та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680172 вiд 2023-12-21 19:47:05Enot № 1680144 оце дійсно інфа для вибраних єбанатів з пересічних єбанатів
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680171 вiд 2023-12-21 19:43:24Nevropatolog № 1680132 ======= … вигребли 50+, які не косили при сові і мають вус. І які з них вояки? … ============= ось такі з них вояки: Золотий Хрест выд 21.03.23, орден за Мужність, інші нагороди Гурський Тарас Теодорович (назавжди 56 :( брат https://dailylviv.com/news/istoriya/na-viini-zahynuv-lisnychyi-bryukhovytskoho-lisnytstva-taras-hurskyi-114798 а ти кажеш, які з них вояки. ви би, хлопчики, перед тим, як про когось говорити, самі б спромоглися мобілізуватись, хоч би одного з десятьох активних тут ніків нагадайте хто в окопі зараз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680170 вiд 2023-12-21 19:24:59Соррі за орфографію. Пишу з телефона, і віконце Обсилфа гостевої, ще доінтернетної кам'яної доби не сприяє.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680169 вiд 2023-12-21 19:22:25А в нас в фойє під'їзду збирають такі балачки, а також окремий посуд стоїть для пластикових закрутку (пробок) пластикових пляшок і пакетів для переправив на пластмасу для 3D принтерів. Деталі для дронів.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680168 вiд 2023-12-21 19:10:56PEPSI, Я думaв щo дoкумeнти бувaють укрaїнськими aбo нiмeцькими. A укрaїнo-нiмeцькi цe як?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680167 вiд 2023-12-21 18:11:39Я мотаюсь в Україну і назад у Німеччину, і справді останнього разу, на минулому тижні, вперше за весь час прикордонниця зробила скани всіх моїх українсько-німецьких документів і занесла у якусь базу даних.
Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680166 вiд 2023-12-21 18:00:32toreo № 1680164 до речі, що значить законно? виїхали вони попри заборону Другий раз від тебе чую про заборону. Важко припустити що ти просто помиляєшся, але про яку заборону мова? Хіба в нас заборонено виїзжати тим хто не підпадає під мобілізацію?
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680165 вiд 2023-12-21 17:44:34До № 1680159 За даними поліції, нападника в центрі Праги знешкоджено, а будівля повністю евакуйована. Разом з тим, за непідтвердженими даними, повідомляється, що нападник сам застрелився.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680164 вiд 2023-12-21 17:43:23Nevropatolog № 1680134 «…ти таку хуйню несеш, як дитина…» ---------- ну, тут вбивчий продуманий аргумент. як там у жванецького, у відповідальний момент спору спитати паспорт. несподівано дати в морду. мені от може здаватися, що «хуйню несеш ти», але навряд чи це аксіома. от наприклад, я не можу погодитися з тезою, що «не буду воювати поки син порошенка не воює» у варіанті, що і тут в україні багато ухилянтів, та і людського матеріалу в правоохоронних органах дофіга, треба там почистити. ну, можна і там, але це ніяк не значить, що ухилянт, який втік в іншу країну, не повинен нести відповідальність. «.. Закон зворотньої сили не має. Якщо людина виїхала законно, то клала вона на подальше. Європейські країни вже по окремих запитах заявляли, що не будуть видавати людей» по призиву «…» ------------------- який закон не має зворотної сили? той, який ще не прийняли? так ми ж не кажемо, що притягаємо до відповідальності всіх, хто виїхав (до речі, що значить законно? виїхали вони попри заборону). Ми ж кажемо про закон, який запровадить новий обов "язок: прийти і стати на облік у консульстві, уточнити дані у консульстві, і, можливо, отримати повістку. і відповідальність за нього наступить лише у майбутньому, якщо закон буде порушений у майбутньому. до куди тут можна приліпити «зворотню силу»? щодо позиції країн єс. я не бачив їхню реакцію, мовляв, не віддамо в україну ваших ухилянтів від призову. я вже не кажу про те, як би австрійці займалися своїми ухилянтами, трапилася б у них війна. думаю, не дуже б і церемонилися. але щоб наші питали у них неофіційно, а чи віддасте нам наших, що у вас переховуються, а вони відмовили? я не чув про таке. навпаки, почали обговорювати, що час би вже українських біженців знімати з програм підтримки. і ми ж говоримо про процедуру. як лише перебування не на обліку закордоном становиться карним злочином, особа, винна у його скоєнні, проходить через законну процедуру, включно з підозрою, обвинувачення, засіданнями суду, оголошення в розшук. з дотриманням усіх її прав, як громадянина україни. якщо, скажімо, польські компетентні органи отримують запит на видачу особи в розшуку, яка знаходиться на їхній території, то вони будуть ігнорувати? до речі, деякі знайомі поляки здивовані, що багато здорових українських чоловіків відсиджуються в польщі, а поляки мають допомагати україні. і ще є пункт про конфіскацію. так, це все важко. це вимагає ресурсів. неясно, чи наша слабка держава зможе потягнути це. все це питання, на які ми, мабуть, не зможемо відповісти тут. але простих рішень на цій війні нема. крім того є питання справедливості. і багато з тих, хто залишився, питає, чому іншим можна і нічого, а у мене вбили сина. чому синочок сусіда втік, а мого забрали, і він загинув? може у тебе є відповіді?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680163 вiд 2023-12-21 17:34:53chin № 1680161 та я в курсі, в мене сусідка збирає … та сама проблема
