🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1637.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685572 вiд 2024-03-10 23:19:28

PEPSI (Merkury)
№ 1685570

все правильно робить. на гравців почав тиснути результат і очікування. команда пробуксовує, зникла легкість, невимушеність. тренер це бачить.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685571 вiд 2024-03-10 22:35:17

PEPSI (Merkury)
№ 1685570 вiд 2024-03-10 22:22:36

Хтозна, може для того, щоб вийти в ЛЧ цим складом, саме зараз тренеру варто сказати, що нічого страшного не трапиться, якщо вони туди не вийдуть. Кілька гравців в команді в розібраному стані (Довбика це в першу чергу стосується), можливо вихід із ситуації тренер бачить через розслаблення, а не додаткове накручування. Побачимо що з цього вийде.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685570 вiд 2024-03-10 22:22:36

Главный тренер «Жироны»: «Невыход в Лигу чемпионов не будет провалом»
----------------------
мнда, прекрасний мотиватор.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685569 вiд 2024-03-10 20:20:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1685568
здається правильніше буде розробить механізм за яким «мангал» на танк непотрібно було б наварювать власною ініціативою і коштом.
Купувати авто, дрон чи реб. На третій рік війни.
як кажуть лікарі, треба лікувать причину, а не наслідки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685568 вiд 2024-03-10 19:49:29

klirik
№ 1685567 вiд 2024-03-10 18:32:48

Ну так принаймні треба розробити механізм, за яким бійцям потім би повертали ті гроші.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685567 вiд 2024-03-10 18:32:48

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1685566

Ну це нормальна практика для військових на нулі. Усі хотять жить, тому за свої гроші все купляється і швидко доставляється.
Я мабуть не здивую якщо скажу що не так давно хлопцям на міні-ескаватор зібрали. Дехто міг цей збір бачити у фейсбуці. Бо довго чекати цю техніку від держави, а часу нема

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685566 вiд 2024-03-10 18:08:18

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1685563 вiд 2024-03-10 12:01:38

В українському тексті цього, здається, нема, а у самій статті у The Sun сказано таке:
------------------------
At least two other tanks have put cages over their turrets to protect them from aerial attacks…The work was done at the crews’ own expense.

Можливо це журналізди невірно зрозуміли, що їм було сказано - або і справді виходить, що коли грати наварюють на танк для захисту від дронів, то за це екіпаж танка платить власними грошима. Якщо справді так, то це якась рідкісна фуйня.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685565 вiд 2024-03-10 13:23:48

Всі ці танки створювали в роки Холодної війни і ніколи не використовувалися в умовах сучасних бойових дій. Тому вони й не можуть відповідати вимогам. Так само було і в Другу світову. Те що створювали до її початку, виявилося недоречним для реальної війни і прогрес йшов під час війни.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685564 вiд 2024-03-10 12:13:16

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1685562 вiд 2024-03-10 11:41:54
klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1685560
б-яка (нормальна) людина по-замовченню вірить в краще
особливо на стресі під час війни
жоден мольфар-астролог-таролог і т. п. ніколи тобі не розкаже що ти через рік помреш як собака разом з бомжами на мусорці… інакше їх «бізнес» в один день «закриється»
так і з позитивними новинами…
то йобнули «назавжди» купу нпз
то командуючого вмф, то цілі екіпажі «відправляли на дно» разом з крейсером мск і ще такими ж «нещасними» посудинами куди діставали…
втратили пускові (сподіваюсь без радара), пробуємо знайти новини що можливо то не пертіот а с300…
з приводу а50. хтось би десь показав статистику як вони чергують. десь там шрайк по-моєму ре-постив інфу що вони чи постійно 2 у повітрі і по три в зміні. чи три в повітрі 2 в зміні (тобто мінімум 6 бортів потрібно щоб 24/7 слідкувати за всім). хз наскільки правда
ігнат наче недавно казав що «зараз немає а50 в повітрі» …
ну тобто якщо пошкодили всередині ангару - то і ок. ремонт затягнеться…
до речі. деякі корита чф які ми пошкодили і записували в «знищені», відновили і вони знову чекають на сі-бейбі чи інший девайс від малюка-буданова…
ну як той же цезарь-куніков. після того як його «дістали» в 2022 в бердянську, «вижив» і дочекався своєї долі трохи пізніше…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685563 вiд 2024-03-10 12:01:38

Цікава стаття для англійського видання. Журналісти The Sun приїхали в Україну і поспілкувались з танкістами що воюють на других Челленджерах. Як виявилось, танк не зовсім відповідає умовам цієї війни

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685562 вiд 2024-03-10 11:41:54

klirik [Останнi 20 месаг]
№ 1685560 вiд 2024-03-10 10:44:42

Мда… це хіба що якісь потужні штуки прошили дах, вже всередині їбонули і все знищили - тоді слова молодшого костусєва можуть бути близькими до правди. Але тоді це не схоже на дрони.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685561 вiд 2024-03-10 10:53:18

