PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682932 вiд 2024-02-04 15:20:12Фоззі Знову в євротурі? Ого. Нестомні :-). В м. Ульм 23 лютого. Прекрасно. З мене ескурсія по місту (якщо у вас буде час та бажання, тривалість 1 година, все поряд, у центрі, купу вражень гарантовано).
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682931 вiд 2024-02-04 14:53:30Enot № 1682927 вiд 2024-02-04 11:38:10 Рух біля любої дільниці не більше, ніж рух біля АТБ якогось.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682930 вiд 2024-02-04 14:22:16Тим часом, бельгійські європузани вирішили зхитрожопити, але на нашу користь:-----------------------------"Бельгія запропонувала країнам G7 план, який міг би дозволити розблокувати заморожені російські активи в Європі на користь України. Про це повідомляє Financial Times.Зазначається, що уряд Бельгії ініціював випуск боргових зобовʼязань, які залучатимуть кошти для відновлення України. Російські активи будуть використані для погашення боргу.Видання пише, що союзники України будуть вимагати від РФ погашення боргу за випущеними зобовʼязаннями, але якщо Москва відмовиться, то партнери будуть залучати заморожені активи Росії. Це допоможе обійти деякі юридичні перепони для конфіскації російських коштів ".
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682929 вiд 2024-02-04 12:30:10Сплила не тема виборів, а проблема з жорстким обмеженням строку повноважень президента у 5 років.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682928 вiд 2024-02-04 11:58:54про вибори ви пам'ятаєте як прилетіло в село де ховали загиблого воїна зсу? за раз, не пам'ятаю, 50+ жертв при 150 жителях села… і схожих прильотів вистачало за війну… а що таке виборча дільниця? скупчення людей? не знаю для чого зараз знову тема спливла…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682927 вiд 2024-02-04 11:38:10Тут питання як забезпечити безпеку голосування у тилу. Біля кожної дільниці не поставиш ППО. Тобто вибори призведуть до загибелі людей, можливо масової загибелі. Хто за це відповідатиме?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682926 вiд 2024-02-04 11:22:06klirik [Останнi 20 месаг]№ 1682925 вiд 2024-02-04 11:06:11Ну чому не хвилювало - для врегулювання цього питання були ухвалені окремі закони:https://www.nationalww2museum.org/war/articles/soldier-voting-act-1942-absentee-ballotsхоча на практиці у 1944 році у виборах взяли участь близько 25% виборців, що служили у збройних силах (тоді як загалом по країні - понад 55%).
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682925 вiд 2024-02-04 11:06:11Під час дсв Рузвельт балотувався на 3й і 4й терміни. В обох випадках переміг. Вибори президента у них відбулися в 1944 році, питання як зможуть проголосувати солдати, що перебували на фронті, я так розумію не сильно їх хвилювало
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682924 вiд 2024-02-04 11:05:59Щодо виборів через Дію, то Дія обісралася і лягла навіть від спроби наріду вибрати кандидата на жоповідєніє.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682923 вiд 2024-02-04 11:05:07VVV № 1682919 вiд 2024-02-04 10:59:20 Уряд національної єдності теж не передбачений законодавством. Всі проблеми влади в України починаються зі спроб не дотримуватись законодавства, а обійти його, перекрутити, набрати собі побільше повноважень, а потім виявляється, що всі ці хитрощі тільки погіршують становище.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682922 вiд 2024-02-04 11:02:53Якщо запитати у наріду: «Хочете вибори чи щоб далі був Зеленський?», майже впевнений, що десь 80% оберуть другий варіант.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682921 вiд 2024-02-04 11:01:38toreo № 1682918 а вибори як зеєлєбобіки замутять, то саме через дію. тож чому не пропонувати? єдиний варіант типу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682920 вiд 2024-02-04 11:00:43toreo № 1682918 вiд 2024-02-04 10:48:57 Вибори організувати нереально, тому сподіватись можна лише на рішення КС та виконувати його, яким би воно не було. А для уникнення проблем бажано це рішення мати до 20 травня. Ось і все, інших варіантів зараз просто немає.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682919 вiд 2024-02-04 10:59:20toreo № 1682918 Уряд національної єдності не варіант? бо питань до легітимності зєлі ой як дохуя буде.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682918 вiд 2024-02-04 10:48:57ProstoVlizPobalakaty № 1682915 можеш накидати коротко своє бачення проведення національних виборів в україні? через дію не пропонувати
