🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1622.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686172 вiд 2024-03-20 00:30:15

2 PEPSI
№ 1686170
Та ми ж не знаємо. Може в лобзіку 190 зросту і 50 кг ваги. І то усе мозок. Бачиш який розумний по усім питанням?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686171 вiд 2024-03-20 00:28:41

2 Voxa
№ 1686169
Ти не зрозумів. Зараз шукають виступає носок на см чи ні. А тут будуть шукати зазор в см. ото і уся різниця. ті ж самі лінії

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686170 вiд 2024-03-20 00:19:21

«Вася був жирний йобаний кацап», написав жирний йобаний лобзік.
:-)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686169 вiд 2024-03-20 00:04:52

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1686168
а навіщо там шось так вже щільно шукати? на корпус він і є на корпус.
оця поправка в перекладі на людську мову буде просто ігнорувати те, шо раніше ввжали «на лінії»
мені здається стане простіше

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686168 вiд 2024-03-19 23:59:49

2 Voxa
№ 1686165
ті ж яйця, але не ті, що по 17 грн, вид збоку. тепер будуть видивлятися зазор між пʼятками.
Доки датчики не навісять - перестановка кроватей.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686167 вiд 2024-03-19 23:53:00

з приводу нового правила, думаю, «видніше» на вар-і
можливо є якісь технології що без «людського фактору» буде «пищати» коли офф-сайд?

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686166 вiд 2024-03-19 23:51:57

щоб закрити тему з уткіним можна послухати його «дискусію» про крим з гордоном

-----
кому лінь слухати, то коротко: навальний з «бутербродом» дуже «політкоректна» сволота…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686165 вiд 2024-03-19 23:47:21

нарешті, давно пора.
а то оці п'ятки і плечі під мікроскопом з третього повтра вже занадто

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686164 вiд 2024-03-19 23:40:12

Цікаво, а футболісткам яке правило буде?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686163 вiд 2024-03-19 23:35:37

ye inj;? kjubxyj//

Международный совет футбольных ассоциаций (IFAB) утвердил проведение тестирования нового измененного правила офсайда. Об этом информирует Marca.

Сообщается, что согласно нововведению, будет считаться, что футболист попал в офсайд только в том случае, если он опережает защитника всем телом.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686162 вiд 2024-03-19 22:23:16

Ну і за те що Вася назвав їбучого соловйова «педерастической обезьяной», можна багато пробачити XD
Кращої дефініції не вигадати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686161 вiд 2024-03-19 21:43:00

№ 1686158
не могу не согласиться с Лобзиком..

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686160 вiд 2024-03-19 21:25:52

Sauron
№ 1686159 вiд 2024-03-19 21:18:56

В результаті на Луніна чекає випробування кінцівкою ЛЧ. У Касільяса в 19 років було таке, а потім ще раз через 2 роки вихід на заміну у фіналі.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686159 вiд 2024-03-19 21:18:56

ProstoVlizPobalakaty
№ 1686149

Ого.
Ну тепер точно Куртуа не зіграє в цьому сезоні, навіть, якщо буде виглядати здоровим.
Просто перестрахуються.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686158 вiд 2024-03-19 20:51:27

Вася хоч і був жирний йобаний кацап, але він також мав неймовірний футбольний та загальний інтелект, найтонше парадоксальне почуття гумору, стиль, ерудицію.. Його коментарі матчів були своєрідними витворами мистецтва. Карочє, краще б якісь інші три кацапа сдохли, якщо міряти на загальну вагу гг

Це ще дивно, що протягнув до 52 років із його 200 кг сука.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686157 вiд 2024-03-19 20:36:22

Batyj
№ 1686156

:)))))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686156 вiд 2024-03-19 20:18:52

знакомое слово прозвучало, ну и, как положенно, вызвало соответствующие ассоциации..

Анекдои вспомнился, медицинский. Дядька, младший брат отца, полковник медслужбы, рассказал как-то в Сочи на пляже санатория орджоникидзе.. Я тада в 6 классе был.

Защищается адьюнкт в воено-медицинской академии на тему «ввод алкоголя в организм через анус».

Все расписал, все преимущества, типа даже запаха изо рта нет.. Совет сидит охуевший. Но, старенький генерал-майор медслужбы подымае руку и спашивает - молодой человек, а как же можно быдет выпить на брудершафт?