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680162 вiд 2023-12-21 17:34:530677960976 писати в вайбер, бо не завжди є зв'язок і не завжди є можливість відповісти
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680161 вiд 2023-12-21 17:32:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1680160 ))) Але дуже потрібно, дефіцит, вириваю в бомжів на мусорних контейнерах)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680160 вiд 2023-12-21 17:18:11ну от, а олівье прийдеться зробить хоча б раді баночки з-під горошка :)
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680159 вiд 2023-12-21 17:16:06У центрі Праги, на площі Яна Палаха, сталася стрілянина в будівлі Філософського факультету Карлового університету, в результаті чого є загиблі та поранені. Поліція та інші служби надзвичайних ситуацій оперативно виїхали на місце події. Поліцейські зараз проводять спецоперацію на місці події, і весь район навколо площі Яна Палаха та прилеглі вулиці повністю перекриті. На кадрах з місця було видно людей, які вибігають з будівлі факультету, оточених поліцейськими. Служба швидкої допомоги повідомила, що на місце виїхала значна кількість їхніх бригад, а також спеціальний автомобіль Golem, який використовується при масових нещастях. “На місці ймовірно знаходиться більше постраждалих осіб. Про тип та кількість поранених поки що немає інформації, ” – додали рятувальники. За даними ČTK, студенти філософського факультету пишуть в Інтернеті про те, що люди заблоковані в класах або бібліотеці, а також про те, що учнів з класів на вулиці Целетна також евакуюють. Як повідомляє агентство Aktu. cz, нападник міг застосувати довгу зброю з оптикою.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680158 вiд 2023-12-21 17:13:05І ще, не викидуйте банки від горошку, кукурудзи, дуже потрібно для окопних свічок, по Києву приїду заберу
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680157 вiд 2023-12-21 17:08:26"Першим українським клубом, який виступив проти створення нового європейського змагання Європейської Суперліги, стали львівські «Карпати». «Ми приєднуємося до клубів, які вже висловилися проти Суперліги та участі в ній. Наша мета – виключно Українська Прем'єр-ліга» " :) а хто їх туди кликав?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680156 вiд 2023-12-21 17:07:48Voxa (м. Запоріжжя) № 1680148 вiд 2023-12-21 16:28:40 Пропаганда формує певну точку зору. Ти - її жертва.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680155 вiд 2023-12-21 17:01:39Панове, є трохи потреби на сітки маскування, в кого є можливість будь ласка 4441114424669867
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680154 вiд 2023-12-21 16:59:56Enot № 1680152 схоже на те, шо так само думають і в офісі президента, тому не визнають це, і роблять вигляд шо нічого не відбувається. Саме так як я навів в № 1680148 А в нас проблема. Ні, в нас - ПРОБЛЄМА. В нас не то шо закінчились бажаючи, ми навіть насильно не можем наловить людей. Можно розказувати шо завгодно, і як завгодно це називать. Але факт на лице. Він є. І проблему цю треба вирішувати, а не ховати її
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680153 вiд 2023-12-21 16:51:42«Прогресивне» крило демпартії США за «заморожування» конфлікту. Воно контролює майже всі великі ЗМІ США. Формують точки зору для того щоб зупинити допомогу Україні і домовлятися з Путіним. Наші місцеві американські клієнти це передруковують. Тільки Путін на днях сказав що цілі СВО лишаються тими ж.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680152 вiд 2023-12-21 16:46:31Це не «зручна парадигма», це і є ІПСО. В чистому вигляді. Вона проведена для того щоб українці втратили віру в перемогу. На це зараз працюють більшість ЗМІ, в тому числі світових ЗМІ.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680151 вiд 2023-12-21 16:38:40Enot № 1680149 я вважаю шо ні, та і точуючи наче те ж :) але якшо все, шо не подобається чи не вкладається в зручну прадігму, називати російськм іпсо, чи то боти все, чи там шо такого взагалі не існує - це шлях в нікуди. Тупік.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680150 вiд 2023-12-21 16:36:58У МОУ пояснили слова Умєрова про мобілізацію за кордоном: це запрошення до ЗСУ, санкцій немає. -------------------------- пізно. Вже всі 12 основних видань у Німеччині розтиражували цю «новину» і виставили українську владу довбограями.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680149 вiд 2023-12-21 16:31:52Voxa (м. Запоріжжя) № 1680148 вiд 2023-12-21 16:28:40 Ти довбойоб?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680148 вiд 2023-12-21 16:28:40Enot № 1680143 малі діти, інколи заплющують очі - я не бачу, я так заховався.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680147 вiд 2023-12-21 16:27:49прослушка https://cdn.buymeacoffee.com/uploads/project_updates/2023/12/ff19eab7c387f11628cea2410fe183dc.gif
