Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686172 вiд 2024-03-20 00:30:152 PEPSI№ 1686170Та ми ж не знаємо. Може в лобзіку 190 зросту і 50 кг ваги. І то усе мозок. Бачиш який розумний по усім питанням?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686171 вiд 2024-03-20 00:28:412 Voxa№ 1686169Ти не зрозумів. Зараз шукають виступає носок на см чи ні. А тут будуть шукати зазор в см. ото і уся різниця. ті ж самі лінії
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686170 вiд 2024-03-20 00:19:21«Вася був жирний йобаний кацап», написав жирний йобаний лобзік. :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686169 вiд 2024-03-20 00:04:52Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1686168 а навіщо там шось так вже щільно шукати? на корпус він і є на корпус. оця поправка в перекладі на людську мову буде просто ігнорувати те, шо раніше ввжали «на лінії» мені здається стане простіше
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686168 вiд 2024-03-19 23:59:492 Voxa№ 1686165ті ж яйця, але не ті, що по 17 грн, вид збоку. тепер будуть видивлятися зазор між пʼятками.Доки датчики не навісять - перестановка кроватей.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686167 вiд 2024-03-19 23:53:00з приводу нового правила, думаю, «видніше» на вар-і можливо є якісь технології що без «людського фактору» буде «пищати» коли офф-сайд?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686166 вiд 2024-03-19 23:51:57щоб закрити тему з уткіним можна послухати його «дискусію» про крим з гордоном ----- кому лінь слухати, то коротко: навальний з «бутербродом» дуже «політкоректна» сволота…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686165 вiд 2024-03-19 23:47:21нарешті, давно пора. а то оці п'ятки і плечі під мікроскопом з третього повтра вже занадто
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686164 вiд 2024-03-19 23:40:12Цікаво, а футболісткам яке правило буде?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686163 вiд 2024-03-19 23:35:37ye inj;? kjubxyj// Международный совет футбольных ассоциаций (IFAB) утвердил проведение тестирования нового измененного правила офсайда. Об этом информирует Marca. Сообщается, что согласно нововведению, будет считаться, что футболист попал в офсайд только в том случае, если он опережает защитника всем телом.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686162 вiд 2024-03-19 22:23:16Ну і за те що Вася назвав їбучого соловйова «педерастической обезьяной», можна багато пробачити XD Кращої дефініції не вигадати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686161 вiд 2024-03-19 21:43:00№ 1686158не могу не согласиться с Лобзиком..
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686160 вiд 2024-03-19 21:25:52Sauron № 1686159 вiд 2024-03-19 21:18:56 В результаті на Луніна чекає випробування кінцівкою ЛЧ. У Касільяса в 19 років було таке, а потім ще раз через 2 роки вихід на заміну у фіналі.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686159 вiд 2024-03-19 21:18:56ProstoVlizPobalakaty № 1686149 Ого. Ну тепер точно Куртуа не зіграє в цьому сезоні, навіть, якщо буде виглядати здоровим. Просто перестрахуються.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686158 вiд 2024-03-19 20:51:27Вася хоч і був жирний йобаний кацап, але він також мав неймовірний футбольний та загальний інтелект, найтонше парадоксальне почуття гумору, стиль, ерудицію.. Його коментарі матчів були своєрідними витворами мистецтва. Карочє, краще б якісь інші три кацапа сдохли, якщо міряти на загальну вагу гг Це ще дивно, що протягнув до 52 років із його 200 кг сука.