🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1611.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686612 вiд 2024-03-22 20:35:07

Пiкнiк нe викoнaв сьoгoднi

Oт Кoрeи дo Кaрeлии, зaвывaют вeтры бeлыe…
a нa встрeчу кaк пoдoбрaны, идут хмурыe нeдoбрыe, стрaшнo руку им пoдaть… Дeпрeсняк
&ab_channel=%D0%9F%D0%B8%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%BA

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686611 вiд 2024-03-22 20:31:39

Цікаво, кого кацапи призначать винними - Україну, староннікаф навальнава чи одразу проклятих піндосів. Думаю, що все-таки Україну.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686610 вiд 2024-03-22 20:23:12

Типа якщо чекісти в план теракт поставили, то вже ніхто скасовувати не буде, у тому числі треба освоїти гроші, медалі і звання за знищення терористів теж в плані стоять.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686609 вiд 2024-03-22 20:15:21

Одразу всі пригадати попередження західних посольств уникати публічних заходів

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686608 вiд 2024-03-22 20:15:15

sk (здалеку)
№ 1686587 ритуали провести з 9ти ранку. тоді є шанс що перші заб'ємо на 1й хвилині і не буде стільки «нєрвів» як з босняками…
-----------------------
Срач? Ну, я в принципі готовий в 9 ранку 26 березня назвати вічного пивна хуйня :-)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686607 вiд 2024-03-22 20:12:16

Чекаємо на каби по трц
А хулє?
Ну і візитки буданова, раз Ярош зараз не в тренді

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686606 вiд 2024-03-22 20:11:04

klirik
№ 1686599 вiд 2024-03-22 19:42:56
Nycolas
№ 1686598
Ген дир ясно
Завжди коротко і доступно описує що в енергетиці відбувається
Звичайно що останні 12+ місяців не було нічого цікавого…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686605 вiд 2024-03-22 20:08:45

Чекісти влаштувли чергову клоунаду а-ля «Норд Ост». Але дохлі москалі це радість.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686604 вiд 2024-03-22 20:01:40

Там відео піздець, тупо в упор розстрілюють натовп біля дверей

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686603 вiд 2024-03-22 19:59:36

кацапідаритакі примітивні. але з бидлом спрацює на раз.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686602 вiд 2024-03-22 19:58:57

В московії 3 чувака в камуфляжі хуячать кацапів в трц.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686601 вiд 2024-03-22 19:57:54

У Москві розпочався карнавал… все, як і обіцяв Вашингтон.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686600 вiд 2024-03-22 19:50:21

х. з.
з того шо видно, відкрили шандори, тобто спускають воду напряму повз турбіни. Ну це правильно, бо річка повинна мати течію + щас же вроде паводок.
Головне шоб синхронні генератори фізично не зупинились,
якшо вони взагілі вціліли

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686599 вiд 2024-03-22 19:42:56

Nycolas
№ 1686598

Він працює в Yasno, в сфері енергетики. Ну тобто він може дати фахові коменти з приводу прильотів по енергетичним об'єктам

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686598 вiд 2024-03-22 19:34:45

Новий експерт Коваленко?!
---
Цікаво хто це

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686597 вiд 2024-03-22 18:49:33

В Україні відкрили четвертий за останні два місяці центр рекрутингу до ЗСУ. Він запрацював у Полтаві.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686596 вiд 2024-03-22 18:40:15

Здається ми закликаємо їбанути ще раз

---

Енергетики змогли запустити частину обладнання після терористичного ракетного акту російських нацистів на ДніпроГЕСі у Запоріжжі. Проте про нормальну роботу ГЕС говорити поки що не можна.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686595 вiд 2024-03-22 18:06:06

Сергій Коваленко
@sergeykovalenko
Вечір. Було боляче…

Наразі відбувається відміна екстрених відключень і відновлення електропостачання мешканцям Дніпропетровського регіону. І це вже добрі новини.

Спробуємо трохи підвести проміжні висновки за ці півдоби

1. Так це був один з найстрашніших обстрілів за останні два роки. І ця оцінка базується не тількі на кількості влучань. В першу чергу вона базується на логіці цієї атаки, тобто куди намагались влучити. По-друге оцінка базується на наслідках короткострокових та довгострокових для всієї системи.

