-28 16:11:43

Звучить як «Купив диплом у переході»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687278 вiд 2024-03-28 16:10:56

міняв тех-паспорт минулим літом. на окружній.
: -===))))

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687277 вiд 2024-03-28 15:35:56

2 sk
№ 1687275
Дякую

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687276 вiд 2024-03-28 15:00:25

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (Та ж не москаль)
№ 1687273 вiд 2024-03-28 14:02:45
та з електрикою, якщо в інститутах, навіть поверхнево це проходив, чи навіть в школі по фізиці мав «5» - то все зрозуміло…
а от коли ти тут розписував як виробляєш вино - тут «підпиздець», «нічогонеясно», як поляки кажуть «скомпліковане» :)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687275 вiд 2024-03-28 14:55:25

Dot
№ 1687274 вiд 2024-03-28 14:43:45
Fozzey № 1687231
ми недавно авто продали через дію
«тицьнув» кнопку в дії «продати». на тій стороні «тицьнули» купили. почекали годину поки мвс перевірить
і все. «пропала» машина у тебе в дії :)
з правами, думаю, ще простіше повинно бути
міняв тех-паспорт минулим літом. на окружній. приїхав. записався в ел. чергу, там поруч з ел чергою стоють дядько який підказує. наприклад, спочатку талончик на 11.00 в у вікно №-**, а потім ще один на 11.30 у вікно №-***
і через годину все зроблено… тобто і без дії якщо є доступ до «офісу» - за пару годин можна все зробити (з дорогою туди і назад)

Dot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687274 вiд 2024-03-28 14:43:45

Fozzey № 1687231

не через дію - але права недавно міняв через ТСЦ МВС (конкретно: через Броварський). Було швидко, просто і достатньо технологічно.
Схоже що в багатьох випадках те саме, що вони оформлювали на місці, можна ініціювати і через їх кабінет:
https://e-driver.mvs.gov.ua/blog/services/4

але «…Для замовлення такої послуги онлайн, ваше посвідчення уже має відображатись в електронних реєстрах. Варто нагадати, що електронні бази даних з’явилися в Україні в 2013 році. Тому не всі раніше видані посвідчення водія можливо обміняти з замовленням онлайн. Тоді послуга доступна для водія офлайн.»

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687273 вiд 2024-03-28 14:02:45

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1687268 вiд
Не зай.. уй легкоранимих дописувачів всякими реактивними потужностями, її компенсацією синхронними машинами, і т. п. Пожалій їх гламурні пуловери від надлишку виділеної ними (не пуловерами) теплової енергії при спробі зрозуміти суть твого посту

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687272 вiд 2024-03-28 13:59:29

Almost $2 billion worth of aircraft parts were imported into Russia from abroad in 2023 and most of them - almost $1.5 billion - were allegedly shipped from Gabon
-------
от які санкції можна накласти на габон?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687271 вiд 2024-03-28 12:38:48

Так, щодо ГЕС затупив трохи. До речі, Укргідроенерго збиралося встановлювати «системи накопичення енергії у поєднанні із сонячними батареями на …Київській ГАЕС, Канівській ГЕС, Кременчуцькій ГЕС, Середньодніпровській ГЕС та Дністровській ГЕС». Але це було ще у 2021 році, тож хз, чи встигли щось зробити:

https://uhe.gov.ua/media_tsentr/novyny/svitoviy-bank-ta-ukrgidroenergo-chvert-stolittya-plidnogo-partnerstva-zadlya

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687270 вiд 2024-03-28 12:37:16

Papka
№ 1687178
є лишній квиточок на збУ?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687269 вiд 2024-03-28 12:24:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1687266
чому не належить? коли електрики вистачає - перекривають шлюзи і не спускають воду
звичайно що це не «миттєва» маневровість
можливо тут є спеціалісти - то нехай скажуть
в б-якому випадку, перспективи - не дуже
і ті танки чи цезарі що нам обіцяють вже ледь не сотнями, на це ніяк не вплинуть…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687268 вiд 2024-03-28 12:23:58

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1687266
ГЕС якраз таки да. Зазвичай вода тече на холостом ходу, коли потрібно відкривають сильніше. Там потужності не багато, але шо є.
Колись давно, Дніпрогеси взаглі працювали як компеннсатори реактивної енергії. ТЕЦ і АЕС було досить.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687267 вiд 2024-03-28 12:22:13

+№ 1687262

Ну власне давно вже говориться про те, що треба забезпечити прикриття ППО не лише Києва, але й хоча б інших міст-мільйонників. Але щодо Харкова незрозуміло, чи навіть ті ж Патріоти зможуть вирішити проблему, бо надто близька відстань.