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686157 вiд 2024-03-19 20:36:22Batyj № 1686156 :)))))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686156 вiд 2024-03-19 20:18:52знакомое слово прозвучало, ну и, как положенно, вызвало соответствующие ассоциации.. Анекдои вспомнился, медицинский. Дядька, младший брат отца, полковник медслужбы, рассказал как-то в Сочи на пляже санатория орджоникидзе.. Я тада в 6 классе был. Защищается адьюнкт в воено-медицинской академии на тему «ввод алкоголя в организм через анус». Все расписал, все преимущества, типа даже запаха изо рта нет.. Совет сидит охуевший. Но, старенький генерал-майор медслужбы подымае руку и спашивает - молодой человек, а как же можно быдет выпить на брудершафт? Ответ - оооо, это тема моей докторской диссертации..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686155 вiд 2024-03-19 20:15:33Він відомий ще й як «Человек - говно», причому люди далекі від футболу запам'ятали його саме за цим кліпом.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686154 вiд 2024-03-19 19:56:37А так все чим запам'ятався, це як йому подобалась кричалка «ваши баби на твєрской» так шо.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686153 вiд 2024-03-19 19:55:25«Ігорь Владіміровіч Цаплін» ну і ще можна згадать як вони з Розановим у нас на Крот-каналі ЧМ коментували. До речі того Розанова теж вже нема. А так все чим запам'ятався як й
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686152 вiд 2024-03-19 19:44:48Так і бухав, здається. Чи може останнім часом вже кинув, хз.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686151 вiд 2024-03-19 19:42:25У нього були проблеми з зайвою вагою. Я картинки не буду постити, за посиланням вони є. https://tochka.by/articles/lifestyle/vasiliya_utkina_prizvali_umenshit_zheludok_i_zanyatsya_zdorovem/
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686150 вiд 2024-03-19 19:29:22То Voxa (м. Запоріжжя) № 1686142 вiд 2024-03-19 Полностью согласен.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686149 вiд 2024-03-19 19:07:49Мадридський Реал повідомив про нову травму у Куртуа щось з меніском. https://www.realmadrid.com/en-US/news/football/first-team/medical-reports/parte-medico-de-courtois-19-03-2024?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=organico&fbclid=IwAR1SopCQp0PNX1RdlvLyk353_8fTVITubLtcf_W3QPeVrKJb31yu3q4v3cw
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686148 вiд 2024-03-19 19:00:25Тим часом, «київський депутат Олег Костюшко із фракції «Удару» задекларував колекцію старовинних самоварів, загальна кількість яких складає 34 одиниці».---------------------З такою колекцією треба мешкати не у Києві, а у Сизрані.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686147 вiд 2024-03-19 18:55:19Якщо смерть за дві хвилини, то хуй там поможуть тромболітичні препарати)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686146 вiд 2024-03-19 18:52:00Akela № 1686144 вiд 2024-03-19 18:38:08 Це моя дисертація) Насправді по-різному буває. Все залежить від величини тромба. Якщо тромб легеневий ствол перекриває, то це негайна смерть. Якщо ж він менший, він пролітає в одну з гілок і перекриває судину, яка відповідає його розміру. А далі залежить від того наскільки порушений кровоток, наскільки організм може компенсувати серцево-легегеву недостатність. Якщо людина пережила перший момент, то далі або тромболізис роблять, або тромбектомію хірургічно. Ну і антикоагулянти, звичайно. Якщо емболія в дрібні гілки, то буває складно поставити діагноз, воно як інфаркт -пневмонія протікає, але такі випадки небезпечні рецидивами, особливо коли діагноз не встановлено і адекватного лікування немає.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686145 вiд 2024-03-19 18:48:32Враховуючи спосіб життя цього кацапа, ще й чимало протягнув - міг би і раніше гигнути.
