🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1626.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686012 вiд 2024-03-17 10:10:04

Batyj [Останнi 20 месаг]
№ 1686010 вiд 2024-03-17 09:52:18

Інша справа, що у разі ядерної війни буде дофуя електромагнітних імпульсів, шкідливих для навігаційного обладнання, тому якщо диспетчери навіть виживуть, літати самальотам буже важкувато.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686011 вiд 2024-03-17 09:55:34

№ 1686008
И кстати, по седнешним видео Домодедово. На видиках не аэропорт домодедово, а какой то логистический центр населенного пункта Домодедово..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686010 вiд 2024-03-17 09:52:18

№ 1686009
Поскоку я лично спроктировал десяток таких вышек, могу уверить, что кроме морального удовлетворения нихуа не будет.
Под каждой вышкой устроено укрытие, жб, на случай ядерной войны. И в нем дублируюшая система УВД (управления воздушным движением) по зоне ответственности. Визуальный обзор летного поля конечно будет наруше, но это скорее дань традициям..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686009 вiд 2024-03-17 09:45:04

До речі, гарна ідея.
я би почав хуячити по діспетчерським вишкам тих а/портів що досі в них працюють в європейській частині

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686008 вiд 2024-03-17 09:40:49

Всім набридли новини про нпз?
Отримайте домодєдово!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686007 вiд 2024-03-17 07:15:20

Гы..
Захисник «Полісся» Василь Кравець розповів про інцидент після матчу 21-го туру УПЛ проти «Оболоні» (0:1).

«Людина з» Оболоні "прийшла п'яна і почала щось розказувати. Я вважаю, що це рівень області.

Нк почему сразу пьяный? Ну выпили кружек по 8 .. так шо с таво?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686006 вiд 2024-03-17 07:14:08

sk (chromebook acer 14)
№ 1685988

дивися нa фiнaли з пoпрaвкoю нa кoвiд, кoли всi грaфiки пoлaмaлися..

тaк, зaрaз тoп грaвцi стaвлять нa грeнд слeми, дe призoвий фoнд дeсь в 2 рaзи вищий, aлe зaйвий мiльoн нiкoму н eпoмiшaє :)

Eлiсoн купив турнiр в 2009 i збудувaв 2й в свiтi пo вмiстимoстi стaдioн.
100к цe мaбуть oднoрaзoвa плaтa…

Мiльярдeри в Пaлм Спрiнгс здeбiльшoгo нe живуть, a нaїжджaють щoб пoгрaти в гoльф i пoтусувaтися з зiркaми Гoлiвуду якi туди нa зиму вїжджaють - трaдицiя :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686005 вiд 2024-03-17 06:55:40

85 років тому Угорщина окупувала Карпатську Україну

https://www.radiosvoboda.org/a/rokiv-tomu-uhorshchyna-okupuvala-karpatsku-ukrayinu/32860592.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686004 вiд 2024-03-17 06:38:37

Кому не спится в ночь глухую?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686003 вiд 2024-03-17 05:31:56

Ти ж спати йшов

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686002 вiд 2024-03-17 04:52:21

Хуй

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686001 вiд 2024-03-17 02:43:17

Ну або по електро мережам

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1686000 вiд 2024-03-17 02:42:13

не по НПЗ треба ебашить.
Ебажте по ликероводочным, пивзаводам и подпольным цехам!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685999 вiд 2024-03-17 02:29:56

Хоча це і так очевидно.
Полісся - бренд, але наркоман буткєвічь - це про паматросіть і бросіть.
Суркіси і ахмєтов на фоні цього підора - реально джентльмени

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685998 вiд 2024-03-17 02:25:57

А про відмінність Полісся від більшості клубів УПЛ я розповім, але не зараз, спати хочу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685997 вiд 2024-03-17 02:22:07

Lazy,

До Оболоні є питання?

Пепс, твоя петросянщина про Боснію і «забуту» Герцеговіну - тупняк тупняком

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685996 вiд 2024-03-17 02:16:00

Самої = найбільш бля. Йобані русізми.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685995 вiд 2024-03-17 02:14:49

Так хуєсосять те Полісся, ніби всі інші клуби - благородні старі фірми, чесно живуть на гроші фанатів, заробляють на квитках та мерчі, не належать упирям різної степені гидотності і тільки Полісся псує цю ідилічну картину самої джентльменської футбольної ліги світу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685994 вiд 2024-03-17 01:19:23

мене зараз більше бентежить що готуємося на матч з Боснією. А про Герцеговину забули.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685993 вiд 2024-03-16 23:24:55

