Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744255 вiд 2026-03-25 17:45:19- - - - - - - - - -Coder№ 1744215OlegSh № 1744206 Сьогодні прилетіло в район комплексу Бернардинського монастиря (церква Святого Андрія). Там зйомки також були, але не дуелі (дуель - це Вірменська церква). https://secretland.info/uk/three-musketeers/- - - - - - - - - -Радий тебе бачити.В мене хата там в 100 метрах від будинку, в який прилетіло. Вікна цілі, бо Бернардинський взяв на себе вибухову хвилю.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744254 вiд 2026-03-25 17:45:04Гарний пейзаж, на Айвазовського схоже
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744253 вiд 2026-03-25 17:26:09Усть -Луга
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744252 вiд 2026-03-25 16:57:57Турція і Пакистан запропонували бути посередниками у війні сша-іран. --------- Чому не Хамаз і КСІР?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744251 вiд 2026-03-25 16:33:53У відповідь на тиск із боку усиків та буткєвічів Шева нічого конкретного не сказав:https://glavcom.ua/news/shevchenko-vidreahuvav-na-skarhi-polissja-ta-inshikh-klubiv-na-suddivstvo-1110060.htmlЗате вдяг піджак із монструозно широкими лацканами. А оскільки він завжди був модний пацан, то це мабуть тепер так носять у Мілані.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744250 вiд 2026-03-25 16:27:04Цікава статистика: хто і у якій кількості випизжує кацапів:https://ua.korrespondent.net/world/4865443-yes-masovo-vydvoriaie-hromadian-rosii«Ваше прісуцтвіє отмєняєцца. Потрудітєсь отбить по мєсту житєльства» (с)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744249 вiд 2026-03-25 15:45:57Заместитель Министра обороны Российской Федерации Василий Осьмаков провел рабочую встречу с командующим военно-воздушными силами и войсками противовоздушной обороны Федеративной Демократической Республики Эфиопия генерал-лейтенантом Мердассой Гнапе.-------мабуть також обсудили встановлення бюсту дідуся пушкіна… так би мовити на «родінє гєроя». і викладання рус мови в школах ефіопії…спитав ші - виявляється армія ефіопії постійно приймає участь в африканських заварушках. тому вважається просунутою. з байрактарами та хуйло-дронами…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744248 вiд 2026-03-25 15:40:38поки реал розрулює свої медичні справи, можливо теж через чат-жпт…оті всі відоси про оновлений сант'ягу бернабеу, що по натисканню кнопки прибирає газон під землю і трансформується в «що захочеш»бля, я думав то «рекламні» ролики… виявляється що ні :)теніс турнір в мадриді через 3 тижні - зроблять там корти (правда тренувальні) …
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744247 вiд 2026-03-25 15:37:52Organic№ 1744240бля…купа прихованих хуйло-агентів і ще більше корисних ідіотів…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744246 вiд 2026-03-25 15:28:30«» Ми запустили протикорабельні крилаті ракети наземного базування по авіаносцю USS Abraham Lincoln, змусивши його змінити місцезнаходження «, - заявив командувач ВМС Ірану Шахрам Ірані».-------------------------Це, сцуко, афуєнний успєх.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744245 вiд 2026-03-25 15:07:35Томас Андерс голос має капець який мелодійний, для стилю євродиско/ італо-диско. Читав мемуари Дітера Болена на цю тему, є цікаві моменти: "Так, ми з Томасом не друзі, просто партнери по проєкту МТ. Голос у нього - бомба. Те що треба. Проте характер у Томаса непростий, він ще та скотиняка. Не дивлячись на лялькову зовнішність він - мачо, і я - мачо, таким важко бути довго разом в турі. Ми і бились, і сварились. Хоча мушу визнати, навіть коли мене Томас крив матом, типу факофф і факью, це звучало з його рота настільки мелодійно, що я біг шукати мікрофон, забуваючи про суперечку. Отакий голос у чувака. "
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744244 вiд 2026-03-25 14:55:01АІ пісня МТ, Томас Андерс показує пацану Берндту Вайдунгу як треба співати :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744243 вiд 2026-03-25 14:49:35Третій гол Евертона - це один з еталонів точного попадання в павутину, в девятку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744242 вiд 2026-03-25 14:42:47Batyj № 1744241 ---- Дякую. Виявляється тут головне не сама реконструкція, а проєкт. Якщо проєкт люди робили для галочки, нездарний, то гроші (державні, публічні, гроші громади) викинули на смітник. Це просто вопіющий випадок.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744241 вiд 2026-03-25 14:33:34Проект ремонту, який робили турки, я не бачив. Але з прочитаного впало в очі, що посилювали за проектом попередньо напружені балки. Можу тільки сказати, що й проектанти та будівельники (Онур) дуже слабо розуміються на залізобетоні. Справа в тому, що попередньо напружений конструкції, що працюють на знакозмінні динамічні навантаження, посилювати не можна. Тому що, посилювати треба також попередньо напруженою арматурою, а це зробити неможливо. Якщо не несуть, то треба замінювати. Укравтодор підставив турків.. На жаль, зараз дуже багато контор, НДІ будівельно ВИРОБНИЦТВА, не плутати з НДІ будівельних КОНСТРУКЦІЙ, у тому числі, які лізуть у всі щілини (за грошима) не володіючи спеціалістами відповідних кваліфікацій. Я знаю випадок, коли в державну судову експертизу з двох претендентів, один спец верхнього рівня, другий - студент, вибрали студента, але розмовляючого добре українською мовою.
