Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686972 вiд 2024-03-26 16:21:24sk (здалеку…) № 1686969 в нього було кілька травм поспіль на одном і тому ж коліні, вроде. Барса сказала давайте лікувать отак і отак, він з агентами вирішив якось по своєму. Пропустив шось дуже багато, після так форми і не набрав, поїхав до ДеДзебрі. Але в основну сбірну викликають. Зараз в Барсі новий Мессі-2 - Ямін Ямал. В 16 років усі можливі рекорди.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686971 вiд 2024-03-26 16:14:58Потужно молодіжка виступає
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686970 вiд 2024-03-26 16:02:54як мессі 2.0 приходило вже біля 20 гравців. Як прийшли, так і пішли.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686969 вiд 2024-03-26 15:59:51анцу-фаті приходив як мессі 2.0 «закінчує» не завжди виходячи на заміну в брайтоні де-дзербі… трами + можливо ще щось… ------------ FC Barcelona's goal is to bring in €200 MILLION in sales this summer: ▪️Raphinha ▪️Christensen or Koundé ▪️Another defender ▪️Ansu Fati ▪️Percentage of Todibo's sale.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686968 вiд 2024-03-26 15:59:05Batyj № 1686952 Кто, кроме довбоёбов мог выбрать бузуглу на Оболони? -------------------- Я даже знаю некоторых :-)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686967 вiд 2024-03-26 15:56:39Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686962 ну… у нього ж посада +- така ж як і у мєдвєдєва… ну і заяви +- відповідні. все таки досить висока позиція, тим паче коли війна меседжі можна давати більш офіційні, без «приколів», «мемів» і т. п… думаю що він залишиться десь «поруч» тому що хтось повинен «меседжі від данілова» доносити… як подоляк. позаштатний радник. відбувається теракт в хулостані. виходить подоляк - то не ми і всі кажуть україна офіційно, устами позаштатного радника відхрестилась від теракту… можливо воно під час війни це і є правильно. хз… історія покаже…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686966 вiд 2024-03-26 15:54:37Ранкові фотки з Балтімора https://www.bbc.com/news/in-pictures-68664339? Так, виявляється, величезний трансконтинентальний контейнеровоз врізався в той міст 'ажурний'. Зніс нахір.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686965 вiд 2024-03-26 15:54:21Ю21 выиграла на выезде 0-3
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686964 вiд 2024-03-26 15:53:43Олексія Данілова з посади секретаря Ради національної безпеки (РНБО) звільнив президент України Володимир Зеленський. На його місце призначили голову Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка. Про це йдеться у відповідних указах на сайті президента.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686963 вiд 2024-03-26 15:48:44Тим часом, суддя дав свисток рівно на 45:00 хвилині. Від гріха подалі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686962 вiд 2024-03-26 15:46:05Тим часом, Даніла втратив свою посаду у РНБО. А ніби нічого не передвіщало.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686961 вiд 2024-03-26 15:29:56U 19 UKRAINE - SWITZERLAND Це не футбол, а регбі. Україна вийшла грати в футбол. Швейцарці, а точніше чорножопий арабський сброд, вийшов грати у регбі. Випадок на 15:46 хв. нічого спільного з футболом немає. Араб нагло і агресивно відштовхнув нашого гравця від мяча за боковою з ризиком надання травми. За таке б "ють по писку. Суддя промовчав. Швайцо-араби грають гірше, тому намагаються компенсувати агресивністю. Треба звертати на це увагу судді, інакше може закінчитись махачем, який вигідний супернику.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686960 вiд 2024-03-26 15:23:56R. I. P. Ігор Рафаїлович Юхновський:https://life.pravda.com.ua/society/u-lvovi-vidiyshov-u-vichnist-igor-yuhnovskiy-yomu-bulo-98-rokiv-300711/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686959 вiд 2024-03-26 14:56:26я смотрю, продажи молодежи нашей и кротов, хорошо подействовали, на тех, кто пока тут. Рвут жоппо не по детски..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686958 вiд 2024-03-26 14:55:12игра будет, как говорят, за 6 очков.. 1 и 2 места..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686957 вiд 2024-03-26 14:53:48и в 15-00 начнут ю19 Украина-швейцария..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686956 вiд 2024-03-26 14:45:04Очеретько второй.Назревает шестая победа в 6 матчах..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686955 вiд 2024-03-26 14:37:05Яцик забил..