🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1694.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683292 вiд 2024-02-07 23:54:34

US drone strike kills Iran-backed militia leader suspected of directing attacks on American troops, officials say

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683291 вiд 2024-02-07 23:47:24

До речі Хуіттер також винайшли на О.
Принаймі назву точно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683290 вiд 2024-02-07 23:28:18

«Воткінском» може називатися будь-яке кацапське місто. Хоча назва «Хуйловськ» пасує їм більше.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683289 вiд 2024-02-07 23:25:04

Воткінск така скрєпна назва. «А єйо, родімую, ми і будем кушать»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683288 вiд 2024-02-07 22:36:51

Fozzey
№ 1683233

Та де там калька з яблук? З яблуками вже не раз пояснювали до чого там і: https://www.livescience.com/32657-what-does-the-i-in-ipod-iphone-and-ipad-stand-for.html

Internet, individual, instruct, inform inspire.

А що ото «є» означає?
«єсть»? чи «єлєктронний»? Нема ж ніякого скритого сенсу? А у кацапів те якісь е-залупи є, і вони читають то е як «є». От і наші рускомірські в душІ єбанашки чують це, проговорюють в мозку, ну і зробили є-хуйовини замість е-хуйовин. Моя версія. Яка інша може бути версія «є» - хто що думає? Тільки не пишіть, як хтось вже робив - що то тіпа означає «є» в сенсі «існує», бо брєд жеж.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683287 вiд 2024-02-07 22:27:53

Ще й блять «ну вы поняли смысл». Пиздець.
Нєт, тут на укрАінском ніхто досконально нє панімайєт, только смисл іногда можна улавіть.
У тебе що, блять, на капенфорумах рука звикла тицяти зазвичай? «Понялісмисл», блятьнахуй

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683286 вiд 2024-02-07 22:23:48

als
№ 1683266

а на хуя на хуюском пишеш, тіпа какайаразніца?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683285 вiд 2024-02-07 21:47:50

О. Воткінск!
Згадав що так один з кораблів називався там де я служив
«Мода» така. Називати кораблі іменами міст, з яких екіпажі в основному…
Всілякі курськ, р-на-дону й інші там масква

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683284 вiд 2024-02-07 20:54:59

Скорее всего, конечно, на полигоне, но если будут утрачены или повреждены испытательные комплексы тоже пойдет

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683283 вiд 2024-02-07 20:50:57

Тут дивлячись, де воно йобнуло - якщо на самому заводі - це одне, а якщо на якомусь полігоні - інше.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683282 вiд 2024-02-07 20:44:35

в 21:37 — власти заявили, что взрыв под Ижевском произошел в ходе плановых испытаний ракетных двигателей.

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683281 вiд 2024-02-07 20:29:12

olma
№ 1683280 вiд 2024-02-07 20:24:06 От Харькова более 1700 км. Хотя видео взрыва эффектное, хз что там так бабахнуло

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683280 вiд 2024-02-07 20:24:06

Michał Senajko????????
@Wezyr12

Мова оригіналу – польська

Під Іжевськом, приблизно за 1300 км від кордону з Україною, щось вибухнуло. Поруч розташовані промислові підприємства, що випускають машини для нафтової та військової промисловості. Перенесуть промисловість за Урал??

#DoktrynaZałużnego

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683279 вiд 2024-02-07 20:08:31

4149 6293 6251 8383

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683278 вiд 2024-02-07 19:51:58

4149 6293 6251 8383

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683277 вiд 2024-02-07 19:49:47

Хлопці, є трохи потреби, як виявилось, зараз нам немає чим армію забезпечувати, це все Залужний

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683276 вiд 2024-02-07 19:48:06

Хлопці, є трохи потреби, як виявилось, зараз нам немає чим армію забезпечувати, це все Залужний

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683275 вiд 2024-02-07 18:38:07

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1683272

мали б шукати. а краще - упереджувати.

це може бути і якась мережа кацапських ботів, яка в мережах замаскувалася під місцевих. якісь нові санжари ще одні.

