🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1615.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686452 вiд 2024-03-22 00:30:01

2 Valeriy
№ 1686448
ну да, ну да.. Полистай назад.. я на 42 минуте сказал, что Зину надо убирать..

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686451 вiд 2024-03-22 00:27:07

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1686449
Колья чесна повія! Дає всім у кожному матчі!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686450 вiд 2024-03-22 00:21:15

Batyj
№ 1686443 вiд 2024-03-22 00:11:28

показуют повторы гола в наши ворота. Это был не просто рикошет от Матвинека. Он подправил мячь в наши ворота стопой..

Продажный нигодяй!!!
Ждем, когда его разоблачат на той страничке про Зелю

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)( ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686449 вiд 2024-03-22 00:19:02

Кротвієнко - агєнд бошняків. Продався за сливовицю.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686448 вiд 2024-03-22 00:18:45

Шахов підтримав мене … також вважає, що Зінченко ніякий.

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686447 вiд 2024-03-22 00:16:59

Лунін молодець українською дав інтерв'ю без русизмів

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686446 вiд 2024-03-22 00:15:07

2 Batyj
№ 1686432
чому? Сергій і з італійцями так робив

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686445 вiд 2024-03-22 00:14:31

Vichny
№ 1686442 вiд 2024-03-22 00:10:30

А чому так грали перші 80 хвилин?
Переоцінка гравців чи така тактика від Реброва?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686444 вiд 2024-03-22 00:12:31

Матвинек!
Чеський шпигун!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686443 вiд 2024-03-22 00:11:28

показуют повторы гола в наши ворота. Это был не просто рикошет от Матвинека. Он подправил мячь в наши ворота стопой..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686442 вiд 2024-03-22 00:10:30

Orest Dniprovskiy (Київ)
№ 1686441

«Повезло», блять.
А нічого, що це Ребров такі заміни зробив?

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686441 вiд 2024-03-22 00:05:50

Реброву повезло, виграли гравці Яремчук молодець, потужно увійшов у гру. Вдалося силою та технікою протиснути захист

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686440 вiд 2024-03-22 00:05:03

Ну принаймні північні пацани не будуть валятись кожні 30 секунд сука та фолити по-підарськи в дрібницях.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686439 вiд 2024-03-22 00:04:16

З ким нашим гірше грати - з балканськими пидорами чи з ісландськими дуболомами?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686438 вiд 2024-03-22 00:03:47

я ж и говорю, маладес, что правильно среагировал..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686437 вiд 2024-03-22 00:02:31

Срба на врбу!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686436 вiд 2024-03-21 23:58:53

Batyj
№ 1686432

А шо треба було робити за 10 хв до кінця матчу при 0:1? Випускати 2 захисників?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686435 вiд 2024-03-21 23:51:19

Batyj
№ 1686432 вiд 2024-03-21 23:49:59

Він згадав як з Шевою грав)))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686434 вiд 2024-03-21 23:51:06

Batyj
№ 1686431

Карты терпеть не могу, но принцип знаю. Ну так блядь хуй проссышь - кто на фарт слезу пускает, а кто зрадоебит и скулит искренне из-за унылости характера.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686433 вiд 2024-03-21 23:50:44

А тепер Ісландія!!! Суко, треба відіграватися за той 0:2 в Рейк'явіку, на якому деякі з цього чятіку були присутні…
Але Гундмундссон у них - потужний хуй, трьошку Ізраїлю поклав. А Ізраїль - лошки, вигравали ж, могли зрівнювати при 1:2, але не забили пеналь. Клоуни

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686432 вiд 2024-03-21 23:49:59

а Ребрухе надо отдать должное.. два нападника никто не ожидал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686431 вiд 2024-03-21 23:47:48

2 LAZY
№ 1686415
нормально. Ты никада в общаге в преф не играл? Не слыхал - карта слезу любит?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686430 вiд 2024-03-21 23:47:29

З перемогою!
Їбучі симулянти йдуть нах

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686429 вiд 2024-03-21 23:47:19

Є яйця!
Всіх з перемогою)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686428 вiд 2024-03-21 23:47:13

Особливо радує, що в цьому матчі відсмоктала хуйця боснійська педерація, яка настільки підарастична, хо то хотіла грати в москві, то взагалі призначила серба (!!!!!!) тренером своєї збірної.
Шкода хіба що правильних бошняків, але тут мав виграти хтось один

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686427 вiд 2024-03-21 23:46:50

День почався атакою кацапської підарасні, зате закінчився перемогою. Маємо дякувати Реброву і команді.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686426 вiд 2024-03-21 23:45:44

В кінці трохи соромно стало за нереалізований вихід, але то таке.
З перемогою!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686425 вiд 2024-03-21 23:45:34

теперь Исландия..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686424 вiд 2024-03-21 23:45:18

нах симулянтів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686423 вiд 2024-03-21 23:45:11

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄййййй!!!!!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686422 вiд 2024-03-21 23:39:24

Яремчук дуже заряджений. Не здивуюсь, якщо отримає другу жовту.
Але красень!

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686421 вiд 2024-03-21 23:37:55

1:2 + довбик пас миколенко

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686420 вiд 2024-03-21 23:36:43

хуясе.. 8 минут..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686419 вiд 2024-03-21 23:36:41

!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686418 вiд 2024-03-21 23:35:42

От тепер підари хай поваляються. :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686417 вiд 2024-03-21 23:35:01

два нападника краще ніж один

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686416 вiд 2024-03-21 23:34:22

Яремчук - красень

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686415 вiд 2024-03-21 23:34:11

Сукаааааааа

Батий, ну шо, як видимость?????

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686414 вiд 2024-03-21 23:34:04

теперь главное не жаться к воротам. Держать босняков на их половине..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686413 вiд 2024-03-21 23:33:42

валяйтесь тепер, підари.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.