sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683292 вiд 2024-02-07 23:54:34US drone strike kills Iran-backed militia leader suspected of directing attacks on American troops, officials say
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683291 вiд 2024-02-07 23:47:24До речі Хуіттер також винайшли на О. Принаймі назву точно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683290 вiд 2024-02-07 23:28:18«Воткінском» може називатися будь-яке кацапське місто. Хоча назва «Хуйловськ» пасує їм більше.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683289 вiд 2024-02-07 23:25:04Воткінск така скрєпна назва. «А єйо, родімую, ми і будем кушать»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683288 вiд 2024-02-07 22:36:51Fozzey № 1683233 Та де там калька з яблук? З яблуками вже не раз пояснювали до чого там і: https://www.livescience.com/32657-what-does-the-i-in-ipod-iphone-and-ipad-stand-for.html Internet, individual, instruct, inform inspire. А що ото «є» означає? «єсть»? чи «єлєктронний»? Нема ж ніякого скритого сенсу? А у кацапів те якісь е-залупи є, і вони читають то е як «є». От і наші рускомірські в душІ єбанашки чують це, проговорюють в мозку, ну і зробили є-хуйовини замість е-хуйовин. Моя версія. Яка інша може бути версія «є» - хто що думає? Тільки не пишіть, як хтось вже робив - що то тіпа означає «є» в сенсі «існує», бо брєд жеж.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683287 вiд 2024-02-07 22:27:53Ще й блять «ну вы поняли смысл». Пиздець. Нєт, тут на укрАінском ніхто досконально нє панімайєт, только смисл іногда можна улавіть. У тебе що, блять, на капенфорумах рука звикла тицяти зазвичай? «Понялісмисл», блятьнахуй
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683286 вiд 2024-02-07 22:23:48als № 1683266 а на хуя на хуюском пишеш, тіпа какайаразніца?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683285 вiд 2024-02-07 21:47:50О. Воткінск! Згадав що так один з кораблів називався там де я служив «Мода» така. Називати кораблі іменами міст, з яких екіпажі в основному… Всілякі курськ, р-на-дону й інші там масква
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683284 вiд 2024-02-07 20:54:59Скорее всего, конечно, на полигоне, но если будут утрачены или повреждены испытательные комплексы тоже пойдет
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683283 вiд 2024-02-07 20:50:57Тут дивлячись, де воно йобнуло - якщо на самому заводі - це одне, а якщо на якомусь полігоні - інше.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683282 вiд 2024-02-07 20:44:35в 21:37 — власти заявили, что взрыв под Ижевском произошел в ходе плановых испытаний ракетных двигателей.
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683281 вiд 2024-02-07 20:29:12olma № 1683280 вiд 2024-02-07 20:24:06 От Харькова более 1700 км. Хотя видео взрыва эффектное, хз что там так бабахнуло
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683280 вiд 2024-02-07 20:24:06 Michał Senajko???????? @Wezyr12 Мова оригіналу – польська Під Іжевськом, приблизно за 1300 км від кордону з Україною, щось вибухнуло. Поруч розташовані промислові підприємства, що випускають машини для нафтової та військової промисловості. Перенесуть промисловість за Урал?? #DoktrynaZałużnego
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683279 вiд 2024-02-07 20:08:314149 6293 6251 8383
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683278 вiд 2024-02-07 19:51:584149 6293 6251 8383
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683277 вiд 2024-02-07 19:49:47Хлопці, є трохи потреби, як виявилось, зараз нам немає чим армію забезпечувати, це все Залужний
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683276 вiд 2024-02-07 19:48:06Хлопці, є трохи потреби, як виявилось, зараз нам немає чим армію забезпечувати, це все Залужний
