Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680132 вiд 2023-12-21 15:38:35toreo № 1680127 вiд 2023-12-21 14:57:59 Ти от все в кучу - емоції, реальність, справедливість, доцільність. Так не буває. Яка реальна ефективність і можливість примусити повернутись і підти служити? От яка і які під це затрати? Ніякої. Ніхто примусом не повернеться і пох на любу відповідальність. Кримінальна? На мільйон людей, які недосяжні? Та вони скоріш паспорти повикидають. Не забувай, що під це мусять ще виділити кошти, людей - тобто розпиздять. А втікачі - неслабий ресурс валютних надходжень до країни… Скільки ти витягнеш звідти людей? Ну реально? І це при тому, що в середині країни «під ногами» того ресурсу ще валом - просто його не хочуть займати. Скільки призвали з Кварталу? Скільки призвали Цигаників-Денисових, спортсменів нинішніх і бувших? Скільки ментів, податкових, вертухаїв, прокурорів, митників - вони військовозобов "язані? Скільки пенсів з тих же ментів і Ко, яким до 50? Ну про нічні клуби, качалки і тд ти й сам знаєш… Ти правильно кажеш, що вигребли 50+, які не косили при сові і мають вус. І які з них вояки? Читав одного командира, благає не присилати таких штурмовиків, бо вони в броніках і обвісі втрьох через паркан не можуть перелізти і плачуть. І гинуть. Ні за що. Бо просто вус є. А чому за два роки не призвати на отримання вусу ВСІХ, у кого немає? Щоб вони не вихвалялись «аястрєлятьнеумєю і мєняснайпєрубйот». Той вус і в сові за два місяці малювали, то зараз за три могли б. Але… Краще міністру пиздіти, що він закордоном наловить готових воїнів, ніж тут організувати навчання. А ці підари як займались популізмом, так і займаються. В кращому випадку по хвостах бьють.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680131 вiд 2023-12-21 15:32:14Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680128 ну чому? всі, хто виїхав у країни єс, вже мають певний статус, хоча і залишаються переважно громадянами україни. вони офіційно десь зареєстровані. припустимо, україна приймає закон, який зобовязує протягом двох місяців стати на облік всіх громадян, які знаходяться закордоном і відповідають критеріям таким-то, і запроваджує кримінальну відповідальність, припустимо, від 5 до 7 з конфіскацією, то дядько, який сидить десь як біженець в польщі чи іспанії, і вже і працює на місцеву економіку, розуміє, що він стає фігурантом кримін справи, і рано чи пізно черга дійде до нього, він буде оголошений у розшук і т. д., то він почне думати, що роботи. звичайно, ти можеш небезпідставно звернути увагу, що таких ухилянтів в єс виїхало тисяч триста, може й більше, і якщо вони дружньо проігнорують закон, важко буде притягнути їх до відповідальності лише через масовість порушень. як це, наприклад, є з проблемою сзч: я не знаю, яка точно кількість втікачів, але, мабуть, йдеться про десяток тисяч, а навряд чи це завищена цифра. і багато хто з них в розшуку, а багатьох командири навіть не подають, сподіваючись, що якось повернуться. піймати ж усіх, а ще і посадити зараз дуже важко. але ж і декриміналізувати сзч не можна. інакше армії кінець. така ж логіка з тими, хто втік закордон (причому, перетнувши кордон незаконно, або законно, але не виконавши вимогу повернутися), бо всі вони - звичайні ухилянти.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680130 вiд 2023-12-21 15:09:45а от, до речі, і луценко нагадав: Закон України про мобілізацію: «2. Керівництво мобілізаційною підготовкою та мобілізацією держави, безпосередньо Збройних Сил України, інших військових формувань покладається на Президента України, керівників органів державної влади, інших державних органів, галузей національної економіки - на Кабінет Міністрів України, в Автономній Республіці Крим - на Раду міністрів Автономної Республіки Крим, у галузях національної економіки і регіонах України - на відповідні центральні й місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях - на їх керівників» ----- заленський затягує питання мобілізації. це нам вилізе боком. звичайно, питання і до гшу, бо воювати, ніби у нас стільки ж людей, як і у кацапів, україна не може собі дозволити. але провал мобзаходів лежить на зеленському. значною мірою