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686954 вiд 2024-03-26 14:33:35VVV № 1686946 Пизда, блять. А чи були такі акції після бомби на театр в Маріку, або після Кременчука, або після Дніпра?.. Гадаю, ніт.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686953 вiд 2024-03-26 14:05:46кстате, футбол, наши с азерами:https://myfootball.top/11410572-azerbaydzhan-do-21-ukraina-do-21-pryamaya-translyaciya-otborochnyy-turnir-26-marta.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686952 вiд 2024-03-26 14:04:432 klirik№ 1686942ты как здрастте.. Якщо люди довбойоби.. А ты сомневаешься? Кто, кроме довбоёбов мог выбрать бузуглу на Оболони?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686951 вiд 2024-03-26 13:57:01а з приводу теракту наче штати сказали що більше не будуть ділитись такою інфою хоча начеб-то є домовленості що відповідні «служби» повинні ділитись інформацією про можливі теракти… відповідно штати (і по-моєму брити) попереджали хуйлостан… але вже, думаю, 99% хуйлостанців впевнені на 100% що то були ми… навіть наришкін сказав що ніхуя не ігіл, тілько україна…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686950 вiд 2024-03-26 13:53:36мені здається +- ок від французів як потиснути руку коли були теракти у франції, скоріш за все хуйлостан щось там «виражав» … з футболу більш цікавий товарняк мальта-біларусь невже там передація мальти не могла спаринга знайти іншого? чи «вклади» хуйло-підданих в банках «вимагають»?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686949 вiд 2024-03-26 13:52:12«Украинцы прикрепили к вышкам по всей стране 8 тысяч телефонов с микрофоном, которые помогают отслеживать направление «Шахедов», — главнокомандующий ВВС США в Европе, генерал Джеймс Хекер» цікаво.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686948 вiд 2024-03-26 13:31:512 Батий, прогноз на першу декаду квітня вночі +8 +10 вдень +15 +18"С https://meteofor.com.ua/weather-kyiv-4944/2-weeks/ Не варто бурчати на цю тему. Я не припомню щоб в останні 3-5 років в Києві вирубали опалення пізніше 3 квітня. Зміни клімату, теплий цикл. О. Клірик має рацію. Нехай вимикають. Португальці чи там Іспанці цілу зиму так живуть століттями. І нічого, живі. Треба в разі чого кохту вдягнути, а вночі натягнути ковдру теплу або коцика додаткового. Амінь!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686947 вiд 2024-03-26 13:29:46Цікаве роздвоєння свідомості - жабидло збирається ледь не направляти війська, щоб воювати з кацапами, а педерація футболу його країни солідаризується з расєйскім народом.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686946 вiд 2024-03-26 13:23:16Товариський матч між національними командами Франції та Чилі розпочнеться з хвилини мовчання, повідомив президент Французької федерації футболу Філіп Діалло в ефірі радіостанції Europe 1. "Коли відбуваються такі події, нам потрібна велика солідарність з російським народом. Висловлюємо повну підтримку як російським людям, так і нашому колезі у Росії. Чому цієї акції не було перед матчем із Німеччиною? Тоді вже організацію гри було сплановано, а для того, щоб віддати данину пам'яті, необхідно було це зробити в хороших умовах, враховуючи весь жах того, що сталося ", - сказав Діалло. Нагадаємо, ввечері 22 березня у Підмосков'ї стався масштабний теракт. Декілька людей, одягнених у камуфляж, відкрили стрілянину з автоматів по відвідувачах концерту гурту «Пікнік» у «Крокус Сіті». В результаті, за даними російських ЗМІ, загинуло понад 140 осіб, постраждали близько 290, з них понад 180 – госпіталізовані. Матч між збірними пройде у Марселі 26 березня на стадіоні «Велодром». dynamomania ну що тут сказати. повторюсь. цей світ приречений. «солідарність з російським народом». я вже заїбався кожен день охуївати.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686945 вiд 2024-03-26 13:19:08пробегавший (пробегавший) № 1686941 там більшість таких слуг. ім навіть роти не треба розкривати, все на їбалах написано.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686944 вiд 2024-03-26 13:07:30Starik (Україна, Київ) № 1686926 Немає жодного ісландця в радіусі 10 км, а може і 50 км :-). Напевно. Серед сусідів лише німці, італійці та пару югів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686943 вiд 2024-03-26 12:59:09Russia has started direct oil shipments to North Korea, ignoring UN sanctions - FT At least five North Korean tankers have been spotted this month en route to the port of Vostochny in Russia's Far East to load oil products. Experts believe the shipments represent a serious breach of the UN sanctions regime, which is already close to «collapse».
