sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683812 вiд 2024-02-13 16:34:37Hungarian #OTP Bank is considering the privatization of the #SenseBank. ------- один санкційний банк купує інший видно така умова мадьярам. купите альфу - викреслим вам з санкційного списку :)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683811 вiд 2024-02-13 16:29:20NATO countries that meet their obligation to pay 2% GDP to defense and those who don’t: ✅ Meet obligations: ?? Poland: 3.9% ?? USA: 3.49% ?? Greece: 3.01% ?? Estonia: 2.73% ?? Lithuania: 2.54% ?? Finland: 2.45% ?? Romania: 2.44% ?? Hungary: 2.43% ?? UK: 2.07% ?? Slovakia: 2.03% ‼️ Don’t meet obligations: ?? France: 1.9% ?? North Macedonia: 1.87% ?? Montenegro: 1.87% ?? Bulgaria: 1.84% ?? Croatia: 1.79% ?? Albania: 1.76% ?? Netherlands: 1.7% ?? Norway: 1.67% ?? Denmark: 1.65% ?? Germany: 1.57% ?? Czechia: 1.5% ?? Portugal: 1.48% ?? Italy: 1.46% ?? Canada: 1.38% ?? Slovenia: 1.35% ?? Turkey: 1.31% ?? Spain: 1.26% ?? Belgium: 1.26% Figures accurate as of 2023
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683810 вiд 2024-02-13 15:55:11Хтось прочитав дискусію на О і написав лонг-рід … Поки тривала епопея з переговорами в Конгресі, українці в США майже бездіяли, але ще два роки тому вони кампаніями тиску досягали вражаючих результатів. Розбираємося, чому так відбувається і що можна зробити. https://texty.org.ua/articles/111728/vchytys-na-nevdachah-chomu-v-ssha-ukrayinci-ne-provodyly-kampanij-tysku-na-konhres-i-yak-zminyty-sytuaciyu/
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683809 вiд 2024-02-13 15:52:13О, по палаті представників, набагато більше по к-ті … Кстати, сегодня проходят выборы в Палату представителей по одному из Нью-Йоркских округов. В декабре из Палаты выгнали республиканца, который оказался настолько жуликом, что за его исключение голосовали и демократы, и однопартийцы. Сейчас в Палате 219 республиканцев, 212 демократов и 4 места вакантны. Одно из этих мест и будет занято по итогам сегодняшних выборов. Как видно на картинке, рейтинги демократического кандидата Суоззи выше рейтингов республиканки Пилип. Если демократ победит, расклад сил в Палате станет 219:213, что для нас в плюс ввиду грядущего (не) рассмотрения проекта помощи Украине, Израилю и Тайваню.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683808 вiд 2024-02-13 15:42:30Preved № 1683798 вiд 2024-02-13 14:20:00 Будь-де :-))
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683807 вiд 2024-02-13 15:06:01Norwegian-Finnish ammunition producer Nammo has activated 5-shift production at its facility in Sweden, meaning 24/7 production of 155mm ammunition. Also French-owned Eurenco is doing the same in Karlskoga. A main reason: supporting Ukraine. Via @HthHans ------- цікаво, робота 24/7 - це «5 змін». можливо там важке-шкідливе виробництво, тому зміна не 8 годин. в б-якому випадку позитивні новини, ще б розуміти коли то все почне заходити в україну…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683806 вiд 2024-02-13 14:51:52toreo № 1683800 Fais ce que dois, advienne, que pourra – Роби, що має, і будь, що буде
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683805 вiд 2024-02-13 14:41:36sk (здалеку…) № 1683801 Те, що це довга процедура - погано, а от те що нечаста - то таке. Нещодавно спікера взагалі зняли і це було вперше в історії. :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683804 вiд 2024-02-13 14:40:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1683803 можливо. якщо за «імпорт» товару вище 150 євро податок заплатити :) в б-якому випадку «сірих» схем - мільйон. і у мене є підозра що 99% з них «очолюють» депутати чи структури що їм належать… гетьманцев трохи нагадує чуваків що працювали під час яника. зараз ми прийдемо з податковою до вас, з пропозицією «поділитись» бізнесом і можете залишатись в сірій зоні…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683803 вiд 2024-02-13 14:28:53sk (здалеку) № 1683799 ну с айфоном трохи невдалий приклад, Нема офіційного представництва Еппл і дистрибуції. Але ніхто не заважає купить в іншій країні, чи «умовно б/у», чи навіть новий але не офіційний, тут. З точки зору податків це ок.