🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 164.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744495 вiд 2026-03-27 02:50:14

Vichny
№ 1744492
Ну, це ж була випадковість, драйв, фарт, Альтман, Шева і все це разом. І на ЧС варті уваги хіба що останній груповий та 1/8, але ж там було все на валідолі і на межі. З нормальним тренером і тим складом не було б таких рахунків з іспанцями та італійцями. Я ціную результат Блохіна, самого Блохіна, дуже йому вдячний, але його призначення було таким самим політичним, а не футбольним. Що він і довів усією подальшою роботою. До речі, той же Міха був набагато цікавішим тренером, але в комплексі він не здужував.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744494 вiд 2026-03-27 02:44:43

Ну ніхуя собі, може ти хочеш тут ще й лайки ставити? Я б насправді хотів таке, бо іноді прочитав щось, поржав, а тицнути смайл неможливо, а завжди інформувати, що тобі було смішно якось незручно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744493 вiд 2026-03-27 02:33:25

*Блохін

PS Сука, зайобує нереально, що не можна тут правити власні typos

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744492 вiд 2026-03-27 02:32:28

berehon
№ 1744489 вiд 2026-03-27 02:12:28

Ну привіт.
10 років після ВВЛ "(с)
А Блозін? (якого я дуууууже «люблю») хіба не вивів Збірну на ЧС і не пройшов там до 1/4? І це не успіх?
Потім обісрався, канєшно, але що вже тут. «Це футболь» (с)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744491 вiд 2026-03-27 02:28:42

OG
№ 1744487 вiд 2026-03-27 02:05:31

Де він казав про 2 місяці контракту?
Про другий матч казав хіба

Але похуй насправді.
Зараз, чи через 2 місяці. Піхуй. Яка врешті-решт різниця? Кваліфаї на ЧЄ починаються у вересні. Хай йде вже.
Нема сечі терпіти ці пекельні борошна!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744490 вiд 2026-03-27 02:25:28

Миколенко рубився кожну секунду та вигризав м'яч, навіть коли на тебе висить захисник, примудрявся м'яч подати у штрафну у останню мить. Це все прокачка АПЛ, найкращої ліги світу. А не ота вся релаксова хуйня у ПСЖ, коли м'ячик катаєш на два метри і немає суперників, які тебе ганяють по полю кожний тиждень і не знаєш, що таке постійний пресінг та шалений ритм гри.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744489 вiд 2026-03-27 02:12:28

Все настільки просто. На місце тренера треба брати справжнього тренера, а не когось, хто подобається. Після ВВЛ більше 10 років довелося чекати, щоб дали збірну Фоменку, і він мав якийсь результат. Та сама історія з Костюком — як можна було призначити тоді СаШо, а не Костюка? А Петракова взагалі прибрали як сміття, тільки щоб хороших хлопців Ротаня та Реброва замість нього поставити. Будь-яка фонсека буде кращою за Михайличенка чи Дем'яненка, яких я люблю, але ж це не та цеха, за яку їх варто брати тренером.

Про Головка, якого хтось бачив майбутнім великим тренером, у вікі написано, що він зараз працює асистентом тренера у тому самому клубі, де до цього два роки він працював головним тренером. Не знаю, чи це правда, але якби це було правдою, було б гарною ілюстрацією щодо амбітності і жаги до професіональних тренерських успіхів у наших колись найкращих гравців. А якийсь Пономарьов з якимось ЛНЗ тим часом за чемпіонство змагається.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744488 вiд 2026-03-27 02:06:44

2 Starik
№ 1744440
Угу, теж себе на цій думці впіймав. Хоч так.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744487 вiд 2026-03-27 02:05:31

Може й так, але може тому, що мало грає, а якщо і грає в Лізі 1, то мало навантаження на оборону. Хочеться, щоб зробив висновки.

Ребров сам у відставку не піде, як він сказав, ще 2 місяці контракту, але й пропозицій продовжити поки не отримав.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744486 вiд 2026-03-27 01:52:15

Vichny
№ 1744485

Отож, був в АПЛ - був нормальною людиною. Перейшов до шейхопідарів к кацапу в гівнолігу - почав грати в орлянку та покатився.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744485 вiд 2026-03-27 01:45:23

LAZY
№ 1744482

Так Заба теж пограв в АПЛ не один сезон наче.
І ніколи не було претензій до нього ні в ДК, ні у Збірній по самовіддачі.
А тут таке блядство.
Сусідство і спільні тренування з кацапом до добра не призведуть…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744484 вiд 2026-03-27 01:43:42

Лупашко.
Всі - за Лупашко!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744483 вiд 2026-03-27 01:42:04

Чесно кажучи, я пожартував про Ротаня, але вічне питання - хто наступний?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744482 вiд 2026-03-27 01:37:10

Якщо хтось не бачив - наполегливо рекомендую подивитись флеши Забарного та Миколенка. Там коротенько, по хвилині на кожного, але ж який контраст, небо та земля. У відношенні до справи, у відповідях, у всьому. Йобаний фальшивий похуїст з порожніми очима, якому вже кортить на пляжі валятись та пацан, що щиро хвилюється, якому боляче та соромно за результат, за країну, за фанів, що щиро вибачається та називає речі прямо та відверто. Хуй його зна, може в Англії повітря особливе? АПЛ загартовує та прокачує мужність та відвертість? На відміну від педерастичного ПСЖ та сраної ліги фермерів?