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680146 вiд 2023-12-21 16:26:43а от вчора новину читали, як десь на кацапії, на чергу в военкомат упала брила снігу і троє і лікарні. Стоїть черга в военкомат. Да їх значно більше, і там теж напевно шо не все ок. І диктатура вже побудована, а в нас ще тіки. Але проблема з людьми в них вирішена і не тіки карально. Бо платять добрі гроші і люди ідуть. Мотивація вона різна буває.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680145 вiд 2023-12-21 16:25:13Умеров- сумний довбограй, з його вью про призив і повістки у Німеччині. Тепер всі німецькі видання це тиражують. Особливо проросійські. У результаті нікого не призовуть, лише покажуть свою безпорадність і некомпетентність.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680144 вiд 2023-12-21 16:22:11Бгггг Перед спробою зустрітися з Орбаном Порошенко отримав від уряду Угорщини понад 37 мільйонів https://www.epravda.com.ua/news/2023/12/21/707986/
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680143 вiд 2023-12-21 16:18:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1680140 вiд 2023-12-21 16:11:50 Хто тобі це сказав? Це - соцмережа. У соцмережах працюють ботоферми.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680142 вiд 2023-12-21 16:18:42У Довбика у Жироні проблеми - надто багато їсть. По 2-3 порції за раз. Кухня не справляється. «Їсть як лев. Їсть все». Кароче, об "їв Довбик Жирону :-). Треба в Мансіті, там кухня безлімітна, Зіна показував у інтерв "ю сюжет. :-)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680141 вiд 2023-12-21 16:13:47Nevropatolog № 1680139 ну положим Безугла працює на Офіс президента :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680140 вiд 2023-12-21 16:11:50ну так мова не про офіціоз, а про сам факт. Це ж не придумано, це ж прості пересічні голосують. Глибше дивіться. На тенденцію і настрої.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680139 вiд 2023-12-21 16:10:45Voxa (м. Запоріжжя) № 1680136 вiд 2023-12-21 16:03:00 А якби Шуфрич у своєму ФБ провів опитування чи Мєдвєдчук, хто «за» вхаждєніє в састав рф, то б теж було репрезентативно? Безугла працює на ворога вже практично відкрито.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680138 вiд 2023-12-21 16:06:22Voxa (м. Запоріжжя) № 1680136 Це пизда. Сам факт проведення такого опитування - вже зрада і довбоєбізм. Окрема історія - проводити таке опитування в інеті, де русня може добряче попрацювати.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680137 вiд 2023-12-21 16:05:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1680136 вiд 2023-12-21 І що? Це репрезентативне опитування? В фейсбуці? Серйозно?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680136 вiд 2023-12-21 16:03:00от усі з Безуглої ржуть і навіженою справедливо вважають, а от ви результат її опитування бачили? Готові скласти громадянство замість призову в армію - 72%
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680135 вiд 2023-12-21 15:57:57а все шо ви пишите, треба було робить минулого літа, коли народ був готовий і переляканий. Коли вже і тупому стало зрозуміло шо «2-3 нєдєлі» і все не скінчиться. І людей, і головне економіку, і життя в країні де війна. А тепер можна тіки розказувати як і бусіками ловить тих хто не сховався … Всі все бачать, хто воює, а хто гроші заробляє. Соціальна справедливість, це до речі був один із рушієв Маданів
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680134 вiд 2023-12-21 15:52:05toreo № 1680131 вiд 2023-12-21 15:32:14 Ну ти таку хуйню несеш, як дитина… Закон зворотньої сили не має. Якщо людина виїхала законно, то клала вона на подальше. Європейські країни вже по окремих запитах заявляли, що не будуть видавати людей «по призиву». Там он австріяки НАБУ послали нах по Дубінському навіть по довідці медичній - «не є злочином в країні ЄС» і нічого не дамо. Умисно створюють картинку, що всі виїхавші злодії і мають бути на передовій, а наявні не мусять там бути. Тобто кадрові вояки закордоном, а тут «снайпєрубйот» - їх не можна, в них немає вуса, відкосив від армії, хоча здорові бугаї і вся інста завалена фотками їх торсу з качалки. Чим раніше забудуть про втрачене, тим скоріше займуться наявним.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680133 вiд 2023-12-21 15:43:50невидумуйте, нема жодного закона забороняючого перетин кордону, якшо це черз офійійний пункт пропуску.