🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1601.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687012 вiд 2024-03-26 21:20:23

Там, виявляється, з 2 тайма греки мають чисельну більшість

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687011 вiд 2024-03-26 21:16:49

Греки в додатковий час намагаються домучити грузинів, за яких вийшов на заміну Цитаїшвілі. На 102 хвилині після кутового грек бахнув м'ячем в перекладину біля хрестовини. Але поки 0-0

Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687010 вiд 2024-03-26 21:13:03

В нас йобаний блекаут :( Повболювайте за
Збірну і за нас! Бо і мобілки сідають вже,
блядь. Вперед, Україна!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687009 вiд 2024-03-26 21:11:53

прихільник деГолля..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687008 вiд 2024-03-26 21:07:52

Бачу перед матчем коментарі самих різних ікспьордів, але за промовистим винятком ікспьорда Леоненка. Кудись він вже давно зник - хз, можливо так забухав, що не може навіть нічого ікспьорднути. А можливо кудись зйобнув, бо з Україною його загалом мало що повʼязує.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687007 вiд 2024-03-26 21:02:15

sk (Samsung galaxy)
№ 1686997

мабуть так.
але слово «голіський» існує…
а от що воно таке незрозуміло

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687006 вiд 2024-03-26 21:02:03

Заміни в складі Ребров зробив прибравши не дуже добре готових Зінченка, Зубкова і Довбика, єдине що випустив Циганкова без Довбика, хоча Віктору пофіг з ким взаємодіяти.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687005 вiд 2024-03-26 20:59:45

ProstoVlizPobalakaty
№ 1687004

: D: D: D

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687004 вiд 2024-03-26 20:56:44

Vichny
№ 1687003 вiд 2024-03-26 20:49:39

Тим більше підозріло. Втерся в довіру найдобрішому найвеличнішому…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687003 вiд 2024-03-26 20:49:39

Куку, любителі зрад, і іже з ними.
Той чувак, якого призначили на секретаря РНБО сьогодні і який (жах!!!) закінчиа академію фсб у 1994 роуі, вже в РНБО був.
Працював 5 років замом Турчинова, всю каденцію Порошенка.
Шах і мат, зрадойоби.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687002 вiд 2024-03-26 20:48:22

Інтервʼю Малюка загалом цікаве. Причому при доволі таки шкафоподібно-амбалистій фактурі людина цікаво говорить - логічно, переконливо, та досконалою українською мовою.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687001 вiд 2024-03-26 20:17:46

Унаслідок замаху СБУ пропагандист Прилєпін залишився без геніталій, розповів Малюк

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1687000 вiд 2024-03-26 20:05:52

sk (Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]
№ 1686995 вiд 2024-03-26 19:35:52

Цей міністр у них - рогата жаба (бо «лекорню» - це «рогатий»), але якщо дасть цезарі - то все одно молодець ;)

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686999 вiд 2024-03-26 20:04:32

Nevropatolog
№ 1686989

Ти прямо чистий Голобородько :)
Я прямо в його інтонації прочитав твій пост.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686998 вiд 2024-03-26 20:01:36

Гаюн сообщает, Мачулищи закупают ПАГ-18.. без коментариев. Что понятно, не во все дыры же оне затычка. Фиксируют, что есть. И на том спасиба.

А вот я их Вам дам.
Хуёво это..
Щас лежат ПАГ-14. Стандартная полоса по истебительный полк. А так, собираются удлинять и менять покрытие под тяжелые бомберы..

ЗЫ. 14, 15, 18 - это толщина плиты.. Предняпряженной плиты. ПАГ-18 примет и ТУ-95, не говоря уже ппро разные ИЛЫ.
Готовятся, сцуки..

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686997 вiд 2024-03-26 19:57:29

Starik (Україна, Київ)
№ 1686993
Голлівудський, нє?