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686942 вiд 2024-03-26 12:55:28Прогноз по Києву на початок квітня +15-17. Якщо люди довбойоби і не розуміють в який час ми живемо то хай включають електрообігрівачі. В моїй практиці роботи в тепломережах вже було що ми виключали опалення в кінці березня, коли прогноз на тиждень був в середньому +10
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686941 вiд 2024-03-26 12:46:38Блдь цікаво, як прошмадовка безмозгла буде про Харків «шуткувати» … як буде опалювати місто в наступну зиму. Їбанутий треш… весело цій тупій пєлоткє…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686940 вiд 2024-03-26 12:40:59у нас по прогнозу, с вихідних +19-21 але відключення тепла ще не анонсували
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686939 вiд 2024-03-26 12:38:06Кае вовремя, блять.. и так электричествп не хватает, так щас все электроприборы отопительные врубят. И вот тада действительно пиздесс наступит..Власти Киева обьявили о концн отопительного сезона 28 марта.Для справки, по результата многолетних наблюдений температуры в Киеве, отопительный сезон в советские времена заканчивался 15 апреля..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686938 вiд 2024-03-26 12:29:14Polish Foreign Ministry: NATO is considering shooting down Russian missiles when they are close to its borders. -------- корабли лавировали-лавировали, да не вилавировали… подивимось що вирішать… дивно що не міністр оборони чи хтось з нато цей меседж запустив…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686937 вiд 2024-03-26 12:26:19Sauron № 1686935 чому «претензія». зараз все набагато коректніше десь прошла «корекція». після повідомлень як «пачками» су-34 збивали… ну і до того повідомлення про кораблі з повними екіпажами і «штабами» …
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686936 вiд 2024-03-26 12:23:30Збірна України закликала звільнити захисників «Азовсталі»: «Учора після заключного тренування в Опалениці хлопці розгорнули банер Free Azovstal Defenders, укотре нагадавши Європі про важливість звільнення полонених і про те, що в Україні продовжується війна й щодня гинуть люди» https://x.com/AzovstalFam/status/1772569498022822129?s=20
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686935 вiд 2024-03-26 12:06:16Ну так тому і пишемо, що прямого влучання не було, а впало поруч. Претензія до того, що не влучаємо все ідеально чи що не пиздимо як русня, яка вчора знов петріоти знищила в Києві? :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686934 вiд 2024-03-26 12:04:36«Костянтина Ольшанського» уразили ракетою «Нептун». За словами Плетенчука, наразі уточнюють дані щодо пошкоджень цього корабля, однак відомо, що він «точно не у стані бойової готовності». --------- дивлюсь що наші меседжі про влучення в кораблі змінилась раніше писали «пиздець кораблю разом з екіпажем і можливо очільник чф також був на борту, ура» … зараз все «сухо». йобнули по кораблю. уточнимо мастаб нанесеного пиздеця, дамо більше інфи…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686933 вiд 2024-03-26 12:04:032 olma№ 1686929да, так что?