Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683412 вiд 2024-02-08 21:18:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683406 вiд 2024-02-08 20:44:52 Я так розумію, Зелю не влаштовує оборонна тактика і відсутність наступальних дій. Йому то хтось нашіптує, чи він сам наполеон?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683411 вiд 2024-02-08 21:08:48milanese № 1683408 вiд 2024-02-08 20:48:23 ну все, тепер Авдіївка встоїть ------ Дешево ти оцінюєш наших солдатів (1), (2) як треба її здати, а життя солдатів врятувати по максимуму - що обираєш?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683410 вiд 2024-02-08 21:07:332 роки на редбулі та годині-двух сну далеко не доїдеш. Комунікації - лайно, але деколи освіжити погляд на речі теж потрібно. Певен, Залужний ніде не дінеться. Он Забродський здав депутатський мандат ЄС і у ГШ та з десантурою працює. Зараз кожен мозок на вартість золота.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683409 вiд 2024-02-08 20:58:01Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1683402 вiд 2024-02-08 20:39:51Не виключено, що він ці два роки проти своїх колишніх однокурсників воює. А раніше мабуть же зустрічалися, бухали на річницю випуску і фсьо такоє.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683408 вiд 2024-02-08 20:48:23ну все, тепер Авдіївка встоїть
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683407 вiд 2024-02-08 20:47:54Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683406 високотехнологічними лопатами (с) Кулеба
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683406 вiд 2024-02-08 20:44:52+№ 1683377Нє, дивлюся, що у подляка ще більш йобнутий висєр:----------------«Рішення обумовлене необхідністю переглянути тактику дій, яка не забезпечила в повному обсязі належного результату минулого року, не допустити стагнації по лінії фронту, що негативно впливає на суспільні настрої», – написав він.Також Подоляк уточнив, що серед причин – потреба у пошуку нових функціональних та високотехнологічних рішень для можливості утримання та розвитку ініціативи, а також важливість запуску процесу реформування управлінських принципів в армії ".
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683405 вiд 2024-02-08 20:44:29Enot № 1683400 вiд 2024-02-08 20:39:09 Ти прекрасно знаєш, ВФЗ твій кумир заборонив лізти до напрямку Сирського. Комунікація Сирського відбувалась напряму з Шмарклею. «Чєгоізволітє» … Це називається «на гнилій козі»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683404 вiд 2024-02-08 20:43:16Inside the Armed Forces of Ukraine @Inside_the_AFU Ще 100 українців удома, в Україні. Нацгвардія, прикордонники, ЗСУ. Більшість – захисники Маріуполя. ---- Хороша новина!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683403 вiд 2024-02-08 20:41:25Команду Сирському підбирав не Сирський, а Зеленський! Сирський в цей час схоже там затикав Східний фронт чим міг, під Купянськом, під Бахмутом і т. п.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683402 вiд 2024-02-08 20:39:51от себя могу сказать, в свое время интересовался, что кремлевскле учидище считалось самым крутым общевойсковым, круче Киевсого. И поступить в него просто так было нельзя, отбор был покруче, чем в военно-политические.. Контингент, по сути - гарнизон кремля, отбирался из уже поступивших в другие училища ао неизвестному мне алгоритму. А это значит, у абитуриента была ооочень волосатая лапа в военных кругах..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683401 вiд 2024-02-08 20:39:26Підтримувати треба всіх військових, незалежно хто-то є. Крапка. А критикувати треба Зеленського, який ані ментально, фізично і інтелектуально не може бути Наполеоном, але хоче. Окремо варто проаналізувати останній спіч Зе. Це взагалі якась мутна херня ІМХО. Сирський ні до чого, служака, буде робить шо скаже Зе.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683400 вiд 2024-02-08 20:39:09Сирського лаяли, він «м'ясник», а Залужний не знав, він добрий дядько, ага-ага