а може і дійсно хтось із місцевих.

сбу мала б не за бігусами стежити.

такі речі треба руйнувати якнайжорсткіше. бо без мобілізації нам кінець

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683274 вiд 2024-02-07 18:03:15

toreo
№ 1683268
ось пост постраждалої у ФБ

https://www.facebook.com/yana.vandhurak/posts/1788097171614841?ref=embed_post

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683273 вiд 2024-02-07 17:57:50

просто подивіться відео шо люди кажуть тцк в трамваях і нікого вже шукать не надо.
це вже реальна проблема, на яку закривають очі, тіпа непомічаючи чи розказуючи про іпсо

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683272 вiд 2024-02-07 17:36:52

toreo [Останнi 20 месаг]
№ 1683268 вiд 2024-02-07 17:29:45

Близько сотні людей - це вже схоже на організовану акцію. Треба було б пошукати організаторів.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683271 вiд 2024-02-07 17:36:43

olma
№ 1683254

всi тi кoмпaнiї вжe дaвнo в ЗСУ :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683270 вiд 2024-02-07 17:34:47

toreo
№ 1683268

нaщaдки Дoвбушa мля…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683269 вiд 2024-02-07 17:30:03

Натякають що хуйло вже Цирконом хуяче по Києву

https://defence-ua.com/news/rf_vikoristala_giperzvukovij_tsirkon_dlja_udaru_po_kijevu_shozhe_scho_tsju_putinsku_vundervaffe_zbili-14378.html

toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683268 вiд 2024-02-07 17:29:45

“У Космачі на Івано-Франківщині близько сотні людей перекрили дорогу і зупиняли автівки, шукаючи в них людей, пов'язаних з працівниками ТЦК. Під час сутичок побили двох жінок та 6-річну дитину“

капець. покидьки

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683267 вiд 2024-02-07 17:03:23

А, то не запостило, а перевело с рус на украинский у меня при обновлении…

als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683266 вiд 2024-02-07 17:02:09

Пипец. Писал на русском, запустило на украинском) ну вы поняли смысл

Als [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683265 вiд 2024-02-07 17:00:58

sk (здалеку)
№ 1683263 вiд 2024-02-07 16:21:48
Недавно читал, что Китай вроде как очень не доволен уровнем сотрудничества хуйлостана и северной Кореи, типа Ким поднаглевать стал, что-то из себя строить благодаря хуйлу, а Китаю это нафиг не нужно, им нужно пугало, а не деятельный идиот. В той же статье писалось, что изъятая в параше форма типа для ВСУ, следовавшая транзитом из Китая, была отнюдь не для ВСУ а просто Китай сделал так, чтоб ее нашли и это был тонкий восточный намек параше

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683264 вiд 2024-02-07 16:28:06

olma
№ 1683261
подивився що у байдена в х-вітері 37.7 млн підписників
хоча він наче в тредз перебирався…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683263 вiд 2024-02-07 16:21:48

Ужесточили или прекратили работу с Россией: Bank of China, China Construction Bank, Industrial and Commercial Bank of China, Chouzhou Commercial Bank, Bank of Ningbo, платежные системы PingPong и Xtransfer.
--------
хз у яку гру грає китай.
хуйлостан же теж просив «всього-лише» один банк допустити до свіфт транзакцій (типу щоб за зерно африканці платили), тому, можливо китайці формально «виконують» санції. але достатньо одного банку через який можна прокручувати всі транзакції з хуйлостану…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683262 вiд 2024-02-07 15:58:33

Світ визнав, що він моральний і юридичний банкрот.
Всіт виявився не в змозі осудити і покарати Росію за війну і фашизм.
Гаага відхилила позови України проти Росії.
Нахуй нада такий світ?! Питання риторичне.

https://www.eurointegration.com.ua/articles/2024/02/7/7179091/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683261 вiд 2024-02-07 15:05:16

Так вони працюють в парі з ракетчиком Ілоном Маском. Маск жеж відкрив йому акаунт на X (Твіттері), і там у Карлсона 11,6 млн читачів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683260 вiд 2024-02-07 15:04:50

