Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680252 вiд 2023-12-22 20:15:14«За інформацією Співаковського, цього тижня до «Оболоні» надійшла групова повістка від ТЦК»--------------------А що це за фуйня «групова повістка»? Якою нормою таке передбачено?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680251 вiд 2023-12-22 20:04:45Batyj № 1680249 ---- Ясно. Вполювали не слабо. Чув по радіо експерта, який казав, що в Русні не так багато пілотів навчених, і вони чи їхні командири вже будуть дуже обережно підходити до льотних завдань. Оч ко не залізне.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680250 вiд 2023-12-22 19:53:23Фіни також читають О. По €5300 отримають українські біженці від Фінляндії в разі повернення додому Ця «програма» діятиме (https://intermin.fi/-/uusi-asetus-vapaaehtoisen-paluun-avustuksesta-tulee-voimaan-vuoden-2024-alussa) з 1 січня. Не діє пропозиція у разі переїзду в іншу країну ЄС або Шенгенської угоди, а також у країну, громадянам якої не потрібна віза до Фінляндії. За попередніми даними, на кінець літа 2023 року статус тимчасового захисту у Фінляндії отримали понад 53 тис. біженців з України.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680249 вiд 2023-12-22 19:53:17№ 1680248я к тому, что 559 БАП укомплектован СУ-34, а не СУ-35. Су-34 - это фронтовой бомбардировщик, экипаж 2 тела, летчик и штурман. Су-35 - истребитель, но может нести до 8 ракет. Бонбы не предусмотрены..Тщательнее нада..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680248 вiд 2023-12-22 19:11:06Batyj № 1680247 What is supposed to be? Прецінь цей Морозовск розташований від Луганська на відстані 187 км, півдороги з Луганська до Волгограда.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680247 вiд 2023-12-22 18:52:54559 БАП, аэродром Морозовск, ростовской обл. Минус 3..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680246 вiд 2023-12-22 18:48:13sk (здалеку) № 1680244 ----- Тепер я уявляю добре, що навіть помірна кількість багатоцільових F-16, могла б зробити хорошу для нас погоду на будь-якій ділянці фронту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680245 вiд 2023-12-22 18:27:32+№ 1680242Хоча ні - пишуть, що перепризначили з підвищенням. Хоча хз, чому не одразу - мабуть щось мутять ;)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680244 вiд 2023-12-22 17:49:55olma № 1680237 шрайк намалював що дістали на 60 км вглибину підозрюю що спіймали. як було в сумській обл і місяць назад коли над зміїним збили захищають плацдарм на лівому березі щоб каб-ами не кошмарили, плюс щоб до херсону не долітало…
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680243 вiд 2023-12-22 17:40:01Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680240 Эта закрывающаяся компания «Hyperloop One» вообще не имеет никакого отношения к Маску. Это его конкуренты, которые ему проиграли. ------------ Hyperloop One стала флагманом казавшегося перспективным сегмента через год, когда Илон Маск (Elon Musk) опубликовал материалы, касающиеся технологии Hyperloop. Тогда казалось, что вскоре появится новый вид транспорта, который положит конец традиционному дорожному движению. В реальности Hyperloop One не удалось выиграть контракт на строительство работающего тоннеля, а руководство компании отметилось несколькими скандальными инцидентами. Тем не менее, технология продолжает прорабатываться другими компаниями, которые находятся на различных стадиях создания прототипов, в том числе Hardt Hyperloop, Hyperloop Transportation Technologies Inc. и Swisspod Technologies. Собственное предприятие, которое занимается этим и сопутствующими решениями, основал и Илон Маск — оно получило название Boring Co.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680242 вiд 2023-12-22 16:41:01Єрмачидло зовсім забив на службу - хіба так підбирають кадри?--------------------"Сьогодні, 22 грудня стало відомо, що президент Володимир Зеленський звільнив державного уповноваженого Антимонопольного комітету України Максима Сандигу. Про це йдеться в указі голови держави.Указ про призначення Сандиги було підписано 18 грудня ".
