sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744535 вiд 2026-03-27 15:03:29olma № 1744534 ну людина така тварюка - що їй ніколи не хвата як тому коту нову роботу всі дивляться в «довгій» перспективі… якщо тебе забирають з поточної роботи, ти повинен бути впевнений що через 2 роки, повернешся мінімум на «не гірше» … варіанти: я вже собі заробив на пенсію, потреную україну чисто з цікавості чи ще щось - це як у тому анекдоті про фантастику на 2му поверсі…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744534 вiд 2026-03-27 14:49:58- - - - - - - - - -sk№ 1744532а які «бенефіти» отримає умовний «фонсєка» якщо прийде тренувати збУ? крім бабла? нехай зараз він має 1 млн, … чи його «прайс» після сбУ змешиться в 2 рази, і йому знову прийдеться тренувати «першу лігу» в сподіванні що клуб підніметься і його підпишуть у «вищу»? ну або шукати умовного «іноземного дідуся» -який перед пенсією захоче «нових» «пригод» …- - - - - - - - - -Не варто рахувати гроші не свої. ХЗ може в нього достатньо на хліб і дітям є шо залишити ВЖЕ.УАФ проводить пітчінг тренера на національну команду синьо-жовтих.З. І. Шведів вчора тренував ноунейм англік Graham Potter. подивився його портфоліо. Не густо там. І нічого так вийшло в нього. Подивимося чи жовто-блакитні шведи пройдуть ляхів. Там нехілий історичний бекграунд з навалою Шведів на Польщу в 17 столітті.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744533 вiд 2026-03-27 14:31:36А соррі. попередній пост, дискваліфікую. Оскільки в коментах написали, що подія сталася 11 (1) березня 2026 р. Навіть я досвічений юзер цих твітерів теж після келиха шардоне пильність втрачаю, і пощу булщіт. Даруйте, шановні колеги.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744532 вiд 2026-03-27 14:30:08а які «бенефіти» отримає умовний «фонсєка» якщо прийде тренувати збУ?крім бабла?нехай зараз він має 1 млн, за ті ж гроші приходить в сбУ, за той же 1 млндалі, якщо «провал» із збірною, чи повернеться він тренувати якийсь клуб за «свій» 1 млн? чи його «прайс» після сбУ змешиться в 2 рази, і йому знову прийдеться тренувати «першу лігу» в сподіванні що клуб підніметься і його підпишуть у «вищу»?ну або шукати умовного «іноземного дідуся» -який перед пенсією захоче «нових» «пригод» …
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744531 вiд 2026-03-27 14:27:47Тайський контейнеровоз горить в Ормузькій протоці після спроби пройти без дозволу. Корпус вартових Ісламської революції (КВІР) заявив, що будь-які спроби пройти протокою будуть припинені «рішучою відповіддю». https://x.com/ObserwatorWojen/status/2037490664187859346
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744530 вiд 2026-03-27 14:26:34Як стало відомо Sport. ua, контрольний матч проти Албанії (31 березня) стане останнім для Сергія Реброва на чолі «синьо-жовтих». Коуч не продовжуватиме контракт з УАФ. На посаду головного тренера національної команди в УАФ розглядають дві кандидатури. Наступником Сергія Реброва може стати Унаї Мельгоса, який нині очолює збірну України U-21, або ж Руслан Ротань, який нині працює у Поліссі та свого часу очолював олімпійську збірну України (U-23).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744529 вiд 2026-03-27 14:18:12LAZY № 1744527 у … думки збігаються)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744528 вiд 2026-03-27 14:17:34Павла Фесенка (Паулу Фонсеку) який намагається привезти до тями олімпійців з Ліона.?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744527 вiд 2026-03-27 14:16:20Фонсека казав, що мріє Україну потренувати. Дали б йому спробувати, гірше не буде точно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744526 вiд 2026-03-27 14:16:04Хоча нинішній відбір на ЧС в Америці Грузія не пройшла і вилетіла в листопаді. Програвши Туркам, Гішпанії, і Болгарії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744525 вiд 2026-03-27 14:13:56Може дійсно треба іноземця тренера на Nationalmanschaft. Є невдалі кейсі із запрошенням іноземного фахівця, як в Польщі, але є і успішні кейси наприклад Грузія з Віллі Санйолем. «Головним тренером національної збірної Грузії з футболу є французький фахівець Віллі Саньйоль (Willy Sagnol). Він очолює команду з лютого 2021 року і продовжив контракт до 2028 року. Під його керівництвом Грузія досягла значних успіхів, зокрема вийшла на Євро-2024…»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744524 вiд 2026-03-27 13:58:43olma № 174452 а шо Судаков? у нього зараз явний спад і не форма. Він і вчора посередньо грав і в Бенфіці на лавку присів справедливо. Та і невідомо шо там з лідерськими якостями.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744523 вiд 2026-03-27 13:50:51Pryvyd Zamku № 174449 півтора :) там в одном половинка у Тимчика
