Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686612 вiд 2024-03-22 20:35:07Пiкнiк нe викoнaв сьoгoднi Oт Кoрeи дo Кaрeлии, зaвывaют вeтры бeлыe… a нa встрeчу кaк пoдoбрaны, идут хмурыe нeдoбрыe, стрaшнo руку им пoдaть… Дeпрeсняк &ab_channel=%D0%9F%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%BA
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686611 вiд 2024-03-22 20:31:39Цікаво, кого кацапи призначать винними - Україну, староннікаф навальнава чи одразу проклятих піндосів. Думаю, що все-таки Україну.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686610 вiд 2024-03-22 20:23:12Типа якщо чекісти в план теракт поставили, то вже ніхто скасовувати не буде, у тому числі треба освоїти гроші, медалі і звання за знищення терористів теж в плані стоять.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686609 вiд 2024-03-22 20:15:21Одразу всі пригадати попередження західних посольств уникати публічних заходів
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686608 вiд 2024-03-22 20:15:15sk (здалеку) № 1686587 ритуали провести з 9ти ранку. тоді є шанс що перші заб'ємо на 1й хвилині і не буде стільки «нєрвів» як з босняками… ----------------------- Срач? Ну, я в принципі готовий в 9 ранку 26 березня назвати вічного пивна хуйня :-)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686607 вiд 2024-03-22 20:12:16Чекаємо на каби по трц А хулє? Ну і візитки буданова, раз Ярош зараз не в тренді
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686606 вiд 2024-03-22 20:11:04klirik № 1686599 вiд 2024-03-22 19:42:56 Nycolas № 1686598 Ген дир ясно Завжди коротко і доступно описує що в енергетиці відбувається Звичайно що останні 12+ місяців не було нічого цікавого…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686605 вiд 2024-03-22 20:08:45Чекісти влаштувли чергову клоунаду а-ля «Норд Ост». Але дохлі москалі це радість.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686604 вiд 2024-03-22 20:01:40Там відео піздець, тупо в упор розстрілюють натовп біля дверей
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686603 вiд 2024-03-22 19:59:36кацапідаритакі примітивні. але з бидлом спрацює на раз.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686602 вiд 2024-03-22 19:58:57В московії 3 чувака в камуфляжі хуячать кацапів в трц.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686601 вiд 2024-03-22 19:57:54У Москві розпочався карнавал… все, як і обіцяв Вашингтон.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686600 вiд 2024-03-22 19:50:21х. з. з того шо видно, відкрили шандори, тобто спускають воду напряму повз турбіни. Ну це правильно, бо річка повинна мати течію + щас же вроде паводок. Головне шоб синхронні генератори фізично не зупинились, якшо вони взагілі вціліли
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686599 вiд 2024-03-22 19:42:56Nycolas № 1686598 Він працює в Yasno, в сфері енергетики. Ну тобто він може дати фахові коменти з приводу прильотів по енергетичним об'єктам
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686598 вiд 2024-03-22 19:34:45Новий експерт Коваленко?! --- Цікаво хто це
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686597 вiд 2024-03-22 18:49:33В Україні відкрили четвертий за останні два місяці центр рекрутингу до ЗСУ. Він запрацював у Полтаві.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686596 вiд 2024-03-22 18:40:15Здається ми закликаємо їбанути ще раз --- Енергетики змогли запустити частину обладнання після терористичного ракетного акту російських нацистів на ДніпроГЕСі у Запоріжжі. Проте про нормальну роботу ГЕС говорити поки що не можна.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686595 вiд 2024-03-22 18:06:06Сергій Коваленко @sergeykovalenko Вечір. Було боляче… Наразі відбувається відміна екстрених відключень і відновлення електропостачання мешканцям Дніпропетровського регіону. І це вже добрі новини. Спробуємо трохи підвести проміжні висновки за ці півдоби 1. Так це був один з найстрашніших обстрілів за останні два роки. І ця оцінка базується не тількі на кількості влучань. В першу чергу вона базується на логіці цієї атаки, тобто куди намагались влучити. По-друге оцінка базується на наслідках короткострокових та довгострокових для всієї системи. 