Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687012 вiд 2024-03-26 21:20:23Там, виявляється, з 2 тайма греки мають чисельну більшість
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687011 вiд 2024-03-26 21:16:49Греки в додатковий час намагаються домучити грузинів, за яких вийшов на заміну Цитаїшвілі. На 102 хвилині після кутового грек бахнув м'ячем в перекладину біля хрестовини. Але поки 0-0
Maximus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687010 вiд 2024-03-26 21:13:03В нас йобаний блекаут :( Повболювайте за Збірну і за нас! Бо і мобілки сідають вже, блядь. Вперед, Україна!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687009 вiд 2024-03-26 21:11:53прихільник деГолля..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687008 вiд 2024-03-26 21:07:52Бачу перед матчем коментарі самих різних ікспьордів, але за промовистим винятком ікспьорда Леоненка. Кудись він вже давно зник - хз, можливо так забухав, що не може навіть нічого ікспьорднути. А можливо кудись зйобнув, бо з Україною його загалом мало що повʼязує.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687007 вiд 2024-03-26 21:02:15sk (Samsung galaxy) № 1686997 мабуть так. але слово «голіський» існує… а от що воно таке незрозуміло
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687006 вiд 2024-03-26 21:02:03Заміни в складі Ребров зробив прибравши не дуже добре готових Зінченка, Зубкова і Довбика, єдине що випустив Циганкова без Довбика, хоча Віктору пофіг з ким взаємодіяти.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687005 вiд 2024-03-26 20:59:45ProstoVlizPobalakaty № 1687004 : D: D: D
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687004 вiд 2024-03-26 20:56:44Vichny № 1687003 вiд 2024-03-26 20:49:39 Тим більше підозріло. Втерся в довіру найдобрішому найвеличнішому…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687003 вiд 2024-03-26 20:49:39Куку, любителі зрад, і іже з ними. Той чувак, якого призначили на секретаря РНБО сьогодні і який (жах!!!) закінчиа академію фсб у 1994 роуі, вже в РНБО був. Працював 5 років замом Турчинова, всю каденцію Порошенка. Шах і мат, зрадойоби.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687002 вiд 2024-03-26 20:48:22Інтервʼю Малюка загалом цікаве. Причому при доволі таки шкафоподібно-амбалистій фактурі людина цікаво говорить - логічно, переконливо, та досконалою українською мовою.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687001 вiд 2024-03-26 20:17:46Унаслідок замаху СБУ пропагандист Прилєпін залишився без геніталій, розповів Малюк
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1687000 вiд 2024-03-26 20:05:52sk (Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1686995 вiд 2024-03-26 19:35:52Цей міністр у них - рогата жаба (бо «лекорню» - це «рогатий»), але якщо дасть цезарі - то все одно молодець ;)
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686999 вiд 2024-03-26 20:04:32Nevropatolog № 1686989 Ти прямо чистий Голобородько :) Я прямо в його інтонації прочитав твій пост.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686998 вiд 2024-03-26 20:01:36Гаюн сообщает, Мачулищи закупают ПАГ-18.. без коментариев. Что понятно, не во все дыры же оне затычка. Фиксируют, что есть. И на том спасиба. А вот я их Вам дам. Хуёво это.. Щас лежат ПАГ-14. Стандартная полоса по истебительный полк. А так, собираются удлинять и менять покрытие под тяжелые бомберы.. ЗЫ. 14, 15, 18 - это толщина плиты.. Предняпряженной плиты. ПАГ-18 примет и ТУ-95, не говоря уже ппро разные ИЛЫ. Готовятся, сцуки..
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686997 вiд 2024-03-26 19:57:29Starik (Україна, Київ) № 1686993 Голлівудський, нє?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686996 вiд 2024-03-26 19:47:52Чи поліський, чи голісінький, хто їх там розбере…
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686995 вiд 2024-03-26 19:35:52Париж уже невдовзі зможе передати Києву 78 САУ Caesar і істотно збільшить цьогоріч постачання снарядів для потреб Сил оборони України, пообіцяв міністр оборони Франції Лекорню. … До кінця цього року
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686994 вiд 2024-03-26 19:32:56были у меня у родичей, знакомых, сыновья поступали в военные училища при союзе, а заканчивали, как и этот, уже при независимой Украине. Все приезжали, типа мы тут, украинцы.. А потом незаметно и постепенно ВСЕ (!) блять, съехали на парашку, хотя все родители тут оставались..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686993 вiд 2024-03-26 19:31:56панове філолухи Сьогодні сайт Кореспондент вже «прасував» (стирал) ракетами наші міста. Але ця цитата «Голіський актор Том Круз бере участь у зйомках фільму Місія нездійсненна-8.» мене спантеличила. На сайті The mirror такого слова немає. Що вони хотіли сказати цим словом? Це помилка печаті з Голлівудський? Чи це нове слово? Я знайшов лише синонім «голодний», але я не гуманітарій. Чекаю на допомогу людей у светрах чи у краватках - хто як полюбляє :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686992 вiд 2024-03-26 19:29:422Геть (Геть) № 1686991 якщо знает предмет, мог бы работать консультантом не привлекая внимания. А так и скажу - нахуя нам кегебист на такой посади?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686991 вiд 2024-03-26 19:18:49Sauron № 1686988 вiд 2024-03-26 18:45:00 Попустися трохи. Є контррозвідка, перевірки - наші і партнерів теж. Собі ж дорожче. Як мав контакти і знає кухню кацапні із середини, то скоріше плюс зараз на його посаді. Хоча хз що він там має за обов'язки))))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686990 вiд 2024-03-26 19:16:41Nevropatolog № 1686989 вiд 2024-03-26 19:10:44 У кожного таке може бути. Тому що родичі в Росії є в більшості, а всі офіцери СБУ так чи інакше контактували з офіцерами КДБ. Це неуникні речі ми не за океаном живемо
