VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750336 вiд 2026-06-19 19:30:10Philus № 1750330 вiд 2026-06-19 17:47:17 логіка не в тому, щоб правити вічно. логіка в тому, щоб використати владу зараз для повної ліквідації самої юридичної загрози. якщо затягування дозволить йому успішно змінити судову систему під себе або виторгувати повний імунітет, то після завершення політичної кар'єри йому вже не загрожуватиме в'язниця. це як варіант. а ще продовження війни створює умови надзвичайного стану, які дозволяють Нетаньягу уникати дострокових виборів, на яких він ризикує втратити владу, та відкладати розслідування щодо його відповідальності за безпекові провали 7 жовтня. це так навскидку. я думаю che7 краще зможе пояснити нахуя Натаньяху тримається за владу. у мене підар який є другом хуйла та топить за покидьків типу орбана, викликає лише огиду.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750335 вiд 2026-06-19 19:16:352 PEPSI№ 1750333Бартункова вирішила додушити бульбомужика і повела 4:3:-)URти де пропав? Тут клієнту треба показати де вихід.Я думав, що ти сильніший за інтернет-срач.Сорі, ненавиджу цензуру.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750334 вiд 2026-06-19 18:55:57Ехх… Бартункова втомилась, занадто тендітна проти танка.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750333 вiд 2026-06-19 18:49:31Бартункова вирішила додушити бульбомужика і повела 4:3 :-) UR ти де пропав? Тут клієнту треба показати де вихід.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750332 вiд 2026-06-19 18:27:23БартУнкова
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750331 вiд 2026-06-19 18:27:05Новини тенісу Чешка Бартинкова їбала в одну хвіртку женщіну-мущіну 6 2, 4 0. Потім усе за прогнозом. Бля за 4 3 мала брейкпойнт і розіграш де під сіточкою і відкритий корт. Лупи, куди хочеш. Зробила підрізочку в сіточку. Потім прогнозований тайбрейк. А терер чешка просерає все у третьому. А ці уйобки у Берліні воліють усім стадіо за мущіну вболівати. Бо накачаний.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750330 вiд 2026-06-19 17:47:172 VVV№ 1750328Philus№ 1750327 вiд 2026-06-19 17:11:15а це хіба секрет, що в Ізраїлі проти Нетаньяху триває судовий процес за звинуваченнями у шахрайстві, хабарництві та зловживанні довірою?Ні, але висновок, що триматиметься за владу за будь-яку ціну звідки? якщо я правильно розумію, за ним стоїть чимала кількість політиків/виборців. Ну й його термін не безмежен. Що він робитиме після затягування? Де логіка?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750329 вiд 2026-06-19 17:18:36Philus № 1750327 https://www.timesofisrael.com/netanyahu-denounces-police-state-trial-as-cross-examination-ends-after-over-a-year/ ось свіжа інпо по процесу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750328 вiд 2026-06-19 17:14:47Philus № 1750327 вiд 2026-06-19 17:11:15 а це хіба секрет, що в Ізраїлі проти Нетаньяху триває судовий процес за звинуваченнями у шахрайстві, хабарництві та зловживанні довірою?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750327 вiд 2026-06-19 17:11:152 VVV№ 1750326ProstoVlizPobalakaty№ 1750323саме так. цей уйобок готовий власну країну зруйнувати, аби у владі утриматись і не відповідати за злочини.Я не заперечую (але і не підтримую, бо не маю фактів). А де ви берете факти? А злочини - корупційні звинувачення, чи ще щось?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750326 вiд 2026-06-19 16:25:06ProstoVlizPobalakaty № 1750323 саме так. цей уйобок готовий власну країну зруйнувати, аби у владі утриматись і не відповідати за злочини.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750325 вiд 2026-06-19 16:12:20Це я до посту PVP #1750323
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750324 вiд 2026-06-19 16:11:19+100
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750323 вiд 2026-06-19 16:05:13VVV № 1750322 вiд 2026-06-19 15:47:41 Ізраїль як державне утворення заслуговує на підтримку, а от довбойобські дії його теперішнього керівництва викликають багато питань. Нетаньяху тим, що втягнув дурного Трампа в конфлікт зробив дуже погану послугу і Ізраїлю, і всьому світу. Але проблема в тому, що Трамп може зафіксувати збитки і вийти з війни, а для Нетаньяху це як для Путіна - невдалий кінець війни дорівнює втраті влади.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750322 вiд 2026-06-19 15:47:41Пальне по 150 грн.: знову цей варіант стає реальністю, оскільки мир між США та Іраном зривається через дії Ізраїлю, - Bild Ізраїль завдав понад 100 авіаударів по об'єктах у Лівані. За повідомленнями місцевої влади, загинули щонайменше 35 людей, понад 60 отримали поранення. У відповідь Іран відмовився від запланованих переговорів зі США у Швейцарії та пригрозив блокуванням Ормузької протоки, через яку проходить близько 20% світових поставок нафти. щось моя беззаперечна підтримка Ізраїлю починає танути. вони нам таке западло цими діями роблять. причому друг хуйла, підар Натаньяху, здається, і свою країну хоче втопити.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750321 вiд 2026-06-19 13:40:05Цаплієнко - Близько 300 добрих дронів полетіли примушувати росію до миру
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750320 вiд 2026-06-19 13:29:23Виявляється в Чрнобильській зоні живе золотомушка червоночуба, найменший птах України
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750319 вiд 2026-06-19 13:26:00https://life.pravda.com.ua/society/u-chornobilskomu-zapovidniku-viyavili-noviy-dlya-polissya-vid-315674/ В Чорнобильському поліссі зявився новий вид хижака