2. Били та влучали в обʼєкти генерації, в обʼєкти розподілу та мережі різних рівнів. Тобто пошкодження стосуються як генераційних обʼєктів та обʼєктів розподілу. Новини ви читали. Там все є. Повторювати не буду. 3. Екстрені відключення світла застосовуються в семі областях України. В цей раз причина комплексна. Окрема та найгірша ситуація у Харкові. 4. Що відбувається зараз? Починаючи з перших хвилин енергетики намагаються застосувати тимчасові схеми постачання; диспетчери намагаються збалансувати систему підключаючи навіть аварійну допомогу з Європи; та якось підняти генерацію, там де це можливо. 5. Що буде відбуватись далі? Далі за декілька днів стане зрозуміли можливості системи і ми почнемо жити з новими можливостями системи. Зараз важко сказати який буде дефіцит генераційних потужностей і чи буде він; які будуть обмеження по розподілу і тд. 6. Які висновки? Висновків декілька: Нам треба готуватись до проблем з електропостачанням. Ситуація дуже динамічна, тому будемо тримати вас в курсі Сітками та бетонними стінами від прямого влучання ракети не захиститись. Треба більше систем ППО
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686594 вiд 2024-03-22 17:50:38Starik (Україна, Київ) № 1686585 вiд 2024-03-22 15:49:40 PEPSI (Merkury) № 1686581 я ж казав плакси, ось і пруф: https://sport.nv.ua/ukr/football/video-yak-futbolist-hadzhikadunich-rozplakavsya-pislya-matchu-bosniya-ukrajina-50403556.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686593 вiд 2024-03-22 17:11:54Хуй срав тоіров? Оце ігрочілу знайшла кротівня.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686592 вiд 2024-03-22 17:10:10sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1686590 вiд 2024-03-22 16:42:42Це раніше було розгорнуто на УП в інтервʼю директора Укргідро-чогось там. Тепер пишуть, що якесь обладнання підключили, але струм у мережу станція поки що не видає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686591 вiд 2024-03-22 17:08:39sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1686588 вiд 2024-03-22 16:38:49Совком флот? Їхній флот - ну совок же совком, бля ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686590 вiд 2024-03-22 16:42:42Сергій Коваленко @sergeykovalenko · 3h ДніпроГЕС не працює, ГЕС 2 у критичному стані після ракетної атаки «Дві ракети прилетіли. Пряме попадання по ГЕС-2. Одна ракета прилетіла по підкранових балках і попала в опору − тобто ГЕС-2 у критичному стані, ГЕС-1 теж зараз не працює»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686589 вiд 2024-03-22 16:41:39«Шахтар» оштрафував Хусрава Тоірова за лайк в інстаграмі на місячну зарплатню. Таджицький півзахисник «гірників» вподобав пост про вчорашню перемогу збірної росії над сербами в товариському матчі. 300 тисяч грн його орієнтовного доходу на місяць вирушать на потреби ЗСУ, пише Футбол24. --------- до речі. ми хуйєйєм із сербів що полетіли в хуйлостан грати… а італійці з венесуелою товарняк грали. мадурівці такі самі 3-2-1си. хіба що війну з сусідами не почали. хоча гаяні погрожували…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686588 вiд 2024-03-22 16:38:49sk (здалеку) № 1686567 вiд 2024-03-22 14:00:22 Все индийские НПЗ отказались принимать танкеры «Совкомфлота» ---------- якщо прочитати новину «в контексті», то тільки 15% нафти в індію доставляється танкерами «сов-ком-****» цікаво - «сов» - це «совєцькій»? https://t.me/ShrikeNews/13149
