Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687132 вiд 2024-03-27 02:58:00Тренер Збірної Ісландії: «У другому таймі вийшов Зічненко, який сильно вплинув на гру. Це дуже добрий футболіст з» Арсеналу «. Він справді змінив гру збірної України. Якби ми програли комусь іншому, було б прикро» Алієв:
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687131 вiд 2024-03-27 02:53:04Є гостьова книга, а інше, здається, всьо. Легендарний гест! Історичне надбання УА-нету, я вважаю. http://f-o.com.ua/gb/
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687130 вiд 2024-03-27 02:26:342 LAZY№ 1687128воно ще э?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687129 вiд 2024-03-27 02:02:42У повідомленні № 1687127 слово «митець» має бути з маленької літери, ібо нєхуй
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687128 вiд 2024-03-27 01:53:46Чи пише Валерій на Футбол Онлайн у Графа де Робота? Такой уміще не має прозябати на сраному обсілфі, треба публікуватись на серьйозних аналітичних порталах. Блядь, хтів би я дізнатись, хто був той каліостро. Гівноїд руськаго мира та православних батюшек.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687127 вiд 2024-03-27 01:48:21Валєра, я ж і не намагаюсь стати Митцем, то ж вірно підмітив ти, що з мене не буде ніколи Митця, бо ж кожному своє, і то мені окей ;) Але ти от дуже сильно переживаєш, коли тебе тут трохи по футбольній тематиці вставляють)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687126 вiд 2024-03-27 01:43:28Vichny № 1687120 вiд 2024-03-27 01:32:32 Valeriy № 1687119 Пердіти в лужу - то вам на пару з «Доктором». Правда у вас трохи місматч. Він весь на пафосі, ну а ти так зі знанням футболу непересічним… Але вірю, що у вас точно все вийде, дуетом! ----------------------------------------- Зафіксовано плагіат … як завжди від тебе нуль конструктиву. Митця з тебе не вийде вже ніколи. Оригінальну думку народити не можеш … футбол не розумієш. Пий і далі Оболонь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687125 вiд 2024-03-27 01:41:05О, середньо-пізній Океан Ельзи, з оцим усім надривом - типовий приклад пафосної хуйні %)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687124 вiд 2024-03-27 01:40:05Orest Dniprovskiy (Київ) № 1687122 вiд 2024-03-27 01:37:56 Між Угорщиною та Бразилією – дипломатичний скандал через «гостювання» Болсонару в посольстві --------------------------------------- Тепер бразильці не будуть їм продавати свій мед?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687123 вiд 2024-03-27 01:38:50Orest Dniprovskiy (Київ) № 1687121 вiд 2024-03-27 01:34:29 Угорщина не продовжуватиме заборону на імпорт меду з України. Хочуть заробити на перепродажі ----------------------------------- Хочуть продавати своє вино разом з нашим медом? "Я налию тобі, я налию собі вина. А хочеш із медом. "
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687122 вiд 2024-03-27 01:37:56Між Угорщиною та Бразилією – дипломатичний скандал через «гостювання» Болсонару в посольстві
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687121 вiд 2024-03-27 01:34:29Угорщина не продовжуватиме заборону на імпорт меду з України. Хочуть заробити на перепродажі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687120 вiд 2024-03-27 01:32:32Valeriy № 1687119 Пердіти в лужу - то вам на пару з «Доктором». Правда у вас трохи місматч. Він весь на пафосі, ну а ти так зі знанням футболу непересічним… Але вірю, що у вас точно все вийде, дуетом!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687119 вiд 2024-03-27 01:29:25Vichny № 1687118 вiд 2024-03-27 01:27:10 Valeriy № 1687116 Та не буду я тебе посилати, навіщо? Ти нічого аж дуже хуйового тут не накарябав, тож нема за шо. Ну і сьогодні маленьке таке святко для нас. Тож шануймося. ------------------------------- Добре, вмовив, святкуємо … але після свят я вас разом з лінивим посилаю перднути в лужу. Ви впораєтесь.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687118 вiд 2024-03-27 01:27:10Valeriy № 1687116 Та не буду я тебе посилати, навіщо? Ти нічого аж дуже хуйового тут не накарябав, тож нема за шо. Ну і сьогодні маленьке таке святко для нас. Тож шануймося.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687117 вiд 2024-03-27 01:27:02З перемогою! Головна попереду!!!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687116 вiд 2024-03-27 01:23:29Vichny № 1687114 вiд 2024-03-27 01:15:58 LAZY № 1687112 та не будь таким злим, людина може Митця і не чула і не читала ----------------------------------- Вічний, ти можеш замість мене лінивого послати, бо це не мій коник. Про масло і командира чи офіцера знаю. Цього мені досить. Але хто хоче, хай науково вивчає «ПСП» митця і пише на матеріалі дисертації.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687115 вiд 2024-03-27 01:17:512 sk№ 1687083Плодотворна робота Андрія Васильовича!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687114 вiд 2024-03-27 01:15:58LAZY № 1687112 та не будь таким злим, людина може Митця і не чула і не читала
