🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1624.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686092 вiд 2024-03-18 20:14:32

І про знімки з супутника високої чіткості і чергову «зраду»

The Atlantic пише, що русня може купувати зроблені з космосу актуальні знімки української воєнної інфраструктури і техніки у американських компаній через посередників. ((

https://www.theatlantic.com/international/archive/2024/03/american-satellites-russia-ukraine-war/677775/

З. І.
З початку минулого року русня весь час на крок попереду йде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686091 вiд 2024-03-18 20:03:30

LAZY
№ 1686083
----
Написав.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686090 вiд 2024-03-18 19:48:10

Одного не розумію - чому у Фуйла лише 87%? Тут явно хтось недопрацьовує, бо свого часу блок камуністаф і бєспартійних набирав набагато більше.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686089 вiд 2024-03-18 19:34:23

2 Nycolas

Дуже дякую, відписавсь!

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686088 вiд 2024-03-18 19:18:54

olma
№ 1686087

Глянь скриньку

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686087 вiд 2024-03-18 19:13:49

Друкувати не треба. Зараз на Google Earth все виглядає як до війни. Але одного дня Гугл змінить і поставить післявоєнні знімки з супутника. На деякі міста і селища що наприклдад Сівєродонецьк або Рубіжне, які ближчі до лінії фронту, Гугл вивісив вже знімки побитих міст і селищ.
Це просто для пам'яті - як воно було до русні.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686086 вiд 2024-03-18 19:03:14

Вам хіба не вектор формат потрібен аби друкувати у збільшенні?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686085 вiд 2024-03-18 18:13:53

Nycolas
№ 1686084
----

olmay@live. com

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686084 вiд 2024-03-18 17:38:14

Olma,
засвіти мило
кину тобі посилання на хмару - розмір 14 мб (jpg)
можу зробити png

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686083 вiд 2024-03-18 17:17:02

olma

Напиши мені на ukie79@gmail. com

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686082 вiд 2024-03-18 17:07:30

olma
№ 1686079
ти фізично хочеш надрукувати на папері?
розміром АО чи А1?
так іди і друкарню, де студентам креслення роблять, нехай вони відкриють Гуглмапс і надрукують одразу.
шо ти голову морочиш.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686081 вiд 2024-03-18 17:06:02

Batyj
№ 1686067

Тим не менше це неофіційний центральний автовокзал зараз.
Навіть, міжнародні рейси туди приходять.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686080 вiд 2024-03-18 17:04:45

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686077
----
З телевізором спробую в мене 43"С. І мабуть можна скріншот можна зробити? Але компьютерний монітор він має більш роздільну здатність і чіткість знімку?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686079 вiд 2024-03-18 16:54:56

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1686077

На Гуглмапс Вид з супутника мій будинок і ціле селище ще перед війною все ціле, таке гарне серед дерев.

І свій будинок і подвір'я зробив в максимальній резолюції, але це фотка з фізичним розміром 13 x 17 см.

А я ж хочу для пам'яті зробити не тільки будинок, але ВСЕ селище і околиці таким яке воно було в максимальній чіткості. Поки Гугл не оновив знімки з космосу.

https://maps.app.goo.gl/FdXzqPk63zZqKUqVA

Я знайшов на сервісі https://earthexplorer.usgs.gov/ Фотки з космосу вже зруйнованого селища, мабуть датується літом 2023 року.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686078 вiд 2024-03-18 16:52:37

https://maps.app.goo.gl/FdXzqPk63zZqKUqVA

Ось посилання на моє селище це с. Світличне адміністративно Нижнє-1 Нижнянська селищна рада.

Оце таке з регулярним розташуванням вулиць.

Хто зробить найбільше фото з найкращою якості, тому магарич від мене.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686077 вiд 2024-03-18 16:36:40

olma
№ 1686068
недуже незрозуміла задача …
на любом сучасном LCD ТБ є HDMI роз'єм. Підключай до нього пк і все. А якшо він смарт, то там є браузер, навіть пк не надо :)
ТБ 40«чи 50» напевно у багатьох. Куди ще більше.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686076 вiд 2024-03-18 16:33:41

Сьогодні на Закарпатті в річці Тиса виявили тіло 33-річного харків’янина.