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686996 вiд 2024-03-26 19:47:52

Чи поліський, чи голісінький, хто їх там розбере…

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686995 вiд 2024-03-26 19:35:52

Париж уже невдовзі зможе передати Києву 78 САУ Caesar і істотно збільшить цьогоріч постачання снарядів для потреб Сил оборони України, пообіцяв міністр оборони Франції Лекорню.

До кінця цього року

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686994 вiд 2024-03-26 19:32:56

были у меня у родичей, знакомых, сыновья поступали в военные училища при союзе, а заканчивали, как и этот, уже при независимой Украине. Все приезжали, типа мы тут, украинцы.. А потом незаметно и постепенно ВСЕ (!) блять, съехали на парашку, хотя все родители тут оставались..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686993 вiд 2024-03-26 19:31:56

панове філолухи

Сьогодні сайт Кореспондент вже «прасував» (стирал) ракетами наші міста.

Але ця цитата «Голіський актор Том Круз бере участь у зйомках фільму Місія нездійсненна-8.» мене спантеличила. На сайті The mirror такого слова немає.

Що вони хотіли сказати цим словом?
Це помилка печаті з Голлівудський?
Чи це нове слово?
Я знайшов лише синонім «голодний», але я не гуманітарій.
Чекаю на допомогу людей у светрах чи у краватках - хто як полюбляє :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686992 вiд 2024-03-26 19:29:42

2Геть (Геть)
№ 1686991
якщо знает предмет, мог бы работать консультантом не привлекая внимания. А так и скажу - нахуя нам кегебист на такой посади?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686991 вiд 2024-03-26 19:18:49

Sauron
№ 1686988 вiд 2024-03-26 18:45:00

Попустися трохи. Є контррозвідка, перевірки - наші і партнерів теж. Собі ж дорожче. Як мав контакти і знає кухню кацапні із середини, то скоріше плюс зараз на його посаді. Хоча хз що він там має за обов'язки))))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686990 вiд 2024-03-26 19:16:41

Nevropatolog
№ 1686989 вiд 2024-03-26 19:10:44
У кожного таке може бути. Тому що родичі в Росії є в більшості, а всі офіцери СБУ так чи інакше контактували з офіцерами КДБ. Це неуникні речі ми не за океаном живемо

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686989 вiд 2024-03-26 19:10:44

Sauron
№ 1686988 вiд 2024-03-26 18:45:00

Завжди дивувала в Україні їбанутість протягування персонажів на посади.
Ну от треба було ахметову свого преза - вибрав двічінесудимого. Ну, бл, вибери зі своєї зграї реально несудимого, з приємною біографією і прапор тобі в… І так скрізь і завжди. Родичі в москві - пох, брат в Криму - пох, у дружини громадянство рашки - пох, нерухомість в рашці - пох, академія фсб - пох і тд і тд і тд… І всі ж знають, що нема незамінних і всі призначення, бо хтось лобіює. Ну так знайдіть зі своєї орбіти без такого бекграунду і ок. Ні, курво, будуть пхати те гімно і всим пох… Тому і країна така…
Ну от, наприклад, у Сирського мати і ще хтось в рашці. Може біля неї чечен сидить поруч і погрожує вбити - нах таке створювати?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686988 вiд 2024-03-26 18:45:00

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1686986

Блять.
Як таке можливо??
Навіть, якщо він зробив багато хорошого, залишається немаленька ймовірність, що то агент хуйла. :((

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686987 вiд 2024-03-26 18:36:33

От хто реально щось робить - на відміну від тусків, фуюсків та іншої наволочі:
---------------------------------
«Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський повідомив, що в межах чеської ініціативи про придбання боєприпасів для України цифра може зрости з 800 тисяч до 1,5 млн, передає Bloomberg».

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686986 вiд 2024-03-26 18:10:50

Тим часом, новий даніла «У 1994 р. закінчив Інститут криптографії, звʼязку та інформатики академії ФСБ Росії в Москві, здобувши кваліфікацію інженера-математика за спеціальністю прикладна математика».