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680129 вiд 2023-12-21 15:06:06Щодо кримінальної відповідальності як такої - це вірний шлях забезпечити те, що ці люди вже ніколи не повернуться в Україну.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680128 вiд 2023-12-21 15:04:12На практиці, держава не має важелів, щоб забезпечити призов тих, хто виїхав за кордон - до або після початку повномасштабної війни.Здається, безугла вже запропонувала конфісковувати у таких громадян майно, яке у них залишається в Україні, кошти на банківських рахунках тощо. Але навіть якщо держава піде на такий крок, то передчасно 3.143діти про це - як мінімум дурість.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680127 вiд 2023-12-21 14:57:59Nevropatolog № 1680125 а що робити з тими, хто втік закордон, попри заборону? нехай відсидяться? я вважаю, що кожен має бути на обліку. якщо чоловік знаходиться закордоном, він повинен протягом, припустимо, місяця або двох стати на облік в консульстві, уточнити свої дані і т. і. якщо ні - кримінальна відповідальність. а щодо мобілізації, то призовний вік треба опускати до 22-23 років. як пояснити, чому 28 років - маєш обовязок захищати вітчизну, а 26 - вже ні? і відв "язати мобілізацію від військово-облікової спеціальності. добровольців навчали на солдатські вос за три місяці, інших також можна. останні 20 років від армії не відкосив лише лінивий, або у кого вже зовсім грошей не було. та ще й в професійну армію гралися. тому серед людей середнього віку в україні не так і багато рядового складу з вос. тому зараз воюють 50-річні, які ще в срср призивалися. та добровольці. але вже закінчуються. все це треба робити негайно, бо вже навесні, якщо не раніше дірки на передньому краї оборони закривати буде нічим. але, на жаль, зеленський все розглядає через призму, як це вплине на його рейтинг. а для багатьох питань просто не вистачає інтелекту. і це дуже погано для нас.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680126 вiд 2023-12-21 14:55:02Якщо державний чиновник дає інтервʼю, то (1) він чи його працівники мають вичитувати його перед публікацією - це, власне, має бути умова, за якої чиновник погоджується на інтервʼю, та (2) вся розмова з журналістами - від першого до останнього слова - має відбуватися під диктофонний запис.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680125 вiд 2023-12-21 14:42:48Вже по одному питанню дали задню. Тільки вони пиздять, бо той молов про опрацювання покарання за неявку. А яке покарання за добровільний рекрутинг? Гнать нахуй цього недоумка. Поверніть папєрєдніка! ------------ Призывать украинцев из-за границы пока не планируют, — Минобороны Иностранные СМИ не так преподнесли заявление Умерова — министр говорил журналистам о рекрутинге и необходимости донести до украинцев за рубежом, как важно им присоединиться к армии. Никаких обсуждений механизмов призыва в ряды ВСУ из-за границы в повестке дня нет.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680124 вiд 2023-12-21 14:32:22та чекайте, щас скажуть шо не так зрозуміли, чи «вирвали з контекста»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680123 вiд 2023-12-21 14:28:53Він там іще тих українських чоловіків, які за кордоном, лякає призовом і обіцяє якісь поки що невідомі засоби покарання за відмову.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680122 вiд 2023-12-21 14:23:41От після такої заяви його треба випиздить нах і не підпускати до влади. Як так можна брехати? Ну не дебіл же він відбитий? Значить брехун кончений. А винний потім Залужний, що не втілив в життя сцяні марення… ----------------------- Крым может быть освобождён в следующем году, заявил министр обороны Украины Умеров Я уверен на 100%. Это наша стратегическая цель, добавил чиновник.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680121 вiд 2023-12-21 14:13:56Не та вже йуля… по3.143діти ще може, але вже ніфуя не рєшає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680120 вiд 2023-12-21 14:01:20«Парламент ухвалив законопроєкт про медичний канабіс» Юлю аж шкода, бідна жінка, такий спротив чинила, а ніхто не послухав