"Від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну це вже 22 випадок загибелі під час спроби подолання річки, якою пролягає кордон з Румунією.
-------------------
уже взвод.: -/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686075 вiд 2024-03-18 16:24:54

№ 1686073
была де-то. Китай, Гондурас, Гватемала, белорусь, Таджикистан, Киргизстан, сев. корея..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686074 вiд 2024-03-18 16:18:53

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1686072
я дивився. не помітив такого. якби судді помітили то попросили б на вихід. можливо щось під нос бубнив…
мєдвєдєва ніде не люблять і постійно засвистують
так що пора звикнути…
десь були стати. мєдвєдєв лідер по програним фіналам
а алькараз - молоток. якось я його «списав». але чувак повернувся. впевненість у собі, бля, як у ноле і ко в кращі роки. навіть програючи на початку 0-3 прямо відчувалось що чувак просто ще не пристрілявся. як тільки приціл наладився - почав москаля мочити

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686073 вiд 2024-03-18 16:13:14

цікаво. а десь список країн що поздоровили хуйла з черговою ходкою на трон?
країни брікс там є?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686072 вiд 2024-03-18 15:45:11

Тема матюкливих кацапів у тенісі знаходить своє продовження:

https://champion.com.ua/tennis/2024/03/18/952585/medvedyev-pro-vbolivalnykiv-na-indian-vellsi-prosto-kincheni

воно ще й дивується, що у нормальній країні глядачі вболівають проти кацапського підара ;)

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686071 вiд 2024-03-18 15:39:49

https://www.facebook.com/share/p/bSxCPKbg4PL23WV6/?mibextid=oFDknk

Сподіваюся, що СБУ отаких із пристрастям допитує

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686070 вiд 2024-03-18 15:37:45

olma
№ 1686068

Простіше поставити додаток Google Earth Prо, наробити скріншотів і склеїти потім. ІМХО

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686069 вiд 2024-03-18 15:33:49

Batyj
№ 1686067
----
Твоя правда. Там колишня заводська територія, чи не Ленінської кузні? чи ще якогось радянського підприємства?

Але проблема є. Це проблема візитки Києва. Тому мер Києва мав би націоналізувати і зробити нормальну автостанцію, замість забудови кожного вільного місця якимись кролятниками.

А ось і перша тривога на сьогодні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686068 вiд 2024-03-18 15:27:53

Народ, а є питання, чи хто знає де в Києві можна знайти офіс з найбільшим комп'ютерним монітором. Тобто тупо якісний монітор з хорошними показниками чіткості, але з найбільшою діагоналлю. Треба зробити скріншот зображення мого селища з Гугл мепс сателіт вью?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686067 вiд 2024-03-18 15:13:52

№ 1686063
Вот не местных сразу видено.
То шо описано никакой не автовокзал и не автостанция. И ниуонда там их не было. Это частная территория какого то предприятия, которое сдает площадку под частную автостоянку для больших и малых автобусов. Город к ней не имеет никакого отношения..

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686066 вiд 2024-03-18 14:51:37

2 Sauron
№ 1686063
Головна зараз проблема це МАФи, тобто робочі місця, а також тротуари.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686065 вiд 2024-03-18 14:50:19

Feodorit
№ 1686064 вiд 2024-03-18 14:35:46

Тому й говорять за тренувати наших військових в Україні власне. Театр дій близько аби подивитися, пропуск людей більше аби не ламали усе нове власною дуркою

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686064 вiд 2024-03-18 14:35:46

Інший військовий зазначає що руйнівна сила 155мм західних снарядів на 20-30% менша ніж 152ммм радянських. Ну тобто, нато робило акцент на влучності … в той час як в радянських снарядах … мають більшу площу ураження і це теж впливає на ведення бойових дій.

Виглядає так що наші військові хуярять західним озброєнням по 3-8 тис дол за снаряд але власною (радянською?) тактикою. Може тому на заході трохи в ахуї від наших потреб?

«Так, дослідним шляхом встановлено, що при вогневому ураженні цілі типу радар контрбатарейної боротьби без використання БпАК витрата снарядів складала 200-300 одиниць, а з коригуванням артилерійського вогню витрата снарядів складала 38 одиниць»
https://defence-ua.com/weapon_and_tech/vid_nadijnogo_do_doskonalogo_ukrajinska_pjatirichka_polskogo_flyeye-3898.html

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686063 вiд 2024-03-18 13:40:14

Петиція «За збереження схилу Старокиївської гори від забудови»
https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12902


Кличко заїбав.
Замість того, що ліквідувати самозавхват землі по всьому місту (МАФи, гаражі тощо) та ремонтувати тротуари влада роздає дозволи на огидну забудову.
Вчора саджав брата на автовокзалі біля Київ-Пас.
Блять, ну це не просто клоака, а якийсь навіть крінж.
Автостанція на смітнику, де ремонт робили приблизно за сталіна ще.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686062 вiд 2024-03-18 13:19:40

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1686061 вiд 2024-03-18 12:28:28

