🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 169.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744295 вiд 2026-03-26 11:04:40

VVV
№ 1744292
нічого ти не розумьєш :-)
Тактика на матч будується Ребровим з засекреченим капітаном. Ноу-хау. Повязку теж заховають.
І поки шведи шукатимуть хто капітан - ми забємо гол.
Може два.

Короче нічого ти не розумьЄш. А розумьєш я написав, щоб заплутати поляків.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744294 вiд 2026-03-26 11:01:09

а ти все дивуєшся, яке Ребруха бидло?

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744293 вiд 2026-03-26 10:59:31

Макрониха краща :-)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744292 вiд 2026-03-26 10:57:47

– То, як я розумію, капітаном завтра буде Ілля, чи ви не хочете це розголошувати?
– А яка різниця вам? Завтра побачите.

– Просто питаю.
– Ну я вам просто відповідаю, – заявив Ребров.
___

Не уявляю щоб Сімеоне, Флік чи Де ла Фуенте відповідали так журналістам. Якийсь бидло стайл. Невже неможна втримати в собі це їбучу пиндючність?

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744291 вiд 2026-03-26 10:55:37

Зеля жосткий.
У одному ряду з Трампом і Путіним.
______________________
Зеленський багато в чому схожий на Трампа, — Келлог

«Він багато в чому схожий на президента Трампа. Він дуже прямий, дуже жорсткий - не за зовнішністю, а за своїм характером, як він діє і говорить».

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744290 вiд 2026-03-26 10:53:17

по-моєму спів-засновник claude гарно сказав
провівши аналогію з моментом в історії коли з'явився друкувальний верстат
і «еліта» - писарі. які мало того що були грамотні, ще й вміли красиво писати - залишились без роботи
аналогічно зараз відбувається зсув до написання коду й пов'язаних активностей - до ші…
ну нічого…
раніше 80% людей працювало в селі щоб годувати себе та 20% «еліти»
парові та електричні машини прийшли на виробництво… людство знайшло чим себе зайняти
тут хтось приводив гарний приклад, коли еліта - художники, «зникли», як тільки прийшли фото…
це в тему айвазовського. який працював на руське адміралтєйство і малював звитяги руського флоту
зараз важко уявити в штаті б-якої компанії «штатного художника», але ж є пі-арники, смм-ники і т. п…
4-денні робочі тижні… людство щось придумає…

всі бачили меланію. на якомусь едьюкейшинал-івент - виходила поруч з роботом в білому домі?
пригадалось, коли з'явились айпади, на врученні оскара - переможця зачитували з тих ай-падів.
ті хто читав, так трохи в а-хуй-і були… типу незвичано…
але ж нічого… звикли…


Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744289 вiд 2026-03-26 08:52:43

лєнінгад ака підєрбург

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744288 вiд 2026-03-26 08:44:30

Норм наші намацали маршрут в Лєнінград.
Третя ніч поспіль і знов надпотужно!

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744287 вiд 2026-03-26 08:42:23

Estadio Ciudad de Valencia

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744286 вiд 2026-03-26 07:53:49

Прискорена ШІ-зація та роботизація таки залишать значну частку населення не при справах. Радикальним засобом зменшення кількості зайвого населення звичайно є війна, але це і так зрозуміло.

Щодо перспективи голоду внаслідок перенаселення, чого колись боялися прихильники мальтузіанства, то цього мабуть страшитися не треба - розвиток біотехнологій дозволить годувати громадян різним гівном.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744285 вiд 2026-03-26 07:28:25

«Президент Куби Мігель Діас-Канель підтвердив, що 94-річний Рауль Кастро бере безпосередню участь у формуванні стратегії діалогу зі Сполученими Штатами».
-----------------------
Мабуть збирає наради заслужених бороданів. А як всі зберуться, каже - почекаємо, поки до нас доєднається таваріщь Фідель.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744284 вiд 2026-03-26 05:36:13

Так що, рободрочери, чи буде відповідь на просте питання - якщо все людство обнищає, хто буде вкладати бабло в світову економіку, га? І як це все взагалі буде існувати в новому дивному світі жирних технопідарасів? Який буде світовий порядок?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744283 вiд 2026-03-26 04:47:38

Philus
№ 1744280

А ось і смішний дурачьок, який дрочить на робатів. Ну-ну.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744282 вiд 2026-03-26 04:46:53



Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744281 вiд 2026-03-26 03:16:24

Гарантований мінімум — Вікіпедія https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D0%BC%D1%83%D0%BC

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744280 вiд 2026-03-26 03:12:14