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683275 вiд 2024-02-07 18:38:07Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1683272 мали б шукати. а краще - упереджувати. це може бути і якась мережа кацапських ботів, яка в мережах замаскувалася під місцевих. якісь нові санжари ще одні. а може і дійсно хтось із місцевих. сбу мала б не за бігусами стежити. такі речі треба руйнувати якнайжорсткіше. бо без мобілізації нам кінець
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683274 вiд 2024-02-07 18:03:15toreo № 1683268 ось пост постраждалої у ФБ https://www.facebook.com/yana.vandhurak/posts/1788097171614841?ref=embed_post
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683273 вiд 2024-02-07 17:57:50просто подивіться відео шо люди кажуть тцк в трамваях і нікого вже шукать не надо. це вже реальна проблема, на яку закривають очі, тіпа непомічаючи чи розказуючи про іпсо
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683272 вiд 2024-02-07 17:36:52toreo [Останнi 20 месаг]№ 1683268 вiд 2024-02-07 17:29:45Близько сотні людей - це вже схоже на організовану акцію. Треба було б пошукати організаторів.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683271 вiд 2024-02-07 17:36:43olma № 1683254 всi тi кoмпaнiї вжe дaвнo в ЗСУ :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683270 вiд 2024-02-07 17:34:47toreo № 1683268 нaщaдки Дoвбушa мля…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683269 вiд 2024-02-07 17:30:03Натякають що хуйло вже Цирконом хуяче по Києву https://defence-ua.com/news/rf_vikoristala_giperzvukovij_tsirkon_dlja_udaru_po_kijevu_shozhe_scho_tsju_putinsku_vundervaffe_zbili-14378.html
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683268 вiд 2024-02-07 17:29:45“У Космачі на Івано-Франківщині близько сотні людей перекрили дорогу і зупиняли автівки, шукаючи в них людей, пов'язаних з працівниками ТЦК. Під час сутичок побили двох жінок та 6-річну дитину“ капець. покидьки
als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683267 вiд 2024-02-07 17:03:23А, то не запостило, а перевело с рус на украинский у меня при обновлении…
als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683266 вiд 2024-02-07 17:02:09Пипец. Писал на русском, запустило на украинском) ну вы поняли смысл
Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683265 вiд 2024-02-07 17:00:58sk (здалеку) № 1683263 вiд 2024-02-07 16:21:48 Недавно читал, что Китай вроде как очень не доволен уровнем сотрудничества хуйлостана и северной Кореи, типа Ким поднаглевать стал, что-то из себя строить благодаря хуйлу, а Китаю это нафиг не нужно, им нужно пугало, а не деятельный идиот. В той же статье писалось, что изъятая в параше форма типа для ВСУ, следовавшая транзитом из Китая, была отнюдь не для ВСУ а просто Китай сделал так, чтоб ее нашли и это был тонкий восточный намек параше
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683264 вiд 2024-02-07 16:28:06olma № 1683261 подивився що у байдена в х-вітері 37.7 млн підписників хоча він наче в тредз перебирався…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683263 вiд 2024-02-07 16:21:48Ужесточили или прекратили работу с Россией: Bank of China, China Construction Bank, Industrial and Commercial Bank of China, Chouzhou Commercial Bank, Bank of Ningbo, платежные системы PingPong и Xtransfer. -------- хз у яку гру грає китай. хуйлостан же теж просив «всього-лише» один банк допустити до свіфт транзакцій (типу щоб за зерно африканці платили), тому, можливо китайці формально «виконують» санції. але достатньо одного банку через який можна прокручувати всі транзакції з хуйлостану…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683262 вiд 2024-02-07 15:58:33Світ визнав, що він моральний і юридичний банкрот. Всіт виявився не в змозі осудити і покарати Росію за війну і фашизм. Гаага відхилила позови України проти Росії. Нахуй нада такий світ?! Питання