Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686532 вiд 2024-03-22 11:32:22LAZY № 1686529 Спрацювало і добре.: D
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686531 вiд 2024-03-22 11:32:22m1919(Київ - чемпіон!) № 1686528 не нада себе бить по пальцях :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686530 вiд 2024-03-22 11:27:56olma № 1686525 да якось дивно, кілька ракет в машзал дуже точно і в греблю майже там же, а декілька в пару км в приватний сектор та жилу забудову - в білий світ. х. з. як
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686529 вiд 2024-03-22 11:19:17За словами наставника, він задоволений діями усіх футболістів, які вийшли підсилювати гру. «Сказав Яремчуку, щоб забив гол.» … Це у якогось із наших тренерів колись була установка на гру - «найді гдє-то мяч і забєй». Забув у кого.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686528 вiд 2024-03-22 11:18:492 Vichny№ 1686481Тим більше, що зараз ці снаряди закупаються норм, за межами ЄС.І це відкрита інформація.Але час втрачено і маємо (сподіваюсь, мали) загрозу снарядного голоду. І втрати через це.2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1686515До речі, якщо будуть відключення по областях (а вони таки будуть), варто і у Києві вводити графік - бо це стане ознакою солідарності.Якщо ми вхуячимо себе молотком по пальцях, чим це Воксі допоможе?Якщо можна лєктрику перекинути з Києва, безумовно треба ділитись.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686527 вiд 2024-03-22 11:07:07Ахрана, атмєна по зраді. Статтю в ФТ про занепокоєння американців через удари по нафті русні написав Крістофер Міллер. Це відомий поц і підар.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686526 вiд 2024-03-22 10:56:05sk (здалеку) № 1686522 Насправді, найбільший їхній виробник яєць - під Бєлгородом. Тож криза з яйцями неминуча. :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686525 вiд 2024-03-22 10:53:35sk (здалеку) № 1686520 ---- Слава богу, що не всі з цих незбитих ракет і шахедів влучили в заплановані цілі. Пишуть, що тільки половина.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686524 вiд 2024-03-22 10:51:09klirik № 1686519 да, дякую. живий, цілий. наблюдав все дійство з першого ряду … ранок фееричний :( машзал ще димить, газ вроде затушили.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686523 вiд 2024-03-22 10:48:54klirik № 1686519 ---- Не все. Ти бачив фотки як горить машинна зала ДніпроГЕСу в ЗП?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686522 вiд 2024-03-22 10:35:14мене вже давно не покидає відчуття що «не бити» по кримському мосту нас теж попросили… головна логістична артерія через якою потрібно годувати 2+ млн ват що на півострові мешкає… ---------- цікаво. якщо по нпз «не можна», а по чому можна? от недавно в хуйлостані була «криза з яйцями». можна йобнути по «яйцевим заводам»? хоча це смішно… на фоні заяв саллівана пару днів назад що штати нас не кинуть і обов'язково допоможуть… але по нпз бити не можна, а хуйлостан йібошить безнаказано куди захоче…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686521 вiд 2024-03-22 10:34:11А також русню від ударів взимку могли зупиняти коливання американців. Мабуть, зараз вже точно знають, що допомогу нам скоро проголосують, а тому почали бити. Або навпаки, допомоги вже гарантовано не буде ще кілька місяців, а тому можна бити.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686520 вiд 2024-03-22 10:08:11вчорашній обстріл києва. коли збили все (і то багато куди прилетіло) і зараз не-києв ----------- - 0/12 балістичних ракет «Іскандер-М», - 0/7 аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал», - 0/5 крилатих ракет Х-22, - 0/22 зенітні керовані ракети С-300/С-400.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686519 вiд 2024-03-22 09:53:49Voxa № 1686497 У тебе все гаразд?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686518 вiд 2024-03-22 09:47:00Тобто спочатку домовились з американцями, послали Саллівна щоб заборонив стріляти по Росії, а потім вдарили всім чим було. Саліван з Байдена виглядають як путінські колаборанти
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686517 вiд 2024-03-22 09:28:58Виглядає так, що підари сьогодні вдарили майже з всєх арудій. Але є відчуття, що максимально скоро повторять.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686516 вiд 2024-03-22 09:28:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686513 вiд 2024-03-22 09:00:33 Вони розвалили українську інфорструктуру, але Україні все одно доведеться виконувати усі забаганки американців, інакше вона не отримає анічого.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686515 вiд 2024-03-22 09:17:13До речі, якщо будуть відключення по областях (а вони таки будуть), варто і у Києві вводити графік - бо це стане ознакою солідарності. Ми ж не кацапи, яким буде суто пофуй, якщо розфуярять вщент хоч бєлгарад, хоч сакраментальний варонєж.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686514 вiд 2024-03-22 09:16:46Харків зараз повністю без світла і води. В багатьох регіонах також нема світла. Багато потягів запізнюються.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686513 вiд 2024-03-22 09:00:33Enot [Останнi 20 месаг]№ 1686509 вiд 2024-03-22 08:49:58Ну так, приїздив тут один менеджер. А щойно поїхав, кацапи зруйнували всі ті пасочки, які він наліпив із гівна.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686512 вiд 2024-03-22 08:58:48Педерація шахів - це ще той зоопарк. Здається, певний час очолював такий собі ілюмжинов, якого навіть самі кацапи вважали єбанатом.