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744522 вiд 2026-03-27 13:50:42як казали в совковому телевізорі: і к новостям культури (с)-------------У Київському університеті культури викрили схему розтрати бюджетних коштів на сотні мільйонів гривень. Про це повідомила пресслужба СБУ Джерело: https://censor.net/ua/n3607448
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744521 вiд 2026-03-27 13:00:25Пов'язку кепа Трубіну!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744520 вiд 2026-03-27 12:59:25В збірну треба такого тренера, щоб у його заявці не було Тимчика, щоб Забарний в такому стані не виходив у старті, а на лавці, щоб повязка кепа була у Миколенка або Судакова, Циганкова, і тп
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744519 вiд 2026-03-27 12:10:46PEPSI№ 1744518грати, вигравати, виходити напряму без плей-офф
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744518 вiд 2026-03-27 12:00:51В неті розганяється тема «Прокляття плейофів». Немає там ніякого проклаття, треба просто грати і вигравати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744517 вiд 2026-03-27 11:59:20Вчора грали рибакіна і сракіна. Перемогла сракіна. Буває. :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744516 вiд 2026-03-27 11:21:31When a clown takes over the Palace, he doesn't become King. It's the Palace that becomes a circus "French senator Claude Malhuret https://x.com/AlexTaylorNews/status/2037436560707088614?s=20
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744515 вiд 2026-03-27 11:19:17Президент Трамп ясно дал понять, что трагическое кровопролитие в Украине должно прекратиться, и его администрация по-прежнему полна решимости обеспечить прочный мир.---------заява госдєпа… «кровопролітіє в украінє» …виділяють 25 млн на повернення українських дітей…так виглядає що будуть викупати дітей у підарасів
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744514 вiд 2026-03-27 11:00:02зе:Маємо важливу домовленість між міністерствами оборони України та Саудівської Аравії про оборонне співробітництво. Перед початком нашої зустрічі зі Спадкоємним принцом Саудівської Аравії Мухаммадом бін Салманом Аль Саудом був підписаний відповідний документ. Він закладає основу для подальших контрактів, технологічної співпраці й інвестицій і посилює міжнародну роль України як безпекового донора
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744513 вiд 2026-03-27 10:37:35на фоні футболу хоч радують новини про наші діп-страйкиякось «стабільно» долітає. відоси красиві…цікаво що сталось що результати так покращились, що скоро вже навіть «не цікаво» буде ті відоси дивитись…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744512 вiд 2026-03-27 10:27:39sk № 1744510 а що він епічно виграв? і хто йому пам'ятник ставив? у Динамо він непогано почав, але потім так само почав ставити сцикливий футбол. хай мадяри ставлять пам'ятники йому. хйз як він там виграв і що. то не дуже цікавить. над збірною він знущається. потрібен пристойний іноземний тренер. це збірна, а не клуб. не надто марудна праця. на зарплатню Сірожи можна знайти. По ЛаЛізі пошукати, Бундеслізі, у португальців.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744511 вiд 2026-03-27 10:23:30рубіо. на якого є сподівання що він най-адекватніший…наша-не-наша війна. бля. можна найти купу документів де є підпис штатів. той же будапештський меморандумі далі вже поговорити про «не нашу війну»я подивився як би штати поспішили на допомогу якби якийсь член нато, ті ж турки, полізли кудись воювати не попередивши союзників по нато, і потім просили «допомогу» …ну і про рашу - просто як про «нейтральну» країну…підпиздець-------------▫️О роли НАТО в конфликте с Ираном: К США всегда обращаются за помощью в войнах, и мы всегда ее оказываем. Но когда помощь понадобилась нам, мы не получили положительного ответа от НАТО. Некоторые лидеры заявили, что Иран – это не война Европы. Что ж, Украина – это не наша война, и тем не менее мы приложили к этой борьбе больше усилий, чем кто-либо другой. ▫️О помощи, которую Россия оказывает Ирану: Я думаю, что Россия в первую очередь сосредоточена на войне, которая у них сейчас идет. Помимо этого, я пока не могу ничего добавить, уж точно не в СМИ.