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744240 вiд 2026-03-25 14:22:35sk№ 1744179Сьогодні дізнався, що до затриманої групи тих, хто готував це і ще кілька інших вбивств, входить людина, з якою я практично щодня бачився.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744239 вiд 2026-03-25 14:04:49Молодий, а вже втомлений. Чому шляхопровід у Києві розвалився за два рокиhttps://epravda.com.ua/infrastruktura/shlyahoprovid-bilya-metro-nivki-v-kiyevi-chomu-pislya-remontu-mist-znovu-avariyniy-819585/? Запрошую Батия на коментар цієї статті.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744238 вiд 2026-03-25 13:52:51Чи є у вяліком магучєм язикє зв'язок між словами пурга та пурген? Певну логіку можна тут знайти.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744237 вiд 2026-03-25 13:07:42У мене собака був у дитинстві. Спанієлька. Пурга. Тому що народилася в завірюху на мисі Шмідта. Батя її привіз у кабіні Ту-16, неопалюваному, в унті..
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744236 вiд 2026-03-25 12:02:17якщо то наші дрони - то все ок. collateral damage - по «научному», шіт хеппенз - по простомуале якщо хуйлостан, то?бля, знову «ми більш грозно потопаємо ножками»?----------Lithuanian MOD?? @Lithuanian_MoD · 55m In the past 48 hours, drones have crashed in the territories of all three Baltic states: a clear indication that Russia’s war against Ukraine is generating wider regional risk. We will respond by strengthening readiness and accelerating air defence. We must all remain vigilant.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744235 вiд 2026-03-25 11:59:29Voxa№ 1744230десь там осінтери пишуть що якийсь інший кораблик. не менш жирний… ну можливо то мені всі ті назви невеликих міст чи отих кораблів виглядають «смішно»льодокол - «пурга». ну бля підпиздецьяке життя - такі і назви…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744234 вiд 2026-03-25 11:57:34колись давним-давно…я перший раз «свідомо» поїхав у львів з товаришемі там на рецепції гтелю спитали, а де тут знайти екскурсовода? хочемо екскурсію по львовуа вона каже - а ось дядько стоїть в куточку. він - екскурсовод… це, так би мовити, було в часи коли інтернет тільки зароджувався :)той дядько так нас провів по усьому центру, годин 4-5 мабуть ходили, що під кінець нам навіть хотілось «прилягти відпочити» …ну і крім стандартних місць, заводив і показував місця де знімали 3х мушкетерів… мало того. не тільки на вулиці, десь ми заходили всередину якихось приміщень, і він показував що ось тут знімали сцену як вони бухали в якомусь «трактирі» і т. п.. :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744233 вiд 2026-03-25 11:46:41Одні підараси грають на музичних інструментах, інші грають на деверзе, і тільки старий підар трампидло грає на нервах усього людства.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744232 вiд 2026-03-25 11:18:32Щодо мушкетерів, то десь у спогадах писали, що на виїздах до Львова та інших місць проведення зйомок актори багато в чому імітували своїх персонажів, тобто потужно бухали й упадали за місцевим жіноцтвом. Так що не виключено, що невдовзі Львовом затупотіли своїми крихітними ніжками маленькі боярскіє - яким, щоправда, нині вже за 50.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744231 вiд 2026-03-25 11:10:02+№ 1744226Набагато небезпечніше буде, якщо американські технопєдріли, які підтримують трампидла, підкрутять алгоритми своїх соцмереж на користь орбана.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744230 вiд 2026-03-25 10:53:10ну чому, пурга то відомо слово. І це не синонім піздежа, це з природознавства :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744229 вiд 2026-03-25 10:52:22переписку з «вимогами» від штатів і ірану можна не дивитись…цікавий момент що вимоги ірану дуже схожі на вимоги хуйла. - виведість ната ат граніс раіссі! — приберіть військові бази з перської затоки (до речі, база в катарі - катарці самі її фінансують) :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744228 вiд 2026-03-25 10:41:36пишуть що якийсь там кораблик (а-ля невеликий льодокол) приліг на дно…як завжди. б-яка хуйло назва - наче попросили дибілів