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686144 вiд 2024-03-19 18:38:082 Enot№ 1686141Якщо ТЕЛА - (тромбоемболія легеневої артерії) - яке там «госпіталізували»? Якщо це трапилось не в лікарні і немає під рукою тромболітичних ферментних препаратів і людини яка це ефективно зробить - це 2-3 хвилини і все.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686143 вiд 2024-03-19 18:35:04Не те що шкода, але це частина колишнього життя. Яке ніколи не повернеться.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686142 вiд 2024-03-19 18:25:49одним харошим руськім менше якость і не шкода
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686141 вiд 2024-03-19 18:21:37Умер спортивный комментатор и журналист Василий Уткин. Об этом сообщил телеканал «Матч ТВ» и подтвердили несколько коллег журналиста. Василию Уткину было 52 года. Предварительная причина смерти Василия Уткина - тромбоэмболия легочной артерии, у него диагностировали острую сосудистую недостаточность, сегодня его экстренно госпитализировали, но спасти не смогли, пишут Mash и
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686140 вiд 2024-03-19 18:11:15Sauron № 1686138 так. думаю що своїм ходом по дунаю «спустяться» до речі я на такому пару раз по бухті сєвєродвінська розсікав :) трохи (значно) менша посудина, але +-. знайомий там служив. екіпаж він та мічман. інколи брали мене «покататись» коли робили плановий об'їзд акваторії… один раз йдемо, мічман каже - бля, якись рибак на лодці з мотором. там піпєц - супер-секретно все навколо, завод що підлодки будує і взагалі крім військових кораблів не можна заходити… чувак на лодці - тікати (хуй втечеш. закрита акваторія). бухий в жопу був. коли наздогнали - ледве в катер затащили… мало того. я на катері теж був «зайвий» пасажир. і якби помітили, теж могли б бути «проблеми». але в совку всім все пох… тому +- довезли тіло до берега і лодку притягнули… :) ще пам'ятаю що мій знайомий що служив на катері, тому що на гражданці був мотористом на якихось річкових посудинах. і той двигун постійно в катері ламався. він по пояс в мазуті був через день. і мені цікаво було «покататись», але слабо уявляв собі якщо двигун заглохне десь «по дорозі» :) але раз, може п'ять був з ними на «прогулянках». не заглохло ні разу. але по-моєму після інциденту з бухим рибаком мічман попросив мене більше не проситись на «покататись» … переполох був, сєкрєтчики розслідували інцидент… могли докопатись чому «зайві» на катері були…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686139 вiд 2024-03-19 17:19:13sk (здалеку…) № 1686137 хуєфа і саме б залюбки «поковиряло паличкою». а може й всією пащею хапнуло б.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686138 вiд 2024-03-19 17:18:54sk (здалеку) № 1686134 Десантний катер - це не морський сторожовий корабель. Воно невелике і напевне неглибоко сидить в воді.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686137 вiд 2024-03-19 16:48:55Nycolas № 1686133 так хуйлостан з сербами в мск ж зараз хочуть товарняк зганяти. от хз. хуйєфа регулює товарняки і чи можна накладати санкції на тих хто захотів «поковиряти гівно паличкою»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686136 вiд 2024-03-19 16:46:13блін. не прочитав переписку :) все вже пояснили
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686135 вiд 2024-03-19 16:45:11PEPSI (Merkury) № 1686131 ---- Та це ясно Пепсі. Не тільки у тебе з географії хороша оцінка була. Я знаю, що Дунаєм Жеваго (Ferrexpo AG) возив в Німеччину окатиші рудні з ГЗК Горішніх Плавнів. І думаю там майже до кінця річкою, а там на термінал насипний і ці наша якісна сировина вже на металургійні заводи десь в Баден-Вюртенберзі.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686134 вiд 2024-03-19 16:45:10Ре́йн-Ма́йн-Дуна́й (нім. Rhein-Main-Donau-Kanal) — канал, річковий водний шлях в Німеччині, що сполучає басейни Північного та Чорного морів, через Головний європейський вододіл, прямує від Бамберга через Нюрнберг до Кельгайму. Канал забезпечує судноплавне сполучення між дельтою Рейну (Роттердам, Нідерланди) та дельтою Дунаю у південно-східній Румунії та південно-західній Україні (або з Констанцею через Канал Дунай-Чорне море (Румунія)). Будівництво каналу завдовжки 171 км було завершено в 1992 році. ------- канал є але згадуючи мости у відні-будапешті. і те яка там течія… ну прогулянкові катери ходять. але щось не пригадую щоб щось «велике» там проходило. можливо просто не звертав увагу… а чому не можуть на трейлері привезти? ну нестандартний розмір. 50 тон - легше абрамса :) до речі. пригадав в києві на набережній на лівому березі ближче до бажана, там же є «парковка» катерів. минулим літом проїжджали то бачили трейлер здорову яхту привіз і готувались спускати на воду. «здорова» це думаю не сильно менша від того що нам передадуть…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686133 вiд 2024-03-19 16:42:46дежавю --- перші «Літні ігри дружби» планується провести в Москві та Єкатеринбурзі у вересні 2024 року, а «Зимові ігри дружби» - в Сочі у 2026 році