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750318 вiд 2026-06-19 13:00:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750316 ну да, це коли «по модному» :) грають в три центральних. Але в центрі чи з краю, головно хтось досвідчений в команді буде, і це не Попов.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750317 вiд 2026-06-19 12:57:38Сестра Роналду лайкнула пост, що висміює Бруну. Фанати Кріштіану заспамили соцмережі хавбека критикою та вимогами частіше пасувати форварду пизда Португалії на цьому ЧС. Саме через Роналду. Його присутність у збірній - тупо токсика. А так за складом у них команда ТОП-5 у світі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750316 вiд 2026-06-19 12:52:05Voxa№ 1750315Причому він тепер центральний захисник. А ще писали, що Сирота повертається з оренди. Так що хз - виникає конкуренція за позиції центральних захисників - враховуючи те, що одне місце має бути заброньоване для зятя: D
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750315 вiд 2026-06-19 12:45:29«Польський захисник Томаш Кендзьора став гравцем київського Динамо» ну хоть так
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750314 вiд 2026-06-19 12:25:56сьогодні Чвертьфінал·Еліна-Еала Стадіон імені Штеффі Граф. :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750313 вiд 2026-06-19 12:15:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1750310 так та наче знову йобнули по Лівану і все припинилось. «Когда в товаріщах согласья нет, на лад іх дєло нє пойдет …»
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750312 вiд 2026-06-19 10:51:15з приводу крішті рональдудесь в х-уйітерах писали… з чим погоджуюсьз віком людина втрачає швидкість (набуває витривалості)можна подивитись на переможців марафонів-айрон менів…щось там не видно 20ти-річних…також пригадаємо як шева «моментально» втратив швидкість в челсі. з ним наче навіть працював тренер олімпійської збірної британії із спринту. щоб повернути…месі - низького зросту, на ньому це не так відображається… модрич має позицію в центрі де не потрібно робити ривки з м'ячем з місця до 100 км-г за 3 сек… хто там ще з 40- років на чс грає?пригадується німець лотар маттеус. той же теж з віком «опускався» по позиціях все нижче-і-нижче. від «під нападниками» закінчував «захисником» чи «опорником» перед захисниками… тобто був на позиції де він був би максимально корисним…хз чи правду пишуть в х-уйітерах. в контракті з тренером збірної португалії є пункт. по якому він не має права замінювати крішті… таке собі…тоді в тому ж контракті потрібно прописати що чувак отримує бонуси не залежно від результатів збірної… раз він не керує збірною на 100%, то і результат, для федерації, яка наймала його на роботу, не важливий. платіть бонуси теж за «просто так» (крішті на полі 100% - бонуси тренеру 100%) …
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750311 вiд 2026-06-19 10:44:432 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1750307складне питання. в такому разі під загрозою наша торгівля морем з портів одесия так розумію що наші ловлять «тіньові» танкериз іншого боку, ердоган непогано наживається на нато-ресурсах хуйлостануми всі на моді наїжджаємо (правда от на джі-7 зустрівся з зе. обидва написали про позитив зустрічі) …хз… подивимось… як не нпз що горять, так футбол :)ну там ще тенісу еліни в берліні гарна сітка. є шанс дійти до фіналу і там «побачити» бульбадуру
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750310 вiд 2026-06-19 09:32:33Дєдушко, як досвідчений забудовник, завжди обіцяє євроремонт, покращене планування і аромат соснового лісу, аж потім фуяк - жопа, і аромат відповідний ;)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750309 вiд 2026-06-19 09:29:34ядєркапісля ейфорії і «нафта» по 78-… всі трохи прозріли… і нафта поповзла догори… 80+
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750308 вiд 2026-06-19 09:28:16Поєдинок кантонних лікарів проти боснійців був лінгвістично цікавим із точки зору дуелі Джеко - Джака ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750307 вiд 2026-06-19 09:24:41sk№ 1750280Думаєцца, що танкер допливе, бо проблеми з Туреччиною нам ні до чого.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750306 вiд 2026-06-19 09:00:17до речі, хороші огляди і вчасно: https://mover.uz/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750305 вiд 2026-06-19 08:46:20гол мексів безглуздий, але це помилка воротаря. Треба було вибивати, а не ловити з падінням у центрі штрафного майданчика. Але за корейців можна не переживати, вони точно виграють у Південної африки.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750304 вiд 2026-06-19 08:00:14
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750303 вiд 2026-06-19 07:58:58Які блядь батарейки, вони їбашились вправно, їх підкосив той дизастер з тим гівноголом.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750302 вiд 2026-06-19 06:20:43Ех, не змогли цього разу корейці, даремно сів дивитись. Батарейки напевно підсіли.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750301 вiд 2026-06-19 04:44:53Йди проспись, каратєль.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750300 вiд 2026-06-19 04:20:59LAZY № 1750296 А хулі тут влучати? Тема батьки/діти - святе. І тепер тобі у реалі песда. Тобі давно пора на вихід.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750299 вiд 2026-06-19 03:08:162 PEPSI№ 1750297LAZY№ 1750296 за слова про папку-мамку я тобі при зустрічі переламаю ноги і руки. Ходи, оглядайся.Єбать, який грозний свинойоб. Дурачьок, я ж навпаки тобі допомагаю знайти корені твоєї єбанутої звірячої печерної мізогінності ;) Чи може ти на такого собі кацапського уйобка Позднякова дрочиш? Я не здивуюсь.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750298 вiд 2026-06-19 03:04:34Канада красені. Зробили 3-0 в першому таймі, потім ті єбанати на ровному місці зламали нахуй ногу чуваку (при такому рахунку, блядь!), хуячили по ногам, але це не допомогло, 6-0. І правильно.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750297 вiд 2026-06-19 02:57:56LAZY № 1750296 за слова про папку-мамку я тобі при зустрічі переламаю ноги і руки. Ходи, оглядайся.