sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744375 вiд 2026-03-26 22:44:38той дьокереш 2 роки назад, коли грав за спортінг, забив ман-сіті хет-трик в лч…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744374 вiд 2026-03-26 22:42:23Ребров дуже консервативний тренер. Склад передбачуваний і сталий. Навіть якшо гравець давно не тягне, він буде його викликать і ставить. Тому вимагати від нього чогось іншого не варто … Шева, той хоч слухав тямущих італійців, шось там награвали. А іспанці Реброва вміють в контроль, і його ставлять, а те шо гравці дуболоми без техніки, то другорядне. З Тимчиком, Миколенко і Зубковим треба грати простіше :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744373 вiд 2026-03-26 22:42:06Поляки теж чудять, гол центральний захисник привіз, невдало перериваючи довгий пас лише допоміг нападнику вийти сам на сам з воротарем.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744372 вiд 2026-03-26 22:41:02Зараз зрівняємо, не скигліть.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744371 вiд 2026-03-26 22:39:51Класичний Ребров з пройобаним першим таймом
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744370 вiд 2026-03-26 22:36:45Заміни будуть після хвилини 80ї
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744369 вiд 2026-03-26 22:35:56контроль заради контролю. сцикбол від Сірожи Реброва. похуй як закінчиться матч, але він ніхуя не тренер.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744368 вiд 2026-03-26 22:31:11шось вони всі сковзаються на полі :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744367 вiд 2026-03-26 22:26:50зарахують головой Цигана як удар по воротам? якшо да, то перший
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744366 вiд 2026-03-26 22:21:412 Voha Випустити гравця, який забиває сам, забиває на суперників, і часто на своїх, це не ризик. У Пономаренка величезний міжнародний досвід в юнацькому футболі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744365 вiд 2026-03-26 22:18:33Voxa№ 1744360ШІ рекомендує Сича з Руху ;)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744364 вiд 2026-03-26 22:18:06Хоч би 2й не забили до перерви Можливо хтось дасть гарну пораду «любителю радіо»
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744363 вiд 2026-03-26 22:17:56жодного моменту, до штрафної не можуть дістатись. класичний сцикбол від Реброва. Ярмоленко точно не потрібен? довбойоб.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744362 вiд 2026-03-26 22:16:35Як я і передбачав … Ця гра не для Ваната, а для Пономаренко. Ваната тримають за футболку, а Пономаренко попробуй втримай …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744361 вiд 2026-03-26 22:15:03після Камю Азнавурі буде жорстко..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744360 вiд 2026-03-26 22:13:58так а його мінять ні на кого, хто там ще правий захисник?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744359 вiд 2026-03-26 22:13:39і Ваната теж.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744358 вiд 2026-03-26 22:12:38Приберіть Тимчика! (
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744357 вiд 2026-03-26 22:12:30Піздець, з Тімчика клоуна роблять
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744356 вiд 2026-03-26 22:12:06уберіть нахуй Тимчика. Сірожа сліпий чи гандониться, як завжди?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744355 вiд 2026-03-26 22:11:12Немає лідера у команді, і немає розуміння, хто міг би ним стати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744354 вiд 2026-03-26 22:10:30Бля, головной технолог грузин..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744353 вiд 2026-03-26 22:08:23Азнавурі робить новий коньячний завод у Білгороді Дністровський. Головний технолог грузинів. Конкурент Шабо. Я б порадив все ж таки Шабо 4 або 5 зірочок..
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744352 вiд 2026-03-26 22:01:52Справа чи то жопа чи вже гірше
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744351 вiд 2026-03-26 22:01:00не дарма Тимчик програє місце в старті молодому
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744350 вiд 2026-03-26 21:58:48не приюере зараз Тимчика, ще заб'ють шведи
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744349 вiд 2026-03-26 21:58:39Потужний початок (((
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744348 вiд 2026-03-26 21:53:34che7 № 1744344 можно, якшо не підробка то норм, бо у нас трапляється :( не особо, але на на свої гроші. Шустов 4* в свій час був непоганий. Зараз десь дівся з того магазина де я скупляюсь.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744347 вiд 2026-03-26 21:53:26не здивований. який тренер, така і гра. у тимчика очі по 5 попійок. бля.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744346 вiд 2026-03-26 21:51:51перелякані, розгублені.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744345 вiд 2026-03-26 21:46:32Valeriy № 1744341 ну випускать одразу дебютанта теж якось не воно. ніхто б Реброва не зрозумів, та ризик
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744344 вiд 2026-03-26 21:45:25так, питання до місцевих алкашів. побачим пляшки із надписом Aznauri, прочитав, що made in Ukraine. так у мене питання - це вживати можна? а заразом і Шустов. для неспеціаліста, який п_є Камю та таке інше не сильно «жорстке», та хотілося б всеж таки купляти те, податки із чого йдуть на знищення зах. монголів. мо хто підкаже із свого досвіду та має знання у цій області?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744343 вiд 2026-03-26 21:41:46«Кабінет міністрів України схвалив постанову» Деякі питання організації та проведення мистецьких конкурсів з відбору культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на реалізацію ініціативи Президента України «. Йдеться про програму»1000 годин українського контенту «. Її запустять вже у квітні» 4 ярда на ніхуя … банкет під час чуми продовжується.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744342 вiд 2026-03-26 21:32:35На зборах також все дивлюсь. Пономаренко зараз сильніше за Ваната …і, вважаю, і в майбутньому також.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744341 вiд 2026-03-26 21:30:36Школа, що не Пономаренко. Ванат в Жироні дуже слабо виглядає. Не пропускаю жодної гри ні Динамо, ні Жирони.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744340 вiд 2026-03-26 21:15:12Voxa (м. Запоріжжя) № 1744338 дякую
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744339 вiд 2026-03-26 21:13:15Бондар другий ЦЗ очікувано, але тревога.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744338 вiд 2026-03-26 21:11:08та ж не москаль № 1744334 буде на Megogo Sport HD, це шо на ефірному т2
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744337 вiд 2026-03-26 21:10:41sk № 1744335 здається, що реальний світ перетворюється в паноптикум..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744336 вiд 2026-03-26 21:09:37Якщо хтось раптово вважає, що буде гра у відповідь - то її не буде. Все вирішується сьогодні. Тупий формат, як на мене. Максимальний рандом. Плюс нерви та боязнь помилки. Матч, напевно, буде максимально нудний та тягучий.