Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685772 вiд 2024-03-13 13:35:40Ось Левін написав, що оті колонни первинної обробки нафти - найкраща ціль на НПЗ. https://t.me/yigal_levin/63751
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685771 вiд 2024-03-13 13:17:21Так, але найбільші їхні заводи - в зоні ураження, тому чекаємо продовження. Справжні санкції проти московії тільки починаються.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685770 вiд 2024-03-13 13:06:52тут ще працювати й працювати --- https://fakty.com.ua/ua/svit/20240312-naftopererobni-zavody-rosiyi-kilkist-nazva-ta-de-roztashovani/
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685769 вiд 2024-03-13 12:50:12klirik № 1685746 Ну це хуйня. Білоруські НПЗ заробляють якісь гроші, і якщо русня на себе направить всю продукцію з них, щоб покрити дефіцит палива, то треба буде білорусам платити, інакше дірка в бюджеті. Та й не думаю, що потужності цих НПЗ настільки великі, щоб покрити зупинку хоча б половини руснявих НПЗ. Сподіваюсь, ми зможемо підтримувати цей темп ударів хоча б ще 2-3 дні, щоб в московії вибори пройшли з особливим настроєм. :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685768 вiд 2024-03-13 12:48:56Українських журналістів Конкевича та Пілюка, які знімали вантажопотік на кордоні Польщі з РФ, депортували, відібравши техніку. ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3478412
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685767 вiд 2024-03-13 12:46:51Знов чудовий ранок. Відео з Рязані - феєричні.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685766 вiд 2024-03-13 12:24:36VVV № 1685764 ну наша ж задача робити все щоб режим послаблювався… тому «всіх підарасів» потрібно «диференціювати». на «наших підарасів» і «не наших» так би мовити «сиутативний союз» … країни заходу проходили це під час 2ї світової… але це таке… «теорія» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685765 вiд 2024-03-13 12:21:11з приводу біларусі у мене теж відчуття що є якісь домовленості останній «інцидент» був коли пошкодили а50 на аеродромі в блрс, і лукашеску «кричав в мікрофон» що «зєлєнскій сволачь» (щось таке) … склалось враження що то порушення домовленостей, і після цього взагалі жодних інцидентів…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685764 вiд 2024-03-13 12:20:38sk (здалеку…) № 1685753 а хиба не всі там підараси? у нього ще всі араби підараси. з цим теж важко сперечатися. хоча мароканські араби наче не такі вже й хуйові.)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685763 вiд 2024-03-13 12:19:45Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1685758 https://x.com/spooked75/status/1767787253831495773?s=20 ось тут виклали розмову макрона з хуйлом за 4 дні до війни можливо це те що викладали раніше (тут хуйло каже що я взагалі йшов займатись спортом, але спеціально для тебе щось там зроблю) не залишає враження що хуйло під час розмови показує середній палець. у нього є свої наративи і йому пох що йому тут відповідають. він розуміє що всі бояться йобнути хуйлостан. тому таке собі… макрон другий термін досиджує. не потрібно думати про пере-обрання. можливо хоче щось корисне зробити для європи. особливо коли німці відморожуються…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685762 вiд 2024-03-13 12:18:13toreo № 1685757 з цим я згоден
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685761 вiд 2024-03-13 12:08:58Щодо бульби, то і цього підара непогано було б хитнути - хоча б перед його власними виборами, які ніби мають бути проведені наступного року. Бульбостан - це для Фуйла сьогодні щось схоже на Італію для Гітлера: щоб захистити достатньо десяти (чи скількись там) дивізій, і щоб розфуярити вщент - стільки ж само.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685760 вiд 2024-03-13 12:06:45toreo № 1685756 В кінці березня 2014 бульбафюрер обіцяв Турчинову що з боку кордону Білорусі не буде агресії В 2020р ОП і Зеленський ніяк не засудили фальсифікацію виборів і узурпацію виборів Лукою. Мабуть теж під якись гарантії https://www.bbc.com/ukrainian/features-53720256 І все це завершилось «я вам покажу на карте откуда Украина планировала нападение» в лютому 2022. Так що йде він нахуй і будь які домовленості з ним. Якщо треба хуйло «викрутить» руки бульбофюреру так що він забуде про всі обіцянки нам
