sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680092 вiд 2023-12-20 21:35:54думаю що рішення «колорадського» суду відмінять а трамп, дійсно, отримає пару додаткових % підтримки
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680091 вiд 2023-12-20 21:06:02Ті хто подавав в суди різних штатів позови, знали що роблять. В кількох штатах судді проголосували проти, а в Колорадо - за.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680090 вiд 2023-12-20 20:42:44sk (здалеку) № 1680069 цe вeликa глупiсть Кoлoрaдo… тeпeр нaрoд будe гoлoсувaти зa Трaмпa iз-зa принципу…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680089 вiд 2023-12-20 18:25:12Сенат США не встигне проголосувати цього року за безпекові витрати, що включають зокрема й додаткове фінансування пакетів допомоги Україні та зміцнення безпеки кордону США. У спільній заяві лідерів демократів і республіканців у Сенаті Чака Шумера і Мітча Макконнелла йдеться: «Двопартійні переговори щодо безпеки на кордоні мають важливе значення для зусиль Сенату щодо врегулювання найважливіших пріоритетів національної безпеки».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680088 вiд 2023-12-20 15:40:25sk (Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг]№ 1680084 вiд 2023-12-20 15:12:51Про Держспецзвʼязок як одного з основних отримувачів коштів на дрони - цікаво у світлі тієї фуйні, яку там зовсім недавно розкопали, та майбутніх посадок.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680087 вiд 2023-12-20 15:40:232 m1919№ 1680077Біг браза "с вотчінг фо мі :)https://ukranews.com/ua/news/973341-detektyv-nabu-pevnyj-za-misyats-otrymav-majzhe-pivmiljona-zarplaty
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680086 вiд 2023-12-20 15:32:02Coder (Lviv, Ukraine) № 1680085 ---- Цікаво. Зазвичай викладають відео де FPV влучає в ціль. А ті що промазали цим не хваляться. Виробництво (збірку) ФПВ дронів мабуть організувати легше, ніж снарядів.
Coder(Lviv, Ukraine) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680085 вiд 2023-12-20 15:17:47olma № 1680035 Від хлопців, які організували виробництво FPV-дронів, чув, що в середньому по фронту ефективність складає 7-10%. Водночас, це дуже залежить від навичок пілота (FPV не Mavic, і вимагає набагато кращої підготовки), в підрозділах, які вони забезпечують, ефективність 75-90%. За таких умов, РЕБ - це, з великим відривом, наступна причина неефективності використання FPV. «Просто впав, вирубився» - таке, звісно, можливо.. зазвичай, вирішується грамотно проведеним тестуванням, тому в бойових умовах зводиться до <1%. І ще, ціль - далеко не завжди техніка, дуже часто це жива сила.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680084 вiд 2023-12-20 15:12:51Шрайк … Немного арифметики. «Миллион дронов» - это, конечно, красивое число, все как любит наш президент, но оно не выглядит настолько фантастическим, как внезапный миллиард деревьев. Мы не знаем, какие именно дроны имелись в виду, подозреваю, что абстрактные, но учитывая, что fpv сейчас в тренде, будем в качестве базы считать их. ✔️Количество Миллион дронов в год - это примерно 83 тысячи в месяц. Один из производителей месяц назад утверждал, что импортирует 20-30 тысяч комплектов для fpv-дронов, а ведь есть и другие импортеры. (АПД. Министр стратпромышлености сообщил, что в декабре производится больше 50 тысяч fpv) То есть мы и сейчас не так уж далеки от цели. Другое дело, что я встречал мнения, что нам нужно 100-200 тысяч fpv-дронов в месяц. А это больше миллиона. Так что тут нужно не падать в обморок от числа с кучей ноликов, а задаться вопросом, достаточно ли его. ✔️Деньги Не так давно произошло перераспределение «военного ПДФО», который забрали у местных органов власти и частично отдали «на дроны». Держспецзвʼязок за 4-й квартал 2023 года должен получить 13 млрд гривен на дроны, а в 2024 году - более 43 млрд. В сумме 56 млрд гривен или примерно 1.5 млрд долларов. Когда и какие дроны сможет получить эта организация, тоже загадка, но денежки есть, давайте прикинем. Среднепотолочная цена на «простой» fpv - около 500 долларов. Со временем они будут усложняться и дорожать, но пока возьмем это тоже красивое число. На миллион «простых» fpv нужно 500 миллионов долларов, а в бюджете есть 1.5 миллиарда. Хватает. ✔️Итого Миллион не выглядит безумным количеством, и деньги под него тоже есть. Другой вопрос - насколько качественно и быстро эти деньги превратятся в дроны, и как они будут оснащены. Дроны - неотъемлемая часть войн будущего, которое для нас, к сожалению, слилось с настоящим. Сейчас проблема не только в том, чтобы наштамповать количество, а чтобы на постоянной основе создать в войсках структурные подразделения, готовые к эффективному применению дронов, и наладить их регулярное, прогнозируемое снабжение. Наше качество должно бить российское количество.