Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686292 вiд 2024-03-21 16:59:29Ціллю російської атаки по Києву 21 березня було ГУР, - УП (https://www.pravda.com.ua/news/2024/03/21/7447531/) Майже всі крилаті та балістичні ракети, якими росія вдарила по столиці зранку четверга, були націлені на об'єкти Головного управління розвідки Міноборони України. ну точно мстя за «вторгнення» під час виборів.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686291 вiд 2024-03-21 16:30:56
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686290 вiд 2024-03-21 16:12:08матч півфіналу плей-офф раунду відбіркового циклу Євро-2024 Боснія і Герцеговина — Україна відбудеться в четвер, 21 березня, у Зениці, на стадіоні «Біліно Поле» (початок — о 21:45 за київським часом). Де дивитися: телеканал «Суспільне», онлайн платформа MEGOGO
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686289 вiд 2024-03-21 16:08:24епрст.. этож седня фудбол!Надо с кем то разосраться..Вичный, ты готов?
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686288 вiд 2024-03-21 16:02:38до речі. футбол, звісно, не моя «тема», але ж сьогодні пиздець важливий матч а традиційних «ритуалів» на О перед матчами - немає :) можемо збірну підвести :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686287 вiд 2024-03-21 15:58:43№ 1686283Видел я тот склад, езжу мимо. И неоднократео высказвался, что менеджеры розетки - долбоеьы и не понимают, что делают. И что этот склад будет разьебашин в ближайшее время, бо сильно похож на производственные цеха..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686286 вiд 2024-03-21 15:54:56По БуКу -согласен. Но у нас не Буки, и пидоры про это знают.Западные противоракеты не наебеш, как Бук..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686285 вiд 2024-03-21 15:43:242 Batyj№ 1686282Не зовсім так.Коли ми на Ембі стріляли, два сусідні дівізіони промазали саме через протизенітний маневр цілі.Бук
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686284 вiд 2024-03-21 15:36:352 Nycolas№ 1686249HIMARS та NASAMS - це зовсім різна зброяВідмінність навіть більша, ніж у Латвії і Литви чи Авсрії і Австралії :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686283 вiд 2024-03-21 15:00:10 UNITED24 Media @United24media ⚡️Warehouse of one of Ukraine’s largest retailers damaged by Russian missile. A ROZETKA warehouse in Kyiv was damaged in this morning’s Russian missile attack. In addition to the warehouse, trucks and goods were also damaged. There were 99 people on shift at the time of the strike, but they were able to get to the bomb shelter in time. ?: Vladyslav Chechotkin --- Чечоткін директор Розетки пише, русня влучила в склад Розетки розфігачила все нах. Ал Всі 99 співробітників зміни перебували у сховищі. Ніхто не постраждав https://twitter.com/United24media/status/1770784155476938762
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686282 вiд 2024-03-21 14:55:29№ 1686279запрограмировать дополнительные маневры на подлете к цели означает увеличить время пребывания в воздухе и, следовательно, вероятность поражения ракеты средствами ПВО..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686281 вiд 2024-03-21 14:20:41Дякую.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686280 вiд 2024-03-21 14:15:54Enot № 1686278 так. На картку до 100 000 грн в місяць.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686279 вiд 2024-03-21 14:14:24Batyj № 1686273 вiд 2024-03-21 13:05:15 Пару місяців тому бачив фотки уламків, так спекулювали, що кацапня почала ставити контр-дії на свої крилаті ракети - подібно до літаків чи гелікоптерів. Потім вони десь це на виставці демонстрували. Якісь маневри вони могли запрограмувати, запуск програми від детекції випромінювання від ППО. Хз.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686278 вiд 2024-03-21 14:08:58Питання до знаіців. Заборона на банківські перекази з України за кордон діє досі? Її не знімали, правильно?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686277 вiд 2024-03-21 14:07:31Клірік - співчуваю. Але то що живі і не пошкоджені це вже добре.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686276 вiд 2024-03-21 13:54:30Клірік, тримайся! Так, дуже неприємна хуйня, але головне, що всі живі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686275 вiд 2024-03-21 13:51:41Чєм, чєм. Літєрним поєздом Зєлєнского в Стамбулє, конєшно же.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686274 вiд 2024-03-21 13:08:09тем более непонятно, что сегодня бомбежка Киева проходила «вслепую». А-50 не взлетали с момента потери литака крайний раз..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686273 вiд 2024-03-21 13:05:15наблюдал в ночном небе, как стартонувшие ракеты ПВО гоняются за уклоняющимися крылатыми ракетами.. Ну, чем «руководствуются» ракеты ПВО - понятно. Система наведения. А вот чем «руководствуются» ракеты нападения для уклонения от противоракет - неясно в принципе..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686272 вiд 2024-03-21 12:00:09пидарам завод артема покоя не дает..