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685759 вiд 2024-03-13 12:04:39Звичайно слід вивчати, де у кацапів можливими є тріщини за національним питанням, і туди спрямовувати удари - взагалі підтримувати все, що послаблює кацапську державу (може коректніше було б сказати «фуйловський режим», але на сьогодні Фуйло - це і є кацапська держава, що вони і самі визнають).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685758 вiд 2024-03-13 11:55:56sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1685755 вiд 2024-03-13 11:32:37Хз, що там жабидло може термінового сказати з приводу нашої війни. Взагалі підозрюю, що своїми афуєнно сміливими заявами він також відволікає увагу від внутрішніх проблем у себе в країні. Але нам то пофуй - може і справді буде якась користь від його дʼартаньянства.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685757 вiд 2024-03-13 11:52:50VVV № 1685744 питання в тому, що ми ніяк не хитаємо інформаційно кацапію. можна знайти тріщини і в татарстані. і будь-де. але у нас особистий рейтинг президента важливіший за цілі у війні. русня забрала крим майже без пострілів саме завдяки тому, що виграли інформ війну. ми не вели цієї війни тоді, і зараз фактично не ведемо
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685756 вiд 2024-03-13 11:49:29klirik № 1685746 не маю жодної верифіков інфо, але, думаю, що з лукашенкою є якісь домовленості нашої сторони після провалу кацапської київської операції. і думаю, що ми дали йому якісь обіцянки не чіпати інфраструктуру, чи не сприяти поваленню влади військовим шляхом чи ще щось, а він натомість - щоб територію білорусі не використовували для прямої агресії. принаймні, так виглядає. вірити бульбофюреру - таке собі, але в рб, на відміну від кацапії, ця війна не надто популярна, як і місцевий фюрер, тому лука - уразливий. якщо ми відібʼємося від кацапів, то перехід через кордон умовних озброєних бригад калиновського (і то не ми, то вони не знаємо хто, не наші громадяни) може включити механізми демонтажу режиму. і не факт, що кацапи поможуть. вірмени можуть підтвердити.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685755 вiд 2024-03-13 11:32:37Macron will make an urgent address to the French nation tomorrow on the war in Ukraine Earlier, the country's parliament approved the #French president's strategy towards #Ukraine and supported the bilateral security agreement signed by #Macron and #Zelenskyy. ? Le Monde
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685754 вiд 2024-03-13 11:29:03Which countries are Russian passport holders NOT allowed to enter: 1. Czechia?? 2. Estonia?? 3. Finland?? 4. Latvia?? 5. Lithuania?? 6. Poland?? --------
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685753 вiд 2024-03-13 11:02:30VVV № 1685744 вiд 2024-03-13 10:15:01 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1685743 муджабаєва послухати - то всі хто живе за порєбріком - підараси :) давненько його не слухав. можливо щось нового у нього… в татарстані є своя татарська еліта що зараз формально править «країною». а-ля азербайджан. донедавна навіть глава татарстану називався президентом… з однієї сторони вони під хуйлостаном. але вони явно не «ставленики» з мск. звичайно що це дуже гіпотетичний сценарій. але виключати його не можна…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685752 вiд 2024-03-13 10:57:43я вчора послухав учасників боїв в тьоткіно. ну вони відкритим текстом кажуть що «прийшли на вибори» по біларуським нпз - цікава ідея. але навря чи нпз біларусі настільки недо-загружені що зараз зможуть переробити «недостатки» того що «встало на ремонт» в хуйлостані… індикатором того що в хуйлостані хуйово з бензином будуть черги до бензоколонок. як у нас було в перші місяці війни… все рівно основне бабло хуйлостан має з експорту сирої нафти. тому переробка - це потенційні «внутрішні негаразди»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685751 вiд 2024-03-13 10:46:06Як нам так і кацапам знадобилися б оці зенітні установки часів 2 Св. війни. Зу-23 чи як вони там зушки. Або зенітні кулемети. А їх нема в достатній кількості. Гадаю через півроку кцпи з музеїв ВОВ повитягують і поставлять на боєвоє дєжурство щось.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685750 вiд 2024-03-13 10:41:17російський легіон
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685749 вiд 2024-03-13 10:41:02Nycolas № 1685745 ---- Та шо там той техніки. Насправді цей Російський регіон виконує завдання пропагандиське інформаційне. І нормально. Вже сьогодні Хуйло згадало на пресусі цей прорив, сказав диверсанти-іноземні найманці. Крім того кацапські телеграми рясніють відосами про напади на НПЗ. Хоча, в цілому хуйловські ідеологи і ті хто керує інфополем там повністю контролюють ситуацію на разі, і навпаки можуть використовувати цей медійний калейдоскоп на свою користь. Все одно прості кацапи не зможуть зробити логічних висновків, чому вони в дупі. Подивимося що і як.