olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686092 вiд 2024-03-18 20:14:32І про знімки з супутника високої чіткості і чергову «зраду» The Atlantic пише, що русня може купувати зроблені з космосу актуальні знімки української воєнної інфраструктури і техніки у американських компаній через посередників. (( https://www.theatlantic.com/international/archive/2024/03/american-satellites-russia-ukraine-war/677775/ З. І. З початку минулого року русня весь час на крок попереду йде.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686091 вiд 2024-03-18 20:03:30LAZY № 1686083 ---- Написав.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686090 вiд 2024-03-18 19:48:10Одного не розумію - чому у Фуйла лише 87%? Тут явно хтось недопрацьовує, бо свого часу блок камуністаф і бєспартійних набирав набагато більше.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686089 вiд 2024-03-18 19:34:232 Nycolas Дуже дякую, відписавсь!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686088 вiд 2024-03-18 19:18:54olma № 1686087 Глянь скриньку
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686087 вiд 2024-03-18 19:13:49Друкувати не треба. Зараз на Google Earth все виглядає як до війни. Але одного дня Гугл змінить і поставить післявоєнні знімки з супутника. На деякі міста і селища що наприклдад Сівєродонецьк або Рубіжне, які ближчі до лінії фронту, Гугл вивісив вже знімки побитих міст і селищ. Це просто для пам'яті - як воно було до русні.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686086 вiд 2024-03-18 19:03:14Вам хіба не вектор формат потрібен аби друкувати у збільшенні?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686085 вiд 2024-03-18 18:13:53Nycolas № 1686084 ---- olmay@live. com
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686084 вiд 2024-03-18 17:38:14Olma, засвіти мило кину тобі посилання на хмару - розмір 14 мб (jpg) можу зробити png
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686083 вiд 2024-03-18 17:17:02olma Напиши мені на ukie79@gmail. com
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686082 вiд 2024-03-18 17:07:30olma № 1686079 ти фізично хочеш надрукувати на папері? розміром АО чи А1? так іди і друкарню, де студентам креслення роблять, нехай вони відкриють Гуглмапс і надрукують одразу. шо ти голову морочиш.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686081 вiд 2024-03-18 17:06:02Batyj № 1686067 Тим не менше це неофіційний центральний автовокзал зараз. Навіть, міжнародні рейси туди приходять.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686080 вiд 2024-03-18 17:04:45Voxa (м. Запоріжжя) № 1686077 ---- З телевізором спробую в мене 43"С. І мабуть можна скріншот можна зробити? Але компьютерний монітор він має більш роздільну здатність і чіткість знімку?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686079 вiд 2024-03-18 16:54:56Voxa (м. Запоріжжя) № 1686077 На Гуглмапс Вид з супутника мій будинок і ціле селище ще перед війною все ціле, таке гарне серед дерев. І свій будинок і подвір'я зробив в максимальній резолюції, але це фотка з фізичним розміром 13 x 17 см. А я ж хочу для пам'яті зробити не тільки будинок, але ВСЕ селище і околиці таким яке воно було в максимальній чіткості. Поки Гугл не оновив знімки з космосу. https://maps.app.goo.gl/FdXzqPk63zZqKUqVA Я знайшов на сервісі https://earthexplorer.usgs.gov/ Фотки з космосу вже зруйнованого селища, мабуть датується літом 2023 року.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686078 вiд 2024-03-18 16:52:37https://maps.app.goo.gl/FdXzqPk63zZqKUqVA Ось посилання на моє селище це с. Світличне адміністративно Нижнє-1 Нижнянська селищна рада. Оце таке з регулярним розташуванням вулиць. Хто зробить найбільше фото з найкращою якості, тому магарич від мене.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686077 вiд 2024-03-18 16:36:40olma № 1686068 недуже незрозуміла задача … на любом сучасном LCD ТБ є HDMI роз'єм. Підключай до нього пк і все. А якшо він смарт, то там є браузер, навіть пк не надо :) ТБ 40«чи 50» напевно у багатьох. Куди ще більше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686076 вiд 2024-03-18 16:33:41Сьогодні на Закарпатті в річці Тиса виявили тіло 33-річного харків’янина. "Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну це вже 22 випадок загибелі під час спроби подолання річки, якою пролягає кордон з Румунією. ------------------- уже взвод.: -/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686075 вiд 2024-03-18 16:24:54№ 1686073была де-то. Китай, Гондурас, Гватемала, белорусь, Таджикистан, Киргизстан, сев. корея..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686074 вiд 2024-03-18 16:18:53Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686072 я дивився. не помітив такого. якби судді помітили то попросили б на вихід. можливо щось під нос бубнив… мєдвєдєва ніде не люблять і постійно засвистують так що пора звикнути… десь були стати. мєдвєдєв лідер по програним фіналам а алькараз - молоток. якось я його «списав». але чувак повернувся. впевненість у собі, бля, як у ноле і ко в кращі роки. навіть програючи на початку 0-3 прямо відчувалось що чувак просто ще не пристрілявся. як тільки приціл наладився - почав москаля мочити
