Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685892 вiд 2024-03-15 08:53:29Телега 5 канала. Зафильмовано седняшний обстрел Белгорода..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685891 вiд 2024-03-15 08:38:57Шомь ті кацаполіберальні батальйони поаизділи-попизділи, і затихли. Де обстріли бєлгарада, блядь?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685890 вiд 2024-03-15 07:11:42sk (chromebook acer 14) № 1685883 нe пeрeбiльшуй. тaм взимку нoрмaльнa пoгoдa…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685889 вiд 2024-03-15 01:33:18та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1685880 ти про яке свинарство, промислове, чи домашнє? Промислове - від 5 тис. голів. Домашнє - пох, скільки голів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685888 вiд 2024-03-15 01:27:15Получается французская разведка круче мериканьской..По информации, имеющейся у Макрона, Трамп не станет президентом..
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685887 вiд 2024-03-15 00:18:582Bobb № 1685885 Прецедент з конфіскації +те, що раша, здається французам, гасила якісь борги царської імперії. Іншими словами роспідари визнавши борг до революції одночасно «конфіскували» суверенний борг іншої держави того ж часу
Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685886 вiд 2024-03-14 23:51:37Bobb № 1685885 Відшкодування збитків із заарештованих коштів педерації?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685885 вiд 2024-03-14 23:25:18sk № 1685881 Тут інша справа. Що зараз сталося, або що повинно статися незабаром, що раптом румуни згадали про це?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685884 вiд 2024-03-14 23:22:09До Одеси, з врахуванням традицій, слід направляти зуавів, але вони як бойова одиниця вже не існують. Можливо їх зможе замінити Іноземний легіон під командуванням Ющенка.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685883 вiд 2024-03-14 22:09:47теніс марта вийшла у пів-фінал індіан-велз. великий турнір 1000ї серії далі скоріш за все іга швьонтек. шанси марти +- трохи менші ніж 50%. в «пустелі» індіан-велз то жарко-то-холодно-то пилюка з пустині на корті + м'ячі які з кожним розіграшем стрибають по різному. важко пристосуватись… тут колись була дискусія про різні «рейтинги» в тенісі в рейтингу, що рахує очки зароблені тільки у цьому році, марта - восьма. дуже стабільно грає. так що якщо так буде тримати - отримаємо марту в топ-10 на кінець року (чи раніше). до речі даяна 12та, але в основному за рахунок гарного виступу на ао. поки що стабільності у даяни немає…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685882 вiд 2024-03-14 22:04:57шрайк підсумував що макрон сказав якщо коротко - нічого особливого
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685881 вiд 2024-03-14 21:51:54Bobb № 1685876 ссср ніколи не визнавав що він «правонаступник» рос імперії. тому не дуже ясно до кого євро-пузани звертаються? так само наче франція сильно закредитувала рус імперію, і їм то все лєнін «вибачив» дивне повідомлення
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685880 вiд 2024-03-14 21:45:53PEPSI (Merkury) № 1685860 займайся краще свинями - можливо з 1000 голів і можна щось нарейдувати, а з 10000, чи навіть 10000 бійців рейдувати можна, хіба, що по еліпсу від якогось тьоткіна до вуйкіна вздовж тилів нашого фронту
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685879 вiд 2024-03-14 20:46:02klirik № 1685877 Одеса занадто велика. Макрон там зосередиться на захисті Французького бульвару.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685878 вiд 2024-03-14 20:21:06Він почитав про Інтервенцію 1918 року і подумав, а чим я гірший?)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685877 вiд 2024-03-14 20:15:59Перед цим з'явились перші чутки що наче «жабідло» ;) © хоче відправити контінгент до Одеси. Ну так, пляжи Ланжерона, Рішел'є, кон'яки Шустов -воно все буде нагадувати домівку) https://hromadske.ua/posts/makron-govoriv-sho-jomu-dovedetsya-vidpraviti-chastinu-svoyih-lyudej-v-odesu-le-monde
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685876 вiд 2024-03-14 20:08:32Це ж треба було так з глузду з'їхати, кацапам вірити.. ----------------- Депутаты Европарламента приняли резолюцию с призывом к России вернуть Румынии её золото и объекты культурного наследия, переданные Российской империи на хранение в 1916 — 1917 годах. В годы Первой мировой войны власти Королевства Румыния решили эвакуировать главные ценности и золотой запас страны (более 90 тонн золота) на хранение в Российскую империю. После революции в России возвращать золото Румынии отказались.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685875 вiд 2024-03-14 20:08:02Макрон наче о 20-00 почав свій виступ Перед цим він у твітері спитав у підписників як вони бачать допомогу для України