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680083 вiд 2023-12-20 14:31:23№ 1680078фигня это все..там такие эксперты, что не понимают разницы между трещиной и технологическим швом. Что, собственно, неудивительно. Ради интереса почитал треюования к соискателям должности эксперта-строителя института судебной экспертизы, дык там было все что угодно, кроме опыта обследования чего угодно.Особенно понравилось - украиномовный военнообязанный офицер запаса.. Эксперт, блять..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680082 вiд 2023-12-20 13:52:19olma № 1680076 Є відчуття, що та техніка не була на ходу. До того ж в межах міста відстань до русні плюс-мінус однакова для ракет с300.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680081 вiд 2023-12-20 13:50:54Опрос КМИС: Залужному доверяют 92% опрошенных. Положительно к идее отставки Залужного относятся 2%, отрицательно - 72%.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680080 вiд 2023-12-20 13:50:402 Nevropatolog№ 1680030Україна в грудні виготовила 50 000 FPV-дронів — КамишінБільша частина запчастин до дронів виготовляється в Китаї, зокрема, двигуни, мікроелектроніка та камери. Втім, поки що проблем із їх постачанням немає.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680079 вiд 2023-12-20 13:46:262 olma№ 1680078Папєрєднікі
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680078 вiд 2023-12-20 13:28:39Основною версією аварії тунелю біля станції метро «Деміївська» є помилки в процесі будівництва. Джерело: https://censor.net/ua/n3462742
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680077 вiд 2023-12-20 11:27:362 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1680064До речі, у американців немає Конституційного суду, і якось живуть. І в Україні варто було б розігнати цю фуйню, від якої всю дорогу було більше шкоди, ніж користіЗгоден.Та у нас, крім КС, ще так багато структур наплодили, які дублюють одна одну, гризуться між собою і тільки те, нащо формально створювались, лише імітують. Чистити й чистити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680076 вiд 2023-12-20 11:27:32Зазначається, що один з ударів рашисти завдали по депо у Салтівському районі. Джерело: https://censor.net/ua/photo_news/3462667/naslidky_raketnogo_udaru_po_harkovu_fotoreportaj Нафіга було збирати таку кількість техніки нехай цивільної в одному місці. І при тому в Салтівському районі, який 30 км. до кордону з Мордором?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680075 вiд 2023-12-20 11:24:112 PEPSI№ 1680059Дай Боже нашому теляткові…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680074 вiд 2023-12-20 11:22:352 sk№ 1680055“Twenty-nine months later, the arsenals are empty, the stockpiles are bare, the Treasury is drained, the ranks are being hollowed out, our country has been totally humiliated, and we have a corrupt, compromised president, crooked Joe Biden, who is dragging us into World War III, ” he added.Плагіатор!Прихильники По можуть роялті вимагати :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680073 вiд 2023-12-20 10:40:16Як два старі діди посруться, то фуй вже помиряться ;)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680072 вiд 2023-12-20 10:25:57зараз прийде зе і скаже: не потрібно вмішуватись у вибори в штатах. то їх внутрішня справа :) взагалі що трамп що байден - «дідусі» по 80+- років… і в наступні 4 роки хз що там по здоровью може статись весь світ ржав з москалів як вони напів-мертвого єльцина обирали щоб раби не вибрали зюганова… але в штатах може статись та сама історія… звичайно що я тут не порівнюю інституції штатів з «царьом всєйя русіі»
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680071 вiд 2023-12-20 09:39:28? si=b4IpSdZrbyc4sAuG ))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680070 вiд 2023-12-20 09:37:34Якби обидва домовились не висуватися - це було б цікаво, але ж вони один одному не вірять ані на ламаний цент ;) Градус ненависті дуже високий, а трампидло його ще й публічно демонструє.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680069 вiд 2023-12-20 09:36:05Верховний суд Колорадо заборонив Дональду Трампу брати участь у виборах президента США у цьому штаті, опираючись на 14 поправку до Конституції. Дії Трампа тлумачаться як заколот. Рішення буде призупинено до 4 січня, в очікуванні апеляції до Верховного Суду США, який може вирішити це питання. --------- цікаво чи букмейкери вже ставки приймають?