Дистанционно ОТКРЫТЬ полноценную банковскую карту MASTERCARD КАЗАХСТАНА и получить ее с доставкой по России и миру.
--------
реклама в тг каналах… бля… у нас хуй картку тобі видадуть якщо ти не маєш паспорта україни
сподіваюсь мастеркард «контролює» ситуацію…
в хуйлостані воно все рівно працювати не буде, але провозиція для москалів що «подорожують» по світу
можливо нетфлікс дивляться по впн і потрібно платити…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683259 вiд 2024-02-07 15:00:32

для контексту про такера карлсона
у нього на ютьюбі 800к+ підписників
десь так в 2 рази _менше_ ніж у арєстовича…
можливо, звичайно, той карлсон має інші площадки з бІльшою аудиторією. хз…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683258 вiд 2024-02-07 14:32:28



Can Palmer Luckey Reinvent the U. S. Defense Industry? | The Wall Street Journal

Рекомендую подивиться відео.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683257 вiд 2024-02-07 14:30:23

про карлсона та хуйла
---
https://ipress.ua/articles/propagandony_kremlya_intervyu_putina_i_takera_pidirve_vybory_v_ssha_vony_spodivayutsya_na_gromadyansku_viynu__dzhuliya_devis_353526.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683256 вiд 2024-02-07 14:22:41



Презентація концепції БПЛА від фірми Anduril.

Фірмі всього 4 роки.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683255 вiд 2024-02-07 14:21:38

Зараз навряд чи Росія полізе в Балтію. Тому що відповідь США буде. І це Трампу не допоможе, навпаки від буде виглядати зрадником перед виборами. А от в разі якщо Трамп буде президентом, то вона дійсно може полізти тому що Трамп відморозиться.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683254 вiд 2024-02-07 14:16:54

До речі, створення окремого роду військ «безпілотників» вважаю запізнілим, але цілком слушним фактором.

Річ у тім, що там все відбувається на живо, застосування, протидія, глушилки, реби, частоти. Тощо.
І треба об'єднати всіх військових, які працюють з бпла (повітряними, наземними, морськими, водиними, підземними) щоб інфа збиралася до купи, аналізувалася. Плюс навчання.

Я би зараз в Києві, Львьові в Одесі в політехнічних вишах відкрив кафедри проектування і експлуатація БПЛА.

На світі зараз величезні інвестиції в military-tech. Стартапи. Якщо там танк розробляли 10 років, літак 20 років, якесь ППО 10 років, ракету 5 років, то сьогодні стартап може розробити БПЛА (будь-який летючий, водний) за 5 місяців.
І ці стартапи, приходять в Пентагон і кажуть так і так, дайте нам трошки фінансування і доступ до випробувань, і наші інвестори запиляють вам офігенний продукт.

Є така фірма Anduril, один із засновників і CEO є Палмер Лакі, хіпан лібертаріанець хлоп до 35 років, створив VR окуляри Oculus, які потім купив Марк Цукер з Фейсбука. І зараз цей АНдуріл створює БПЛА такі як Байрактар, як Ріпер, і менші, створює типа наших Сібейбі і Маґура. і багато чого інше.

Є колишній СЕО Гугла Ерик Шмідт, той створив компанію Біла Лелека, яка займатиметься маненькими дронами камікадзе, і по ходу такими які будуть роями працювать зі штучним інтелектом.

Є стартап мілітарі фірма Палантір, яка займається данними поля бою.

Короче, я веду до того, що треба щоб всі ці чуваки зверталися не до Міши Федорова, а до спеціальної структури в ЗСУ.

https://www.anduril.com/

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1683253 вiд 2024-02-07 13:57:05

Та ні, Батий не то.
Надто феєрично.

Навіть, якщо припустити, що Хуйло наважицця атакувати Балтійську країну, він свої 50 тисяч корпусу буде підтягувати, у НАТО вже буде відповідь хуйлу, мало не покажецця.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.