Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686852 вiд 2024-03-25 19:17:31olma Привіт до WhiteBit завітав несподівано. Виявилось, що вони приймали крипту як засіб платежу, що суворо заборонено у нас в країні. Зараз вони в темпі звертають цю тему :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686851 вiд 2024-03-25 19:16:50sk (Samsung galaxy) № 1686848 Ще раз перечитай що ти написав у № 1686805 і чому так здивувався Вічний «1000 км за секунду»
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686850 вiд 2024-03-25 19:15:52sk (Samsung galaxy) № 1686849 малувато буде :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686849 вiд 2024-03-25 19:14:16?? Исландия выделит на закупку «чешских» снарядов до 2 млн єевро … Букмейкери починають переглядати ставки на заврашню гру)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686848 вiд 2024-03-25 19:09:58klirik № 1686843 до речі так. можу помилятись але перша ступінь при падінні показувала 19.6 км-сек на початку. а за кілометр до землі 1.2 (це якраз рівно 3 махи) … а сама ракета летіла 29 км-сек в кінці… при наступному пуску потрібно уважніш придивитись :)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686847 вiд 2024-03-25 19:06:02Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686845 в тому-то і справа що нам пишуть про «перемогу» що ось-та-і-та сервісна контора звалили з хуйлостану. а сама велика з них - залишилась. і у неї всьо харашо а всі дивуються чому за два роки об-єм нафти що видобуває хуйлостан не зменшується. хоча в перший рік війни сервісні компанії звалили. і всі казали що хуйщо хуйлостан зможе своїми руками лагодити якщо почне ламатись…
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686846 вiд 2024-03-25 19:02:21Vichny № 1686841 а тобі якщо десь в реченні коми не проставленні чи о-друк - то ти вже по контексту не здогадаєшся? я взагалі хуйєю. якщо на дверях туалету написано М. ти шукаєш який «закон» щоб там було написано що буква М на туалеті означає, чи все таки ерудиції вистачає? ти сумнівався що за 2 хв балістика з криму долетить я написав що грубо 3 махи це 1 км-сек. це швидкість в кінці падіння (принаймні телеметрія падіння першого ступеню ракети маска так показувала) для ліриків розкажу що похуй вага. всі предмети падають згори з однаковою швидкістю. пофіг вага предмету. ну і тоді вже сам на калькуляторі порахуй. прикинь яка середня швидкість може бути і тп.. можеш тут розрахунки викласти
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686845 вiд 2024-03-25 18:51:58sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]№ 1686842 вiд 2024-03-25 18:48:04Насправді це Шлюмберже - дуже відома контора, без продукції якої кацапам було б реально дуже складно бурити та облаштовувати будь-які нові свердловини.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686844 вiд 2024-03-25 18:49:33«Канцлер Німеччини Олаф Шольц відіграв головну роль у запобіганні ймовірному ядерному удару по Україні. Про це пише Bild 21 березня».--------------------------Та він же справжній герой! А всі думали, що просто пересічний підар.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686843 вiд 2024-03-25 18:49:28Тунгусскій метеоріт увійшов в атмосферу Землі зі швідкістю 20км за секунду і згорів нахуй. Навіть якщо це славнозвісний кацапський «аналоговнет», то закони фізики і тертя ще наче діють))
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686842 вiд 2024-03-25 18:48:04Нафта, санкції… … https://www.ft.com/content/8741411f-9d0c-4295-949a-2345fc87730c The world’s biggest oilfield services company has no plans to exit Russia two years after Moscow’s full-scale invasion of Ukraine, despite western pressure to curb the flow of petrodollars to the Kremlin’s war machine. Olivier Le Peuch, chief executive of SLB, told the Financial Times the company had taken no decision on whether to follow its two biggest rivals Baker Hughes and Halliburton in selling its Russia operations and is honouring its contracts with customers. “When we decide, we will make it public if we need to. But now, there is no decision yet, ” said Le Peuch when asked about the Houston-based group’s plans.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686841 вiд 2024-03-25 18:19:22sk (здалеку) № 1686805 вiд 2024-03-25 11:03:58 1000 км за секунду? Ріллі?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686840 вiд 2024-03-25 18:19:04Тим часом, кацапня вже відверто кладе фуй на поляндію:-------------------------«…кремлепідарські ЗМІ повідомляють, що посол кацапії в Польщі наголосив, що не збирається відвідувати польське МЗС, куди його запросили через ракету, що порушила повітряний простір країни. Варшава не надала доказової бази, – заявив такий собі кацапський підар сєргєй андрєєв».
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686839 вiд 2024-03-25 17:34:06В Одесу прилетіло щойно (
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686838 вiд 2024-03-25 17:18:50Ну і ще момент якщо цей циркон хуйнуть туда де Патріотів нема (умовне місце на західній Україні) то шансів навіть просто сховатись дуже мало. Фіксація Міг з кінжалом дає хоча б 5хв.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686837 вiд 2024-03-25 17:01:21З'явились фотки уламків кацапської вундервафлі - дійсно Циркон. Є усі причини вважати що кацапи змогли її адаптувати під запуск з наземної установки (раніше це могли робити тількі з кораблів) Але факт що цю залупу збили -теж викликає оптимізм. Значить засоби і можливості є.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686836 вiд 2024-03-25 16:39:08Здається, жодна інша країна поки не робила таких заяв:----------------------------«Молдова прагне посилити співпрацю з Україною на спільному кордоні, щоб запобігати незаконній міграції до країни чоловіків призовного віку. Про це розповів молдовський міністр внутрішніх справ Адріан Ефрос у подкасті ZdCe».