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685748 вiд 2024-03-13 10:40:50Nycolas [Останнi 20 месаг]№ 1685745 вiд 2024-03-13 10:21:32Хіба що пропагандистський ефект напередодні виборів Фуйла - але до того часу мабуть доведеться вже зйобувати, бо кацапні теж не потрібен перед виборами такий пазор.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685747 вiд 2024-03-13 10:39:09klirik [Останнi 20 месаг]№ 1685746 вiд 2024-03-13 10:27:35Не думаю, що будуть бити по бульбожерських НПЗ - бо «західним партньорам» дуже не сподобається.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685746 вiд 2024-03-13 10:27:35З цими нпз є один делікатний момент. Кацапам можуть «допомогти» перекрити втрати два білоруських нпз, Мозирський та Новополцький. І бульбафюрер тут пручатись не буде. Чи ризикнуть наші в'єбати по них? Ось тут питання
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685745 вiд 2024-03-13 10:21:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1685736 Там і сидять. Не розумію навіщо їм техніку дали? Результат - близький до нуля
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685744 вiд 2024-03-13 10:15:01Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1685743 Муждабаєв казав про казанських татар. Підараси і манкрути. Короче кацапи кацапами.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685743 вiд 2024-03-13 10:06:51Щодо потенційної самодостатності Татарстану можна погодитися, але маю підозру, що більшість там уже вважає себе «русскімі» - бо Фуйлу за рахунок нафто- і газодоларів таки вдалося побудувати політичну націю (нехай і дуже уйобищну). Хоча не можна виключати, що така нація може існувати лише у часи «соціального договору» Фуйла з «народом» - а от коли настане жопа, то «русскіє» згадають про те, що вони татари (як це було у 1990-ті роки).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685742 вiд 2024-03-13 09:54:37Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1685735 казань чіпати не можна. татарстан повинен бути нашим союзником їм потрібно згадати що рюрік-рюріком. але за івана грозного мск повинна «відповісти» … взагалі татарстан ледь не єдина «республіка», при відділенні якої від хуйлостану, може +- жити за рахунок експорту нафти (звичайно якщо те що залишиться від хуйлостану це дозволить) … решта, ічкерія і ко - можуть дуже легко перетворитись на «гаїті»
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685741 вiд 2024-03-13 09:50:41по нпз - прекрасні новини продовжуються коли ми на початку року трохи «палили» тих нпз, то блумберг писав статєйку що переробка нафто-продуктів всередині хуйлостану зменшинась правда зимою і так зазвичай вони менше нафти качають (зима-мороз), відповідно переробка менше також хуйлостан же на пів-року заборонив експорт нафто-продуктів (можливо через проблеми з переробкою, можливо просто хочуть ціни низькими тримати, вони вже забороняли експорт на початку війни) … а те що зранку немає новин з «бнр» - викликає підозри…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685740 вiд 2024-03-13 09:18:37У рязані момент влучання, якщо правда (куцяпиє знов-таки нецензурно коментують):https://t.me/supernova_plus/29151
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685739 вiд 2024-03-13 08:49:04Включив вчора подивитися на арену Львів, а там снігу нема, шикарний газон, гарна тв-картинка. Ніби в барсу потрапив чи мадрид
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685738 вiд 2024-03-13 08:34:18Поки кацапи руйнують нам житлові будинкі, наші хлопці в'їбали їм черговий нпз. Йобана країна-бензоколонка. У них цих нпз в кожній області 100500 шт. як і військових аеродромів
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685737 вiд 2024-03-13 08:00:51тут некоторые во вчерашней игре мяча не видели. Подумаешь, мячь.. Я игроков не видел..Блять, долбоебы все таки у нас в тренерах-организаторах. Хотя бы трусы и гетры синие выдали..А то шо мяча красного не было, это можно и под панфары.. техничку 0-3 защитать.. Не удивлюсь, если бренд протест подаст..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685736 вiд 2024-03-13 07:47:36А що там тьоткінская народная рєспубліка - тримається? Бо щось не видно нових реляцій.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685735 вiд 2024-03-13 07:42:33Треба до пари ще й у казані.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685734 вiд 2024-03-13 07:28:20Нпз в рязані горить
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1685733 вiд 2024-03-13 01:16:06Poland has been approved by the U. S state department to purchase 821 stealthy JASSM cruise missiles. These are capable of hitting St. Petersburg and even Moscow from the edge of polish airspace. With a publicly disclosed range nearing 600 miles. ------ нормально перз і прем'єр польщі до байдена з'їздили… там в списку багато чого