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686073 вiд 2024-03-18 16:13:14цікаво. а десь список країн що поздоровили хуйла з черговою ходкою на трон? країни брікс там є?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686072 вiд 2024-03-18 15:45:11Тема матюкливих кацапів у тенісі знаходить своє продовження:https://champion.com.ua/tennis/2024/03/18/952585/medvedyev-pro-vbolivalnykiv-na-indian-vellsi-prosto-kincheniвоно ще й дивується, що у нормальній країні глядачі вболівають проти кацапського підара ;)
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686071 вiд 2024-03-18 15:39:49https://www.facebook.com/share/p/bSxCPKbg4PL23WV6/?mibextid=oFDknk Сподіваюся, що СБУ отаких із пристрастям допитує
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686070 вiд 2024-03-18 15:37:45olma № 1686068 Простіше поставити додаток Google Earth Prо, наробити скріншотів і склеїти потім. ІМХО
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686069 вiд 2024-03-18 15:33:49Batyj № 1686067 ---- Твоя правда. Там колишня заводська територія, чи не Ленінської кузні? чи ще якогось радянського підприємства? Але проблема є. Це проблема візитки Києва. Тому мер Києва мав би націоналізувати і зробити нормальну автостанцію, замість забудови кожного вільного місця якимись кролятниками. А ось і перша тривога на сьогодні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686068 вiд 2024-03-18 15:27:53Народ, а є питання, чи хто знає де в Києві можна знайти офіс з найбільшим комп'ютерним монітором. Тобто тупо якісний монітор з хорошними показниками чіткості, але з найбільшою діагоналлю. Треба зробити скріншот зображення мого селища з Гугл мепс сателіт вью?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686067 вiд 2024-03-18 15:13:52№ 1686063Вот не местных сразу видено.То шо описано никакой не автовокзал и не автостанция. И ниуонда там их не было. Это частная территория какого то предприятия, которое сдает площадку под частную автостоянку для больших и малых автобусов. Город к ней не имеет никакого отношения..
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686066 вiд 2024-03-18 14:51:372 Sauron№ 1686063Головна зараз проблема це МАФи, тобто робочі місця, а також тротуари.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686065 вiд 2024-03-18 14:50:19Feodorit № 1686064 вiд 2024-03-18 14:35:46 Тому й говорять за тренувати наших військових в Україні власне. Театр дій близько аби подивитися, пропуск людей більше аби не ламали усе нове власною дуркою
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686064 вiд 2024-03-18 14:35:46Інший військовий зазначає що руйнівна сила 155мм західних снарядів на 20-30% менша ніж 152ммм радянських. Ну тобто, нато робило акцент на влучності … в той час як в радянських снарядах … мають більшу площу ураження і це теж впливає на ведення бойових дій. Виглядає так що наші військові хуярять західним озброєнням по 3-8 тис дол за снаряд але власною (радянською?) тактикою. Може тому на заході трохи в ахуї від наших потреб? «Так, дослідним шляхом встановлено, що при вогневому ураженні цілі типу радар контрбатарейної боротьби без використання БпАК витрата снарядів складала 200-300 одиниць, а з коригуванням артилерійського вогню витрата снарядів складала 38 одиниць» https://defence-ua.com/weapon_and_tech/vid_nadijnogo_do_doskonalogo_ukrajinska_pjatirichka_polskogo_flyeye-3898.html
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686063 вiд 2024-03-18 13:40:14Петиція «За збереження схилу Старокиївської гори від забудови» https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12902 — Кличко заїбав. Замість того, що ліквідувати самозавхват землі по всьому місту (МАФи, гаражі тощо) та ремонтувати тротуари влада роздає дозволи на огидну забудову. Вчора саджав брата на автовокзалі біля Київ-Пас. Блять, ну це не просто клоака, а якийсь навіть крінж. Автостанція на смітнику, де ремонт робили приблизно за сталіна ще.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686062 вiд 2024-03-18 13:19:40klirik [Останнi 20 месаг]№ 1686061 вiд 2024-03-18 12:28:28Не буде «Гвоздік» - можна про них забути. Якщо за 30 років не спромоглися розробити нічого свого (бо надто захопилися корупцією та розкраданням), то треба дякувати за те, що дають.