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686835 вiд 2024-03-25 16:30:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686834 Циганик дуже багато пиздить. Хай радіє, що боснійців пройшли. Потенційно так, наші сильніші, aле завжди є приклад Італії з Македонією.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686834 вiд 2024-03-25 15:49:37Iгор ЦИГАНИК: «Вважаю українців абсолютними фаворитами протистояння з ісландцями»---------------------Ну тепер точно слід чекати якоїсь фуйні: E
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686833 вiд 2024-03-25 15:48:34У День Волі полк Калиновського оголосив загальну мобілізацію білорусів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686832 вiд 2024-03-25 15:40:46но, я должен сказать, еще хорошо отделались. Мне просто интересно, кто договорился згонять товарняк в 7 часовых поясах от места пребывания на второй день после прибытия самолетом? Если Ротань - гнать нахуй и не попускать к сборным, если кто-то из федерации - уволить без выходного пособия.Если ктот-то тут попытается возразить, что 19 часов в Японии это всего то навсего 12 часов в Киеве отвечу, что дело в том, что во время перелета и ближайших суток ломаются все режимы организма, полноценного сна нет, ни в самолете, ни в отеле. Играли зомби.. Я это проходил по два раза в год с 66 по 71..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686831 вiд 2024-03-25 15:39:07Тренер Ротань - це щось і досі незрозуміле… хоча певні успєхі були.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686830 вiд 2024-03-25 15:19:10А хто завтра показує СБУ? Мегого та суспільне?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686829 вiд 2024-03-25 15:16:07Пардон. Самураи - ю23 2:0
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686828 вiд 2024-03-25 15:14:36Блять футбик пропустил. Наши ю21 с самураями..
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686827 вiд 2024-03-25 14:21:23вікі пише що бойова частина циркону 300 кг (до 400) навіть якщо 300кг звичайного металу впадуть з неба на б-який будинок, навіть панельний - то декілька поверхів провалить легко… мовчу якщо вибухне…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686826 вiд 2024-03-25 14:21:06
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686825 вiд 2024-03-25 14:12:16Batyj № 1686821 Сподіваємося, що там нікого не вбило. Мабуть 10.30 там ще нікого не було в понеділок?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686824 вiд 2024-03-25 13:24:55Видимо обломок былс боевойчастью. Боворонка приличная..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686823 вiд 2024-03-25 13:24:16№ 1686816А таки ні. КТІЛП - це тепер «Київський національний університет технологій та дизайну», хоча і також на Печерську (але дещо нет там).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686822 вiд 2024-03-25 13:13:30А втораяракетайобнула вдорогу частногосектора рядомсокружной..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686821 вiд 2024-03-25 13:09:48Уламки ракети зруйнували частину будівлі Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука У Мінкульті кажуть, що пошкоджена центральна частина корпусу, а також вщент зруйновані спортивна зала, конгрес-хол та виставковий центр.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686820 вiд 2024-03-25 13:06:10Да на Киквидзе, щас Бойчука. Там какая то типа академия гуманитарного искусства. Спротзад разебашили, повредили конференцзал и примыкающее помешение выставок..
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686819 вiд 2024-03-25 12:54:42Розвалили гуртожиток, пишуть що серед постраждалих є вагітні жіночки бо поруч приватна клініка. Підараси
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686818 вiд 2024-03-25 12:38:16Русачки вже святкують, що паразілі двє пускових установкі петріот. Мабуть, хтось отримає премію і підвищення. :))
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686817 вiд 2024-03-25 12:37:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1686815 Так, звісно це дуже велика швидкість. І якість їхніх аналагавнєтов дещо вища, аніж я думав. Мені здавалося, що то взагалі найобка і фарс, а виходить, що частково воно працює.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686816 вiд 2024-03-25 12:27:40Академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука - це колишній КТІЛП?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686815 вiд 2024-03-25 11:50:11Sauron № 1686810 та ну можна і не вірити, ми ж не за точність до копійки, нехай буде не 9 а 6, яка різниця за великим рахунком? порядок такий, значить все інше +\-
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686814 вiд 2024-03-25 11:49:14Dot № 1686809 ну це груба прикидка. без калькулятора на старті 1 мах. в «космосі» - 10 (пиздять москалі але +- може 5-7). при наближенні до землі - 3… я тут постив телеметрію як падав 1й ступінь старшипу повний аналог як балістична ракета «падає». яка швидкість на якій висоті… нам від того не легше часу все рівно дуже мало зреагувати…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686813 вiд 2024-03-25 11:44:54А, вже є відео з чийогось балкону. Справді прямо біля Новопечерських Липок