2 PEPSI
№ 1685976
А мені Полісся сьогодні сподобалося. Причмоки було чути вже на Мінській.
А взагалі… судді перестали ставити ліві пенальті і третій відсос поспіль. що ж це таке? :))))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685992 вiд 2024-03-16 23:01:48

Пепс, а «ГТ» хто знекровив? І чому?
Стосовно нападників - хай одужують, канєшно, але шо ж така коротка лавка при такому атебешному баблі, і що вас сьогодні Тарануха завозив?
Аднаднєвочька.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685991 вiд 2024-03-16 22:57:22

Vichny
№ 1685990
мінус два нападника і ГТ.
Банкуйтє, шакали :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685990 вiд 2024-03-16 22:55:33

Пепс,

Знекровлене Полісся?
І ким воно знекромлене?
Не грав ваш нєгр на якого там ви всі дрочите, а так хто вас знекровив?
Судді більше не ставлять лівих пєналів?
Ваш обехеесесник-рускоізичьний наркоман бандюган більше не рішає? Хто ж його знеуровив?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685989 вiд 2024-03-16 22:49:54

Vichny
№ 1685987
дивись № 1685976.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685988 вiд 2024-03-16 22:44:50

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1685982
Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1685978
хто із «знайомих облич» вигравав останні роки?
ноле-роджер виграли 16-17й рік. далі - одні «ноунейми» :)
тут не можна судити без контексту.
рафа-ноле-роджер ставлять на перше місце виграш гренд-слемів. і не факт що вони приїжджають явно вигравати 1000й турнір. скоріш для них то тренування з підвищеною відповідальністю
ніхто ж не каже що топ-50 може виграти той турнір. конкуренція дуже висока. та ж іга після гри з мартою сказала що це її перший матч коли вона нарешті відчула повну впевненість в ударах і корті… ну таке собі. намбер ван розказує таке після пів-фінального матчу
це при тому що марта йшла до пів-фіналу без програних сетів. на відміну від іги
про індіан-велз, так, то «село» мільйонерів (можливо мільярдерів), нече то «село» намбер-ван по середнім доходам на душу населення…
сам турнір декілька років назад викупив ларі елісон. власник оракл. тому турнір «не на мінімалках», він багато інвестував. наче один з перших хоук-ай впровадив. а це по-моєму коштує зараз 100к баксів затиждень. на старті мабуть ще дорожче було…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685987 вiд 2024-03-16 22:17:05

Пепс, а шо там Полісся?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685986 вiд 2024-03-16 21:55:41

Сирський ставить свою команду, Імхо
---
Хоча Ігнат був на своєму місці

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685985 вiд 2024-03-16 21:24:55

«Арсенал» — «Бавария», «Реал» — «Манчестер Сити»
------------------------
оглядини Зіни, оглядини Холанда.
Напряму.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685984 вiд 2024-03-16 21:19:18

а шо такого toreo сказав неправдивого, шо ви так збудились

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685983 вiд 2024-03-16 21:05:20

klirik
№ 1685980
пишуть шо Неїжпапа і Олещук теж на вихід

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685982 вiд 2024-03-16 20:53:29

Подивився - саме те містечко Індіан Веллз (Індіанські колодязі себто) має населення менше 5 тис. Але мабуть заможні пузанчєги, а не якісь ніщєброди, якщо тенісні турніри проводять.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685981 вiд 2024-03-16 20:46:34

Ну так може вищу посаду отримав - генеральську, скажімо.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685980 вiд 2024-03-16 20:43:23

Ігнат більше не речник Повітряних Сил
Збоку здавався адекватним дядьком, на своєму місці. Шкода

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685979 вiд 2024-03-16 20:40:43

PEPSI (Merkury)
№ 1685976
----
Підступом заманила в Київ на свій стадіон.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685978 вiд 2024-03-16 20:40:24

sk (Win10)
№ 1685959

тaк «щeт нa тaблo» - вигрaвили Iндiaн Вeлс знaйoмi всi oбличчя :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Indian_Wells_Open

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685977 вiд 2024-03-16 20:36:14

Akela
№ 1685961

для тoгo Гaмeрикa придумaлa кeп нa цiну рoсiйськoї нaфти… якби ж тiльки всi дoтримувaлися її…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685976 вiд 2024-03-16 20:16:59

ebana оболонь напала на знекровлене Полісся і вициганила три очка. Шакали :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685975 вiд 2024-03-16 18:21:10

2 Kaizer
№ 1685970
СКА точно иснуент, но там никто не играет. На Восходе - иногда типа первенство города, или что-то в этом роде..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685974 вiд 2024-03-16 17:32:19

Хуїсся відсмоктало

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685973 вiд 2024-03-16 17:18:15

2 Akela
№ 1685961
Є ще вплив на агро сектор. Точніше— може бути вплив. Час посівних.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.