Такі ж пердуни мали схожу реакцію на появу електронного комутатора: що ж будуть робити телефоністки? Де жінкам заробляти копійку?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744279 вiд 2026-03-26 02:51:01

sk
№ 1744275

Йобана підарська ублюдочна хуйня. А де молодим людям без грошей та досвіду заробляти копійку? Зараз хоча б Мак є. Але і це відбирають. Кончені часи, кончені ненажерливі жирні технопідараси. Майбутнє людства гівняне та мерзотне. Сподіваюсь, тупі дегенерати, які сцуться від радощів, коли бачать відосики з всіма цими роботами, перші опиняться на смітнику.
У таких дебилів завжди хочеться запитати - якщо через роботів та ШІ людство порине у безробіття та буде масово гинути від голоду, то хто блядь буде купувати блага, товари, їжу і тд у багатих жирних корпорацій?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744278 вiд 2026-03-25 23:51:00

Voxa
№ 1744274

потім про це книжки напишуть
як німці там тигри давали? нехай штати дадуть хоч один абрамз, ви тоді вам тигри передамо…
хз що там в бекграунді відбувається. що за стоп-крани у німців (європейців) на руках…
до речі, де ті всі танки? якось викоритовуються по «прямому призначенню»?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744277 вiд 2026-03-25 23:50:58

Картина Айвазовського Чесменський бой дуже схоже на Усть-Лугу -26

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744276 вiд 2026-03-25 23:49:32

Ну нічого поки що лякатися нема ще причини. Зато наші кацапам локально роблять medieval*!

* У геніальному фільмі Квентіна Тарантіна сценка де Марселеса Волеса згвалтував маньяк поліцай Зед. І тут боксер Бутч виручає.

І по всьому Бутч каже: What's now? А Марселес каже Let me tell you what now.

І далі каже, те що тут сталося нікому ні слова, ти уйобуєщ з міста і я тебе ніколи не бачив.

А шо з Зедом прийдуть два негра з пальниками (паяльними лампами) і зроблять дупі Зеда і поплічника medieval (Cередньовіччя) у рос перекладі було інквізицію.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744275 вiд 2026-03-25 23:48:42

згадували ші та роботів?
ото сидіть тихенько, не наїжджайте на ші :)
а то в один момент прийдете в мак, а вас хуй обслужать. скажуть що тут не толерантних до «не людського» не обслуговують, ваша «вільна каса» - біляши в підземному переході :)
-------
В одному з китайських McDonald’s працівників замінили на людиноподібних роботів з ШІ.

Роботи у рамках демонстрації технологій подають замовлення та взаємодіють з клієнтами. Тепер кілька людиноподібних роботів обслуговують відвідувачів в одному з закладів McDonald’s в Шанхаї.

Оприлюднене відео демонструє, як роботи у фірмовому одязі працівників McDonald’s вітають відвідувачів, допомагають в обслуговуванні та передають замовлення. Роботи, залучені для демонстрації, були створені компанією Keenon Robotics.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744274 вiд 2026-03-25 23:47:56

sk
№ 1744273
да це десь так,
але є ще якась ймовірність шо він насправді так думає і вірить в те шо говорить.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744273 вiд 2026-03-25 23:36:07

Voxa
№ 1744272

бояться що хуйло «ядеркой» по ним вдарить
а трамп не захистить. скаже: а нє нада було дражніть хуйла!!!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744272 вiд 2026-03-25 23:04:46

«Мерц пояснив, чому не бачить потреби в постачаннях ракет Taurus Україні. Німецький канцлер наголосив, що Україна вже має власну зброю далекого радіуса дії, яку вона сама створила і яка значно ефективніша, ніж» відносно невелика кількість крилатих ракет Taurus, яку ми могли б надати «.»

мнда :(

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744271 вiд 2026-03-25 22:55:46

LAZY
№ 1744268

ота альфа-груп, фрідман, альфа-банк…
ще до 2014 планувили купити водоканал луганськ, можливо ще якісь водоканали в обласних містах… типу вода - «нафта» майбутнього…
можливо то була стратегія хуйлостану скуповувати тут всю критичну інфраструктуру…
це так. не згадуючи про їх «руки» в мобільних операторах
укр-телеком яник і ко «не дав» їм викупити…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744270 вiд 2026-03-25 21:49:09

ну просто Айвазовский.. «Усть Луга в марте». Масло, холст..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744269 вiд 2026-03-25 21:45:34



LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744268 вiд 2026-03-25 21:20:35

❗️росіяни готують на найближчі місяці операцію проти систем водопостачання в України, — Зеленський.

Відправляйте друзям, багато хто не знає де переглянути графік!