Не буде «Гвоздік» - можна про них забути. Якщо за 30 років не спромоглися розробити нічого свого (бо надто захопилися корупцією та розкраданням), то треба дякувати за те, що дають.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686061 вiд 2024-03-18 12:28:28

olma
№ 1686058

Про західну зброю, гвинтик і сервісний персонал. В твіттері натрапляв на треди наших військових про сау цезарь і взагалі 155мм артілерійські постріли. Вони звісно хвалять влучність і мобільність західних артсистем, але в цілому зазначають що вона не пристосована до таких інтесивних бойових дій (обстрілів) в умовах багнюки українського лісостепу. На довгому шляху нажаль радянський мотлох має кращу живучість ніж західний аналог. Усі ці датчики, механізми, електроніка, стволи не витримують інтенсивності і умов нашої війни, і тут на перший план виходить сервісний персонал, а його нема і того Цезаря треба відправляти глибоко в тил на ремонт, і все, ділянка фронту лишається без прикриття артілерії. Він так і каже, краще б я мав 5 «Гвоздік» ніж 3 «Цезаря» бо радянські сау можно відремонтувати в польових умовах. Інший військовий зазначає що руйнівна сила 155мм західних снарядів на 20-30% менша ніж 152ммм радянських. Ну тобто, нато робило акцент на влучності та збереженні навколишніх будівль (цивільного населення) в той час як в радянських снарядах звісно цей фактор не враховувався і тому вони мають більшу площу ураження і це теж впливає на ведення бойових дій.
Гадаю що з літаками та ж сама ситуація.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686060 вiд 2024-03-18 11:46:27

olma
№ 1686058
-----
В коментарях поляки пишуть, що Макрон може разом з Міражами передати Україні і пілотів (тільки я оце думаю, що все треба і техніків і всю ту машинерію обслуги тягнути. Може в Румунії там щось приготують?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686059 вiд 2024-03-18 11:43:02

В НАУ (КИИГА) треба створити факультети воєнної авіації, і вивчати там все шо літає і американські, і французькі, і шведські, і південно-корейські літаки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686058 вiд 2024-03-18 11:38:58

Поляк з якогось їхнього Thinktank-u пише, що

Під час свого візиту до #Ukraina?? протягом наступних тижнів #Macron дасть згоду на передачу #Mirage??
Також буде додатковий SAMP/T і стандартний Caesar.

https://twitter.com/AleksanderOlech/status/1769438795907121169

Я запитив в гугло-чата Gemini про кількість Міражів у Франції, пише 70 штук літає на БД, а не пише скільки вже типа списаних але робочих?
Натомість зараз на БД у Франції літає 234 винищувача Rafale, які мають замінити Міражі.

З. І. Чув, що обмеження і затримка з Ф-16 сталися через те, що не можуть підготувати достатньо сервісний персонал, якого треба в 5 разів більше, ніж у пілотів, і який так само бездоганно має знати англійську воєнно-технічну мову, там кожну команду і кожен гвинтик як називається

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686057 вiд 2024-03-18 09:21:07

Ще про жабидлів: пишуть, у Канаді рветься до влади якийсь Пульєвр - «консерватор-популізд», як його характеризують - тоді як у ліберального уряду Трюдо справи в економіці кепські:

https://www.politico.com/news/2024/03/17/chrystia-freeland-russia-ukraine-sanctions-00143013

(сама стаття в основному про Христю Фріленд, яка реально підтримує Україну, але на своїй посаді міністра фінансів нині чує багато критики)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686056 вiд 2024-03-18 08:58:36

Гумор від Старого Ба:
---------------------------
«Our big plan to cancel student debt doesn’t apply to everyone. Just yesterday, a defeated-looking man came up to me and said, “I’m being crushed by debt. I’m completely wiped out. ” I said, “Sorry, Donald, I can’t help you. ” (Laughter and applause.)»

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686055 вiд 2024-03-18 08:50:46

sk (здалеку)
№ 1686054
да. той же брікс позиціонує себе як протистояння до джі-7
мовляв 50% населення живе в наших країнах
якусь інституцію аналогічну мвф зробили
на останньому збіговиську в пар (по-моєму) обговорювали єдину валюту і т. п…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686054 вiд 2024-03-18 08:15:34

Геть (Геть)
№ 1686048
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1686053
ну звичайно що, наприклад, індія-китай в одному союзі «проти» когось - вже нереально звучить…
ще пакістан хотіли взяти (чи взяли? не пам'ятаю) …
але «глобальний південь» навіть хуйло згадувало недавно. мовляв те що хтось наклав санкції - пох, тому що ми гарно торгуємо з «глобальним півднем»
про бразилію цікаво, якщо вони в «союзі» з китайцями, то можна ж було «тихенько» розрулили проблему. а бразіли то назовні «викинули» …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686053 вiд 2024-03-18 08:09:02

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1686044 вiд 2024-03-17 23:11:35

Портников колись казав, що «глобальний південь» - це насправді вигадка політолухів, і думаю, з ним можна погодитися, бо немає жодного «глобального півдня», а є кілька країн, у яких на певний час співпали деякі інтереси - у першу чергу економічні.

Звичайно, цю ситуативну групу треба колоти, і роздмухувати протиріччя між її учасниками (а таких протиріч - між тими ж Індією та Китаєм, скажімо - дофуя і більше).


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.