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682917 вiд 2024-02-04 09:58:29Що хтось звернеться за розʼясненням до Конституційного суду - це 100%, хоча не думаю, що таке звернення надійде від зеленої влади.Інша справа, що від самого Конституційного суду в Україні смердить вже багато років.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682916 вiд 2024-02-04 09:44:31Правова колізія? Авжеж, пишалася наша Конституція вже після 'кінця історії' автори мали слабку уяву про варіанти розвитку ситуації.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682915 вiд 2024-02-04 08:42:25toreo № 1682913 вiд 2024-02-04 00:34:58 Зеленському по законодавству залишилось 100 днів при владі. Якщо він прийме рішення не передавати нікому владу і не отримає відповідне рішення Конституційного суду про продовження повноважень нам доведеться теж це прийняти? Чи все ж людина яка має владу повинна ставитись до неї відповідально, а також розуміти, що влади не назавжди і доведеться відповідати за наслідки?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682914 вiд 2024-02-04 05:03:13Жовто-блакитна маорійська хака https://twitter.com/DimSel007/status/1753819542726271067
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682913 вiд 2024-02-04 00:34:58та ж не москаль № 1682857 при всьому бажанні, виходячи з недостатньої власної компетенції я не можу адекватно оцінити таке рішення. вірніше, я усвідомлюю, що моя думка не може базуватися на достатній кількості аргументів, які б дали можливість бути достатньо впевненим. тут варіант, коли я можу сказати, що «мені здається, що …» проте, яке б рішення не прийняв зеленський, доведеться прийняти його.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682912 вiд 2024-02-04 00:14:14klirik № 1682907 читаю його у х-тері. що падає в око: наші наносять втрати частіше за все фпв-дронами. кацапи багато вражають ланцетами і фпв-найтвижн. ми начали втрачати арту і багато серед втрат boat.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682911 вiд 2024-02-03 22:57:05 щoсь Жiрoнa бeз Дoвбикa нe мoжe зaбити…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682910 вiд 2024-02-03 22:24:03Підозрюю, ВІА «Ласковий май» їбав пепсюка в сраку у форматі груповухи. Йому сподобалось.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682909 вiд 2024-02-03 21:56:04sk (Samsung galaxy) № 1682908 …або груповуха :-)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682908 вiд 2024-02-03 21:55:02Колишній державний секретар США Майк Помпео 2 лютого прибув до Києва та провів робочу зустріч із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Джерело: https://censor.net/ua/n3471360 … Цікаво… і нуланд в Києві. Зустріч з єрмаком… Помпео. Хоча скоріш за все він як член наглядової ради київ-стар, а не бувший глава цру
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682907 вiд 2024-02-03 19:47:21Хто там писав що у кацапів стало мало ланцетів? Ось чим уражали нашу техніку згідно останніх відосів
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682906 вiд 2024-02-03 19:19:58Batyj № 1682905 думаю, що на матчі з минтаєм твій ігорьок буде видавати офіційні повідомлення від клубу «сельодка з бухари»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682905 вiд 2024-02-03 14:26:51думаю, Игорек должен сделать официальное заявление, что на матчах с Минтаем в Киеве свет не будет включаться ни при каких условиях.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682904 вiд 2024-02-03 14:18:25знов за рибу гроши..Наприкінці 2023-го року УАФ проінформувала керівництво стадіону «Авангард» в Ужгороді, а також керівництво клубу «Минай», що до першого лютого на аренах повинне бути освітлення у робочому стані. Ця тема набула додаткової актуальності після не зіграного у Минаї матчу між місцевою командою та київським «Динамо» у грудні 2023-го року.Нагадаємо, що на «Минай-Арені» взагалі немає системи освітлення, на стадіоні «Авангард» в Ужгороді вона є, але не працює.Сьогодні, третього лютого 2024-го року, адміністрація «Авангарду» опублікувала лист від УАФ, в якому йдеться про те, що в списку акредитованих на другу частину сезону 2023/24 стадіонів не відбудеться змін. Тобто, попри недоліки з освітленням, «Минай» зможе приймати своїх суперників вдома, на стадіоні в передмісті Ужгорода. Також функціональним буде стадіон в обласному центрі, який є резервним для «Зорі», і на якому у першій частині поточного розіграшу УПЛ свої домашні матчі проводив «Дніпро-1».