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686587 вiд 2024-03-22 16:34:56про сбу просто «з дивану» камєнти судоми у боснійців - ну таке собі. як почались на 56й хвиліні. так на 85й і закінчились. просто «чудеса» якісь! хуйєфа пробує змінювати правила, як той же офф-сайд давно пора за судому - видаляти з поля на 5 хв щоб чувак відновився. інакше футбол перетворюється на цирк у тенісі якщо тебе звела судома - то навіть лікарям не можна допомагати. сам повинен «відновитись», або програв якщо не поборов судому. все… дивно що як посадили зіну - так одразу стало краще. хз. можливо щось з «кармою». як він травмувався в арсі і перестав вихдити - арс видав серію з перемог тут він сильно «давить» на партнером «зірковим» статусом. дає якісь занадто хитро-вийібани передачі що партнери не роуміють куди бігти те саме з мудриком. він замість того щоб грати ефективно - все «думає» як довести що він все-таки коштуе ті 100 чи скількись там мільйонів… в кінці, правда, декілька раз нормально загострив. але при 2-1 міг ще пару «очків» по системі гол+пас взяти, але щось знову почав пере-мудрикувовати… ну і в цілому 1.5 тайма було враження що потенційно ми кращі, але якісь «нєрвні». то м'ячі втрачали, 50+% силової боротьби в центрі програвали… можливо ребров «перегрузив» ігровими схемами і хлопці боялись «не по методичкам» зіграти… але головне - результат. чекаємо вівторка зі: от пізно почали робити «ритуали» на О в день матчу перед ісладнією потрібно ритуали провести з 9ти ранку. тоді є шанс що перші заб'ємо на 1й хвилині і не буде стільки «нєрвів» як з босняками…
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686586 вiд 2024-03-22 16:23:51olma № 1686568 на війні першою гине правда. нашого гшу і його даних про «орієнтовні» втрати ворога це теж стосується. і зовсім не тому, що оп просить щось приписати. показухи і приписки - це абсолютно звична річ для радянської армії, як і для пострадянської теж. я, власне, давно вже не звертаю увагу на дані генштаба про втрати ворога. якщо раптом зростають офіційні цифри про кількість знищеної ворожої техніки і о/с кацапів, то треба чекати територіальних втрат. тут колись «експерти» «роз. яснювали» мені, що дані гшу дуже сильно крєпко вєріфіковані, а оці всі «ліквідовані» - точно вбиті. для підтвердження даних гшу при цьому давали посилання на дані нашого гур, бгг. врешті, тепер - після того, як зеленський озвучив цифру загиблих з нашого боку, а військові таки нарешті уточнили, що «ліквідовано» - це загальн санвтрати, зрозуміло, що воно трохи не так. але два роки гшу уникав уточнення. бо так було красивіше. ну, людям подобається сп. яніння від «два-три тижня», хоч потім і наступає похмілля, яке диктують реалії. як на мене, краще розуміти реалії, якими б вони не були.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686585 вiд 2024-03-22 15:49:40PEPSI (Merkury) № 1686581 Джеко Забарвного красиво прокинув, але не забуваємо, що потім Ілля его легко догнав і ще легше відтиснув від круглого. Тому нехай дідуган бере приклад з Плакси Криштіана і лізе до ванни з льодом.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686584 вiд 2024-03-22 15:46:16Voxa (м. Запоріжжя) № 1686583 вiд 2024-03-22 15:40:43 Valeriy № 1686579 а вони схоже це вже і не приховують, там дуже багато від фашиської німетчини. Слогани ці. Вони зараз по суті тоже радянсьткий союз шо був тоді, а у того з Рейхом дуже багато спільного. Та і мета то та сама. -------------------------------------- Як раз приховують. Я читаю «Я плакал» и знаю, що їм кажуть і що вони потім ретранслюють на різних інфо. площадках. Їм кажуть, що вони, це як СРСР проти фашистів. І ніхто там не каже, що тоді комуністи (читай соціалісти) були проти націонал-социалістів.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686583 вiд 2024-03-22 15:40:43Valeriy № 1686579 а вони схоже це вже і не приховують, там дуже багато від фашиської німетчини. Слогани ці. Вони зараз по суті тоже радянсьткий союз шо був тоді, а у того з Рейхом дуже багато спільного. Та і мета то та сама.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686582 вiд 2024-03-22 15:33:55 PEPSI (Merkury) № 1686580 вiд 2024-03-22 15:26:32 Щодо зб. У: У нас поки що не міцна і надійна команда, а «мальчуковая группа типу Бекстрітбойз». Талановита, молода, перспективна. Менш якісні боснійці вчора все показали на полі - вони як команда просто досвідченіші і доросліші. Вони віддали все. Але цих старих пердунів з 80-ї хв. почала зводити судома. Ми вчора відскочили. Слава Йсу. На Ісландію треба більше якості і активності на полі. І все буде добре. ------------------------------- Дуже якісні настанови. Приблизно як «Ми за все хороше і проти всього поганого» .