Для порівняння. Ось так виглядає один з ангарів заводу Антонова, там ще праворуч є ще один, з меншими за площею пошкодженнями



p. s. скріншот я зробив з гугл мапс, не треба звонить в сбу

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685560 вiд 2024-03-10 10:44:42

Так, це прям дуже хайпові заяви, в стилі Гончаренко
Є вже чіткі супутникові знімки ангарів, де можно побачити пошкодження даху, але заявляти про ураження літаків передчасно.
Сам факт що туди долетіли дрони і влучили вже є приємним моментом



Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685559 вiд 2024-03-10 10:08:35

Bobb [Останнi 20 месаг]
№ 1685548 вiд 2024-03-09 23:16:42

Поки що не видно офіційних підтверджень тому, що фуйнув костусєв-мол.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685558 вiд 2024-03-10 10:03:03

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1685537 вiд 2024-03-09 18:42:16

Якщо у фуїттерах розміщується інформація про те розташування, яке було день чи два дні тому - так, власне, і фуй з ним (хоча нічого доброго у цьому нема, бо, маючи масив відповідних даних, можна визначати певні моделі, за якими змінюється розташування тих же сил ППО).

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685557 вiд 2024-03-10 09:59:17

Тим часом, у Польщі ПіСдюки качинського остаточно скинули всі маски, і нині виступають як прямий ворог України - тобто у сусідній країні маємо хитрожопих підарасів при владі та відвертих підарасів у опозиції:
------------------------
"…партія «Право і справедливість» планує на 18 травня масштабну акцію протесту у Варшаві, щоб підтримати фермерів. Про це заявив її лідер Ярослав Качинський пише видання Polsat News.

«Ми запланували великий марш у Варшаві на 18 травня», – підкреслив він.

За словами Качинського, цією акцією вони хочуть змусити Сейм Польщі ухвалити резолюцію про Зелений курс та ембарго на українське зерно ".

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685556 вiд 2024-03-10 00:43:37

форму українським спортсменам на Олімпійські ігри в Парижі (Франція) надасть польська компанія 4F за спонсорським контрактом.

Блять, а я должен пирятинским сыром давиться?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685555 вiд 2024-03-10 00:36:28

sk (chromebook acer 14)
№ 1685549 вiд 2024-03-09 23:26:47

Капець що відбувається, коли людина живе виключно в хуїттері.
Жгі іщо про кордони Франції

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685554 вiд 2024-03-10 00:31:47

Можливо ракети для ірисів

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685553 вiд 2024-03-10 00:31:14

Apparently those were two trucks with ammunition for «a western AA», but not patriot (samp/t maybe?). They were hit because convoy commander was standing there for 3 hours waiting for orders where to go next.

Хз але 3 години стояти відсвічувати теж треба клепку мати. Якщо правда, рідний похуїзм знову «допоміг»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685552 вiд 2024-03-10 00:16:20

Ситуація в медіах є така, що кожний інтернет-діяч, експерт, знавець ТТХ, який сидить в, буде казати де українці помилилися, облажалися і буде правий. Бо він не приймає рішень рівня життя і смерті.

А українці, командири, якби вони не хотіли - вони тупо змушені були приймати ті чи інші рішення в тих чи інших обставинах щодня.

Героям слава. що там казати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685551 вiд 2024-03-09 23:58:50

Дохіра там допоміжних машин як для С-300. Але наші ППО використовували ці франкенштейни-гібриди. ХЙЗ що там насправді стояло.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685550 вiд 2024-03-09 23:48:14

If Russia was expecting to hit a Patriot launcher then why would they mark them as S-300 in the video?

All the tangible proof we really have that it might be a Patriot is the MAN KAT style cab on the first truck in convoy

A look at other KAT 1 on UA service (just like that photo)

Хуїттер каже не патріот

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685549 вiд 2024-03-09 23:26:47

olma
№ 1685547
ага. як великі укри викопали чорне море, так і нам прийдеться викопати великий рів і адаптувати крокодилів :)
до речі. десь про францію читав. кордони захищені горами-ріками-океанами з усіх сторін крім рівнин ельзас-лотарінгія зі сторони німців… і от з тієї сторони весь час була «жопа» …
крім кліматичних «негараздів» не у нас, у нас ще й клімат +- стабільний. колись читав прогнози по виробництву зерна, то ми ледь не на першому місці у «передбачуваності» прогнозів. тому що «не у нас», якщо спека - то жопа і прогноз врожаю може бути в рази меньшим… на нас на якісь там 10+% менше… можна не рахувати…

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685548 вiд 2024-03-09 23:16:42

«Таганрозький авіазавод та літак А-50, який був там на модернізації – знищений ранковими ударами ЗСУ», – Гончаренко з посиланням на джерела.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685547 вiд 2024-03-09 23:11:13

sk (chromebook acer 14)
№ 1685544
-------
Нащот клімата не знаю, але те що в нас нема тайфунів, торнадо, цунамі (бо нема океану), землетрусів (бо нема сейсмічно небезбечної зони, якогось там розлому), нема вулкана Везувіо (є тільки піццерія Везувіо). То на те і виходе, що єдина стихійне лихо, - то орда західно-монгольська, з якою нема географічних бар'єрів.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685546 вiд 2024-03-09 22:59:37