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744481 вiд 2026-03-27 01:14:28

Ротань — то ще один Ребров. Пиха і всі винні, окрім нього. Символічно, що обидва — Шевіни друзі, через яких двічі познущалися з Петракова, який, може, й застарілий, але ЧМ із бондарами-поповими вигравав. Тобто тренер.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744480 вiд 2026-03-27 01:09:09

У буткєвічя в сауні

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744479 вiд 2026-03-27 01:05:05

Ротань гарний тренер, він ще себе покаже.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744478 вiд 2026-03-27 00:52:02

PEPSI (Merkury)
№ 1744477

Тю.
Та майже всі, ну хіба крім Полтави і Олександрії, яку твій ротань кинув через хуй.
Просто не у всіх є дурне бабло буткєвічя-підора, коли можна з УПЛ майже любого гравця переманити. Ну і пучок негрів до купи чи хто там у вас.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744477 вiд 2026-03-27 00:50:01

Vichny
№ 1744474
ну, назви тренера, який краще Ротаня в УПЛ.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744476 вiд 2026-03-27 00:47:38

Євангеліє від Матвія - Переклад Івана Огієнка
Реброву треба не довідник по радіосправі читати, а Євангеліє від Матвія.

Євангеліє від Матвія
· 1 Не судіть, щоб і вас не судили;
· 2 бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють.
. 3 Якщо я в формі і забивний форвард, то став мене в основу і молись.
. 4 Якщо моє прізвище Пономаренко, то …Ну, ти поняв.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744475 вiд 2026-03-27 00:43:51

Хоча Боснії пизда, попадають на Італію.
Ну а Косово - на турків. Теж мало що світить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744474 вiд 2026-03-27 00:41:49

Ой, Ротань, блять, супертренер, ага.
Тримайте мене семеро.
Якась дута хуйня як тренер той Ротань.
Та і людина, схоже, теж так собі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744473 вiд 2026-03-27 00:40:56

А балканський футбол на підйомі!
Косово (!) і Боснія (!!) ідуть далі.

Впадло гуглити, але сподіваюсь, що срби далі врби не пройшли

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744472 вiд 2026-03-27 00:40:26

OG
№ 1744467
Ротаня не віддамо. Беріть СаШо, він якраз вільний і безкоштовний.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744471 вiд 2026-03-27 00:35:54

LAZY
№ 1744468 вiд 2026-03-27 00:26:05

Який ти допитливий :)
То приватний чятік в одному з публічних месенджерів на півтора десятки людей, з яких десяток - молчаліви крліки в кєпках, розмальовують яєчко

Ну а серу я переважно на унітазі, не впевнений шо тобі треба то бачити ггг

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744470 вiд 2026-03-27 00:35:41

Головко ще той флюгер (((
От жеж банда

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744469 вiд 2026-03-27 00:31:52

Там пенальті в двох матчах.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744468 вiд 2026-03-27 00:26:05

Vichny
№ 1744460

В якому чатику? Покажи, де ще сереш :) Якщо це публічна брехаловка, звісно.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744467 вiд 2026-03-27 00:22:22

Забарний, безумовно, головне розчарування, він ще вчора на прес-конференції якось дивно про автора 3х голів відповідав…

Але ж йому тільки 23,5 роки, це здається, що вже за 30 :)

Радий за Пономаренка, головне, щоб зірочку не піймав при такій серії…

Ребров після гри з Албанією має піти, я сподіваюсь, що Пепсі дозволить Ротаню піти від вовків. Чи хто там наступний?

Ну, а нам ще чекати та чекати… з надією на краще, і не стільки в футболі…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744466 вiд 2026-03-27 00:21:02

Головко в студії нормально чмирить Забу, декілька разів до нього повертався. Каже «чувак щось не те відповідав на флеші, ти що, вирішив, що ти приїхав чемпіонат Франції грати, а не матчі плейоффу на ЧС, відповідай за себе, а не хуйню якусь пизди абстрактну, я як тренер би йому зробив зауваження за таке відношення до справи, ми вважаємо, що він буде основним захисником, але можливо занадто авансів та дифірамбів чуваку видають» *

*не пряма мова, а інтерпретація по мотивах

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744465 вiд 2026-03-27 00:21:00

2 LAZY
№ 1744284
«Рободрочери», але ссошно?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744464 вiд 2026-03-27 00:20:46

«чвяк-хуяк, це футболь» (с) Заба

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744463 вiд 2026-03-27 00:20:29

Згідний на рахунок Миколенка …

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744462 вiд 2026-03-27 00:19:39

А що там сказало те забарне після матчу???
Бо я щось не догледів
Дякую)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744461 вiд 2026-03-27 00:18:27

А Мико - ось справжній капітан на відміну від

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744460 вiд 2026-03-27 00:17:41

От майже то саме і я написав в іншому чятіку
Заба - гламур - Париж - араби - кацап

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744459 вiд 2026-03-27 00:16:36

Менеджер збірної це не клубний тренер - дивись, аналізуй, хто кращий на своїй позиції на зараз і став кращим якусь тактику, тобто якийсь дебютні ідеї, бо по ходу гри всеодно треба робити корективи …
Ось тобі і весь менеджер, приймаючий рішення.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744458 вiд 2026-03-27 00:13:20

Миколенко от від душі відповідав, видно, що йому болить, а те хуїдло вже в парижі думками, по очах видно.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744457 вiд 2026-03-27 00:10:22

Забарний міг би також вибачитись, а то блядь «маємо що маємо, це футбол блабла»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744456 вiд 2026-03-27 00:09:06

о, он воно як. Ну справедливо організатори зробили.
Ну-ну подивимся.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.