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686581 вiд 2024-03-22 15:32:09Джеко за свої 38 років таких як Конопля їв пачками на сніданок. І з цим нічого не поробиш, залишається лише робити свої помилки і набиратись досвіду. Болільникам - валідол :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686580 вiд 2024-03-22 15:26:32Щодо зб. У: У нас поки що не міцна і надійна команда, а «мальчуковая группа типу Бекстрітбойз». Талановита, молода, перспективна. Менш якісні боснійці вчора все показали на полі - вони як команда просто досвідченіші і доросліші. Вони віддали все. Але цих старих пердунів з 80-ї хв. почала зводити судома. Ми вчора відскочили. Слава Йсу. На Ісландію треба більше якості і активності на полі. І все буде добре.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686579 вiд 2024-03-22 15:17:29Sauron № 1686572 вiд 2024-03-22 15:03:17 Voxa (м. Запоріжжя) № 1686571 Воха, ну серйозно. Русня все називає вазмєздієм, і шо? Та насрать що вони кажуть. Якщо мірятись вазмєздіями, то нам ще треба пару сотень міст у них зруйнувати в ноль. Всі адекватні люди це розуміють і не слухають про що московити ниють. --------------------------------------------- Косплєять Гітлєра … у того теж було «оружие возмездия».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686578 вiд 2024-03-22 15:17:13Sauron № 1686572 та нічого, просто ми тут обговорюєм, і у них в новинах побачив.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686577 вiд 2024-03-22 15:14:29Сеньків …Конопля якимось ДИВОМ не влучив по м "ячу. Як можна так нерозуміти футбол! . Конопля бив ближньою до руху м "яча ногою, який ще й котився сзаду. Це якраз ДИВО, якщо б він вдачно влучив по м "ячеві. Таким експертам треба більше самим грати в футбол і пробувати самим виконати якись технічні елементи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686576 вiд 2024-03-22 15:13:47НАТО готовий до конфлікту з РФ — голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер. ======== хмм…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686575 вiд 2024-03-22 15:09:53Дивлюсь Сеньківа …це такі колективні експерти, які зовсім не розуміють футбол. Матвієнко не бачить вільного Зубкова, але він його не бачить. Все він бачить, просто у Матвієнка м "яч на правій нозі, але він ніколи не дає довгі і, навіть, середні паси правою. Матвієнко переклав на ліву і паснув, але момент гострого пасу пройшов. Я вже навчив наших коментаторів наголушувати, хто якою ногою б "є по воротах. Але пасової роботи це теж стосується. Нероьочою ногою технічно обмежені гравці дають тільки короткі паси, і то, під тиском.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686574 вiд 2024-03-22 15:07:07Доречі автор статті про прохання не бити по НПЗ Росії - Крістофер Міллєр. Чувак, який писав про нацистів з Азову, і через якого Азов так ніякого озброєння і не отримав
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686573 вiд 2024-03-22 15:04:21Sauron № 1686526 Насправді, найбільший їхній виробник яєць - під Бєлгородом. -------------------- не лише це. Білгородщина ше й абсолютний лідер виробництва свинини ( 1 млн тонн свинини). Це овердохуя. Я там всі свинокомплекси об "їздив свого часу. Знаю де що лежить :-). І все це повинно бути наше.