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686061 вiд 2024-03-18 12:28:28olma № 1686058 Про західну зброю, гвинтик і сервісний персонал. В твіттері натрапляв на треди наших військових про сау цезарь і взагалі 155мм артілерійські постріли. Вони звісно хвалять влучність і мобільність західних артсистем, але в цілому зазначають що вона не пристосована до таких інтесивних бойових дій (обстрілів) в умовах багнюки українського лісостепу. На довгому шляху нажаль радянський мотлох має кращу живучість ніж західний аналог. Усі ці датчики, механізми, електроніка, стволи не витримують інтенсивності і умов нашої війни, і тут на перший план виходить сервісний персонал, а його нема і того Цезаря треба відправляти глибоко в тил на ремонт, і все, ділянка фронту лишається без прикриття артілерії. Він так і каже, краще б я мав 5 «Гвоздік» ніж 3 «Цезаря» бо радянські сау можно відремонтувати в польових умовах. Інший військовий зазначає що руйнівна сила 155мм західних снарядів на 20-30% менша ніж 152ммм радянських. Ну тобто, нато робило акцент на влучності та збереженні навколишніх будівль (цивільного населення) в той час як в радянських снарядах звісно цей фактор не враховувався і тому вони мають більшу площу ураження і це теж впливає на ведення бойових дій. Гадаю що з літаками та ж сама ситуація.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686060 вiд 2024-03-18 11:46:27olma № 1686058 ----- В коментарях поляки пишуть, що Макрон може разом з Міражами передати Україні і пілотів (тільки я оце думаю, що все треба і техніків і всю ту машинерію обслуги тягнути. Може в Румунії там щось приготують?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686059 вiд 2024-03-18 11:43:02В НАУ (КИИГА) треба створити факультети воєнної авіації, і вивчати там все шо літає і американські, і французькі, і шведські, і південно-корейські літаки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686058 вiд 2024-03-18 11:38:58Поляк з якогось їхнього Thinktank-u пише, що Під час свого візиту до #Ukraina?? протягом наступних тижнів #Macron дасть згоду на передачу #Mirage?? Також буде додатковий SAMP/T і стандартний Caesar. https://twitter.com/AleksanderOlech/status/1769438795907121169 Я запитив в гугло-чата Gemini про кількість Міражів у Франції, пише 70 штук літає на БД, а не пише скільки вже типа списаних але робочих? Натомість зараз на БД у Франції літає 234 винищувача Rafale, які мають замінити Міражі. З. І. Чув, що обмеження і затримка з Ф-16 сталися через те, що не можуть підготувати достатньо сервісний персонал, якого треба в 5 разів більше, ніж у пілотів, і який так само бездоганно має знати англійську воєнно-технічну мову, там кожну команду і кожен гвинтик як називається
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686057 вiд 2024-03-18 09:21:07Ще про жабидлів: пишуть, у Канаді рветься до влади якийсь Пульєвр - «консерватор-популізд», як його характеризують - тоді як у ліберального уряду Трюдо справи в економіці кепські:https://www.politico.com/news/2024/03/17/chrystia-freeland-russia-ukraine-sanctions-00143013(сама стаття в основному про Христю Фріленд, яка реально підтримує Україну, але на своїй посаді міністра фінансів нині чує багато критики)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686056 вiд 2024-03-18 08:58:36Гумор від Старого Ба:---------------------------«Our big plan to cancel student debt doesn’t apply to everyone. Just yesterday, a defeated-looking man came up to me and said, “I’m being crushed by debt. I’m completely wiped out. ” I said, “Sorry, Donald, I can’t help you. ” (Laughter and applause.)»
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686055 вiд 2024-03-18 08:50:46sk (здалеку) № 1686054 да. той же брікс позиціонує себе як протистояння до джі-7 мовляв 50% населення живе в наших країнах якусь інституцію аналогічну мвф зробили на останньому збіговиську в пар (по-моєму) обговорювали єдину валюту і т. п…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686054 вiд 2024-03-18 08:15:34Геть (Геть) № 1686048 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1686053 ну звичайно що, наприклад, індія-китай в одному союзі «проти» когось - вже нереально звучить… ще пакістан хотіли взяти (чи взяли? не пам'ятаю) … але «глобальний південь» навіть хуйло згадувало недавно. мовляв те що хтось наклав санкції - пох, тому що ми гарно торгуємо з «глобальним півднем» про бразилію цікаво, якщо вони в «союзі» з китайцями, то можна ж було «тихенько» розрулили проблему. а бразіли то назовні «викинули» …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1686053 вiд 2024-03-18 08:09:02sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1686044 вiд 2024-03-17 23:11:35Портников колись казав, що «глобальний південь» - це насправді вигадка політолухів, і думаю, з ним можна погодитися, бо немає жодного «глобального півдня», а є кілька країн, у яких на певний час співпали деякі інтереси - у першу чергу економічні. Звичайно, цю ситуативну групу треба колоти, і роздмухувати протиріччя між її учасниками (а таких протиріч - між тими ж Індією та Китаєм, скажімо - дофуя і більше).