Це більш хуйво ніж з електрикою, тут екофли та генератори не допоможуть.
А які ризики, що кацапи реально можуть Київ без води в кранах та унітазах залишити? Це взагалі можливо?

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744267 вiд 2026-03-25 20:50:23

PEPSI (Merkury) № 1744264
Тю. Ти в тій країні живеш стільки років і все ще дивуєшся?

Колись давно, в середині-кінці 90х, я працював в маленькому дослідницькому інституті, що був у маленькому містечку Швебіш Гмюнд. Десь 50 км на схід від Штуттгарта. Мені їх історія подобалась. Коло містечка, була стара військова база. Після 2ї Світової її зайняли американці. Сиділи собі тихо за парканом, час від часу виходили пити пиво. Так їх там ненавиділи, ставили пікети, гнали американську базу з німецької землі. Всякі ліві і зелені влаштовувли шоу проти війни і Першингів… Так мені місцеві казали, сам не бачив, бо після розвалу СіСіСіПі американці базу закрили. Але німці почали використовувати будівлі бази, як центр для своїх репатріатів з Казахстану (ота хвиля поволжських німців початку 90х). І якось відношення до американських солдатів відразу стало позитивним.

До речі, місцеві мені тест влаштовували. Питали у перші дні - не хочеш поспілкуватись з співвітчизниками з Союзу? У нас тут ціле містечко є. Я відразу послав їх з такими пропозиціями, сказав, що українець, я не якийсь там незрозумілий казахонімець. Відразу відношення змінилось, як до американського солдата. А після того, як сказав, що Мюнхенську Баварію не люблю, то взагалі став майже своїм. Про перший півфінал Ліги Чемпіонів 1999 у місцевому барі згадувати не хочу.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744266 вiд 2026-03-25 20:12:25

трьох мушкетерів згадували?
хуяк вам!!! від ввс
--------
More than 350 years after the death of legendary French musketeer d'Artagnan, his remains may well have been found under the floor of a Dutch church.

Jos Valke, who is deacon at St Peter and Paul Church in Maastricht, helped unearth the skeleton and is 99% certain that the remains belong to Charles de Batz de Castelmore, a close aide to France's Sun King Louis XIV who was known as Count d'Artagnan.
https://www.bbc.com/news/articles/cm2rew2dgzzo?xtor=AL-71-%5Bpartner%5D-%5Bbbc.news.twitter%5D-%5Bheadline%5D-%5Bnews%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_link_id=84DFB3B6-2857-11F1-A63F-CF4BFB9BDD82&at_campaign=Social_Flow&at_ptr_name=twitter&at_bbc_team=editorial&at_campaign_type=owned&at_format=link&at_link_type=web_link&at_link_origin=BBCWorld&at_medium=social

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744265 вiд 2026-03-25 18:54:43

Напис
«Ні війні = Ні НАТО!»

https://ibb.co/8322qjM

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744264 вiд 2026-03-25 18:47:59

Напис:
"База НАТО - забирайся з Ульму геть!

https://ltdfoto.ru/image/xOrZVS

Цікаво, що ця база нато у мене за парканом. Сусіди. Відстань 100 метрів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744263 вiд 2026-03-25 18:45:47



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744262 вiд 2026-03-25 18:45:10

тому що патрульний прикордонний, а це кгб чк фсб

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744261 вiд 2026-03-25 18:32:02

Batyj
№ 1744256

Що патрульний криголам-вєртухай носить (чи, можна сподіватися, носив) ім'я дзєржинскава - це символічно.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744260 вiд 2026-03-25 18:24:22

Лєднев нікому не потрібен?
Полісся витурило Лєднева. Співпрацю припинено.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744259 вiд 2026-03-25 18:22:12

Моуріньо розніс вибір складу збірної Швеції на матч з Україною
---------------
Підтримка так собі, але приємно :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744258 вiд 2026-03-25 18:18:49

Йшов тіки шо через центр м. Ульм.
Бачив антивоєнну німецьку демонстрацію «НАТО -геть з Німеччини».
Все зфоткав :)
Які противні морди у всіх.

Зайшов у книжковий магазин навпроти.
І настрій покращився. На всіх глобусах і політичних картах - Крим і Донбас знову український.
Не те що три роки назад.
Тепер будь якого місцевого кацапа можна мордою тикнути.
Борітеся-поборете. Воістину.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744257 вiд 2026-03-25 17:58:01

Batyj
№ 1744256

То сталось у Виборгу (тимчасово окупований Вііпурі)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1744256 вiд 2026-03-25 17:54:05

у тій Усть-Лузі затонув (притонув, сів на дно, рубка стирчить) патрульний криголам «Джержинський.» проекту 23550..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.