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683399 вiд 2024-02-08 20:35:53Enot № 1683396 вiд 2024-02-08 20:25:44 Я не знаю, що ти називаєш хейтом до Сирського. До нього є питання як до біографії, так і до цього «просування». Про питання військових до його мясних штурмів бахмутських, думаю, ти знаєш. Ти дуже здивуєшся, якщо завтра «раптом знайдуться» резерви для Авдіївки людські і збройні?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683398 вiд 2024-02-08 20:35:00Відставка Залужного відбулася, Віталій Портников: Портникова аж трясе.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683397 вiд 2024-02-08 20:34:52С февраля 1919 года по октябрь 1935 года военная школа располагалась в Московском Кремле. В. И. Ленин с февраля 1922 года являлся почётным курсантом 1-го пехотного батальона, а с 15.09.1923 — почётным командиром школы имени ВЦИК и состоял в ней на партийном учёте. Почётными курсантами училища были М. И. Калинин, М. В. Фрунзе, Н. И. Подвойский, С. С. Каменев, А. С. Енукидзе, Г. В. Чичерин, Д. А. Петровский, И. Э. Якир, Р. А. Петерсон.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683396 вiд 2024-02-08 20:25:44Nevropatolog Не норм було хейтити Залужного. Ті хто зараз хейтить Сирського демонструють що вони анічим не відрізняються від Безуглої. Одне й те саме.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683395 вiд 2024-02-08 20:23:05В Пермском крае мощный пожар на газопроводе, причины пока неизвестны. https://t.me/arrowsmap/3397?single
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683394 вiд 2024-02-08 20:21:34Enot № 1683383 вiд 2024-02-08 19:50:16 Тобто хейтити ВЗФ було норм? І що таке хейт Сирського? Стосовно «справа військових» тобі попередній допис. Ти інколи притомний, а інколи прямо по методичках єрмака шпариш. Як зараз.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683393 вiд 2024-02-08 20:19:26оо, так він ще кремлевський курсант..
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683392 вiд 2024-02-08 20:19:07О, тут іще головний двджиталізатор пізданув: My full support to President @ZelenskyyUa decision. Frontline needs changes. Urgent, proactive, smart. Old manner warfare doesn’t work anymore in 2024. Offensive actions can’t be done from defensive position. Хуйове рішення, якщо його треба всім обгрунтовувати
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683391 вiд 2024-02-08 20:17:58в мацкве седня праздник..
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683390 вiд 2024-02-08 20:17:14Это было второе процедурное голосование. За то, чтобы рассматривать проект по сокращенной программе (в таких случаях нужно 60 голосов). Затем будет голосование за сам проект. Судя по этому голосованию, Сенат проект примет. После чего он поступит в Палату представителей. И там его судьба неизвестна. Но спикер Джонсон сегодня сказал что-то типа «пусть голосуют, а там посмотрим». Это уже больше, чем его обычные мудаковатые отмазки, почему он поддерживать не будет. … Шрайк
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683389 вiд 2024-02-08 20:09:23Enot, Вдаіати з себе довбойоба - не найкраща стратегія. Шлях від цивільного до військового - десь 3 дні. Тому це справа всіх. Бо це війна всіх по ходу. І на цвинтарі родичі, друзі і знайомі всіх
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683388 вiд 2024-02-08 20:04:54Я думав, що цього не станеться, але ротація кадрів сталася. Треба продовжувати підтримку ЗСУ і вболівати за успіх новопризначених так само, як і за попередників. Іншої України у нас немає.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683387 вiд 2024-02-08 20:00:1693 бригада та 3 ошбр це військові. Ці їхні питання. У них можуть бути претензії до Сирського, Залужного, Зеленського, до генералів, до інтедантів. Це справи військових, не цивільних.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683386 вiд 2024-02-08 19:56:34В Сенаті пройшло, але у Палаті представників жопсони та інші залупсони мабуть що прибʼють цей законопроєкт. Хоча хз, які там раптом можуть виникнути приховані домовленості.