🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1598.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687132 вiд 2024-03-27 02:58:00

Тренер Збірної Ісландії:

«У другому таймі вийшов Зічненко, який сильно вплинув на гру. Це дуже добрий футболіст з» Арсеналу «. Він справді змінив гру збірної України. Якби ми програли комусь іншому, було б прикро»

Алієв:



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687131 вiд 2024-03-27 02:53:04

Є гостьова книга, а інше, здається, всьо.

Легендарний гест! Історичне надбання УА-нету, я вважаю.

http://f-o.com.ua/gb/

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687130 вiд 2024-03-27 02:26:34

2 LAZY
№ 1687128
воно ще э?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687129 вiд 2024-03-27 02:02:42

У повідомленні № 1687127 слово «митець» має бути з маленької літери, ібо нєхуй

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687128 вiд 2024-03-27 01:53:46

Чи пише Валерій на Футбол Онлайн у Графа де Робота? Такой уміще не має прозябати на сраному обсілфі, треба публікуватись на серьйозних аналітичних порталах.

Блядь, хтів би я дізнатись, хто був той каліостро. Гівноїд руськаго мира та православних батюшек.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687127 вiд 2024-03-27 01:48:21

Валєра, я ж і не намагаюсь стати Митцем, то ж вірно підмітив ти, що з мене не буде ніколи Митця, бо ж кожному своє, і то мені окей ;)
Але ти от дуже сильно переживаєш, коли тебе тут трохи по футбольній тематиці вставляють)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687126 вiд 2024-03-27 01:43:28

Vichny
№ 1687120 вiд 2024-03-27 01:32:32

Valeriy
№ 1687119

Пердіти в лужу - то вам на пару з «Доктором».
Правда у вас трохи місматч. Він весь на пафосі, ну а ти так зі знанням футболу непересічним…
Але вірю, що у вас точно все вийде, дуетом!
-----------------------------------------
Зафіксовано плагіат … як завжди від тебе нуль конструктиву. Митця з тебе не вийде вже ніколи.
Оригінальну думку народити не можеш … футбол не розумієш. Пий і далі Оболонь.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687125 вiд 2024-03-27 01:41:05

О, середньо-пізній Океан Ельзи, з оцим усім надривом - типовий приклад пафосної хуйні %)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687124 вiд 2024-03-27 01:40:05

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1687122 вiд 2024-03-27 01:37:56

Між Угорщиною та Бразилією – дипломатичний скандал через «гостювання» Болсонару в посольстві
---------------------------------------
Тепер бразильці не будуть їм продавати свій мед?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687123 вiд 2024-03-27 01:38:50

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1687121 вiд 2024-03-27 01:34:29

Угорщина не продовжуватиме заборону на імпорт меду з України.
Хочуть заробити на перепродажі
-----------------------------------
Хочуть продавати своє вино разом з нашим медом?
"Я налию тобі, я налию собі вина.
А хочеш із медом. "

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687122 вiд 2024-03-27 01:37:56

Між Угорщиною та Бразилією – дипломатичний скандал через «гостювання» Болсонару в посольстві

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687121 вiд 2024-03-27 01:34:29

Угорщина не продовжуватиме заборону на імпорт меду з України.
Хочуть заробити на перепродажі

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687120 вiд 2024-03-27 01:32:32

Valeriy
№ 1687119

Пердіти в лужу - то вам на пару з «Доктором».
Правда у вас трохи місматч. Він весь на пафосі, ну а ти так зі знанням футболу непересічним…
Але вірю, що у вас точно все вийде, дуетом!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687119 вiд 2024-03-27 01:29:25

Vichny
№ 1687118 вiд 2024-03-27 01:27:10

Valeriy
№ 1687116

Та не буду я тебе посилати, навіщо?
Ти нічого аж дуже хуйового тут не накарябав, тож нема за шо.
Ну і сьогодні маленьке таке святко для нас.
Тож шануймося.
-------------------------------
Добре, вмовив, святкуємо … але після свят я вас разом з лінивим посилаю перднути в лужу.
Ви впораєтесь.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687118 вiд 2024-03-27 01:27:10

Valeriy
№ 1687116

Та не буду я тебе посилати, навіщо?
Ти нічого аж дуже хуйового тут не накарябав, тож нема за шо.
Ну і сьогодні маленьке таке святко для нас.
Тож шануймося.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687117 вiд 2024-03-27 01:27:02

З перемогою!