риторичне. https://www.eurointegration.com.ua/articles/2024/02/7/7179091/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683261 вiд 2024-02-07 15:05:16Так вони працюють в парі з ракетчиком Ілоном Маском. Маск жеж відкрив йому акаунт на X (Твіттері), і там у Карлсона 11,6 млн читачів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683260 вiд 2024-02-07 15:04:50Дистанционно ОТКРЫТЬ полноценную банковскую карту MASTERCARD КАЗАХСТАНА и получить ее с доставкой по России и миру. -------- реклама в тг каналах… бля… у нас хуй картку тобі видадуть якщо ти не маєш паспорта україни сподіваюсь мастеркард «контролює» ситуацію… в хуйлостані воно все рівно працювати не буде, але провозиція для москалів що «подорожують» по світу можливо нетфлікс дивляться по впн і потрібно платити…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683259 вiд 2024-02-07 15:00:32для контексту про такера карлсона у нього на ютьюбі 800к+ підписників десь так в 2 рази _менше_ ніж у арєстовича… можливо, звичайно, той карлсон має інші площадки з бІльшою аудиторією. хз…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683258 вiд 2024-02-07 14:32:28 Can Palmer Luckey Reinvent the U. S. Defense Industry? | The Wall Street Journal Рекомендую подивиться відео.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683257 вiд 2024-02-07 14:30:23про карлсона та хуйла --- https://ipress.ua/articles/propagandony_kremlya_intervyu_putina_i_takera_pidirve_vybory_v_ssha_vony_spodivayutsya_na_gromadyansku_viynu__dzhuliya_devis_353526.html
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683256 вiд 2024-02-07 14:22:41 Презентація концепції БПЛА від фірми Anduril. Фірмі всього 4 роки.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683255 вiд 2024-02-07 14:21:38Зараз навряд чи Росія полізе в Балтію. Тому що відповідь США буде. І це Трампу не допоможе, навпаки від буде виглядати зрадником перед виборами. А от в разі якщо Трамп буде президентом, то вона дійсно може полізти тому що Трамп відморозиться.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683254 вiд 2024-02-07 14:16:54До речі, створення окремого роду військ «безпілотників» вважаю запізнілим, але цілком слушним фактором. Річ у тім, що там все відбувається на живо, застосування, протидія, глушилки, реби, частоти. Тощо. І треба об'єднати всіх військових, які працюють з бпла (повітряними, наземними, морськими, водиними, підземними) щоб інфа збиралася до купи, аналізувалася. Плюс навчання. Я би зараз в Києві, Львьові в Одесі в політехнічних вишах відкрив кафедри проектування і експлуатація БПЛА. На світі зараз величезні інвестиції в military-tech. Стартапи. Якщо там танк розробляли 10 років, літак 20 років, якесь ППО 10 років, ракету 5 років, то сьогодні стартап може розробити БПЛА (будь-який летючий, водний) за 5 місяців. І ці стартапи, приходять в Пентагон і кажуть так і так, дайте нам трошки фінансування і доступ до випробувань, і наші інвестори запиляють вам офігенний продукт. Є така фірма Anduril, один із засновників і CEO є Палмер Лакі, хіпан лібертаріанець хлоп до 35 років, створив VR окуляри Oculus, які потім купив Марк Цукер з Фейсбука. І зараз цей АНдуріл створює БПЛА такі як Байрактар, як Ріпер, і менші, створює типа наших Сібейбі і Маґура. і багато чого інше. Є колишній СЕО Гугла Ерик Шмідт, той створив компанію Біла Лелека, яка займатиметься маненькими дронами камікадзе, і по ходу такими які будуть роями працювать зі штучним інтелектом. Є стартап мілітарі фірма Палантір, яка займається данними поля бою. Короче, я веду до того, що треба щоб всі ці чуваки зверталися не до Міши Федорова, а до спеціальної структури в ЗСУ. https://www.anduril.com/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1683253 вiд 2024-02-07 13:57:05Та ні, Батий не то. Надто феєрично. Навіть, якщо припустити, що Хуйло наважицця атакувати Балтійську країну, він свої 50 тисяч корпусу буде підтягувати, у НАТО вже буде відповідь хуйлу, мало не покажецця.