Ну і Заходу час вже зрозуміти, що кацапня - це звір, який намагатиметься знищити все, до чого зможе дотягтися.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687266 вiд 2024-03-28 12:14:22

sk (здалеку) [Останнi 20 месаг]
№ 1687262 вiд 2024-03-28 11:52:26

ГЕС не належать до маневрової генерації, але, як бачимо, кацапи вже і їх почали вибивати. По АЕС бояться фуярити зі зрозумілих причин.

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687265 вiд 2024-03-28 12:12:47

То про лейзіка
№ 1687236

та ж не москаль(Та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687264 вiд 2024-03-28 12:03:29

Яке ж воно йобнуте

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687263 вiд 2024-03-28 11:56:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1687259

заявив виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687262 вiд 2024-03-28 11:52:26

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1687259 вiд 2024-03-28 11:34:28
Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1687257 вiд 2024-03-28 11:31:16
у романенко недавно був ефір (забув прізвище з ким)
досить толково про події у сфері «енерго» -забезпечення країни розповідає…
якщо коротко - то маневрової генерації майже немає
захід через енерго-перехід може то частково компенсувати (потрібно розширювати пропускну здатність)
ніхто не заказав що хуйлостан на цьому зупиниться. іскандери-ціркони крім києва, долітають куди потрібно
поки тепла пора року, потрібно кожному підготуватись…
ті хто в зоні досяжності с-300 (харків-херсон-миколаїв) + одеса - хз. потрібно мати запасні варіанти куди виїжджати. не факт що взимку влада зможе давати тепло в будинки…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687261 вiд 2024-03-28 11:36:29

sk (здалеку…)
№ 1687247
той шевченко не від ригів, а народний депутат із Зп від Слугі народу.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687260 вiд 2024-03-28 11:35:52

sk (здалеку…) № 1687252
воно щось обіцяло, нам зброю на мінімалках давали… зараз хтось «прозрів» …

Тобто коли рік тому нам передавали Леопарди та Бредлі то було «на мінімалках», а зараз «прозріли» і передають нам наміри купити, може в червні, якщо продасть якийсь союзник росії.
А раптом продасть за умови постачання лише після закінчення бойових дій?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687259 вiд 2024-03-28 11:34:28

Nycolas [Останнi 20 месаг]
№ 1687257 вiд 2024-03-28 11:31:16

Ахметівській ДТЕК, здається, вже повідомляв, що втратив 50% своєї генерації, але не називав конкретних станцій. Ну і про реальні масштаби пошкоджень нам навряд чи скажуть (і правильно).

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687258 вiд 2024-03-28 11:32:36



Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687257 вiд 2024-03-28 11:31:16

Ракетний удар 22 березня: підари зруйнували всі енергоблоки на Бурштинській та Ладижинській ТЕС

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687256 вiд 2024-03-28 11:14:21

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1687252 вiд 2024-03-28 09:51:29

Європузанські гендлярі певний час накладали обмеження на походження боєприпасів - щоб купувати лише ЄСівське. Але згодом самі зрозуміли, що обісралися.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687255 вiд 2024-03-28 11:02:28

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1687240 вiд 2024-03-28 08:16:17

Люся намагається стати аферистом вже не містечкового, а міжнародного масштабу.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687254 вiд 2024-03-28 09:57:57

LAZY
№ 1687236

технарі - ідеалісти зробили кілька технологічних революцій завдяки яким баби народили купу гуманітаріїв, деяким з яких було настільки нудно, що тепер їх вважають ідеалістами та героями.
Але інколи серед них народжувалися дійсно талановиті подонки, такі як недовчений юрист Ульянов, недомитець Шількгрубер, недодуховник Джугаішвілі тощо.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687253 вiд 2024-03-28 09:55:25

sk (здалеку…)
№ 1687252

Так естонський міністр же ж сказав де були: вважали, що русня скоро скасує спецоперацію і піде з України, якщо не допомагати Україні активно.
Можливо, русняві агенти самі розповсюджували на заході такі наративи.
Зараз Європа наче прокинулась, прикро що тільки зараз…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.