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680119 вiд 2023-12-21 12:41:45m1919 (Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг]№ 1680117 вiд 2023-12-21 12:29:59Ба більше - на американських вулицях подекули можна і зараз побачити carpool lane - тобто смугу руху для водіїв із пасажирами. Герой відомого серіалу для того, щоб скористатися такою смугою, навіть знімає проститутку, щоб використати її у якості пасажирки ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680118 вiд 2023-12-21 12:41:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1680113 усі дісті кажуть шо після 25 курс різко скаконе. Все отгружють тіки по завтра.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680117 вiд 2023-12-21 12:29:592 olma№ 1680114Бо в нас тільки -5"С відразу Енергобоси закликають скоротити споживання.Так правильно закликають. Розумне скорочення потрібно у всьому. Ті ж екрани на ТЦ та й інша ілюмінація могли б і перекурити в години пік. Добровільно не виходить, бо на сусіда дивляться, що не вимикає. Чекають, поки примусять усіх, або всіх взагалі вимкнуть нах. Забули, як рік тому було.Дивись, якби старанно економили, може якусь дещицю лєктрики за кордон продали б. Все ж копієчка. По краплиночці, а крапля камінь точить.Це навіть не нами придумано. Багаті Штати у 2СВ не лінувалися рахувати.У нас до таких закликів ніхто не наважиться, бо таке виття буде, що ховайся.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680116 вiд 2023-12-21 11:06:16olma [Останнi 20 месаг]№ 1680114 вiд 2023-12-21 10:27:12Портников у нещодавньому виступі зауважує, що у Польщі Туску зараз доводиться розгрібати одразу багато різних питань - бо ПіСдюки дуже потужно насрали за всіма напрямами. Хз, коли руки дійдуть до йобаних блокіраторів на кордоні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680115 вiд 2023-12-21 10:28:02Не погодили нам допомогу по обидва береги Атлантичної калабані.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680114 вiд 2023-12-21 10:27:12Не наганяй про курс. Це ж очевидно. Ні в Штатах ні Гамериці не погодили фінансову допомогу. Кордон хуйлобидловани блокують. Конференція Зе не дуже. Короче Рік завершується на мінорній ноті. А чого курс мав би бути низький. Скажи спасибі, що весна в другій половині грудня і нема морозу. Бо в нас тільки -5"С відразу Енергобоси закликають скоротити споживання.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680113 вiд 2023-12-21 09:51:03Цікаво, чому відбувся такий різкий стрибок курсу (до більш як 38). Невже всі налякалися отого їбучого марченка з його скороченням споживання, чи американського Конгресу?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680112 вiд 2023-12-21 09:35:55Поради з дивану такі цікаві)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680111 вiд 2023-12-21 09:11:22про кацапводоканал - якась маячня краще б хакнули МТС хоча маю дуже великі сумніви, що на КС була саме хакерська атака
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680110 вiд 2023-12-21 08:46:33Щодо НАТО— треба просто методично рухатись до членства. Завжди будуть підхуйловники. Але і вони змінюються. Наш найвеличніший тупо робить одну й ту саму помилку— встерить «хочу все зараз!». Хай істерить, волає, але не додає «ніхто нас не чекає», «ми зараз придумаємо блок, що нато позаздрить» ….
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680109 вiд 2023-12-21 08:00:50Vichny [Останнi 20 месаг]№ 1680102 вiд 2023-12-20 23:23:30Так та фуєсмоктальна бригада - вона тоді сиділа не лише у Берліні та Парижі, але передусім в українському парламенті, де розважалася, запускаючи повітряні кульки «НАТО - (мі) нєт».