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686989 вiд 2024-03-26 19:10:44Sauron № 1686988 вiд 2024-03-26 18:45:00 Завжди дивувала в Україні їбанутість протягування персонажів на посади. Ну от треба було ахметову свого преза - вибрав двічінесудимого. Ну, бл, вибери зі своєї зграї реально несудимого, з приємною біографією і прапор тобі в… І так скрізь і завжди. Родичі в москві - пох, брат в Криму - пох, у дружини громадянство рашки - пох, нерухомість в рашці - пох, академія фсб - пох і тд і тд і тд… І всі ж знають, що нема незамінних і всі призначення, бо хтось лобіює. Ну так знайдіть зі своєї орбіти без такого бекграунду і ок. Ні, курво, будуть пхати те гімно і всим пох… Тому і країна така… Ну от, наприклад, у Сирського мати і ще хтось в рашці. Може біля неї чечен сидить поруч і погрожує вбити - нах таке створювати?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686988 вiд 2024-03-26 18:45:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686986 Блять. Як таке можливо?? Навіть, якщо він зробив багато хорошого, залишається немаленька ймовірність, що то агент хуйла. :((
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686987 вiд 2024-03-26 18:36:33От хто реально щось робить - на відміну від тусків, фуюсків та іншої наволочі:---------------------------------«Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський повідомив, що в межах чеської ініціативи про придбання боєприпасів для України цифра може зрости з 800 тисяч до 1,5 млн, передає Bloomberg».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686986 вiд 2024-03-26 18:10:50Тим часом, новий даніла «У 1994 р. закінчив Інститут криптографії, звʼязку та інформатики академії ФСБ Росії в Москві, здобувши кваліфікацію інженера-математика за спеціальністю прикладна математика».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686985 вiд 2024-03-26 18:05:27Starik (Україна, Київ) № 1686980 непоганий вибір … за якимсь туристичним рейтингом, три найкрасивіші країни світу: Нова Зеландія, Швейцарія, Норвегія.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686984 вiд 2024-03-26 17:42:38по барсюку ямалю наче футбольна медицина навчилась +- точно визначати вік по «річним кільцям» на кістках :) або інші методи «зашкварів» що були раніше немає… і, дійсно, його не з африки привезли, наче ж в школі барси вчився з «першого класу». та й має іспанський паспорт. навряд-чи «приписували» щось… по грі не видно щоб він був аж ухти-ухти нехай підростає… які перспективи барси - все в тумані без Практика не розібратись :)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686983 вiд 2024-03-26 17:31:52По Данілову. Тут скоріш всього просто місце знадобилось. Схоже, розчищали дорогу для Іващенка, що був заступником Буданова. Його призначають на голову СЗР, а Литвиненка звідти пересувають на місце Данилова, мабуть щоб не образити. Схоже Буданов буде контролювати і СЗР. Хз добре це, чи ні…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686982 вiд 2024-03-26 17:27:26sk (здалеку) № 1686977 вiд 2024-03-26 16:50:11 Холанда вони куплять хіба що в Футболменеджері. Барса банкрот і тому нема кінця-краю…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686981 вiд 2024-03-26 17:20:06Даніла ніби вписався у команду, 3.143дів різну прикольну фуйню, але мабуть для жОПних пацанів своїм так і не став - все ж таки інше походження.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686980 вiд 2024-03-26 17:15:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1686979 Наче в Норвегію :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686979 вiд 2024-03-26 17:05:56в яку країну Данілов поїде послом? смайл за бажанням …
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686978 вiд 2024-03-26 17:03:58sk (здалеку) № 1686977 ну я х. з. вік в спорті іноді дійсно буває неочікуваним :) але він вроде ж місцевий, тобто превірить справжню метрику не важко. Це не якийсь приїхавший на заробітки нігерієць, якому по паспорту 20, а насправді невідомо, але діти вже дорослі :) Навіть в Динамо Юсуф такий був.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686977 вiд 2024-03-26 16:50:11Voxa (м. Запоріжжя) № 1686972 я інколи дивлюсь барсу. і за тим ямалом теж… щось не вірю що йому 16ть хіба що можна сказати що він «молодий», коли він часто махає руками, мовляв, дайте пас, а барса катає атаки в основному іншим флангом :) з відходом хаві - хз що там буде. зараз пишуть що холанда хочуть купити… ну… на холанда ціла «машина» сіті працює. він частина ахуйєнного механізму в барсі купа «шестєрьонок» самі по собі бігають… буде як довбик в останній грі проти босняків. 90 хвилин «чекав» м'яча… рафинью продають - теж зірка. крістінсен - теж… по пам'яті кого багато світили як нових «супер-старз» в нетфлікс серіалі пару років назад…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686976 вiд 2024-03-26 16:38:29а малі швейцарці зовсім футболом не цікавляться? до дійсно якась збірна Африки грає.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686975 вiд 2024-03-26 16:27:16Sauron № 1686971 вiд 2024-03-26 16:14:58 > Потужно молодіжка виступає Пропущено лише 2 мʼячі в 6 іграх, і обидва в переможній грі з Англією (3:2).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686974 вiд 2024-03-26 16:26:13U 19 UKRAINE - SWITZERLAND 2:0 !!!!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686973 вiд 2024-03-26 16:22:23U 19 UKRAINE - SWITZERLAND 1:0 !!!! ай яй яй яку красавеллу в девятку поклав наш Номер 18. Мабуть кращий гол турніру буде.