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680241 вiд 2023-12-22 15:09:12Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680239 вiд 2023-12-22 14:32:25 Бггг
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680240 вiд 2023-12-22 14:34:31До речі, наскільки розумію, Маск бабла не втратив на гіперзалупі, бо його була лише ідея, а хвінансірували якісь шейхи з Еміратів, і ще напочатку Бренсон зі своїм Верджіном (у якого, здається, всі проєкти провальні).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680239 вiд 2023-12-22 14:32:25Enot [Останнi 20 месаг]№ 1680236 вiд 2023-12-22 14:14:29Щойно прочитав, що українська гіперзалупна компанія, створена Омеляном, називалася «Центр транспортних інновацій Хайп-ЮА». Хтось же додумався так назвати - можливо сам Омелян, хз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680238 вiд 2023-12-22 14:28:41На Схід від Куп'янська мається на увазі, кошмарять там кабами час від часу наші позиції.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680237 вiд 2023-12-22 14:22:30Nycolas № 1680229 вiд 2023-12-22 13:10:58 Три російських Су-34 знищено силами ППО на Південному напрямку --------- Бомбастична новина!!! Слава ЗСУ! Ще на Бамбасі і на Захід від Куп'янська поназбивати тих російських літаків. І порядок.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680236 вiд 2023-12-22 14:14:29Компанія Hyperloop всьо)). Пам'ятаю як Омелян з Найємом хотіли щось там будувати в Бориспіль, а коли їх взяли на глузи, то розповідали які українці відсталі і не розуміють прогресивних реформ))) https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-12-21/hyperloop-one-to-shut-down-after-raising-millions-to-reinvent-transit?srnd=technology-vp
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680235 вiд 2023-12-22 13:47:05sk (здалеку) № 1680231 поясни, чому не повинна? бо не повернуться? так вони і так навряд чи, якщо знайдуть там роботу і мову вивчать. а інші умовним німцям і зараз не треба, годувати їх лише, коли в умовному києві значної загрозии життю нема, а вакансій повно.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680234 вiд 2023-12-22 13:44:41Feodorit № 168022 треба відходити від привязки мобілізації до вос. тут можна дописати тисячу проблем, чому це важко, але якщо ми цього не зробимо, на кінець наступного року не буде ким воювати. а потім розкажемо один одному, як і чому не змогли. і чомусь із добровольцями без вос навчання спрацювало, і не рік знадобився. «через потребу розосередження в нас значно скоротилась кількість місць» - проблему роззосередження можна вирішувати, це не блокуюча проблема. та і навіть на одному полігоні поміститься пару бригад. і що росіяни зроблять? запустять кинжали? якщо не сповзатися спати в одну казарму, то по кому? ти ж був на польових заняттях? навчання часто іде по відділеннях. щось уразити кацапам буде дуже складно, бо групових цілей можна уникнути. на бригадні навчання, мабуть, потрібно шукати варіанти закордоном. але, кажуть, що ми такого рівня не проводимо, крім штабних. що потім позначається на координації. «а через 3 місяці всіх відпустити?» - чому відпустити? це ж стосується не призову за умовами мирного часу, а навчання мобілізованих, які не мають вос. зараз же без вос фактично не мобілізують, якщо не доброволець. «50+ річний танкіст це таки танкіст якого свого часу 2 роки готували» - а ще тоді і морозиво було найсмачнішим. я знаю, як тоді готували танкістів. особливо, останні роки перед розвалом срср. та, різниця була навіть між ротами у якості підготовки, але в цілому, 90% часу із тих двох років - то ходіння в караули і наряди, пхд, прибирання території, стройова, і т. д. у полку, де служив, реальна підготовка відбувалася один тиждень на місяць, коли виїзжали на полігон. і то по факту - 3-4 дні. ну от і порахуй, скільки днів на рік реально мех-води перебували на реальних заняттях для здобуття вос. можна це зробити екстерном, але за три місяці? і з врахуванням, що в нормальних бригадах новобранців довчають. і ще одне - я зараз не проїду ні на бмп, ні на бтр. я втратив навички. треба по новій. та навіть справа не лише у навичках водіння. зараз зовсім інша війна. і ті вправи підготовки, що були 30 років тому, я навіть не знаю, який у них сенс.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680233 вiд 2023-12-22 13:43:10№ 1680229стопудово - засада пэтриотов..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680232 вiд 2023-12-22 13:40:02а по вчорашніх шахедах на соломенці хтось розгортав? як вони непомічено туди долетіли? тим більше з півночі, 2/3 міста пролетіла. і на підльоті ніхто не помітив…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680231 вiд 2023-12-22 13:39:15Enot № 1680230 хз що там з «мобілізацією» відбувається але якщо україна планує повернути назад «пона-вийєхавших», вона не повинна «підвішувати» їх на «кримінал» … і так чим довше людина за кордоном, тим менше шансів що повернеться… і тут ще «расстрєльна стаття» вам на в'їзді
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680230 вiд 2023-12-22 13:23:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680225 вiд 2023-12-22 11:15:49 По -перше Умеров такого взагалі не казав. Це фейк, який вигадали німецькі журналісти, який зараз тягають росіяни та наші корисні ідіот. По-друге Україні не видадуть з Німеччини чоловіків працездатного віку не тому що вони дуже потрібні, а тому що для цього немає законодавчої бази. Екстрадиція відбувається у випадках, які оговорені міжнародним законодавством і двосторонніми договорами. В кожному випадку окремо. Згідно рішення німецького суду. Так само з іншими країнами. Взагалі я не пам'ятаю прецедентів, щоб одна країна під час війни ловила в себе і видавала «уклоністів» іншій. Це абсолютна маячня. По-друге