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683385 вiд 2024-02-08 19:55:13Єнот, а 93я бригада і 3ошбр це порохоботи чи русня?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683384 вiд 2024-02-08 19:54:56Польська ЖечПосполіта пише, що МінОборони Росії проголосило обмін військово-полоненими 100 на 100. Україна поки що мовчить. З. І. Типа треба ракети для С-300 підвезти до Белгорода.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683383 вiд 2024-02-08 19:50:16Порохоботи піднімають хвилю хейту на Сирського. Ну це треба ж бути таким бидлом.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683382 вiд 2024-02-08 19:50:04Зараз ще питання, як це ОЗУ буде нейтралізовувати Залужного. Допустити перехід його в політику вони не можуть. А взагалі, все дуже нагадує історію хуйло-саакашвілі. Однією з умов для підтвердження лояльності «грузинській мєчтє» (чи як там воно) було посадка міхо. Бо там особиста образа була. Якщо далі підуть спроби посадки Пороха і ВЗФ, то оманська подорож заграє новими кольорами…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683381 вiд 2024-02-08 19:48:36Є 60 голосів в Сенату, але це тільки початок
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683380 вiд 2024-02-08 19:47:55В Штабі нового главкома ген. Сирського Зе залишив двох від Залужного, а саме гералів Мойсіюка і Забродського. тут нардеп Железняк пише на свому ТГ, що в Штатах в Сенаті наш пакет проголосували.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683379 вiд 2024-02-08 19:21:38Nevropatolog № 1683369 не побачив
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683378 вiд 2024-02-08 19:20:42milanese № 1683368 і Березу хуями обкладали. зєлєбоби вони такі. наче щурі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683377 вiд 2024-02-08 19:20:29Nevropatolog [Останнi 20 месаг]№ 1683374 вiд 2024-02-08 19:08:34Та це хтось із жОПи перднув, тіпа міши подляка.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683376 вiд 2024-02-08 19:15:02що ви хочете від довбойоба?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683375 вiд 2024-02-08 19:12:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683367 вiд 2024-02-08 18:56:21 olma [Останнi 20 месаг] № 1683363 ----- Ну шо тут сказати, Їбанько в своєму репертуарі. Міняє всіх як косою, косить. Насправді, те що говорили журналісти, Берези, і інші інформатори про звільнення Сирського, що Зе ліхорадочно шукав по Бригадах нових людей. Схоже на політичну чистку. Так рішення на стратегічному рівні не готують. Всі ці нові люди можуть бути кращими за старе керівництво, але пройде кілька місяців, коли вони увійдуть в курс справ. Крім того, я оце собі помітив, що Залужний судячи з інтервью і статей в пресі, він мислив глобально, стратегічно. У нової команди такого мислення нема! Такого мислення наперед стратегії нема ні Офісі Зе, ні в РНБОУ. На жаль.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683374 вiд 2024-02-08 19:08:34Якщо це обгрунтування звільнення, то це просто жалюгідно. Чому б йому самому не самовиїбатись - у нього ще гірше з усім подібним. ------------------ Зеленський: Ожидаю в ближайшее время таких изменений в Вооруженных Силах Украины: ▪️На столе должен появиться реалистичный, детальный план действий ВСУ на 2024 год. ▪️Каждая боевая бригада на первой линии должна получить эффективное западное оружие. ▪️Надо решить проблемы с логистикой. «Авдеевка не должна ждать, пока генералы выяснят, где у них на складах застряли дроны». ▪️Каждый генерал должен знать фронт. ▪️Должна быть исправлена чрезмерная и неоправданная численность в штабах. ▪️Надо построить в армии действенную систему ротаций. ▪️Нужно очевидное повышение качества обучения воинов - только обученные солдаты на первой линии. ▪️В структуре Вооруженных Сил создается новый род сил - Силы беспилотных систем. Должен быть назначен первый командующий. Главком Сырский представит на днях свою команду.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683373 вiд 2024-02-08 19:06:29Вчорашнє інтерв'ю Портникова, де він влучно описав причини звільнення Залужного та можливий розвиток ситуації.