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680068 вiд 2023-12-20 09:06:26Якщо Трампа не допустять, то і Байден не буде висуватись, мабуть. Гадаю, це добре. Було б круто, аби Хейлі перемогла.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680067 вiд 2023-12-20 09:02:14Акуеть.. На зомбимарафоне сейчас вчерашнюю прессуху названо «отговорками» (с) Магда.. Зы. Придется проследить, будут ли приглашать по утрам в дальнейшем..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680066 вiд 2023-12-20 09:02:14Акуеть.. На зомбимарафоне сейчас вчерашнюю прессуху названо «отговорками» (с) Магда.. Зы. Придется проследить, будут ли приглашать по утрам в дальнейшем..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680065 вiд 2023-12-20 08:52:48Боюся, що трампісти подадуть апеляцію і це рішення Колородаського суду тільки зайву популярність Трампові додасть. Але якщо його справді б вирубили з президентських перегонів, то звісно для нас це win-win, проукраїнська республіканка Ніккі Хейлі начебто Х-йла не любить. Або вона або вже дід Байден хай буде.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680064 вiд 2023-12-20 08:24:18sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1680057 вiд 2023-12-20 01:54:49Це прецедент, але справді хз - як це в одних штатах кандидат буде у списках, а в інших - ні. Це вже шлях до розколу країни.трампидло вже сказало, що буде оскаржувати у Верховному суді США. До речі, у американців немає Конституційного суду, і якось живуть. І в Україні варто було б розігнати цю фуйню, від якої всю дорогу було більше шкоди, ніж користі. Але ж ніфуя не вийде, бо таке рішення знов-таки спочатку потрапить до Конституційного суду ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680063 вiд 2023-12-20 08:18:58Якщо у Поліссі коли-небудь зберуться всі заслужені пердуни, то там до роздягальні не можна буде зайти - бо надто буде наперджено: D
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680062 вiд 2023-12-20 08:17:08З Ворсклою невідомо взагалі що буде, враховуючи нинішні проблеми жеваги. Тій же самій жевазі ще й телеканал «Еспресо» належить, здається (хоча може там дольова участь з кимось іще, хз).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680061 вiд 2023-12-20 08:01:38Ага, днньги кончились и он перешел в клон Металиста..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680060 вiд 2023-12-20 07:57:30Скрипин ушел из Ворсклы.. Странно, 7 место..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680059 вiд 2023-12-20 04:40:22Малина в Поліссі. Буде. — Где раскрылись Малиновский, Зинченко, Сикан? В других клубах. Наша задача — создать такие условия, чтобы у юных футболистов дома была возможность развиваться. Они родному клубу нужны. Нам надо больше зарабатывать ради того, чтобы такие игроки, как Руслан, играли за «Полесье». Разумеется, Малиновский — это прекрасный футболист. Он вполне заслужил играть в одной из лучших лиг мира, Серии А. Я ему от души желаю, чтобы подольше Руслан был полезен своим клубам и сборной Украины. Но на несколько лет пусть приезжает за нас поиграть, вот как Ярмоленко за «Динамо». Мы только за! Стараемся создать такой клуб, который мог бы быть интересным своим лучшим землякам, как Малиновский или тот же Зинченко, — приводит слова Буткевича «УФ».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680058 вiд 2023-12-20 02:21:14Мудрик сьогодні герой матчу. Сам витягнув Челсі матч. Вийшов на 80-й хвилині і все порішав. Так може лише Марадона і Мессі :-)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680057 вiд 2023-12-20 01:54:49Colorado Supreme Court bans Trump from the state’s ballot under Constitution’s insurrection clause ------ ну хз як воно там буде…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680056 вiд 2023-12-20 01:23:11Japan will amend arms export controls to allow Japanese PAC-2 & PAC-3 missiles for Patriot to be transferred to the US. This will free up the DoD's own stocks for transfer to Ukraine. US National Security Advisor Jake Sullivan also pushed Japan to supply 155mm ammunition as well, but was not successful.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680055 вiд 2023-12-20 01:07:50Former President Trump said in a new campaign video that if reelected, he would ask Europe to pay for the U. S. to rebuild its weapons stockpiles, which Washington has used to help supply the war in Ukraine. “Less than three years ago, I’d fully rebuilt the United States military and steered America into such a strong global position, ” Trump said in the video released on Tuesday. “Twenty-nine months later, the arsenals are empty, the stockpiles are bare, the Treasury is drained, the ranks are being hollowed out, our country has been totally humiliated, and we have a corrupt, compromised president, crooked Joe Biden, who is dragging us into World War III, ” he added. Trump accused America’s European allies of contributing a “tiny fraction” of the assistance to Ukraine and slammed the Biden administration for not already making such a request for reimbursement, suggesting that President Biden is “too weak and too disrespected to even ask. ”
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680054 вiд 2023-12-20 00:54:25Nevropatolog № 1680031 мeнi здaється ти пeрeгинaєш… вся нaлeжнa iнфoрмaцiя свiдчить прo тe щo всi прaцють - вiд прeзидeнтa дo пaрлaмeнту щoб прoйти у НAТO. вiн прoстo oзвучив тe щo всiм зрoзумiлo - пoки йдe вiйнa нaс нiхтo туди нe вiзьмe.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1680053 вiд 2023-12-20 00:53:462 Nevropatolog№ 1680030В нього налагоджені поставки. І ціни норм.