Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686892 вiд 2024-03-25 22:04:30Всім подяка за допомогу! Тестування показало, що сигналу з пульту немає, надфільно-спиртова обробка його повернула!
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686891 вiд 2024-03-25 22:01:59згадав що є такий закон мерфі :) дуже допомагає в житті не звертати уваги «на коми» --------- Если вам непонятно какое-то слово в техническом тексте, не обращайте на него внимания. Текст полностью сохраняет смысл и без него.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686890 вiд 2024-03-25 21:52:58sk № 1686875 1 мах 340+ м за сек Помножити на 3 буде 1200+ м сек --------------------------------- Це щось страшне: 340*3=1020 Ти, звiсно, гарно обчислюєш покупців на Бессарабському ринку)))
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686889 вiд 2024-03-25 21:42:04та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1686888 а ще потрібно знати що там за «керосін». швидко в макс точку виводить чи повільно… але то вже складно +- всі зрозуміли що від старту до фінішу балістика з криму (чи з близького хуйлостану) до києва це хвилини
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686888 вiд 2024-03-25 21:34:53щоб закрити тему «підльотного часу» балістики не треба точної цифри, треба хочаб точний порядок цифр. наприклад - швидкіть дури 10 мах -це порядку в 10 разів більше швидкості звуку, множ на 300 (не конче 331 м/с) - маєш 3000метрів за секунду, або 3 кілометри за секунду, або 180 кілометрів за хвилину. відстань від Криму до Києва візьмем 500 кілометрів. В такому випадку 500/180 приблизно 3 хвилини швидкість прильоту тої дури з моменту запуску. Це так елементарно, але порядок цифр збережено, щоб ніколи не сплутати 1000 км і 1000 метрів, секунди з хвилинами, махи з мухами
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686887 вiд 2024-03-25 21:28:23Та піхуй, головне шо в твіттері божественному написано! Чи «у світана» ггг
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686886 вiд 2024-03-25 21:25:13та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1686882 не переймайся. я сам, буває, через хвилину коли читаю що написав, не можу зрозуміти про що я це нормально :) а ще якщо штучний інтелект підключається з корегуванням слів - то взагалі пиздець!) ледве навчив свій ШІ буданова на буланову не переправляти)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686885 вiд 2024-03-25 21:25:05sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1686878 «А ще якщо повітря розріжене, то теж 1 мах не 340…)» - так. Але не в «+» як у тебе у № 1686875, а в «-» :))) Хоча насправді важлива температура, а не розрідженість.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686884 вiд 2024-03-25 21:23:28Та він навіть не хоче усвідоміти де він помилився, думає що ми його у цифрах поправляєм. Ну що ж 1000 км за секунду літає та йобана ракета, хай так і буде
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686883 вiд 2024-03-25 21:22:43Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1686861 у новині що хуйлостан «наказав внутрішнім конторам» зменшити видобуток нафти - нічого немає опек+ нові квоти вводить. таке було рік чи два назад ніхто не збирається той наказ виконувати. то меседж для орабів. що ми законослухняні пішаки в опек+ санкції трохи зменшують експорт хуйлостану. тому формально вони виконують вимоги опек+ а от для чого опек+ зменшують квоти - хз. невже на літо хочуть підняти ціни на нафту. «сюрпрайз» байдену перед виборами викотити?
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686882 вiд 2024-03-25 21:19:50можливо Sk механічно помилився, але читаєш якісь журналістські виклади з одиницями вимірювання - там шо ари, шо гектари, шо тони, шо центнери, кілограми і пуди, міні, мілі, вже не кажу про літри і декалітри - таке враження, шо жодного не тільки пишучого, але й читаючого ту херню технаря там не пахне
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686881 вiд 2024-03-25 21:17:24щоб закрити тему «підльотного часу» балістики з криму можна взяти цифру світана - 7 хв або по-моєму десь в офіційних повідомленнях було «близько 3х хвилин» … нюанси про те що могли запускати «від армянска» чи «від ялти», а це «зайві» 150 км - залишимо
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686880 вiд 2024-03-25 21:12:46коли я вчився в четвертому класі то ми цілим класом ходили з отаким «приладом» і вимірювали на сільській дорозі відстань 1 км. раз поміряв і око на завжди запамятаєприблизно ту відстань.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686879 вiд 2024-03-25 21:03:49Starik (Україна, Київ) № 1686876 а якщо ще й попутний вітер? :)
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686878 вiд 2024-03-25 21:01:01Starik (Україна, Київ) № 1686873 Отбля, а я вже когось тут послухав і поправив на 1200 Ну ок. А ще якщо повітря розріжене, то теж 1 мах не 340…)
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686877 вiд 2024-03-25 21:00:52Starik (Україна, Київ) № 1686873 1000 км за сек і 1020 м/с одін х. й?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686876 вiд 2024-03-25 21:00:31sk (Xiaomi Redmi 10 pro) № 1686875 1 мах (340 м/с) у військовий час може досягати 380, а то і всі 400+ м/с :)))
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686875 вiд 2024-03-25 20:58:22Batyj № 1686871 1 мах 340+ м за сек Помножити на 3 буде 1200+ м сек Зараз любителі читати коми в тексті прийдуть і скажуть що при 0 градусів швидкість інша. А на висоті 10 км при -50, ще інша і тп…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686874 вiд 2024-03-25 20:56:44Батий, за цитування Світана тебе треба нагородити блоком на день. :) А може і три!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686873 вiд 2024-03-25 20:55:54та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1686869 ну sk майже вгадав, там 1020 м/с (швидкість звуку 340 м/с х 3). можливо це просто помилка, Т9 тощо.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686872 вiд 2024-03-25 20:55:45пробегавший (пробегавший) № 1686864 вiд 2024-03-25 20:41:36 2Pryvyd Zamku № 1686857 Якщо телефон має інфрачервоний порт Сяомі. Тоді можна спробувати Сяомі мі ремоут, і там вже знайти тюнери і підібрати…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686871 вiд 2024-03-25 20:54:36чота мне так помнится, 3 маха - это около 5 км в сек..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686870 вiд 2024-03-25 20:52:592 Pryvyd Zamku№ 1686866ты пульт помой для начала. Они все разбираются, вот та резиновая панель кнопок моется с мылом теплой водой. Када высохнет, оборотку под кнопками можно слегка зачистить мелкой шкуркой. Буквально два движения. Потом спитром протереть. Я все свои пульты почитил, все работать стало..