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682903 вiд 2024-02-03 14:16:04Ministry of Defence?? @DefenceHQ · 1h Ukraine's ports exported more agricultural products in December 2023 than at any other point since Russia's invasion, driven by the reopening of Ukraine's main Black Sea port. ----- британці ще раз гарну статистику приводять…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682902 вiд 2024-02-03 12:54:54Ще одна науково-популярна стаття про здешевлення протидії дронам, звертаю увагу, що розробка ведеться вже 10 років як. https://itc.ua/ua/novini/rtx-chimera-potuzhna-mikrohvylova-zbroya-dlya-zbyttya-bezpilotnykiv-projshla-krytychne-vyprobuvannya/
Pryvyd zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682901 вiд 2024-02-03 12:41:192 klirik№ 1682898Та невже там ще є по чому?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682900 вiд 2024-02-03 12:33:09Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1682862 щодо 100 дронів, для такої пушки то не має значення, проти роя дронів створюється хмара з снарядів PEPSI (Merkury) № 1682868 Дивись це відео, думаю це сказали як раз про Skynex.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682899 вiд 2024-02-03 11:34:49Війська РФ кілька днів поспіль били по енергооб'єктах Дніпропетровщини, у Кривому Розі задіяли графіки відключення світла. Частина лікарень, підприємств водо- і теплопостачання перейдуть на живлення від генераторів. https://x.com/dw_ukrainian/status/1753712429543149624?s=20
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682898 вiд 2024-02-03 11:05:19Кацапи мабуть у відповідь знов по Кременчузькому нпз хуячить будуть
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682897 вiд 2024-02-03 10:45:22U. S. Embassy Statement on the Extraordinary Session of the Hungarian Parliament on Monday, February 5, 2024 ▶️ https://hu.usembassy.gov/news-embassy-statement-extraordinary-parliamentary-session-sweden/ ------ американське посольство вже тролить мадьяр. мовляв, не підведіть, довбойоби, проголосуйте за вступ шведів в нато
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682896 вiд 2024-02-03 10:42:32Оце цікава штука укр. БПЛА-камікадзе на реактивній тязі недавня розробка, випробують прототипи. Розгоняється з візка-шасі, але шасі залишається на землі коли той робе take-off. https://focus.ua/uk/digital/620751-ptah-na-reaktivnij-tyazi-v-ukrayini-protestuvali-novitnij-bpla-video-foto
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682895 вiд 2024-02-03 10:31:55olma № 1682893 з території хуйлостану - то досить складна операція недавно пройшла інфа що нашому гур-івцю героя дали. загинув при виході з операції на території хуйлостану… пишуть що 7й нпз за місяць а те що в пітєр прилітало, начеб-то писали що тільки 1.5 кг бойової маси. невеликий, але на нпз є чому горіти. тому зазвичай вистачає… ну і залужний в останній статті казав відкритим текстом що війна, це в тому числі удари по логістиці і економіці хуйлостану. натякаючи на нашу нову стретегію (і можливості що з'явились) не потрібно забувати що хуйлостан також симетрично буде відповідати. от зараз, я так розумію, сконцентрувались на містах що ближче до передка…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682894 вiд 2024-02-03 10:30:27Волгоградский НПЗ не в самом волгограде, а в области примерно 500 км от границы..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1682893 вiд 2024-02-03 10:24:222 Sk, деякі удари по законних воєнних цілях завдаюцця з території Рашки нашими спеціалістами. Наприклад по Пітеру. Але в цілому дальність наших дронів 800-1000 км. Це правда.