придумати… «пурга», сука! може, звичайно, якийсь хитрий новояз пушкінскага вілікага ізика…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744227 вiд 2026-03-25 10:26:18Демократи перемогли на спеціальних виборах у Флориді в окрузі, де розташована резиденція президента США Дональда Трампа Мар-а-Лаго, що стало символічним політичним успіхом. Про це у вівторок, 24 березня, пише The New York Times. Зокрема в окрузі Палм-Біч, де розташована резиденція Мар-а-Лаго, перемогла кандидатка від Демократичної партії Емілі Грегорі, отримавши мандат, який раніше належав республіканцям. https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/vibori-u-floridi-demokrati-zdobuli-peremogu-v-okruzi-z-rezidenciyeyu-trampa-mar-a-lago-50594649.html Таку інформацію треба угорцям в стрічки їхніх соціальних медіа підкидувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744226 вiд 2026-03-25 10:20:44olma№ 1744223Інша справа, що більшість тих мадярів, які проти трампидла, мабуть і так не голосували б за орбана.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744225 вiд 2026-03-25 10:06:27«дядя» з фт дотепно сказавтут, правда, потрібно додати що слухати заяви ірану, все рівно що слухати заяви хула, але… нехай буде як новий мем----------Edward Luce @EdwardGLuce · 23 Mar Strange situation where we await a statement from Iran to check whether there's any truth to what US president is saying.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744224 вiд 2026-03-25 10:03:03трохи позитиву зранкушейтельман, той що з фп, сміхуйочками в х-уйітері натякам що то їх дорони до пріморська долетіли---------Serhii Sternenko @sternenko · 1h Палає порт Усть-Луга у Лєнінградській області внаслідок атаки дронів? Це один із найбільших портів РФ на Балтійському морі. Усть-Луга у вогні це розйоб! Пріморск + Усть-Луга = майже 50% всього експорту російської нафти! А ще Усть-Луга це головний експортний хаб скрапленого газу РФ. ЧУДОВО!!! Це свято!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744223 вiд 2026-03-25 10:02:36yagshamash № 1744222 ----- Подивимося, може заклики Трампа матимуть зворотний ефект. Там в самій америці трампісти вже наїлися Трампом, токсичний бездарний клоун з бекграундом з файлів Епштайна. А реднеки на пікапах бачать ціну на заправках.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744222 вiд 2026-03-25 09:18:39Nedopysuvach, демократи мають у вересні взяти обидві палати. Дай, Боже. Старий підар уночі відверто підтримав орбана: Пряма мова Трампа: «День виборів – 12 квітня 2026 року. Угорщина: ВИЙДІТЬ І ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ВІКТОРА ОРБАНА. Він – справжній друг, борець і ПЕРЕМОЖЕЦЬ, і має мою повну та беззастережну підтримку на переобрання прем'єр-міністром Угорщини. Я З НИМ НА ВСІХ ЕТАПАХ!».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744221 вiд 2026-03-25 08:26:58З новин культури ;) - спробував глянути серіал Гая Річі «Молодий Шерлок», але після першої та половини другої серії вимкнув нах, бо здалося рідкісною фуйнею. Який стосунок це має до Шерлока Холмса - взагалі незрозуміло.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744220 вiд 2026-03-25 08:19:46Тим часом, на виборах до конгресу штату Флорида (тобто обласної ради ;)), той округ, де стоїть цитадель трампізму Мар-а-Лаго, взяла демократка, яка перемогла чинного республіканця ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744219 вiд 2026-03-25 08:16:39Coder'а - з поверненням (бо попередня месага була майже два роки тому). Шкода лише, що приводом для повернення став обстріл Львова :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744218 вiд 2026-03-25 04:45:322 Coder, OlegSh, Кодер, наскільки я знаю, сцену дуелі в совєцькому фільмі Три Мушкетери (початок історії д'Артаньяна) було знято на території колишнього монастиря Кармелітів босих, це тут на Винниченка 22
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744217 вiд 2026-03-25 00:50:56«Підараси на деверзе грали» - звучить яскраво :)А стосовно хуїсси - так то у Пепса в голові рускомірскі мемасіки грають. Ну прям як ті підараси на девеерзе.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1744216 вiд 2026-03-25 00:35:21Coder, тримайтеся.