PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686492 вiд 2024-03-22 02:27:06з голландією був епічний швидкий камбек з 0:2. Але закінчили 2:3.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686491 вiд 2024-03-22 02:16:10То всьо хуйня. Нагадайте краще коли наші клуби або збірна робили камбек за 3 хвилини? Коли таке було? Був Довбик зі шведами на останніх хвилинах, але там було 1-1 довго. Але щоб так дуплетом? Я навпаки звик, що якщо забили гол, то наступні атаки та шанси будуть засрані і чекати наступного гола треба добрячі пів-тайму.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686490 вiд 2024-03-22 02:04:11Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1686489 Здається, для того спеціаліста, всі, хто бігав у синій формі, сиділи на лаві запасних, ну і тренували - є саме тієї національності, бо як жеж інакше? Хоча концепцію срба на врбу він підтримує, тож, можливо, виділив би все ж тренера з-поміж інших ц…
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686489 вiд 2024-03-22 01:59:212 Vichny№ 1686487Щось в нього є від Лучезгу. Відомий у вузьких колах спеціаліст визначив би його справжню національність безпомилково!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686488 вiд 2024-03-22 01:51:03LAZY № 1686486 А також комсомолки меркель. Правда, саркозі не був ніколи комсомольцем, але це не завадило йому зігрти роль матьорого підараса, який пішов на поводу у хуйла і прогнувся. Ну і ще цей, італійський мафіозо, забув як його, здох нещодавно, Міланом володів наче. А, берлусконі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686487 вiд 2024-03-22 01:48:30О, сербська хуйня відчуває задоволення. Ну то і не дивно, його брати-срби радіють же шо Біснія програла ---------------- Головний тренер збірної Боснії і Герцеговини Саво Милошевич прокоментував поразку своєї команди в півфіналі плей-оф відбору Євро-2024 проти України (1:2). «85 хвилин гри були такими, що мені й бажати більшого не доводилося. Шкода хлопців… У суперника не було й напівмоментів, а це значить, що ми добре виконували свою роботу. На поразках вчаться, і команда зрозуміла, що може зробити набагато більше, ніж за попередні шість місяців і раніше. Я відчуваю певне задоволення від того, що Боснія і Герцеговина показала, що може грати проти сильніших опонентів. Це рівень Євро, але його виявилося замало», — заявив Милошевич.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686486 вiд 2024-03-22 01:47:36Ну чувак - екс-генерал НАТО. Не усі ті підарастічні комсомольскі діячі накшталт гівноїдів фіцо або орбана
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686485 вiд 2024-03-22 01:42:57Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1686483 Ага бачив :) Красунчик, мощщний амбал! Не то що деякі. От йобане фіцо-хуїцо точно в гори б не пішов
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686484 вiд 2024-03-22 01:41:52Павел та Чехія то взагалі молодці. Недарма я завжди Чехію любив особливою любоввю :) Неймовірна країна та люди. Особливо в сенсі боротьби з кацапським злом. Дуже правильні розумні люди.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686483 вiд 2024-03-22 01:40:312 Vichny№ 1686481Турист же! Бачив який рюкзак у гори тягає?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686482 вiд 2024-03-22 01:39:262 LAZY№ 1686479Тобто за гроші ЄС закуповуйте у Франції
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686481 вiд 2024-03-22 01:38:03Тим більше, що зараз ці снаряди закупаються норм, за межами ЄС. І це відкрита інформація. Чеський Петр Павел - красунчик.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686480 вiд 2024-03-22 01:37:01LAZY № 1686479 А ти в деталі цього вникни. Не дивує, що там і Франція у списку, яка на диво допомагає нам реально дохуя?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686479 вiд 2024-03-22 01:35:21Рішення щодо закупівлі снарядів для України за межами ЄС заблокували Франція, Греція та Кіпр … цього блядь мало?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686478 вiд 2024-03-22 01:34:54Таки да, до сих пір +7! https://en.wikipedia.org/wiki/Telephone_numbers_in_Kazakhstan От жеж хуєсоси.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686477 вiд 2024-03-22 01:33:31Sauron № 1686476 Так отож! І це тим більше харить, шо вони такі хуєсоси. Навіть Пашинян, при дохуя залежностях від кацапії, відсутності нафти-газу-урану-хуяну і то більше яєць має, ніж той касим-хуйсим. У них до сих пір телефонний код +7, як у кацапів, до речі, чи змінили нарешті?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686476 вiд 2024-03-22 01:31:27Vichny № 1686475 Ще подивись світові запаси урану. Хоча напевне всі знають, що весь уран планети у казахів. :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686475 вiд 2024-03-22 01:28:34І яке таке плачевне становище у боратстана? територія - яїбу, газ-нафта - дохуя. Навколо - не самі вороги, як у маленької Вірменії. Економіка - теж в нормі, інвесторів західних - вистача, навіть суди є шо по британському праву (!!!) на місці судять. «Криша» у вигляді китайської хуйні, якшо шо - є, та і Захід би підтримував, якби проти хуйлостану виступили б хоча б декларативно. Льохко могли би кацапів послати нахуй, карочє. Але ніт. Треба у двох підстаркуватих підарів хуї смоктати. Йобана мавпа той касим-жопарт чи як його там.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686474 вiд 2024-03-22 01:28:14Соціальна реклама мобілізації. Супер! https://twitter.com/KharkivKherson/status/1770766206720455128
