🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1604.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686892 вiд 2024-03-25 22:04:30

Всім подяка за допомогу! Тестування показало, що сигналу з пульту немає, надфільно-спиртова обробка його повернула!

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686891 вiд 2024-03-25 22:01:59

згадав що є такий закон мерфі :) дуже допомагає в житті не звертати уваги «на коми»
---------
Если вам непонятно какое-то слово в техническом тексте, не обращайте на него внимания. Текст полностью сохраняет смысл и без него.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686890 вiд 2024-03-25 21:52:58

sk
№ 1686875

1 мах 340+ м за сек
Помножити на 3 буде 1200+ м сек
---------------------------------
Це щось страшне: 340*3=1020
Ти, звiсно, гарно обчислюєш покупців на Бессарабському ринку)))

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686889 вiд 2024-03-25 21:42:04

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1686888
а ще потрібно знати що там за «керосін». швидко в макс точку виводить чи повільно…
але то вже складно
+- всі зрозуміли що від старту до фінішу балістика з криму (чи з близького хуйлостану) до києва це хвилини

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686888 вiд 2024-03-25 21:34:53

щоб закрити тему «підльотного часу» балістики не треба точної цифри, треба хочаб точний порядок цифр.
наприклад - швидкіть дури 10 мах -це порядку в 10 разів більше швидкості звуку, множ на 300 (не конче 331 м/с) - маєш 3000метрів за секунду, або 3 кілометри за секунду, або 180 кілометрів за хвилину. відстань від Криму до Києва візьмем 500 кілометрів. В такому випадку 500/180 приблизно 3 хвилини швидкість прильоту тої дури з моменту запуску. Це так елементарно, але порядок цифр збережено, щоб ніколи не сплутати 1000 км і 1000 метрів, секунди з хвилинами, махи з мухами

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686887 вiд 2024-03-25 21:28:23

Та піхуй, головне шо в твіттері божественному написано! Чи «у світана» ггг

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686886 вiд 2024-03-25 21:25:13

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1686882
не переймайся. я сам, буває, через хвилину коли читаю що написав, не можу зрозуміти про що я
це нормально :)
а ще якщо штучний інтелект підключається з корегуванням слів - то взагалі пиздець!)
ледве навчив свій ШІ буданова на буланову не переправляти)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686885 вiд 2024-03-25 21:25:05

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 1686878

«А ще якщо повітря розріжене, то теж 1 мах не 340…)» - так.
Але не в «+» як у тебе у № 1686875, а в «-» :)))
Хоча насправді важлива температура, а не розрідженість.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686884 вiд 2024-03-25 21:23:28

Та він навіть не хоче усвідоміти де він помилився, думає що ми його у цифрах поправляєм. Ну що ж 1000 км за секунду літає та йобана ракета, хай так і буде

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686883 вiд 2024-03-25 21:22:43

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1686861
у новині що хуйлостан «наказав внутрішнім конторам» зменшити видобуток нафти - нічого немає
опек+ нові квоти вводить. таке було рік чи два назад
ніхто не збирається той наказ виконувати. то меседж для орабів. що ми законослухняні пішаки в опек+
санкції трохи зменшують експорт хуйлостану. тому формально вони виконують вимоги опек+
а от для чого опек+ зменшують квоти - хз. невже на літо хочуть підняти ціни на нафту. «сюрпрайз» байдену перед виборами викотити?

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686882 вiд 2024-03-25 21:19:50

можливо Sk механічно помилився, але читаєш якісь журналістські виклади з одиницями вимірювання - там шо ари, шо гектари, шо тони, шо центнери, кілограми і пуди, міні, мілі, вже не кажу про літри і декалітри - таке враження, шо жодного не тільки пишучого, але й читаючого ту херню технаря там не пахне

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686881 вiд 2024-03-25 21:17:24

щоб закрити тему «підльотного часу» балістики з криму можна взяти цифру світана - 7 хв
або по-моєму десь в офіційних повідомленнях було «близько 3х хвилин» …
нюанси про те що могли запускати «від армянска» чи «від ялти», а це «зайві» 150 км - залишимо

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686880 вiд 2024-03-25 21:12:46

коли я вчився в четвертому класі то ми цілим класом ходили з отаким «приладом» і вимірювали на сільській дорозі відстань 1 км. раз поміряв і око на завжди запамятаєприблизно ту відстань.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686879 вiд 2024-03-25 21:03:49

Starik (Україна, Київ)
№ 1686876
а якщо ще й попутний вітер? :)

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686878 вiд 2024-03-25 21:01:01

Starik (Україна, Київ)
№ 1686873
Отбля, а я вже когось тут послухав і поправив на 1200
Ну ок. А ще якщо повітря розріжене, то теж 1 мах не 340…)

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686877 вiд 2024-03-25 21:00:52

Starik (Україна, Київ)
№ 1686873
1000 км за сек і 1020 м/с одін х. й?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686876 вiд 2024-03-25 21:00:31

sk (Xiaomi Redmi 10 pro)
№ 1686875

1 мах (340 м/с) у військовий час може досягати 380, а то і всі 400+ м/с :)))

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686875 вiд 2024-03-25 20:58:22

Batyj
№ 1686871
1 мах 340+ м за сек
Помножити на 3 буде 1200+ м сек
Зараз любителі читати коми в тексті прийдуть і скажуть що при 0 градусів швидкість інша. А на висоті 10 км при -50, ще інша і тп…

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686874 вiд 2024-03-25 20:56:44

Батий, за цитування Світана тебе треба нагородити блоком на день. :)
А може і три!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686873 вiд 2024-03-25 20:55:54

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
№ 1686869

ну sk майже вгадав, там 1020 м/с (швидкість звуку 340 м/с х 3).
можливо це просто помилка, Т9 тощо.