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687113 вiд 2024-03-27 01:14:242 Sauron№ 1687075Давайте включимо логіку і порівняємо зі збірною рубіжа 2000. Чи є в ціїй збірній гравець калібру Бальон дʼОр? Будемо чесними - немає. Скільки в цієй збірній гравців, які грають в командах, які виборюють ЛЧ? 2. Лунін і Зінченко (можливо, но не факт, в таких командах будуть грати Довбик, Забарний, Судаков… Ну Мудрик і Циганков. Чи треба порівнювати з командою, яка не пробилася на ЧЄ-2000?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687112 вiд 2024-03-27 01:12:23Нє, ну ви таке бачили? Вони ще й будуть тут камандувать, як Митцю писати свої шедеври. А не пішов би ти нахуй?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687111 вiд 2024-03-27 01:10:01Valeriy № 1687110 Можеш йому про це написати ци сказати на концерті особисто ггг
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687110 вiд 2024-03-27 01:08:56Для мене ця фраза созвучна з «перднути в Лужного» . Хай митець пише українською - «калюжа».
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687109 вiд 2024-03-27 01:06:40Valeriy № 1687108 Не знаю, куди там він виїжджав, тай похуй насправді, а про «перднути в лужу» читай класиків - Митця, наприклад.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687108 вiд 2024-03-27 01:04:52Vichny № 1687106 вiд 2024-03-27 00:54:28 Доктор як завжди пердонув пафосну хуйню в лужу))) ----------------------------------- В яку ще таку «лужу»? Він що, виїжджав перднути в кацапстан?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687107 вiд 2024-03-27 01:04:112 PEPSI№ 1686970Балан Фаркаш!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687106 вiд 2024-03-27 00:54:28Доктор як завжди пердонув пафосну хуйню в лужу)))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687105 вiд 2024-03-27 00:52:32Doctor № 1687095 Ну так такої війни й не було вже 80 років, а тоді ще Євро не грали
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687104 вiд 2024-03-27 00:51:18Milanese № 1687100 Та шо прайс… Насправді виїхати легально багато хто може. Але ж суть в тому, що свято зовсім не те, якось двіжувати ну зовсім не тойво буде. Пам'ятаю, як мене один поляк, з яким забухали на рок-фесті Nova Rock e 2014-му на кордоні Австрії і мадярщини питав - «a co Vy nie walcicie?». Незручне питання. Але то 2014. А зараз 2024, різницю пояснювати тут не треба. Пояснювати кожному зустрічному про відпустку і легальні підстави? Таке.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687103 вiд 2024-03-27 00:50:372 olma№ 1686923Посада така - скунс.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687102 вiд 2024-03-27 00:40:14Зіна справді корисно вийшов.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687101 вiд 2024-03-27 00:34:40Тренер Ісландский на флешке говоріт - а шо ви хотелі? Вишел Зінченко из Арсенала и поменял всю ігру..
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687100 вiд 2024-03-27 00:34:37Vichny № 1687087 В нас, може, і вкрали, але вся придворна рать поїде. Цікаво, який буде прайс на виїзд на євро
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687099 вiд 2024-03-27 00:31:02і Вельс не забівае последнфй пендаль..
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687098 вiд 2024-03-27 00:29:55Поляки)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687097 вiд 2024-03-27 00:18:34Да, Пепс, а на рахунук «несци», пошлю-но я тебе нахуй
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687096 вiд 2024-03-27 00:18:24поляки серію пенальті починають
Doctor [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687095 вiд 2024-03-27 00:18:14Я не знаю іншої країни, яка б під час такої війни виходила на Євро!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687094 вiд 2024-03-27 00:17:40Ребров і Шева з командою в роздягальні - чудові кадри.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687093 вiд 2024-03-27 00:16:55Sauron № 1687084 мені дитина по циганкову ситуацію докладає :) тому я за ним «слідкую» він не грав останню гру за клуб тому що травмувався в кінці попередньої гри. тобто 9го березня остання гра за клуб де отримав травму… виходить 3- тижні не грав… але молодець. вийшов і зробив результат…