2. Били та влучали в обʼєкти генерації, в обʼєкти розподілу та мережі різних рівнів. Тобто пошкодження стосуються як генераційних обʼєктів та обʼєктів розподілу. Новини ви читали. Там все є. Повторювати не буду.

3. Екстрені відключення світла застосовуються в семі областях України. В цей раз причина комплексна. Окрема та найгірша ситуація у Харкові.

4. Що відбувається зараз? Починаючи з перших хвилин енергетики намагаються застосувати тимчасові схеми постачання; диспетчери намагаються збалансувати систему підключаючи навіть аварійну допомогу з Європи; та якось підняти генерацію, там де це можливо.

5. Що буде відбуватись далі? Далі за декілька днів стане зрозуміли можливості системи і ми почнемо жити з новими можливостями системи. Зараз важко сказати який буде дефіцит генераційних потужностей і чи буде він; які будуть обмеження по розподілу і тд.

6. Які висновки? Висновків декілька:

Нам треба готуватись до проблем з електропостачанням. Ситуація дуже динамічна, тому будемо тримати вас в курсі

Сітками та бетонними стінами від прямого влучання ракети не захиститись. Треба більше систем ППО

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686594 вiд 2024-03-22 17:50:38

Starik (Україна, Київ)
№ 1686585 вiд 2024-03-22 15:49:40

PEPSI (Merkury)
№ 1686581

я ж казав плакси, ось і пруф:

https://sport.nv.ua/ukr/football/video-yak-futbolist-hadzhikadunich-rozplakavsya-pislya-matchu-bosniya-ukrajina-50403556.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686593 вiд 2024-03-22 17:11:54

Хуй срав тоіров? Оце ігрочілу знайшла кротівня.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686592 вiд 2024-03-22 17:10:10

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1686590 вiд 2024-03-22 16:42:42

Це раніше було розгорнуто на УП в інтервʼю директора Укргідро-чогось там. Тепер пишуть, що якесь обладнання підключили, але струм у мережу станція поки що не видає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686591 вiд 2024-03-22 17:08:39

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1686588 вiд 2024-03-22 16:38:49

Совком флот? Їхній флот - ну совок же совком, бля ;)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686590 вiд 2024-03-22 16:42:42

Сергій Коваленко
@sergeykovalenko
·
3h
ДніпроГЕС не працює, ГЕС 2 у критичному стані після ракетної атаки
«Дві ракети прилетіли. Пряме попадання по ГЕС-2. Одна ракета прилетіла по підкранових балках і попала в опору − тобто ГЕС-2 у критичному стані, ГЕС-1 теж зараз не працює»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686589 вiд 2024-03-22 16:41:39

«Шахтар» оштрафував Хусрава Тоірова за лайк в інстаграмі на місячну зарплатню.

Таджицький півзахисник «гірників» вподобав пост про вчорашню перемогу збірної росії над сербами в товариському матчі. 300 тисяч грн його орієнтовного доходу на місяць вирушать на потреби ЗСУ, пише Футбол24.
---------
до речі. ми хуйєйєм із сербів що полетіли в хуйлостан грати…
а італійці з венесуелою товарняк грали. мадурівці такі самі 3-2-1си. хіба що війну з сусідами не почали. хоча гаяні погрожували…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686588 вiд 2024-03-22 16:38:49

sk (здалеку)
№ 1686567 вiд 2024-03-22 14:00:22
Все индийские НПЗ отказались принимать танкеры «Совкомфлота»
----------
якщо прочитати новину «в контексті», то тільки 15% нафти в індію доставляється танкерами «сов-ком-****»
цікаво - «сов» - це «совєцькій»?
https://t.me/ShrikeNews/13149

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686587 вiд 2024-03-22 16:34:56