Ответ - оооо, это тема моей докторской диссертации..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686155 вiд 2024-03-19 20:15:33

Він відомий ще й як «Человек - говно», причому люди далекі від футболу запам'ятали його саме за цим кліпом.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686154 вiд 2024-03-19 19:56:37

А так все чим запам'ятався, це як йому подобалась кричалка «ваши баби на твєрской»
так шо.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686153 вiд 2024-03-19 19:55:25

«Ігорь Владіміровіч Цаплін»
ну і ще можна згадать як вони з Розановим у нас на Крот-каналі ЧМ коментували. До речі того Розанова теж вже нема.

А так все чим запам'ятався як й

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686152 вiд 2024-03-19 19:44:48

Так і бухав, здається. Чи може останнім часом вже кинув, хз.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686151 вiд 2024-03-19 19:42:25

У нього були проблеми з зайвою вагою. Я картинки не буду постити, за посиланням вони є.

https://tochka.by/articles/lifestyle/vasiliya_utkina_prizvali_umenshit_zheludok_i_zanyatsya_zdorovem/

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686150 вiд 2024-03-19 19:29:22

То Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686142 вiд 2024-03-19
Полностью согласен.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686149 вiд 2024-03-19 19:07:49

Мадридський Реал повідомив про нову травму у Куртуа щось з меніском.
https://www.realmadrid.com/en-US/news/football/first-team/medical-reports/parte-medico-de-courtois-19-03-2024?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=organico&fbclid=IwAR1SopCQp0PNX1RdlvLyk353_8fTVITubLtcf_W3QPeVrKJb31yu3q4v3cw

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686148 вiд 2024-03-19 19:00:25

Тим часом, «київський депутат Олег Костюшко із фракції «Удару» задекларував колекцію старовинних самоварів, загальна кількість яких складає 34 одиниці».
---------------------
З такою колекцією треба мешкати не у Києві, а у Сизрані.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686147 вiд 2024-03-19 18:55:19

Якщо смерть за дві хвилини, то хуй там поможуть тромболітичні препарати)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686146 вiд 2024-03-19 18:52:00

Akela
№ 1686144 вiд 2024-03-19 18:38:08
Це моя дисертація)
Насправді по-різному буває. Все залежить від величини тромба. Якщо тромб легеневий ствол перекриває, то це негайна смерть. Якщо ж він менший, він пролітає в одну з гілок і перекриває судину, яка відповідає його розміру. А далі залежить від того наскільки порушений кровоток, наскільки організм може компенсувати серцево-легегеву недостатність. Якщо людина пережила перший момент, то далі або тромболізис роблять, або тромбектомію хірургічно. Ну і антикоагулянти, звичайно. Якщо емболія в дрібні гілки, то буває складно поставити діагноз, воно як інфаркт -пневмонія протікає, але такі випадки небезпечні рецидивами, особливо коли діагноз не встановлено і адекватного лікування немає.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686145 вiд 2024-03-19 18:48:32

Враховуючи спосіб життя цього кацапа, ще й чимало протягнув - міг би і раніше гигнути.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686144 вiд 2024-03-19 18:38:08

2 Enot
№ 1686141
Якщо ТЕЛА - (тромбоемболія легеневої артерії) - яке там «госпіталізували»? Якщо це трапилось не в лікарні і немає під рукою тромболітичних ферментних препаратів і людини яка це ефективно зробить - це 2-3 хвилини і все.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686143 вiд 2024-03-19 18:35:04

Не те що шкода, але це частина колишнього життя. Яке ніколи не повернеться.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686142 вiд 2024-03-19 18:25:49

одним харошим руськім менше
якость і не шкода

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686141 вiд 2024-03-19 18:21:37

Умер спортивный комментатор и журналист Василий Уткин. Об этом сообщил телеканал «Матч ТВ» и подтвердили несколько коллег журналиста. Василию Уткину было 52 года.