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680108 вiд 2023-12-21 01:40:49Геть (Геть) № 1680103 Там же вибори недавно закінчились Протестують ті хто проти голосував Але прийдеться чекати нових виборів Якось дивно так співпадає що велике бажання блокувати наш вступ в ЄС, чи фінансову допомогу надавати, йде від країн що отримують хуйло газ Словаки, мадьяри, австріяки Прикол що ми газ по трубі до сих пір передаємо на європу
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680107 вiд 2023-12-21 01:22:37А шо це дасть? Кацапи тепер не зможуть митись? Тобто ніхуя не зміниться?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680106 вiд 2023-12-21 01:16:32Точно-точно? Так само як і кацапенподаткову? От жеж ці жруни новин, всеядні просто. А хтось питає - чому квартал95?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680105 вiд 2023-12-21 00:47:39Помста за Київстар почалася: українські хакери знищили IT-інфраструктуру «Росводоканалу» https://24tv.ua
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680104 вiд 2023-12-21 00:38:33Дайбоже, але ж демократія
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680103 вiд 2023-12-21 00:25:15У Словаччині протести великі, фіцо може надовго не затриматися.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680102 вiд 2023-12-20 23:23:30Дивно повертається доля. В Бухаресті всі центральноєвропейські країни були за нас в НАТО, Штати локомотивили. Але меркель і саркозі посмоктали у путіна, і нам відмовили. Тепер маєм протилежну картину - Німеччина і Франція топлять за нас в НАТО максимально, Гтати гальмують, а от центральноєвропейські фіцоорбани пиздять радикальніше тодішніх німофранцузів. І всього цього б не було, якби меркель із саркозі не смоктали кацапські хуї. Мучайтесь вічно у пеклі, уйобки
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680101 вiд 2023-12-20 23:06:48«I will block Ukraine's accession to NATO, as it will be the beginning of the Third World War. As long as I have the opportunity to influence the Slovak political scene, I will use the right to veto such a decision,» Prime Minister of Slovakia Fico said.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680100 вiд 2023-12-20 23:04:46А от «дрони» і «держспецзв'язок» поруч - ні у кого когнітивного дисонансу не викликають? Але ж ми розуміємо, чому воно саме там піариться і миється
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680099 вiд 2023-12-20 23:03:00Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1680095 вiд 2023-12-20 21:40:45 Твоя яка печаль у цьому? Ти ж виїхав.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680098 вiд 2023-12-20 22:37:51Аукціон з придбання поштової скриньки x@proton. me --- https://www.ebid.net/eu/for-sale/2023-proton-fundraiser-auction-x-220298374.htm Лідирує ставка US$5,000,200.00 (4579183,16€)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680097 вiд 2023-12-20 22:22:46Себастьян Самуельссон
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680096 вiд 2023-12-20 21:54:33Dmitri Alperovitch @DAlperovitch · 2h Xi Jinping bluntly told President Joe Biden during their recent summit in San Francisco that Beijing will reunify Taiwan with mainland China but that the timing has not yet been decided, according to three current and former U. S. officials ------ думаю що сі те саме й хуйлу сказало… мовляв «прийшов час своє забирати». в штатах «амеріка фьорст». от ще й трамп прийде…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680095 вiд 2023-12-20 21:40:45За добу близько 6 тисяч чоловіків призовного віку виїжджають через західний кордон України, з них за системою «Шлях» як волонтери – 150-200 осіб. Матвійчук не уточнив, скільки чоловіків повертаються в Україну.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680094 вiд 2023-12-20 21:40:11Интересное интервью с историком Александром Эткиндом. Несколько основных тезисов: 1. В течении долго-текущего конфликта стороны всегда начинают становиться похожими друг на друга, как в военном так и политическом плане. В военном плане стороны учатся друг у друга и перенимают военные приемы. (в политическом сейчас очевидно существует сближение стилей правления Хуйла и Зеленского.) 2. Интересный факт, что торговля россиянской нефтью производится через терминал в Санкт-Петербурге, из того порта греческие (!!! *) танкеры вывозят нефть через Балтийское море в сторону Китая и Индии. Помогают им в этом датские лоцманы, поскольку тяжелым танкерам сложно проходить через узкие проливы. Лоцманы пытались прекратить сопровождение танкеров начав забастовку. Но власти Дании и Евросоюза подавили эту забастовку. Но тут остается один момент, что любая авария с каким-нибудь танкером в Балтийском море может быстро изменить эту ситуацию.. Историк явно намекает, что срочно необходимо остановить этот нефтяной трафик примерно так же, как был остановлен Северный поток. * На счет греческих танкеров, то это нынешние танкеры Греции, а так же российские танкеры, которые срочно были выкуплены у Греции. Собственно, не этим ли объясняется высокий рост экономики Греции в 2023-м году? Об этом росте тут вчера писали. Все интервью тут: Про танкеры с 29:30 .
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680093 вiд 2023-12-20 21:36:42барса за пів-сезону пропустила вже більше ніж за весь попередній сезон якби хтось порахував голи пропущені з власних «пройобів» … думаю що більше 50%