Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686452 вiд 2024-03-22 00:30:012 Valeriy№ 1686448ну да, ну да.. Полистай назад.. я на 42 минуте сказал, что Зину надо убирать..
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686451 вiд 2024-03-22 00:27:072 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1686449Колья чесна повія! Дає всім у кожному матчі!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686450 вiд 2024-03-22 00:21:15Batyj № 1686443 вiд 2024-03-22 00:11:28 показуют повторы гола в наши ворота. Это был не просто рикошет от Матвинека. Он подправил мячь в наши ворота стопой.. … Продажный нигодяй!!! Ждем, когда его разоблачат на той страничке про Зелю
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686449 вiд 2024-03-22 00:19:02Кротвієнко - агєнд бошняків. Продався за сливовицю.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686448 вiд 2024-03-22 00:18:45Шахов підтримав мене … також вважає, що Зінченко ніякий.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686447 вiд 2024-03-22 00:16:59Лунін молодець українською дав інтерв'ю без русизмів
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686446 вiд 2024-03-22 00:15:072 Batyj№ 1686432чому? Сергій і з італійцями так робив
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686445 вiд 2024-03-22 00:14:31Vichny № 1686442 вiд 2024-03-22 00:10:30 А чому так грали перші 80 хвилин? Переоцінка гравців чи така тактика від Реброва?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686444 вiд 2024-03-22 00:12:31Матвинек! Чеський шпигун!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686443 вiд 2024-03-22 00:11:28показуют повторы гола в наши ворота. Это был не просто рикошет от Матвинека. Он подправил мячь в наши ворота стопой..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686442 вiд 2024-03-22 00:10:30Orest Dniprovskiy (Київ) № 1686441 «Повезло», блять. А нічого, що це Ребров такі заміни зробив?
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686441 вiд 2024-03-22 00:05:50Реброву повезло, виграли гравці Яремчук молодець, потужно увійшов у гру. Вдалося силою та технікою протиснути захист
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686440 вiд 2024-03-22 00:05:03Ну принаймні північні пацани не будуть валятись кожні 30 секунд сука та фолити по-підарськи в дрібницях.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686439 вiд 2024-03-22 00:04:16З ким нашим гірше грати - з балканськими пидорами чи з ісландськими дуболомами?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686438 вiд 2024-03-22 00:03:47я ж и говорю, маладес, что правильно среагировал..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686437 вiд 2024-03-22 00:02:31Срба на врбу!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686436 вiд 2024-03-21 23:58:53Batyj № 1686432 А шо треба було робити за 10 хв до кінця матчу при 0:1? Випускати 2 захисників?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686435 вiд 2024-03-21 23:51:19Batyj № 1686432 вiд 2024-03-21 23:49:59 Він згадав як з Шевою грав)))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686434 вiд 2024-03-21 23:51:06Batyj № 1686431 Карты терпеть не могу, но принцип знаю. Ну так блядь хуй проссышь - кто на фарт слезу пускает, а кто зрадоебит и скулит искренне из-за унылости характера.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686433 вiд 2024-03-21 23:50:44А тепер Ісландія!!! Суко, треба відіграватися за той 0:2 в Рейк'явіку, на якому деякі з цього чятіку були присутні… Але Гундмундссон у них - потужний хуй, трьошку Ізраїлю поклав. А Ізраїль - лошки, вигравали ж, могли зрівнювати при 1:2, але не забили пеналь. Клоуни
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686432 вiд 2024-03-21 23:49:59а Ребрухе надо отдать должное.. два нападника никто не ожидал..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686431 вiд 2024-03-21 23:47:482 LAZY№ 1686415нормально. Ты никада в общаге в преф не играл? Не слыхал - карта слезу любит?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686430 вiд 2024-03-21 23:47:29З перемогою! Їбучі симулянти йдуть нах
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686429 вiд 2024-03-21 23:47:19Є яйця! Всіх з перемогою)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686428 вiд 2024-03-21 23:47:13Особливо радує, що в цьому матчі відсмоктала хуйця боснійська педерація, яка настільки підарастична, хо то хотіла грати в москві, то взагалі призначила серба (!!!!!!) тренером своєї збірної. Шкода хіба що правильних бошняків, але тут мав виграти хтось один
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686427 вiд 2024-03-21 23:46:50День почався атакою кацапської підарасні, зате закінчився перемогою. Маємо дякувати Реброву і команді.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686426 вiд 2024-03-21 23:45:44В кінці трохи соромно стало за нереалізований вихід, але то таке. З перемогою!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686425 вiд 2024-03-21 23:45:34теперь Исландия..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686424 вiд 2024-03-21 23:45:18нах симулянтів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686423 вiд 2024-03-21 23:45:11ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄййййй!!!!!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686422 вiд 2024-03-21 23:39:24Яремчук дуже заряджений. Не здивуюсь, якщо отримає другу жовту. Але красень!
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686421 вiд 2024-03-21 23:37:551:2 + довбик пас миколенко
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686420 вiд 2024-03-21 23:36:43хуясе.. 8 минут..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686419 вiд 2024-03-21 23:36:41!
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686418 вiд 2024-03-21 23:35:42От тепер підари хай поваляються. :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686417 вiд 2024-03-21 23:35:01два нападника краще ніж один
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686416 вiд 2024-03-21 23:34:22Яремчук - красень
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686415 вiд 2024-03-21 23:34:11Сукаааааааа Батий, ну шо, як видимость?????
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686414 вiд 2024-03-21 23:34:04теперь главное не жаться к воротам. Держать босняков на их половине..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686413 вiд 2024-03-21 23:33:42валяйтесь тепер, підари.