Головна попереду!!!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687116 вiд 2024-03-27 01:23:29

Vichny
№ 1687114 вiд 2024-03-27 01:15:58

LAZY
№ 1687112

та не будь таким злим, людина може Митця і не чула і не читала
-----------------------------------
Вічний, ти можеш замість мене лінивого послати, бо це не мій коник.
Про масло і командира чи офіцера знаю.
Цього мені досить. Але хто хоче, хай науково вивчає «ПСП» митця і пише на матеріалі дисертації.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687115 вiд 2024-03-27 01:17:51

2 sk
№ 1687083
Плодотворна робота Андрія Васильовича!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687114 вiд 2024-03-27 01:15:58

LAZY
№ 1687112

та не будь таким злим, людина може Митця і не чула і не читала

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687113 вiд 2024-03-27 01:14:24

2 Sauron
№ 1687075
Давайте включимо логіку і порівняємо зі збірною рубіжа 2000. Чи є в ціїй збірній гравець калібру Бальон дʼОр? Будемо чесними - немає. Скільки в цієй збірній гравців, які грають в командах, які виборюють ЛЧ? 2. Лунін і Зінченко (можливо, но не факт, в таких командах будуть грати Довбик, Забарний, Судаков… Ну Мудрик і Циганков. Чи треба порівнювати з командою, яка не пробилася на ЧЄ-2000?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687112 вiд 2024-03-27 01:12:23

Нє, ну ви таке бачили? Вони ще й будуть тут камандувать, як Митцю писати свої шедеври. А не пішов би ти нахуй?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687111 вiд 2024-03-27 01:10:01

Valeriy
№ 1687110

Можеш йому про це написати ци сказати на концерті особисто ггг

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687110 вiд 2024-03-27 01:08:56

Для мене ця фраза созвучна з «перднути в Лужного» .
Хай митець пише українською - «калюжа».

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687109 вiд 2024-03-27 01:06:40

Valeriy
№ 1687108

Не знаю, куди там він виїжджав, тай похуй насправді, а про «перднути в лужу» читай класиків - Митця, наприклад.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687108 вiд 2024-03-27 01:04:52

Vichny
№ 1687106 вiд 2024-03-27 00:54:28

Доктор як завжди пердонув пафосну хуйню в лужу)))
-----------------------------------
В яку ще таку «лужу»? Він що, виїжджав перднути в кацапстан?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687107 вiд 2024-03-27 01:04:11

2 PEPSI
№ 1686970
Балан Фаркаш!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687106 вiд 2024-03-27 00:54:28

Доктор як завжди пердонув пафосну хуйню в лужу)))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687105 вiд 2024-03-27 00:52:32

Doctor
№ 1687095

Ну так такої війни й не було вже 80 років, а тоді ще Євро не грали

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687104 вiд 2024-03-27 00:51:18

Milanese
№ 1687100

Та шо прайс…

Насправді виїхати легально багато хто може.
Але ж суть в тому, що свято зовсім не те, якось двіжувати ну зовсім не тойво буде.
Пам'ятаю, як мене один поляк, з яким забухали на рок-фесті Nova Rock e 2014-му на кордоні Австрії і мадярщини питав - «a co Vy nie walcicie?».
Незручне питання.
Але то 2014. А зараз 2024, різницю пояснювати тут не треба.
Пояснювати кожному зустрічному про відпустку і легальні підстави? Таке.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687103 вiд 2024-03-27 00:50:37

2 olma
№ 1686923
Посада така - скунс.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687102 вiд 2024-03-27 00:40:14

Зіна справді корисно вийшов.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687101 вiд 2024-03-27 00:34:40

Тренер Ісландский на флешке говоріт - а шо ви хотелі? Вишел Зінченко из Арсенала и поменял всю ігру..

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687100 вiд 2024-03-27 00:34:37

Vichny
№ 1687087
В нас, може, і вкрали, але вся придворна рать поїде. Цікаво, який буде прайс на виїзд на євро

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687099 вiд 2024-03-27 00:31:02

і Вельс не забівае последнфй пендаль..

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687098 вiд 2024-03-27 00:29:55

Поляки)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687097 вiд 2024-03-27 00:18:34

Да, Пепс, а на рахунук «несци», пошлю-но я тебе нахуй

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687096 вiд 2024-03-27 00:18:24

поляки серію пенальті починають

Doctor [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687095 вiд 2024-03-27 00:18:14

Я не знаю іншої країни, яка б під час такої війни виходила на Євро!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687094 вiд 2024-03-27 00:17:40

Ребров і Шева з командою в роздягальні - чудові кадри.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687093 вiд 2024-03-27 00:16:55

Sauron
№ 1687084
мені дитина по циганкову ситуацію докладає :) тому я за ним «слідкую»
він не грав останню гру за клуб тому що травмувався в кінці попередньої гри. тобто 9го березня остання гра за клуб де отримав травму…
виходить 3- тижні не грав… але молодець. вийшов і зробив результат…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.