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683802 вiд 2024-02-13 14:28:17olma № 1683797 та хз… «спрощено» я розумію так що сенаторів вибирають на довші терміни. тому вони відносно «самостійні» у своїх думках в палату представників обирають на 4 роки. через 2 роки половину переобирають. тобто «ротація». і якщо ті кого будуть переобирати не підтримають «лідера партії» - їх не висунуть кандидатами і то кінець їх політичної кар'єри. перебігти в іншу партію, як це роблять у нас, не вийде… тому в нижній палаті дисципліна набагато більш «жостка» … тут от і мвф в києві сьогодні. просто грошей, думаю, нам виділять без проблем. якщо штати не почнуть виділяти зброю, європа за рік не розкрутиться до об'ємів які ми потребуємо знову ж питання про «девайси» що можуть змінити сам хід бойових дій. тауруси, ф-16ть… інакше ми в режимі «маленька радяньска армія проти великої» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683801 вiд 2024-02-13 14:22:40Sauron № 1683796 шрайк пише що така процедура застосовувалась раз на 10 років. тобто дуже «складна» і «довга»
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683800 вiд 2024-02-13 14:21:3918 лютого 2014 року я стояв на майдані в районі головпочтампту і дивився, як чорні шоломи захоплювали жовтневий палац. вони вже вийшли до пішохідного містка над інституцькою, заполонили майданчики над глобусом і нависли на майданом. стратегічні позиції вище майдану було втрачено. я був втомлений до смерті. на самому майдані було відносно небагато людей. мирний марш розпорошив багатьох майданівців, які могли чинити силовий спротив. сили були надто нерівні. я тоді подумав, що, мабуть, нам пиздець. ще потримаємось кілька годин, а потім всіх допакують. і майдан зачистять. багато людей навколо виглядали або приреченими, або розгубленими. … вже на другу добу почали здаватися ввешники, а через три доби янукович втік. у лютому 2022 ситуація не була простою, але я тоді не відчував те, що на майдані 18 лютого 2014 року. зараз, після майже двох років війни, прийшло те відчуття, коли переважаючі сили ворога дотискають нас, а наші сили тануть. суцільна зрада навколо, погані новини переважають... ясно, що через три доби путін не здохне, а росіяни не вичерпаються. і буде ще гірше, будуть болючі поразки, втрати. може, найважчі на цій війні. але нам треба просто терпіти і боротися далі. і вони посипляться
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683799 вiд 2024-02-13 14:21:25About 50% of the #UkrainianEconomy is in the shadows, said #DanyloHetmantsev, head of the Committee on Finance. ---------- колись гарно хтось сказав коли тільки ай-фони почали з'являтись… офіційно в україні ай-фони не продаються, але кожен член парламенту має ай-фон. і ці люди будуть «вчити» нас як боротись з тіньовими схемами…
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683798 вiд 2024-02-13 14:20:002 Enot№ 1683787у Словакії те ж саме б чекало.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683797 вiд 2024-02-13 14:18:08sk (здалеку…) № 1683795 ---- Головне щоб спікер Джонсон поставив на голосування цей закон. Якщо поставить на голосування, то закон пройде.. бо за нього по ідеї проголосують УСІ демократи 49 голів, і частина проукраїнських республіканців. Нє?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683796 вiд 2024-02-13 14:10:0270 голосів за - доволі багато. І ось що пише DeepState ❗️ Якщо Спікер Палати представників відмовиться виносити проект на голосування, то це можна зробити без нього, застосувавши «discharge petition», але для цього потрібно мати 218 голосів, у демократів у найкращому випадку лише 213. Зокрема, треба враховувати крайнє ліве крило демократичної партії, яке виступає проти допомоги Ізраїлю.