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744510 вiд 2026-03-27 10:19:02з приводу ребровабля. у нас «американські горки». то він епічно виграє - йому ставлять пам'яник. то програє - починають той пам'ятник обсирати…є нормальна кардидатура на заміну?а то так виглядає як в совсковій пісеньці. ми старий мір разрушим до основанья… і так і залишимо…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744509 вiд 2026-03-27 10:17:15Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1744503 він наче етнічний азербайджанець але. він же вже вибачався перед сусідами за те що іран їх «випадково» «бомбив» … але на наст день ракети-дрони знову полетіли на голови нафто-арабам так що… слухати заяви з ірану - все рівно що слухати заяви хуйла-піськова-й інших хуйло-підарасів…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744508 вiд 2026-03-27 10:13:12– Недостатньо, можливо, характеру? Занадто молода збірна? – Звісно, я з вами згоден, що зміна поколінь відбувається. Але рік тому у нас були матчі з Бельгією, коли були Ярмоленко, Степаненко. Вони були лідерами. Коли ти десь не добігаєш навіть на тренуванні, ти розумієш, що цей погляд уже на тобі. Ти не міг цього допустити – щоб хтось не добіг. Людина подивиться, і все зрозуміло. Зараз, на жаль, таких футболістів немає. Я, у тому числі, росту і хочу бути таким самим лідером, але в силу віку, в силу досвіду – не можу так само. Це не так легко – бути таким лідером. І щоб тебе таким сприймали, це треба заслужити. Це важко. це з вью Миколенка. тобто він це розуміє, а Сірожа ні? а якщо Сірожа розуміє теж, то чому не робить? взагалі Миколенко нормально все сказав, краще за бидлотренера.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744507 вiд 2026-03-27 10:12:35Мухова допомогла Еліні підвищитись з 8 на 7 місце у рейтингу. Еліна мусить батл шампанського за таке виставити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744506 вiд 2026-03-27 10:10:22Фічний, не рахуй бабло в чужій кишені. Ребров - не Блозін. :))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744505 вiд 2026-03-27 09:47:26Аааа, ну і хуй з ним. Заєбісь буде нічого не робити і некисле бабло отримувати ще 2 місяці
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744504 вiд 2026-03-27 09:34:39Vichny Я дивився не тільки флеш-інтерв'ю, але й прес-конференцію на ютюбі УАФ, там він і казав про 2 місяці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744503 вiд 2026-03-27 08:11:11Ай ара, маладєц… хай трампидло почитає:-------------------------------Пезешкіан російською мовою подякував Путіну за «натхнення» у війні зі США. «Заяви президента Путіна та підтримка російського народу надихають нас у цій війні. Опір і мужність іранського народу обіцяють нові зв’язки, які забезпечать безпеку Східної Азії країнами регіону. Від імені народу Ірану дякую уряду та народу Росії», - написав він.(хоча той піздєшкян і не вірменин насправді).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744502 вiд 2026-03-27 07:00:47Успіх тренера Блохіна - це, імхо, був унікальний збіг обставин. Хз, чи повториться таке ще коли-небудь.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744501 вiд 2026-03-27 06:56:42Так що там радист - робить морду кірпічом і готовий до нових досягнень (бо чєртовскі хочєцца поработать)? Той випадок, коли можна пошкодувати, що на чолі педерації стоїть не Главзел - бо той зрештою прибирає навіть дружбанів, якщо від них іде стійкий сморід.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744500 вiд 2026-03-27 04:02:03Блозін :-))
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744499 вiд 2026-03-27 03:02:53Блохін - це, як на мене, уособлення совкового хамла-фізрука, мабуть на той час це був вдалий варіант, але зараз такий типаж тренера вже неможливий. Був у мене у школі в 90-ті вчитель фізкультури Ніколай Палич, такий шкаф із квадратною щелепою, який міг за якусь провину учня за волосся взяти та у повітря підняти. Це мабуть було боляче та неприємно, судячи із сльоз на очах однокласників під час процедури. Так, школа в Ізмаїлі в 90-ті роки - це була жорстока річ. До речі, цікаво, але найбільш уйобіщні мої однокласники - усілякі второгодники, хулігани, наркомани та починаючі бандити - вони, як правило, мали кацапські прізвища - усілякі там Кузнєцови та Рудакови. Мені ще тоді це смутно здавалось якоюсь цікавою закономірністю.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744498 вiд 2026-03-27 03:01:522 Voxa№ 1744424Два голи чисто його
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744497 вiд 2026-03-27 02:52:42
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744496 вiд 2026-03-27 02:51:26У Блохіна був фарт, а потім fart