про сбу
просто «з дивану» камєнти
судоми у боснійців - ну таке собі. як почались на 56й хвиліні. так на 85й і закінчились. просто «чудеса» якісь!
хуйєфа пробує змінювати правила, як той же офф-сайд
давно пора за судому - видаляти з поля на 5 хв щоб чувак відновився. інакше футбол перетворюється на цирк
у тенісі якщо тебе звела судома - то навіть лікарям не можна допомагати. сам повинен «відновитись», або програв якщо не поборов судому. все…
дивно що як посадили зіну - так одразу стало краще. хз. можливо щось з «кармою». як він травмувався в арсі і перестав вихдити - арс видав серію з перемог
тут він сильно «давить» на партнером «зірковим» статусом. дає якісь занадто хитро-вийібани передачі що партнери не роуміють куди бігти
те саме з мудриком. він замість того щоб грати ефективно - все «думає» як довести що він все-таки коштуе ті 100 чи скількись там мільйонів…
в кінці, правда, декілька раз нормально загострив. але при 2-1 міг ще пару «очків» по системі гол+пас взяти, але щось знову почав пере-мудрикувовати…
ну і в цілому 1.5 тайма було враження що потенційно ми кращі, але якісь «нєрвні». то м'ячі втрачали, 50+% силової боротьби в центрі програвали… можливо ребров «перегрузив» ігровими схемами і хлопці боялись «не по методичкам» зіграти…
але головне - результат. чекаємо вівторка
зі: от пізно почали робити «ритуали» на О в день матчу
перед ісладнією потрібно ритуали провести з 9ти ранку. тоді є шанс що перші заб'ємо на 1й хвилині і не буде стільки «нєрвів» як з босняками…

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686586 вiд 2024-03-22 16:23:51

olma
№ 1686568

на війні першою гине правда. нашого гшу і його даних про «орієнтовні» втрати ворога це теж стосується. і зовсім не тому, що оп просить щось приписати.

показухи і приписки - це абсолютно звична річ для радянської армії, як і для пострадянської теж.

я, власне, давно вже не звертаю увагу на дані генштаба про втрати ворога. якщо раптом зростають офіційні цифри про кількість знищеної ворожої техніки і о/с кацапів, то треба чекати територіальних втрат.

тут колись «експерти» «роз. яснювали» мені, що дані гшу дуже сильно крєпко вєріфіковані, а оці всі «ліквідовані» - точно вбиті. для підтвердження даних гшу при цьому давали посилання на дані нашого гур, бгг.

врешті, тепер - після того, як зеленський озвучив цифру загиблих з нашого боку, а військові таки нарешті уточнили, що «ліквідовано» - це загальн санвтрати, зрозуміло, що воно трохи не так.
але два роки гшу уникав уточнення. бо так було красивіше.
ну, людям подобається сп. яніння від «два-три тижня», хоч потім і наступає похмілля, яке диктують реалії.

як на мене, краще розуміти реалії, якими б вони не були.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686585 вiд 2024-03-22 15:49:40

PEPSI (Merkury)
№ 1686581

Джеко Забарвного красиво прокинув, але не забуваємо, що потім Ілля его легко догнав і ще легше відтиснув від круглого.
Тому нехай дідуган бере приклад з Плакси Криштіана і лізе до ванни з льодом.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686584 вiд 2024-03-22 15:46:16

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686583 вiд 2024-03-22 15:40:43

Valeriy
№ 1686579
а вони схоже це вже і не приховують, там дуже багато від фашиської німетчини. Слогани ці. Вони зараз по суті тоже радянсьткий союз шо був тоді, а у того з Рейхом дуже багато спільного.
Та і мета то та сама.
--------------------------------------
Як раз приховують. Я читаю «Я плакал» и знаю, що їм кажуть і що вони потім ретранслюють на різних інфо. площадках.
Їм кажуть, що вони, це як СРСР проти фашистів.
І ніхто там не каже, що тоді комуністи (читай соціалісти) були проти націонал-социалістів.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686583 вiд 2024-03-22 15:40:43

Valeriy
№ 1686579
а вони схоже це вже і не приховують, там дуже багато від фашиської німетчини. Слогани ці. Вони зараз по суті тоже радянсьткий союз шо був тоді, а у того з Рейхом дуже багато спільного.
Та і мета то та сама.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686582 вiд 2024-03-22 15:33:55

PEPSI (Merkury)
№ 1686580 вiд 2024-03-22 15:26:32

Щодо зб. У:
У нас поки що не міцна і надійна команда, а «мальчуковая группа типу Бекстрітбойз». Талановита, молода, перспективна.
Менш якісні боснійці вчора все показали на полі - вони як команда просто досвідченіші і доросліші. Вони віддали все. Але цих старих пердунів з 80-ї хв. почала зводити судома.
Ми вчора відскочили. Слава Йсу.