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686985 вiд 2024-03-26 18:05:27

Starik (Україна, Київ)
№ 1686980
непоганий вибір …
за якимсь туристичним рейтингом, три найкрасивіші країни світу: Нова Зеландія, Швейцарія, Норвегія.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686984 вiд 2024-03-26 17:42:38

по барсюку ямалю
наче футбольна медицина навчилась +- точно визначати вік по «річним кільцям» на кістках :) або інші методи
«зашкварів» що були раніше немає…
і, дійсно, його не з африки привезли, наче ж в школі барси вчився з «першого класу». та й має іспанський паспорт. навряд-чи «приписували» щось…
по грі не видно щоб він був аж ухти-ухти
нехай підростає…
які перспективи барси - все в тумані
без Практика не розібратись :)

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686983 вiд 2024-03-26 17:31:52

По Данілову. Тут скоріш всього просто місце знадобилось.
Схоже, розчищали дорогу для Іващенка, що був заступником Буданова.
Його призначають на голову СЗР, а Литвиненка звідти пересувають на місце Данилова, мабуть щоб не образити.
Схоже Буданов буде контролювати і СЗР. Хз добре це, чи ні…

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686982 вiд 2024-03-26 17:27:26

sk (здалеку)
№ 1686977 вiд 2024-03-26 16:50:11

Холанда вони куплять хіба що в Футболменеджері.
Барса банкрот і тому нема кінця-краю…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686981 вiд 2024-03-26 17:20:06

Даніла ніби вписався у команду, 3.143дів різну прикольну фуйню, але мабуть для жОПних пацанів своїм так і не став - все ж таки інше походження.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686980 вiд 2024-03-26 17:15:46

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686979

Наче в Норвегію :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686979 вiд 2024-03-26 17:05:56

в яку країну Данілов поїде послом?
смайл за бажанням …

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686978 вiд 2024-03-26 17:03:58

sk (здалеку)
№ 1686977
ну я х. з.
вік в спорті іноді дійсно буває неочікуваним :)
але він вроде ж місцевий, тобто превірить справжню метрику не важко.
Це не якийсь приїхавший на заробітки нігерієць, якому по паспорту 20, а насправді невідомо, але діти вже дорослі :)
Навіть в Динамо Юсуф такий був.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686977 вiд 2024-03-26 16:50:11

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686972
я інколи дивлюсь барсу. і за тим ямалом теж…
щось не вірю що йому 16ть
хіба що можна сказати що він «молодий», коли він часто махає руками, мовляв, дайте пас, а барса катає атаки в основному іншим флангом :)
з відходом хаві - хз що там буде. зараз пишуть що холанда хочуть купити… ну… на холанда ціла «машина» сіті працює. він частина ахуйєнного механізму
в барсі купа «шестєрьонок» самі по собі бігають…
буде як довбик в останній грі проти босняків. 90 хвилин «чекав» м'яча…
рафинью продають - теж зірка. крістінсен - теж…
по пам'яті кого багато світили як нових «супер-старз» в нетфлікс серіалі пару років назад…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686976 вiд 2024-03-26 16:38:29

а малі швейцарці зовсім футболом не цікавляться? до дійсно якась збірна Африки грає.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686975 вiд 2024-03-26 16:27:16

Sauron
№ 1686971 вiд 2024-03-26 16:14:58

> Потужно молодіжка виступає

Пропущено лише 2 мʼячі в 6 іграх, і обидва в переможній грі з Англією (3:2).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686974 вiд 2024-03-26 16:26:13

U 19 UKRAINE - SWITZERLAND 2:0 !!!!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686973 вiд 2024-03-26 16:22:23

U 19 UKRAINE - SWITZERLAND 1:0 !!!!

ай яй яй яку красавеллу в девятку поклав наш Номер 18.
Мабуть кращий гол турніру буде.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.