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686511 вiд 2024-03-22 08:56:45Andriy Yermak @AndriyYermak · 6m Нам потрібно більше ППО/ПРО. І в короткі терміни. Світ не має просто спостерігати. --------- а от таурусів нам не потрібно. тому що йобнути симетрично у відповідь - нєхарашо. салліван спеціально для цього приїжджав і пояснював…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686510 вiд 2024-03-22 08:53:30Chess Grandmaster Anna Muzychuk refuses to play in Saudi Arabia and says: «In a few days, I will lose two world titles, back to back.» Because I decided not to go to Saudi Arabia. I refuse to play by special rules, to wear abaya, to be accompanied by a man so I can leave the hotel, so I don't feel like a second class person. «I will follow my principles and not compete in the World Fast Chess and Blitz Championship where in just 5 days I could have won more money than dozens of other tournaments combined.» This is all very nasty but the sad part is no one seems to care. Bitter feelings but can't go back. " —Anna Muzychuk --------- ці араби хочуть купити чол і жіночий тенісний тур а у цьому році провести жіночий підсумковий турнір цікаво чи будуть вводити правила? абая - це ж взагалі по-моєму чорне «плаття» що закриває тіло разом з обличчям. ахуйєнно! чи пустять ту ж касаткіну, відкриту лєсбу?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686509 вiд 2024-03-22 08:49:58Менеджмент ескалації, як завжди. Вони життями українців розплачуються за свої політичні і фінансові інтереси. Коли українці закінчаться, розплачуватимуться кимось іншим.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686508 вiд 2024-03-22 08:41:38тим часом… а нас «просять» «не стрілять» ------------ US has urged Ukraine to halt strikes on Russian oil refineries https://www.ft.com/content/98f15b60-bc4d-4d3c-9e57-cbdde122ac0c
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686507 вiд 2024-03-22 08:40:20Сергій Коваленко @sergeykovalenko · 1h В Дніпровському регіоні вводяться екстрені відключення
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686506 вiд 2024-03-22 08:38:39Ого, потужна атака в країні була, поки спав. Йобана русня.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686505 вiд 2024-03-22 08:37:29Єменські хусити?? не будуть атакувати судна рф?? і Китаю??, якщо останні надаватиму їм політичну підтримку на міжнародній арені. Про це пише Bloomberg із посиланням на власні джерела. Зазначається, що ця домовленість досягнута під час переговорів між представником організації хуситів Ansar Allah та офіційними особами росії та Китаю в Омані??. https://www.bloomberg.com/news/articles/2024-03-21/china-russia-reach-agreement-with-yemen-s-houthis-on-red-sea-ships?srnd=middle-east-politics&sref=3Dmd2zEN -------- одні країни тих хуситів визнають терористами. інші - дають якісь «гарантії»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686504 вiд 2024-03-22 08:09:25От йобані жопсони прийдуть з канікул, напишуть власний законопроєкт, і тоді щось буде - хз коли.
Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686503 вiд 2024-03-22 08:01:06Погані відчуття на майбутнє на тлі повідомлень про дефіцит ппо..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686502 вiд 2024-03-22 07:57:35https://nv.ua/ukr/ukraine/events/raketna-ataka-22-bereznya-2024-udar-po-dniproges-vibuhi-v-harkovi-zaporizhzhi-novini-ukrajini-50403322.html
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686501 вiд 2024-03-22 07:51:45Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко оприлюднив фото пожежі на дамбі ДніпроГЕС «Російска ракета влучила в тролейбус, що рухався через дамбу. В тролейбусі були люди. Звичайні цивільні люди, що їхали на/з роботи»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686500 вiд 2024-03-22 07:50:30От проєбуть оті найкрутіші ісландцям і що тоді скажете?)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686499 вiд 2024-03-22 06:34:02 Iслaндцi вмiють грaти гoлoвoю i швидкi в aтaцi. aлe пoвeзлo щo Iзрaль oдeржaв чeрвoну нa 72й хвилинi…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686498 вiд 2024-03-22 05:41:17LAZY № 1686496 нe згiдний прo нaйкрутiшу :) https://en.wikipedia.org/wiki/Ukraine_national_football_team_rosters aлe мeнтaльнiсть тaки iншa… вoни всi вжe рoдилися зa нeзaлeжнoї Укрaїни i рoсли вiльними …
Voxa [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686497 вiд 2024-03-22 05:32:27Піздец блять,
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686496 вiд 2024-03-22 03:29:29OlegSh № 1686495 Відповідь проста - ніколи не мала. У нас зараз найкрутіша збірна, яка колись була. Куча наглої молоді, що рубиться в європейських чемпах, впевненої у своїх силах самодостатньої молоді, які заробляють мільйони, знають собі ціну та почувають себе крутими на полі, а не переляканими пострадянськими хлопчиками. Це дуже добре. Ще краще, коли їм завжди хтось дає по шапці і натякає, що треба все життя невпинно вчитися, вчитися і вчитися, бо інакше діла не буде. Тому що наші люди люблять охуїти завчасно та вийобуватись. Є якась така невеличка кацапинка в менталітеті. Але все одно статистика минулих років цікавить :)
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686495 вiд 2024-03-22 03:21:53LAZY № 1686491 На таке можна відповісти питанням на питання: коли ще наш збірна мала стільки гравців з непоганих європейських чемпіонатів? Психологія інша.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686494 вiд 2024-03-22 02:33:2236′ Лагонікакис Ребров 72′ Басинас 80′25.11.98Ну майже
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686493 вiд 2024-03-22 02:30:252 LAZY№ 1686491здається с жопой Басінаса, тобто десь листопад 1999 було таке