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683795 вiд 2024-02-13 14:08:54olma № 1683793 https://t.me/ShrikeNews/12397 вже все. 70 за. «рекорд» у цьому циклі голосувань але далі палата представників із «упоротим» спікером і взагалі там «по замовченню» по-моєму 49-51 по голосам не на нашу користь шрайк розгорну трохи в тому пості… якщо щось і вийде позитивне з голосуванням - то десь через місяць в найшвидшій перспективі…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683794 вiд 2024-02-13 14:07:08МВД РФ объявило в розыск премьер-министра Эстонии Каю Каллас, министра культуры Литвы Симонаса Кайриса, а также более сотни чиновников из Восточной Европы — The Economist В частности, в розыске оказались депутаты и чиновники из Латвии, Литвы, Польши и Украины, многие из которых принимали решения о сносе советских памятников в этих странах. ----------- хочу сказати що мадьяри у свій час були першими хто нах позносив всі коммі пам'ятники. навіть парк для туристів організували під будапештом… а взагалі в черговий раз шанс пересвідчитись які упороті підараси наші сусіди…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683793 вiд 2024-02-13 14:02:47А котра година у Вашингтоні? Конгрес Гугл пише, що 7.00 ранку.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683792 вiд 2024-02-13 12:46:37Текущий счет 51:19 ??? То есть голосов уже достаточно, проект принят, но голосование в Сенате еще продолжается. пс Да, потом проект перейдет в Палату представителей. Да, там будет сложно (но не безнадежно). Я писал об этом 100500 раз, давайте еще разок упомяну.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683791 вiд 2024-02-13 12:43:46Штош. Погнали! Финальное голосование в Сенате за пакет помощи Украине, Израилю и Тайваню. Текущий счет 40:14 https://t.me/ShrikeNews/12395 шрайк веде он-лайн трансляцію
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683790 вiд 2024-02-13 12:41:42Shubin № 1683788 якщо подивитись на бази де в європі знаходиться американська ядерна зброя. то таке відчуття що хтось поставив циркуль на мск і провів лінію. от вздовж тієї ліні бази й розташували, голандія-бельгія-германія-італія-туреччина… а от якщо москалі переміщують ядерну зброю в біларусь, то симетрична відповідь - база в польщі. нормальна заява.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683789 вiд 2024-02-13 12:28:58Nevropatolog № 1683739 от я блять точно тим і займаюся, що прогулюю зараз
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683788 вiд 2024-02-13 11:44:25Польша может получить ядерное оружие через несколько лет Об этом заявил польский генерал Ярослав Крашевский в интервью RMF FM. Он назвал такой сценарий вполне реалистичным - в рамках программы ядерного обмена НАТО. «Обладание таким арсеналом я рассматриваю как задачу на несколько лет. Надеюсь, это произойдет», - заключил он. На комментарий о том, что за владение и использование ядерного оружия приходится платить, генерал Крашевский ответил, что «мир и безопасность не имеют цены».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683787 вiд 2024-02-13 10:53:59Нічого доброго у Латвії збУ не чекає.
Preved [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683786 вiд 2024-02-13 10:49:582 Batyj№ 1683703та ото хуйвам! патамушта мцкалi з бульбашами йдуть за корабльому Латвiї все вирiрiшуватись будеSlovakiaKazakhstanAustriaHungaryLatviaFranceSloveniaUkraineDenmarkNorwayGreat BritainJapan
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683785 вiд 2024-02-13 10:40:01nj sk (здалеку) № 1683783 : здалеку виднише…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683784 вiд 2024-02-13 10:34:56Тим часом, капіталізди таки таємно збираються у підвалі, та щось перетирають ;)https://glavcom.ua/world/world-economy/tajemnij-klub-jevropejskikh-bankiriv-zhurnalisti-financial-times-rozpovili-podrobitsi-985688.html
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683783 вiд 2024-02-13 10:22:00Сергій Коваленко @sergeykovalenko · 11m Сьогодні Дніпру дісталося знов. Продовжують систематично працювати по енергообʼєктах. Наслідки важкі. Одна із ТЕС взагалі припинила генерацію….