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686872 вiд 2024-03-25 20:55:45

пробегавший (пробегавший)
№ 1686864 вiд 2024-03-25 20:41:36
2Pryvyd Zamku
№ 1686857
Якщо телефон має інфрачервоний порт
Сяомі. Тоді можна спробувати
Сяомі мі ремоут, і там вже знайти тюнери і підібрати…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686871 вiд 2024-03-25 20:54:36

чота мне так помнится, 3 маха - это около 5 км в сек..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686870 вiд 2024-03-25 20:52:59

2 Pryvyd Zamku
№ 1686866
ты пульт помой для начала. Они все разбираются, вот та резиновая панель кнопок моется с мылом теплой водой. Када высохнет, оборотку под кнопками можно слегка зачистить мелкой шкуркой. Буквально два движения. Потом спитром протереть. Я все свои пульты почитил, все работать стало..

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686869 вiд 2024-03-25 20:50:31

коли технарі сплять: «3 махи - 1000 км за сек»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686868 вiд 2024-03-25 20:49:25

вот Свитан щас в марахвоне сказал, что ракеты, которые седня, летят от Севаса до Киева 7 минут..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686867 вiд 2024-03-25 20:46:44

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1686861

Мало, треба щоб урізали до 5 млн :)

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686866 вiд 2024-03-25 20:46:40

2 Bobb, sk
Дякую, спробую. Не знав про таке.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686865 вiд 2024-03-25 20:45:27

2 пробегавший
№ 1686864
Не знайшов :(
trimax tr-2012hd
Зараз зрозумів, що йому точно більше 12 років

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686864 вiд 2024-03-25 20:41:36

2Pryvyd Zamku
№ 1686857
Спробуй знайти програму на телефон яка буде емулювати пульт твого тюнера

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686863 вiд 2024-03-25 20:26:58

Привид Зaмку
№ 1686857
Включи камеру на телефоні і подивись через неї на датчик пульта при натисканні кнопок
Через камеру той датчик видно як мигає

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686862 вiд 2024-03-25 20:26:22

Pryvyd Zamku
№ 1686857

Візьми мобільний телефон і увімкни камеру - вона бачить інфра-червоні сигнали. Подивися камерою на торець пульта, коли натиснута кнопка на пульті - якщо будуть спалахи, то пульт працює.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686861 вiд 2024-03-25 20:23:11

EXCLUSIVE-RUSSIAN GOVERNMENT TELLS OIL COMPANIES TO CUT OUTPUT TO 9 MLN BARRELS PER DAY BY END OF JUNE

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686860 вiд 2024-03-25 20:20:09

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1686855 вiд 2024-03-25 19:33:43

У цій сцені з ним Трейсі Ульман, яка також є у Curb Your Enthusiasm; у неї також кілька її власних шоу було на суспільно-політичні теми - зокрема відомі її пародії на тепер вже недоброї памʼяті Меркелиху:



OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686859 вiд 2024-03-25 20:15:19

LAZY
№ 1686856

Unlike some other Robin Hoods, I can speak with an English accent :-)

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686858 вiд 2024-03-25 20:09:47

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1686854

Це один з тих небагатьох серіалів в якому останні сезони найсмішніші. Доречі, якщо хтось не знає, в сценарії Curb Your Enthusiasm майже не було текстів які актори мали запам`ятовувати, тільки напрямки розвитку сюжету. Тобто експромт на експромпті.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686857 вiд 2024-03-25 20:08:17

Виникла проблема. Збирався завтра подивитися по Суспільному, який по Т2. А тут така напасть - тюнер працює, канали кнопками з панелі переключає, але Суспільне щезло. Треба запустити новий пошук каналів. І от головне - тюнер не реагує на пульт.
Як зрозуміти - накрився пульт, чи накрився приймач на тюнері? (батарейки міняв ;-) )

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686856 вiд 2024-03-25 20:01:37

Там весь фільм - шедевр, золотий фонд сінематографа, зараз так вже не знімають. Дивився його мільон разів мабуть.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686855 вiд 2024-03-25 19:33:43

Там ще є один геніальний епізод за його участю


Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686854 вiд 2024-03-25 19:27:53

Про серіали - почав дивитися новий сезон Curb Your Ethusiasm, аж тут виявилося, що він ніби останній, та ще й помер Річард Льюїс, який грав власне себе як найстарішого друга головного героя. Навіть ті, хто серіалу не бачив, мабуть памʼятають Льюїса за роллю принца Джона у «Чоловіках у трико» Мела Брукса:



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686853 вiд 2024-03-25 19:27:03

Starik (Україна, Київ)
№ 1686852
----
Ну вони рано чи пізно розхитають регулятора. Якщо за ними стоїть влада (ОП), то нічого їм не буде. Шось поміняють в налаштуваннях.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.