Предварительная причина смерти Василия Уткина - тромбоэмболия легочной артерии, у него диагностировали острую сосудистую недостаточность, сегодня его экстренно госпитализировали, но спасти не смогли, пишут Mash и

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686140 вiд 2024-03-19 18:11:15

Sauron
№ 1686138
так. думаю що своїм ходом по дунаю «спустяться»
до речі я на такому пару раз по бухті сєвєродвінська розсікав :)
трохи (значно) менша посудина, але +-. знайомий там служив. екіпаж він та мічман. інколи брали мене «покататись» коли робили плановий об'їзд акваторії…
один раз йдемо, мічман каже - бля, якись рибак на лодці з мотором. там піпєц - супер-секретно все навколо, завод що підлодки будує і взагалі крім військових кораблів не можна заходити…
чувак на лодці - тікати (хуй втечеш. закрита акваторія). бухий в жопу був. коли наздогнали - ледве в катер затащили…
мало того. я на катері теж був «зайвий» пасажир. і якби помітили, теж могли б бути «проблеми». але в совку всім все пох… тому +- довезли тіло до берега і лодку притягнули… :)
ще пам'ятаю що мій знайомий що служив на катері, тому що на гражданці був мотористом на якихось річкових посудинах. і той двигун постійно в катері ламався. він по пояс в мазуті був через день. і мені цікаво було «покататись», але слабо уявляв собі якщо двигун заглохне десь «по дорозі» :) але раз, може п'ять був з ними на «прогулянках». не заглохло ні разу. але по-моєму після інциденту з бухим рибаком мічман попросив мене більше не проситись на «покататись» … переполох був, сєкрєтчики розслідували інцидент… могли докопатись чому «зайві» на катері були…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686139 вiд 2024-03-19 17:19:13

sk (здалеку…)
№ 1686137
хуєфа і саме б залюбки «поковиряло паличкою». а може й всією пащею хапнуло б.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686138 вiд 2024-03-19 17:18:54

sk (здалеку)
№ 1686134

Десантний катер - це не морський сторожовий корабель.
Воно невелике і напевне неглибоко сидить в воді.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686137 вiд 2024-03-19 16:48:55

Nycolas
№ 1686133
так хуйлостан з сербами в мск ж зараз хочуть товарняк зганяти. от хз. хуйєфа регулює товарняки і чи можна накладати санкції на тих хто захотів «поковиряти гівно паличкою»?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686136 вiд 2024-03-19 16:46:13

блін. не прочитав переписку :)
все вже пояснили

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686135 вiд 2024-03-19 16:45:11

PEPSI (Merkury)
№ 1686131
----
Та це ясно Пепсі. Не тільки у тебе з географії хороша оцінка була.

Я знаю, що Дунаєм Жеваго (Ferrexpo AG) возив в Німеччину окатиші рудні з ГЗК Горішніх Плавнів. І думаю там майже до кінця річкою, а там на термінал насипний і ці наша якісна сировина вже на металургійні заводи десь в Баден-Вюртенберзі.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686134 вiд 2024-03-19 16:45:10

Ре́йн-Ма́йн-Дуна́й (нім. Rhein-Main-Donau-Kanal) — канал, річковий водний шлях в Німеччині, що сполучає басейни Північного та Чорного морів, через Головний європейський вододіл, прямує від Бамберга через Нюрнберг до Кельгайму. Канал забезпечує судноплавне сполучення між дельтою Рейну (Роттердам, Нідерланди) та дельтою Дунаю у південно-східній Румунії та південно-західній Україні (або з Констанцею через Канал Дунай-Чорне море (Румунія)). Будівництво каналу завдовжки 171 км було завершено в 1992 році.
-------
канал є
але згадуючи мости у відні-будапешті. і те яка там течія… ну прогулянкові катери ходять. але щось не пригадую щоб щось «велике» там проходило. можливо просто не звертав увагу…
а чому не можуть на трейлері привезти? ну нестандартний розмір. 50 тон - легше абрамса :)
до речі. пригадав в києві на набережній на лівому березі ближче до бажана, там же є «парковка» катерів. минулим літом проїжджали то бачили трейлер здорову яхту привіз і готувались спускати на воду. «здорова» це думаю не сильно менша від того що нам передадуть…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686133 вiд 2024-03-19 16:42:46

дежавю
---
перші «Літні ігри дружби» планується провести в Москві та Єкатеринбурзі у вересні 2024 року, а «Зимові ігри дружби» - в Сочі у 2026 році


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.