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686869 вiд 2024-03-25 20:50:31коли технарі сплять: «3 махи - 1000 км за сек»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686868 вiд 2024-03-25 20:49:25вот Свитан щас в марахвоне сказал, что ракеты, которые седня, летят от Севаса до Киева 7 минут..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686867 вiд 2024-03-25 20:46:44Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1686861 Мало, треба щоб урізали до 5 млн :)
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686866 вiд 2024-03-25 20:46:402 Bobb, skДякую, спробую. Не знав про таке.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686865 вiд 2024-03-25 20:45:272 пробегавший№ 1686864Не знайшов :(trimax tr-2012hdЗараз зрозумів, що йому точно більше 12 років
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686864 вiд 2024-03-25 20:41:362Pryvyd Zamku № 1686857 Спробуй знайти програму на телефон яка буде емулювати пульт твого тюнера
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686863 вiд 2024-03-25 20:26:58Привид Зaмку № 1686857 Включи камеру на телефоні і подивись через неї на датчик пульта при натисканні кнопок Через камеру той датчик видно як мигає
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686862 вiд 2024-03-25 20:26:22Pryvyd Zamku № 1686857 Візьми мобільний телефон і увімкни камеру - вона бачить інфра-червоні сигнали. Подивися камерою на торець пульта, коли натиснута кнопка на пульті - якщо будуть спалахи, то пульт працює.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686861 вiд 2024-03-25 20:23:11EXCLUSIVE-RUSSIAN GOVERNMENT TELLS OIL COMPANIES TO CUT OUTPUT TO 9 MLN BARRELS PER DAY BY END OF JUNE
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686860 вiд 2024-03-25 20:20:09klirik [Останнi 20 месаг]№ 1686855 вiд 2024-03-25 19:33:43У цій сцені з ним Трейсі Ульман, яка також є у Curb Your Enthusiasm; у неї також кілька її власних шоу було на суспільно-політичні теми - зокрема відомі її пародії на тепер вже недоброї памʼяті Меркелиху:
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686859 вiд 2024-03-25 20:15:19LAZY № 1686856 Unlike some other Robin Hoods, I can speak with an English accent :-)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686858 вiд 2024-03-25 20:09:47Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686854 Це один з тих небагатьох серіалів в якому останні сезони найсмішніші. Доречі, якщо хтось не знає, в сценарії Curb Your Enthusiasm майже не було текстів які актори мали запам`ятовувати, тільки напрямки розвитку сюжету. Тобто експромт на експромпті.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686857 вiд 2024-03-25 20:08:17Виникла проблема. Збирався завтра подивитися по Суспільному, який по Т2. А тут така напасть - тюнер працює, канали кнопками з панелі переключає, але Суспільне щезло. Треба запустити новий пошук каналів. І от головне - тюнер не реагує на пульт.Як зрозуміти - накрився пульт, чи накрився приймач на тюнері? (батарейки міняв ;-) )
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686856 вiд 2024-03-25 20:01:37Там весь фільм - шедевр, золотий фонд сінематографа, зараз так вже не знімають. Дивився його мільон разів мабуть.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686855 вiд 2024-03-25 19:33:43Там ще є один геніальний епізод за його участю
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686854 вiд 2024-03-25 19:27:53Про серіали - почав дивитися новий сезон Curb Your Ethusiasm, аж тут виявилося, що він ніби останній, та ще й помер Річард Льюїс, який грав власне себе як найстарішого друга головного героя. Навіть ті, хто серіалу не бачив, мабуть памʼятають Льюїса за роллю принца Джона у «Чоловіках у трико» Мела Брукса:
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686853 вiд 2024-03-25 19:27:03Starik (Україна, Київ) № 1686852 ---- Ну вони рано чи пізно розхитають регулятора. Якщо за ними стоїть влада (ОП), то нічого їм не буде. Шось поміняють в налаштуваннях.