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686271 вiд 2024-03-21 11:40:16Nycolas № 1686249 про хаймарси-насамси «відчизняного» виробництва… ну… у мене є підозра що ми зараз відкриваємо вікно овертону, вкидаємо купу інфи що вже робимо «довгі» ракети, тому якщо йобне за-порєбріком - то все «відчизняне». щоб «бєлгородци» сильно не нервували. то не «ракети нато» як казав остап бендер: вас обманули, ето значітельно болєє дорогой мєх… а інфа про насамси, дійсно трохи «смішна» ваш-пост пише все зі слів наших «очільників» різних відомств. і там про «хаймарси». багато наших медіа-ресурсів, пере-постили статєйку ваш-пост. і там вже насамс…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686270 вiд 2024-03-21 11:04:10Прошол літєрний поїзд Саллівана зпт із труби паравоза валіт дим тчк (с)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686269 вiд 2024-03-21 10:49:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686268 мало хто анонсує приїзди сюди, але, мінімум, на укр-залізниці потрібно їхати назад. маршрут відомий от бернс приїжджав місяць назад. вже по «факту» написали що «як стало відомо з наших джерел тиждень назад» і тп…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686268 вiд 2024-03-21 10:29:24Приїзд Саллівана в амер. джерелах називають «неоголошеним» і навіть «таємним»;)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686267 вiд 2024-03-21 10:24:10до речі посол штатів в україні написала що мовляв вчора саліван приїжджав обговорювати формулу миру, а сьогодні хуйлостан запустив ракети… подоляк в своїх «виступах» нічого нового не сказав це стандартні методички. ми просуваємо наратив що якби штати узгодили нам допомогу - не прийшлось би відходити від авдіївки а якщо ще будете тагнути - то і ракети не буде чим збивати до речі. якось підозріло давно ті ту-** не запускали ракети. чи перед виборами хуйла «накопичували» резерв щоб тепер нас щоночі кошмарити?
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686266 вiд 2024-03-21 10:17:43Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1686257 вiд 2024-03-21 07:19:24 Генералу СВР. У нього цікавіше, холодильник і все таке. Ще можна Арестовичу ;).
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686265 вiд 2024-03-21 09:32:15klirik № 1686260 добре що самі живі. решта - фігня…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686264 вiд 2024-03-21 09:05:52Тим часом, знаний стратєх міша подляк бʼє на сполох:----------------------------«It’s time to get deadly serious, Mykhailo Podolyak, a political adviser to Ukraine’s President Volodymyr Zelenskyy, told POLITICO. “Because time favors Russia, not Ukraine. ” Because “on the Russian side, they’re adapting for a long war; they have rebuilt their country completely with war in mind. It’s an authoritarian country that’s completely under the control of the power vertical. The first priority is Russia must be defeated, ” he said».
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686263 вiд 2024-03-21 08:56:20klirik № 1686260 Ну, добре, що закінчилось цим. Йобана русня.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686262 вiд 2024-03-21 08:55:02Прикро :( Але побиті шибки чи навіть вибиті рами - далеко не найгірше з того, що могло бути у такій ситуації.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686261 вiд 2024-03-21 08:54:53klirik № 1686258 співчуваю. вікна зміниш, головне - живі йр
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686260 вiд 2024-03-21 07:50:45Жити можно, тільки вибитими вікнами відбулись. У будинку що прийняв на себе основну вибухову хвилю - там гірше
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686259 вiд 2024-03-21 07:45:39Прикро це чути. Чи жити там можна?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686258 вiд 2024-03-21 07:42:02Мій будинок сьогодні постраждав від прильоту
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686257 вiд 2024-03-21 07:19:24Vichny № 1686251 згiднo тaймс-зe Єрмaк пeрeмoвлявся сьoгoднi у Стaмбулi з Вoлoдiним, a згiднo ЦНН вiн дaвaв прeскoнфeрeнцiю з Сaллiвaнoм у Києвi. кoму будeмo вiрити? :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686256 вiд 2024-03-21 06:53:14sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]№ 1686241 вiд 2024-03-20 22:32:20У нього правопис імені цікавий, бо за латинськими канонами мало б бути Christian. Може це Шева з Пазиком вирішили писати саме так, щоб було більше на український манер, хз.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686255 вiд 2024-03-21 06:29:18Фуйло мабуть святкує перемогу на виборах - набухалося і розчохлило кєнжали.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686254 вiд 2024-03-21 05:02:42Пуски, прилет.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686253 вiд 2024-03-21 01:31:28Про радіво. Пепс, я люто підтримую - давай, хуйар на радіво, у тебе реально скілли є, ти зможеш. Захуєсось кацапів, додавай, як тут радили, гумору (шоб німці зрозуміли, зі специфікою), плюс легка рок-музика в перервах. У тебе всьо вийде класно, точняк. Бажання+скілли+умови = результат. Тільки про ФК Полісся нічого їм там не кажи, не треба зайобувати радіослухачів хуйнею.