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680229 вiд 2023-12-22 13:10:58Три російських Су-34 знищено силами ППО на Південному напрямку сьогодні Джерело: https://censor.net/ua/n3463210
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680228 вiд 2023-12-22 12:39:40Nedopysuvach № 1680226 Насамперед забезпечити всіх неслуживших вус через тримісячну (?) підготовку. Хтось ще сміявся з офіса простих рішень. Роман Донік краще висвітлює перепони на шляху центра підготовки в своєму фейсбуці. - тим кого мобілізують протягом війни не мають змоги повною мірою актуалізувати навички та знання. Наприклад, через потребу розосередження в нас значно скоротилась кількість місць для навчання. - військові наполягали що одного року недостатньо для підготовки бійця. 50+ річний танкіст це таки танкіст якого свого часу 2 роки готували. - на 3 місяці всіх потрібно буде мобілізувати, тобто це зміни до всіх концепцій та законодавства що ми зараз маємо. а через 3 місяці всіх відпустити?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680227 вiд 2023-12-22 12:17:07 Непогано хвалиться Катерина, якщо завершити, те що задумали, це був реальний стрибок вперед За лаштунками цифровізації в Міноборони: топ-5 результатів за перші 100 днів
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680226 вiд 2023-12-22 11:17:45«ЗМІ знайшли Telegram-канал російською, який, імовірно, завів студент, котрий влаштував убивства у Празі. Він писав, що хоче стрілянини й суїциду»-----------------Якщо правда, то вєлікая гуманістічєская русская культура вкотре себе показала.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680225 вiд 2023-12-22 11:15:49Здорові чоловіки працездатного віку - це той контингент, який потрібен європузанам для їхньої власної економіки. Відповідно, ніхто їх Умєрову не віддасть.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680224 вiд 2023-12-22 11:05:09toreo № 1680222 розмова німого з глухим :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680223 вiд 2023-12-22 11:03:41"Першим українським клубом, який виступив проти створення нового європейського змагання, стали львівські «Карпати».«Ми приєднуємося до клубів, які вже висловилися проти Суперліги та участі в ній. Наша мета – виключно Українська Премʼєр-ліга», – йдеться в публікації клубу на офіційній сторінці у Twitter ".--------------------Ну якщо Карпати проти - то пєсда тій Суперлізі вже точно.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680222 вiд 2023-12-22 11:03:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1680220 ну так виїдь без дозволу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680221 вiд 2023-12-22 10:59:40Заборона очевидно відсутня у тому сенсі, що навіть без дозволу спроба виїзду не є порушенням закону, тобто громадянина за це не притягнуть до відповідальності, але при цьому ніфуя не випустять ;) «Граждане довольные расходятся по домам» (с)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680220 вiд 2023-12-22 10:58:50toreo № 1680217 моя теза дуже проста, я її написав вже не в перше: усі виїзжаючи за кордон громадяни України нічого маючого юридичні наслідки не порушують. Нема закона забороняючого громадянину перетинать кордон. про хвастаться. аналогія: виїздна віза часів срср vs дозвіл на відрядження. Це дічь і хуйня. Як ще треба написать?
SergikS(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680219 вiд 2023-12-22 10:55:24Voxa (м. Запоріжжя) № 1680213 вiд 2023-12-22 10:40:37 Десь пустив скупу сльозу Омелян :-)
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680218 вiд 2023-12-22 10:52:34toreo № 1680214 вiд 2023-12-22 10:42:17 Ну, а я тобі що казав. Поляки подібне заявляли. Не варте воно того, щоб зараз на те посилатись при мобілізації. Для армії то втрачений ломоть. Забути зараз і зосередитись на внутрішньому ресурсі. І насамперед забезпечити всіх неслуживших вус через тримісячну (?) підготовку.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680217 вiд 2023-12-22 10:48:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1680210 бл, шо за хйню ти несеш? чим хвастатись не треба? тим, що я по роботі виїзжав закордон на кілька днів, для чого за встановленою процедурою оформив право на тимчасовий виїзд на кілька днів? то що, може цього треба соромитися? чи що ти там мав на увазі? але моя іронія була в іншому. от ти стверджуєш, що виїзд чоловікам військовозобовʼязаним із україни не заборонений (ну, якщо вони не входять у виключення)? така твоя теза? чи є законодавсо встановлені обмеження на виїзд?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680216 вiд 2023-12-22 10:45:20піздец :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680215 вiд 2023-12-22 10:45:03«Журналісти-розслідувачі спростували інформацію Служби зовнішньої розвідки про те, що у голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів Романа Ігнатова є російський паспорт. Номер документа, що оприлюднила СЗР - це компоновка з цифр радянського паспорта.» сцука, який
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680214 вiд 2023-12-22 10:42:17ага, є позиція німеччини. цікаво, як би вони поставилися до ситуації, якби це вони проводили мобілізацію ———- Міністр юстиції ФРН Марко Бушман заявив, що якщо влада України захоче призвати в армію чоловіків, що залишили країну, це не матиме практичних наслідків для українців, які живуть у Німеччині.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680213 вiд 2023-12-22 10:40:37«Hyperloop One, транспортна компанія, яка планувала створити швидкісні лінії сполучення в герметичних трубах, закривається. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.» ех :)