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683782 вiд 2024-02-13 10:10:59Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683780 вiд 2024-02-13 09:40:37 Я вже було хотів розвести «зраду» бо габіон -це такий примітив, ємність наповнена піском і обтягнута металевою сіткою. Думаю, невже українські компанії не в змозі виробляти навіть це. Але, ні. Є українські виробники, пропонують 5-метровий габіон за 9000грн https://plit.ua/product/gabion-vijskovogo-pryznachennya-b5/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAoKeuBhCoARIsAB4WxteZcz40QzYFl--WU9oAGN8uON8JmU-a6PVS_coA_cmAwgZx2B9betwaAh-GEALw_wcB Тому в мене виникло ще більше питань)). Чому саме габіони, і чому саме японці? p. s. звісно японцям велика дяка за допомогу, габіони ніколи зайвими не будуть. Але сподіваюсь в цих габіонах сховані так потрібні нам верстати для впк ;)
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683781 вiд 2024-02-13 10:08:08TO klirik № 1683776 вiд 2024-02-13 Думаю, что сегодня (а если точно то с вчера 23-00) Днепр «отскочил», сбили 16 из 23. Однако есть инфа (не проверенная) что под шумок шахедов прилетела ракета туда куда и целились ((((
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683780 вiд 2024-02-13 09:40:37«Україна отримає 1800 габіонів від Японії для захисту критичної інфраструктури»«Габіони військового призначення – це короб з металевої зварної сітки, який наповнюється сипучим матеріалом. Габіони добре себе показують у захисті людей, а також важливого обладнання від вибухової хвилі та уламків».--------------------Японці поганого не порадять, тож сподіваюся, що і в Україні виготовляють такі штуки - бо за описом нічого складного тут нема.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683779 вiд 2024-02-13 09:35:04klirik № 1683776 кривий ріг та енергетичну інфраструктуру що ближче до лінії фронту обстрілюють давно видно зрозуміли що навколо києва та інші великі енергетичні об'єкти захищені - то гатять по тому що ближче до передка. тим більше що може й с300 долетять… з совсім поганого це те що каби прилітають і ми нічого не можемо з цим зробити. їх авіація працює на безпечній відстані. коли прийдуть ф-16 і чи буде «в комплекті» якісь ракети повітря-повітря щоб зачистити повітря на безпечну відстань - хз
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683778 вiд 2024-02-13 09:34:51Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1683772 вiд 2024-02-13 08:57:46Грем - це той, що колись бовкнув про необхідність проводити вибори в Україні під час війни. Не виключено, що біля нього - серед помічників, консультантів тощо - якась прокацапська підарасня працює.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683777 вiд 2024-02-13 09:32:29Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1683773 вiд 2024-02-13 09:01:48Так треба, щоб спочатку її туди запросили. Але безумовно так - слід пропонувати себе (у кращому сенсі цього слова ;))
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683776 вiд 2024-02-13 09:17:40Ось ще гірша хрінь ніж піздуваті маск та карлсон "Ворог продовжує здійснювати систематичні терористичні атаки по цивільних та енергетичних об'єктах України. В ніч з 12 на 13 лютого внаслідок обстрілу постраждала одна з теплоелектростанцій ДТЕК Енерго. За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих. Внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання підприємства. Станція припинила виробництво електроенергії. Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію їх наслідків та відновлення роботи обладнання. " https://energo.dtek.com/media-center/press/vnaslidok-vorozhogo-obstrilu-odna-z-tes-dtek-energo-pripinila-virobnitstvo-elektroenergii/
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683775 вiд 2024-02-13 09:06:52Геть (Геть) № 1683773 після наших зашкварів з сином байдена і в жопу свого прокурора - наші декілька разів публічно казали що не потрібно лізти у внутрішню політику штатів… думаю що маркарова і ко роблять все що від них залежить, але важелів впливу великих у них немає… сподіваюсь що візит шольца до байдена - це розробка «плану б». якщо штати не проголосують допомогу, як європа повинна допомагати нам на максималках…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683774 вiд 2024-02-13 09:02:24https://x.com/elonmusk/status/1757208170491986060?s=20 той карлсон вже з дубаю хуярить рус наративативами про те що західна допомога не допоможе «корупційному» укр уряду ну і маск то все «розганяє» репостами якраз коли йде ключовий процес голосування за ту допомогу
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683773 вiд 2024-02-13 09:01:48Додам: я розумію небажання лізти у внутрішню американську політику, але де блядь маркарова на усіх тв шоу? Захищай, показуй фото/відео, комунікації нуль там де потрібно. Поговорити з Опрою чи джиммі фаллоном. Внутрішні питання не до мене, але ми, у нас, наш рейтинг корупції, ось перевірки, ваші руки у нас у праці, тощо. Нам ці 60млрд у будь-якій формі снарядів потрібні.