з приводу зіни. хз. може його хтось купить…
але якось дивно так співпало що як тільки він травмувався і перестав вихоити. арс почав виграші штампувати і вибрався на 1ше місце (ну там сіті і лівер мають гру в запасі, але то «нюанси»)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685545 вiд 2024-03-09 22:54:13

X (formerly Twitter) is launching a TV app for Amazon and Samsung smart TVs next week to turn the platform into a major video streaming competitor to YouTube.
-------
маск готує х-уїтор до виборів в штатах…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685544 вiд 2024-03-09 22:48:02

десь же був мемчик недавно про вчительок географії та історії…
«географічка» вчить що україна має один з найкращих кліматів у світі
«історичка» про те що україна має найпиздуватішого сусіда

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685543 вiд 2024-03-09 20:19:57

Геть
№ 1685538
не, ну насправді воно в нас не так і погано було.
Екологія, да, неприємно звісно, але клімат гарний.
Та і 2,5 години і ти на морі. Гарно було.
Ех, дачу шкода найбільше.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685542 вiд 2024-03-09 19:18:17

Геть (Геть)
№ 1685537
----
Я ще в 2022 році задавав собі таке питання.
У глобальному плані ти правий, сидять сука фахівці, які аналізують і мапують (картографують) можливо набагато швидше, ніж наші військові спеціалісти у наших штабах різних рівняів. Такий crowd analytics. А чого? сидиш теплі, в безпеці, втикаєш в інтернет, кава-какава.

Але в цьому конкретному випадку, я так зрозумів русня класично засняла з розвідувального бпла весь процес. Ну і вже ці блогери-осінтери це після русні розбирали?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685541 вiд 2024-03-09 19:15:03

Запоріжжя - нормальне місто. Так, Запоріжсталь здоров'я не додає, але ж є Хортиця, Дніпрогес, є річка Дніпро. По Соборному проспекту можно годинами гуляти.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685540 вiд 2024-03-09 18:50:55

Без підколів* їбучий авто-коректор

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685539 вiд 2024-03-09 18:50:27

Без підходів= без підходів*

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685538 вiд 2024-03-09 18:50:03

Voxa

Соррі за раніше. Прожити життя у Запоріжжі і бути оптимістом чи позитивною людиною важко і без війни. Мені 3х годин у вас вистачило аби не хотіти повернутися ніколи. Без підходів, тримайтеся. Навіть коли я штовхаю у бік «позитиву», навіть коли його обмаль, то тільки аби підтримати та може простимулювати виживання коли довкола пиздець. Я усяку фігню у житті бачив, але то й близько до сьогодення в Україні на даний момент не наближається. Вибач.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685537 вiд 2024-03-09 18:42:16

З такою операційною безпекою, коли польський твітер має детальну інформацію за наші війська, як можна заховати локацію? Кацапня усе знайде, бо самі їм ту інформацію і надаємо. Фото, гордість, кліки, свічечка гіф. Інстамордотелеграм

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685536 вiд 2024-03-09 17:59:54

Патріотом тримати небо - це від безвиходдя. Були б хороші сучасні літаки з хорошими радарами і далекобійними ракетами, може б і не треба було підтягувати Патріот за 60 км до лінії фронту.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685535 вiд 2024-03-09 17:54:45

Запостив про австралійських виноградарів, аж потім прочитав про втрату батареї Патріота, і глянув у Tomasz Fit @Fitek69 (( Печально. Таки дорозвідали.

Схоже, кацапи налагодили розвідку і передачу інфи на Іскандери, які підтягнули до лінії фронту.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685534 вiд 2024-03-09 17:37:07

Австралійці роблять класне вино, найбільші споживач крім Китаю розташовані далеко за морем-окіяном. А фрахт здорожчав. Винолюби не готові платити 5 доларів з пляшки тільки за доставку з Австралії. Єдиний вихід це перехристити Малайзію та ІНдонезію на християнство і підсадити на вино.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1685533 вiд 2024-03-09 17:33:22

Знову про бухлішко і про перевиробництво всього на світі

Австралійці збираються знищити мільйони виноградних лоз на фоні недостатнього попиту на вино у світі, що знижує ціну та загрожує добробуту фермерів.

Про це повідомляє Reuters. https://www.reuters.com/world/asia-pacific/australian-farmers-rip-out-millions-vines-amid-wine-glut-2024-03-09/

Падіння споживання вина в усьому світі особливо сильно вдарило по Австралії, оскільки червоне вино, є її найбільшим продуктом.

Проблему також складає китайський ринок, на який розраховує Австралія, де попит на вино також скорочується.

Австралія є п'ятим за величиною експортером вина у світі. Вона мала понад два млрд літрів у сховищах в середині 2023 року, частина якого псується, оскільки власники поспішають позбутися його за будь-яку ціну.

Економічна правда


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.