На Ісландію треба більше якості і активності на полі.
І все буде добре.
-------------------------------
Дуже якісні настанови.
Приблизно як «Ми за все хороше і проти всього поганого» .

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686581 вiд 2024-03-22 15:32:09

Джеко за свої 38 років таких як Конопля їв пачками на сніданок. І з цим нічого не поробиш, залишається лише робити свої помилки і набиратись досвіду.
Болільникам - валідол :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686580 вiд 2024-03-22 15:26:32

Щодо зб. У:
У нас поки що не міцна і надійна команда, а «мальчуковая группа типу Бекстрітбойз». Талановита, молода, перспективна.
Менш якісні боснійці вчора все показали на полі - вони як команда просто досвідченіші і доросліші. Вони віддали все. Але цих старих пердунів з 80-ї хв. почала зводити судома.
Ми вчора відскочили. Слава Йсу.

На Ісландію треба більше якості і активності на полі.
І все буде добре.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686579 вiд 2024-03-22 15:17:29

Sauron
№ 1686572 вiд 2024-03-22 15:03:17

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686571

Воха, ну серйозно.
Русня все називає вазмєздієм, і шо?
Та насрать що вони кажуть.
Якщо мірятись вазмєздіями, то нам ще треба пару сотень міст у них зруйнувати в ноль. Всі адекватні люди це розуміють і не слухають про що московити ниють.
---------------------------------------------
Косплєять Гітлєра … у того теж було «оружие возмездия».

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686578 вiд 2024-03-22 15:17:13

Sauron
№ 1686572
та нічого, просто ми тут обговорюєм, і у них в новинах побачив.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686577 вiд 2024-03-22 15:14:29

Сеньків …Конопля якимось ДИВОМ не влучив по м "ячу.
Як можна так нерозуміти футбол! . Конопля бив ближньою до руху м "яча ногою, який ще й котився сзаду.
Це якраз ДИВО, якщо б він вдачно влучив по м "ячеві.
Таким експертам треба більше самим грати в футбол і пробувати самим виконати якись технічні елементи.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686576 вiд 2024-03-22 15:13:47

НАТО готовий до конфлікту з РФ — голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер.
========
хмм…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686575 вiд 2024-03-22 15:09:53

Дивлюсь Сеньківа …це такі колективні експерти, які зовсім не розуміють футбол. Матвієнко не бачить вільного Зубкова, але він його не бачить. Все він бачить, просто у Матвієнка м "яч на правій нозі, але він ніколи не дає довгі і, навіть, середні паси правою. Матвієнко переклав на ліву і паснув, але момент
гострого пасу пройшов.
Я вже навчив наших коментаторів наголушувати, хто якою ногою б "є по воротах. Але пасової роботи це теж стосується. Нероьочою ногою технічно обмежені гравці дають тільки короткі паси, і то, під тиском.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686574 вiд 2024-03-22 15:07:07

Доречі автор статті про прохання не бити по НПЗ Росії - Крістофер Міллєр.

Чувак, який писав про нацистів з Азову, і через якого Азов так ніякого озброєння і не отримав

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686573 вiд 2024-03-22 15:04:21

Sauron
№ 1686526
Насправді, найбільший їхній виробник яєць - під Бєлгородом.
--------------------
не лише це. Білгородщина ше й абсолютний лідер виробництва свинини ( 1 млн тонн свинини). Це овердохуя. Я там всі свинокомплекси об "їздив свого часу. Знаю де що лежить :-).
І все це повинно бути наше.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.