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685874 вiд 2024-03-14 19:44:17В программе 10-го фестиваля российского кино, проходящего в Париже и Таверни и посвященного памяти Алексея Навального, показали фильм советского режиссера Сергея Параджанова «Тени забытых предков». Показ фильма Параджанова прошел 10 марта. После этого МИД Украины обратился в министерство культуры Франции с протестом против присвоения организаторами украинского кинематографического наследия.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685873 вiд 2024-03-14 16:52:54Тобто українські Старлінки цей підар відключав, а придбані через жопу кацапські - чомусь не може?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685872 вiд 2024-03-14 16:35:44sk (здалеку) № 1685871 і ахуйєнна картинка постійно дякуючи старлінку…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685871 вiд 2024-03-14 16:34:28 третя тестова спроба запуска старшіп дуже вдала повернення 1го ступеня звичайним падінням в океан, телеметрія показує швидкість. це повний аналог падіння балістичної ракети поки в атмосферу не увійшла - 4к+ км-год. ближче до точки падіння 1к км-год 3,6к км-год це 1 км-сек
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685870 вiд 2024-03-14 16:33:02маск хвалився що може виключати будь які старлінки будь де
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685869 вiд 2024-03-14 16:15:31Західни осінтери висловили припущення що русня спромоглась вражати нашу непросту техніку так глибоко в тилу тому що почали використовувати старлінк. Дуже якісна і чітка картинка з бпла, раніше у них такої не було. Чітке зображення, точність координат, швидка передача данних до засобу ураження - це все чим раніше могли похвалитися ми, тепер користується і русня. Закуповують і реєструють старлінки вони десь в Азії, а потім привозять на лінію фронту. Наче з нашого боку, спільно з SpaceX та Маском (смішно, так) намагаються цю проблему вирішити, але поки мабуть не дуже вдало. https://forbes.ua/news/yak-vidklyuchiti-rosiyanam-starlink-fedorov-obgovoryuvav-problemu-iz-maskom-19022024-19314
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685868 вiд 2024-03-14 16:05:33У дроновій війні ми навряд чи перевищимо кацапів за кількістю - враховуючи те, що на них працює ще й Іран. Тобто треба брати якістю - а отут вже хз, чи є наші (в першу чергу ударні) БПЛА ефективнішими за кацапські. Не слід забувати і про те, що кацапи мають дуже непогану науково-конструкторську та виробничу базу у галузі РЕБ (що визнають і на Заході).
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685867 вiд 2024-03-14 15:42:33Enot № 1685866 тут важко не погодитись… я все-таки сподіваюсь що дрони-нпз- «бнр» - це не «флеш-моб» напередодні виборів, а нова реальність. у нас є досить дронів щоб «кошмарити» хуйлостанців регулярно а якщо «флеш-моб» перед виборами, то винешкою на торті очікується чергова спроба йобнути кримський міст…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685866 вiд 2024-03-14 15:29:22Щодо оцих всіх атак дронів треба розуміти, що їх влаштовують не Повітряні сили і не ракетні війська. Іх влаштовують спецслужби, тобто СБУ та ГУР. Тому вибір цілей відбувається у логіці спецслужб. Вони можуть знищувати стратегічні об'єкти, так, але політичний ефект від дій для спецслужбістів дуже важливий, на відміну від військових. Тому вони цілком можуть витратити кілька десятків дронів заради політичного ефекту від зриву виборів в кількох російських областях.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685865 вiд 2024-03-14 14:45:19Приборкання інфляції це круто. Але в нас мабуть в нас тупо зараз пропозиція товарів і послуг на ринку випереджає попит. Споживацький попит зменшився і надалі буде падати. Тінізація зросла, кешу багато в сірій зоні послуг. Нацбанк знизив ставку, щоб збільшити кредитування економіки і оборотність. Гуд. Подивимося чи під час війни такі загальне монетарне регулювання в наших умовах чи має багато сенсу? Цікавить не в даному випадку не інфляція а виробництво товарів і послуг. А схоже, виробництво товарів і послуг потребує нових робочих рук, які не йдуть працевлаштовуватися на роботу через необхідність довідки про взяття облік у воєнкоматі. І тут страждає таки наша економіка від такого покрученого ринку трудових ресурсів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685864 вiд 2024-03-14 14:43:59Малиновського - Калиновського)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685863 вiд 2024-03-14 14:43:00PEPSI (Merkury) № 1685860 вiд 2024-03-14 14:23:15 Я чув що ЛСР більший за РДК за чисельністю. Але це було рік тому. Може за цей час вони збільшили свою чисельність. Недавно називали чисельність білоруського полку імені Малиновського. Це 5000 бійців. Правда, кажуть що до нього також приєднано підрозділ, який укомплектований французами, канадійцями і таке інше.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685862 вiд 2024-03-14 14:38:41Жителі Гайворонського району Білгородської області кудись біжать. Певно, на вибори. Їм не терпиться проголосувати за любого хуйла. https://twitter.com/lass_mich_reden/status/1768216154068132316?t=CrxXhsnfwRdRF2U3SD1EHg&s=19
