🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1606.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686812 вiд 2024-03-25 11:40:16

Десь в районі Звіринця впала?
На фотках будинки схожі на ті, що біля Бойчука.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686811 вiд 2024-03-25 11:37:39

Можливо, думали, що Іскандер з Криму летить, тому в Києві не оголошували тривогу до останнього моменту.
Цікаво коли тривога була оголошена, наприклад, в Кропивницькому.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686810 вiд 2024-03-25 11:36:45

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686804

Вірити русні, як вона вихваляє свою зброю? Камон. :)

Dot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686809 вiд 2024-03-25 11:36:22

sk
№ 1686805

1мах - це біля 1200 км/год

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686808 вiд 2024-03-25 11:32:23

хоча онікс це крилата ракета
мабуть все ж таки циркон

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686807 вiд 2024-03-25 11:31:09

Вранці 25 березня сили протиповітряної оборони знищили дві російські балістичні ракети, націлені на Київ.

Джерело: командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук

Пряма мова: "Близько 10.30 противник завдав удару по Києву двома балістичними ракетами з тимчасово окупованого Криму.

Цілі знищено, тип встановлюється.
---
Бачу, Ігната перевели з речника ПС, тепер сам командуючий ген. Олещук за речника працює. А може прессекретар готує інфу, а Олещуком підписується.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686806 вiд 2024-03-25 11:27:24

Ніби писали, що цих оніксів у кацапні дофуя, хоча хз, скільки з них модернізовано.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686805 вiд 2024-03-25 11:03:58

ну, якщо від криму до києва, з урахуванням «балістичної» траекторії - це десь 1500 км
а балістика летить «в середньому» 3 махи - 1000 км за сек (при чому піднімається вверх - «повільно», а коли її «засікають» - то десь в розрідженому повітрі може летіти і 3 км-сек)
то якраз 2 хв +- і буде

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686804 вiд 2024-03-25 11:00:42

ну якшо вірить ТТХ Циркона - 9 мах,
то так десь і виходе

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686803 вiд 2024-03-25 10:53:08

Соломенский, Деснянский..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686802 вiд 2024-03-25 10:52:53

Бля, ну з криму воно ж не 2 хвилини летить…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686801 вiд 2024-03-25 10:48:50

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що За попередньою інформацією, внаслідок ракетної атаки на Київ зафіксовано падіння уламків в Печерському районі.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686800 вiд 2024-03-25 10:45:04

попередньо 6 ракет (онікс-циркон)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686799 вiд 2024-03-25 10:39:05

Пишуть що був запуск цирконів з Криму

Так, робота ппо і сирени почались одночасно

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686798 вiд 2024-03-25 10:38:41

Русня вітає з Днем СБУ.
Я підходив до м Васильківська, почалась тривога і через секунд 5 кілька вибухів прямо над головою за відчуттями.
Наше ппо намагається щось збити.

Народ прям побіг в метро

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686797 вiд 2024-03-25 10:36:52

Ок. Прильотів може і не було (дай бог), але бахати почало під час виття сирени.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686796 вiд 2024-03-25 10:36:38

Здалося, що було і те, і те.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686795 вiд 2024-03-25 10:34:17

Я бачив роботу ппо. За прильоти не чув

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686794 вiд 2024-03-25 10:32:29

Проспали наші балістику по ходу. Включилася тривога і відразу прильоти. Русня схоже ва-банк пішли?

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686793 вiд 2024-03-25 09:59:57

Цікавий удар по підарській генерації електрики.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686792 вiд 2024-03-25 09:16:19

sk (здалеку)
№ 1686791
можливо не костовська а краснодарський край. ну тобто та сторона хуйлостану з якої найближче електрику на крим перекидати…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686791 вiд 2024-03-25 09:14:07

і вот ето загадочноє слово: «апять»
------
Ночью что-то взрывалось на Новочеркасской ГРЭС в Ростовской области.

Губернатор сообщил, что из-за пожара выведены из эксплуатации два энергоблока.

Слово нашим корреспондентам:

- Опять по ГРЭСу чета упало, блядь. Аж вспышки яркие. Сигналки, люди на улицу повыходили. Чета жужжит опять в небе…

*Бум! *
- Ой, бля. От, бля!
https://t.me/ShrikeNews/13224
--------
якщо пішла така жара. коваленко пише що дтек втратив 50% генерації… до зими з такими успіхами можемо дійти взагалі без «маневрової» генерації…
коли в криму були проблеми з електрикою (після того як «невідомі люди» підірвали електро-опори на нашому боці), всі казали що ростовська обл ледь сама для себе виробляє електрику. а тут ще й з кримом прийшлось ділитись… ну потім з'явились турбіни від сіменс…
бай-зе вей. а ті турбіни де? не глибоко ж десь під землею?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686790 вiд 2024-03-25 08:58:21

LAZY
№ 1686780 вiд 2024-03-25 00:34:04

Як же я люблю пихатість цих довбойобів у смердючих світерах, які окрім своєї технічної хуйні у звичайному житті часто є просто феєрічними дебілами та мудилами.
---------------------------

Ггг, оцю феєричну хуйню натицяв гуманітарними пальцями на екрані гуманітарного смартфона, ну або ноутбука, який спроектували і виробили, без сумніву, витончені гуманітарії в светрах, які пахнуть гуманітарними духами Шанель

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686789 вiд 2024-03-25 08:37:50

+№ 1686788

От музикознавець - це таки гуманітарій.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686788 вiд 2024-03-25 08:36:53

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1686785 вiд 2024-03-25 07:19:27

Музиканд - він не зовсім гуманітарій, бо як мінімум треба ноти знати і пальцями фуяк-фуяк по клавішах чи там по струнах ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686787 вiд 2024-03-25 08:35:16

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1686781 вiд 2024-03-25 00:56:59

«Раніше гуманітарії були ті, хто вивчив літературу, історію, філософію та мови. Зараз це той, хто не спромігся вивчити нічого, реагує лише на слова-подразники».
---------------------
Ну а чого можна очікувати від людей, яким їхні основні гуманітарні дисципліни читали нашвидкуруч перекваліфіковані викладачі марксистсько-лєнінської філософії та наукового комунізму?