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686473 вiд 2024-03-22 01:24:38LAZY № 1686470 А шо саме заблокувала Греція? Ти з мадярщиною не плутаєш? Ну там у наріда грецького дійсно не дуже з підтримкою нас, як, власне і в Італії, Болгарії. Але наше щастя, що там уряди - мудріші наріда. От в словаччині - не втримали владу адекватні, а в Греції уряд у зовнішній політиці хуй кладе на тамтешніх ліваків і кацапо-замір-дрочерів
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686472 вiд 2024-03-22 01:24:172 LAZY№ 1686470йому важко. йому два хуя треба одночасно обслужити. і хуй хуйловий ;) далеко не найтовстіший
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686471 вiд 2024-03-22 01:21:37Жирний ин - теж не відправляє свої війська, і аятолли теж. І срана китайська панда. Але ж ми всі в курсі про їх підарастичність. Боратстанський режим такий самий. Хуйла привітав напевно один з перших.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686470 вiд 2024-03-22 01:18:50А насрала та заблокувала та їбуча Греція скільки? Блядь, якби борати були рабами москви, то давно би вже відправили свої війська на допомогу хуйлу, як воно вимагає вже два роки, але цього не відбувається. Той пєдєрастічний хуй токаєв все ж таки не такий вже простий, враховуючи їхнє становище.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686469 вiд 2024-03-22 01:16:07LAZY № 1686466 Ага, а скільки хуйлостан закупає всяких підсанкційних речей (в т. ч. і комплектуючі для зброї) через боратстан, скільки там бабла відмивається, скільки там кацапів сидить? Так шо пішов нахуй той касим-жопсим, не злазить з кацапського хуйла, хоча - не Вірменія ж в оточенні ворогів, легко могли би кацапів нахуй послати, але ніт. Підари.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686468 вiд 2024-03-22 01:13:50LAZY № 1686467 Подивись у відкритих джерелах скільки ми допомоги отримали від греків під час великої війни. Ну і порівняй з боратами (гг, чи навіть гггггг) - хуєсосами кацапськими, рабами москви
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686467 вiд 2024-03-22 01:12:09Греки у контексті війни можливо навіть більші підараси чим казахи, враховуючи географію, культуру та усю іншу хуйню.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686466 вiд 2024-03-22 01:10:47Касим ж хуйла завжди тонко опускає, хіба ні? Вояків не шле, допомагати не хоче, так що не треба зайвого пиздіти. Як для східного хитросракого підараса, то взагалі норм. Майже демократичний лідер регіона.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686465 вiд 2024-03-22 01:10:44Orest Dniprovskiy (Київ) № 1686463 вiд 2024-03-22 00:57:03 Побачимо кого Ребров поставить на позицію Матвієнка, а ось Довбика я б знову поставив на старті. -------------------------- тобто тактику не змінюємо - хуйня і Довбик до 80 хв., а потім вийде Яремчук і все порішає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686464 вiд 2024-03-22 01:07:41А ще порадувало сьогодні, що греки по сраному боратстану прокотились катком. Бо амбіції у того боратстану аж до Марсу, але хуй кацапський з рота випускать не хочуть, їхня гумова лялька касим-хусим жопамбаєв перед хуйлом кланяється як дзвенить, ну і бабло не пахне: / Підари.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686463 вiд 2024-03-22 00:57:03Побачимо кого Ребров поставить на позицію Матвієнка, а ось Довбика я б знову поставив на старті.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686462 вiд 2024-03-22 00:48:552 Valeriy№ 1686460це дуже важливо, щоб центральний захисник зробив робочою ногою пас на 60 метрів
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686461 вiд 2024-03-22 00:47:172 Vichny№ 1686459Але він перед цим зламає трьох вікінгів :))))) бо мухомори - то для слабких
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686460 вiд 2024-03-22 00:40:55Orest Dniprovskiy (Київ) № 1686458 вiд 2024-03-22 00:37:33 Проти ісландців треба ставити Попова ---------------------------------------- Не нада … він правоногий, хай Забарний грає зправа.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686459 вiд 2024-03-22 00:40:07Orest Dniprovskiy (Київ) № 1686458 Шоб його видалили хвилині так на 30й?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686458 вiд 2024-03-22 00:37:33Проти ісландців треба ставити Попова
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686457 вiд 2024-03-22 00:34:10Лунін молодець українською дав інтерв'ю без русизмів ----------------------------------------------------- А, ось наприглад, його земляк з Краснограду Мудрик не розмовляє українською, але, на відміну від меншого Шевченка, розуміє мову навіть без переглядача.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686456 вiд 2024-03-22 00:33:17Orest Dniprovskiy (Київ) № 1686454 Фантастичний, коли пре, але то не завжди буває, нажаль
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686455 вiд 2024-03-22 00:32:13LAZY № 1686450 Напевно їхав на тому самому літерному поїзді, і пив чай з єрмачидлом!
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686454 вiд 2024-03-22 00:31:06Vichny № 1686442 Такі заміни і я б зробив :) Я вірю в Яремчука, бо він фантастичний гравець!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686453 вiд 2024-03-22 00:30:35Nycolas № 1686445 А я їбу чи шо? Я не входжу до тренерського штабу, і не є експертом, як деякі тут) Але так, 80 хвилин, сука, блювати хотілось. Потім геніальний (бо хулі робить?) випуск Яремчука всьо порішав