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685861 вiд 2024-03-14 14:35:16Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку на на 0,5 відсоткового пункта до 14,5% з 15 березня. Крім цього, НБУ на 1,5 в. п. знизив ставки за 3-місячними депозитними сертифікатами та кредитами рефінансування. Про це стало відомо з брифінгу щодо рішення Правління з монетарної політики. «Подальше сповільнення інфляції, збереження стійкої ситуації на валютному ринку, а також позитивні зрушення у питаннях отримання зовнішньої допомоги дають підстави раніше відновити цикл пом’якшення процентної політики», - сказав голова НБУ Андрій Пишний. За його словами, на початку 2024 року інфляція сповільнювалася швидше, ніж очікував НБУ. Зокрема, у лютому інфляція сповільнилася до 4,3% у річному вимірі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685860 вiд 2024-03-14 14:23:15Денис Нікітін, більше відомий як White Rex: РДК має більше 1000 бійців. «Свобода Росії» та «Сибірським батальйоном» - 2х 250 бійців. Отже, 1500. Нічо так банда, можна двіжувати. Це не 100 чоловік.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685859 вiд 2024-03-14 14:18:59росіяни завдали ракетно-авіаційних ударів по радіотехнічним об'єктам Сумської області, – ОВА. Тимчасово виведено з ладу передавачі телерадіомовлення у Сумах, Шостці, Білопіллі і Тростянці. Частина території області тимчасово не може приймати український телевізійний і радіосигнал. Також можливі перебої з мобільним зв'язком.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685858 вiд 2024-03-14 14:06:59inguard (тутейший) № 1685855 тада :) не міг точно пригадати скільки ф-35х купують. побачив що 64 і «переплутав» хз який функціонал поляки на апачі будуть навішувати по фінам - ясно. кордон 1к км, ті ф-35 можуть постійно висіти вздовж кордону, виконувати роль ппо просто в порівнянні з кількістю ф-16 які нам передають… при чому у нас війна. а там - «щоб було»
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685857 вiд 2024-03-14 14:00:06olma № 1685856 вiд 2024-03-14 13:47:12 toreo № 1685854 во-во. мене забирали «на сєвєр» коли їхали з києва то навіть не знали куди вже в поїзді сказали що «сєвєрний флот» і тільки після 45 днів учєбки, коли розбирали по підрозділам нам стало відомо 2 чи 3 роки служити паралельно з нами, ті хто разом на дврз був (це пунк куди всіх з києва звозили), попали в афган так що така собі лотерея була казали що за хабаря могли на дврз відправити на той день коли точно «рекрутери» що на афган забирали, не приходили…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685856 вiд 2024-03-14 13:47:12toreo № 1685854 ---- До 1985 року (до Горбачова і відлиги) призивали у воєнкомат, далі в учебку, а потім тупо в Афган. Ніхто і не знав куди заберуть в перші 2 місяці строкової служби. Хоча блатні (номенклатура, еліта) завжди впливали на распредєлєніє дітей як строковиків, так і охвіцерів. А вже 1986-1988 там вже процес відмазування і відкупляння став більш масовим. Саме тоді, до речі, з'явилася ця корупція у советських (українських) воєнкоматах. Гласность, інфа про дідівщину, 100 днєй до пріказа книжку видали. У 1970-х навіть блатні не відмазували дітей, просто не мали інфи про реальну службу, а то і запихали після 10річної школи (17 років) у ВУЗи з військовими кафедрами, щоб дитина служила вже офіцером. КОроче, по-різному було. Але треба визнати факт, що в СРСР зазвичай все здорове чоловіче населення так чи інакше проходило службу в СА.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685855 вiд 2024-03-14 13:39:16sk (здалеку…) № 1685850 Гвинтокрилів 96, то модель Апача АН-64 :)))
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685854 вiд 2024-03-14 13:16:14sk (здалеку) № 1685849 «…всі розуміли що» нам чогось нєдоговарівают " але ж «ісполніт інтернаціанальний долг» і відправити сина в афган - без проблем " ----------- я добре пам. ятаю ті часи, і як люди намагалися відмазати від афгану дітей, який призивали в армію
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685853 вiд 2024-03-14 13:14:21sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1685850 вiд 2024-03-14 12:37:27Очевидно, кількість, необхідна для комплектування підрозділу певного рівня.