От і вийшли спеціалісти, яких потім довелося терміново направляти на курси до Трускавця ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686786 вiд 2024-03-25 08:28:33

Матриця - це за технологіями зйомки для того часу було афуєнно. Хоча дубове створіння рівз, однакове у всіх ролях, вже тоді викликало відразу.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686785 вiд 2024-03-25 07:19:27

ой, музыкантов забыл.. оне же тоже гуманитарии?
Яйца неделями не стирали, но про Эллочку (Фицжеральд, не путать с Людоедочкой) часами могли переливать..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686784 вiд 2024-03-25 07:14:35

Лобзик, а художники, поэты, или по крайней мере причисляющие себя к таковым, являются гуманитариями?
Если да, то вонючие свитера, особенно вонючие джинсы, немытые патлы я встречал исключительно на тусовках таких вот ʼгуманитариев "..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686783 вiд 2024-03-25 06:26:00

В не технічних питаннях технарі часто як діти. Шахраї-гуманітарії легко їх розводять.
Саме тому ми живемо в нинішньому світі.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686782 вiд 2024-03-25 01:09:29

Starik (Україна, Київ)
№ 1686778 вiд 2024-03-25 00:29:58

Я згоден, кожен бачить своє. Четверта була пародією на перші три :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686781 вiд 2024-03-25 00:56:59

LAZY
№ 1686780

Як я люблю цей світ, де два дідуся в деменції не можуть порахувати іммігрантів у власній країні.
Як я люблю світ, де я разом з родиною готую барбекю у травні 2022.
Як я люблю світ, де люди читають давно вигадані історії та ще й не розуміючи мову та обставини ти авторів, та на основі власних трактувань вбивають інших людей.

Раніше гуманітарії були ті, хто вивчив літературу, історію, філософію та мови.
Зараз це той, хто не спромігся вивчити нічого, реагує лише на слова-подразники.

а по суті, всіх кого послав, вони туди і йдуть, у список посланих нікого не додано :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686780 вiд 2024-03-25 00:34:04

Starik (Україна, Київ)
№ 1686778 вiд 2024-03-25 00:29:58

щодо Ісуса, Че та іншого, я ж і кажу - гуманітарії тягнули свій досвід, нормальні люди (технарі по вашому гуманітарному) - свій.

Як же я люблю пихатість цих довбойобів у смердючих світерах, які окрім своєї технічної хуйні у звичайному житті часто є просто феєрічними дебілами та мудилами.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686779 вiд 2024-03-25 00:31:50

До речі 4а Матриця провалилася ще й тому що її зняли для драми, без технічного підґрунтя.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686778 вiд 2024-03-25 00:29:58

Геть,

та блін записано 31.03.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Matrix_(franchise)

May the force be with you :)

щодо Ісуса, Че та іншого, я ж і кажу - гуманітарії тягнули свій досвід, нормальні люди (технарі по вашому гуманітарному) - свій.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686777 вiд 2024-03-25 00:07:40

Starik (Україна, Київ)
№ 1686776 вiд 2024-03-24 23:54:39

У кого коли :)

Саме кіно мені сподобалося спецефектами, слоу мошн і ротація довкола стрибаючого кіану рівза :)
Потім ті ж ефекти спливли у грі Макс Пейн. По решті, камон, це ж Ісус тільки інтернет версія у комуняцьким соусі. Кипа ідіотів потім бігала по світу із майками Че і rage against the machine у навушниках. Там ще файт клаб вийшов, то те саме, тільки чуваки себе лібертаріанцями чи анархєзтами називали.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686776 вiд 2024-03-24 23:54:39

Геть (Геть)
№ 1686774

та наче через тиждень? 31.03.

Щодо вражень - не так ефекти, як філософія «ІТшників» того часу вразила.
Агент як вірус і протидія вірусу аж до знищення системи :) Та й тема «архітектор» тоді була популярна, бек-дори та таке інше. Очі Піфії як cure модуль, колись таке було корисно проти вірусних атак.
У третій частині спочатку був BrutForce на Зіон, а потім в фінальній битві фактично вже був описаний DDoS.

Але люди більше бачили банальну драму і спецефекти. Хоча навіть там були атаки типу socіal engineering :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686775 вiд 2024-03-24 23:21:48

VVV
№ 1686772

НAТO в пoвнiй крaсi

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686774 вiд 2024-03-24 23:17:52

Сьогодні 25 років від прем'єри Матриці. Я дивився якогось біса у першім ряді і мені порвало мозок від кіна та спецефектів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686773 вiд 2024-03-24 22:07:07

Enot - хyйврот.
Bez variantiv :-) -


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.