LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750296 вiд 2026-06-19 02:32:21Ти диви, як заверещало. Що, влучив у десятку?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750295 вiд 2026-06-19 02:26:06UR а довго на О. ще будуть терпіти цю жертву аборта? воно помилилось адресою, тому з богом і нахуй. І не кажи що я не правий.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750294 вiд 2026-06-19 02:01:17- - - - - - - - - де майже в кожному матчі відверті помилки суддів, ВАР, якийсь їбанутий формалізм. наче знущання над футболом. - - - - - - - - - -По версії уйобіщного свиноублюдка, в усьому цьому винуваті тупі баби, яким не сидиться на кухнях, та їхній ПМС, не забувай! Мабуть воно виросло в родині, де папаша пиздив мамку та тримав її у чорному тілі, вважаючи за домашню прислугу.А можливо взагалі воно серед свиней виросло. Мауглі хуєв.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750293 вiд 2026-06-19 01:58:03VVV № 1750292 у Ромі з тобою не погодяться. Та і у МанСіті теж. :-) і у Шальке теж.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750292 вiд 2026-06-19 00:41:56PEPSI (Merkury) № 1750288 Джеко ніколи не був зірковим. Просто непоганий футболіст, один з багатьох. То він для БіГ зірковий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750291 вiд 2026-06-19 00:39:40ProstoVlizPobalakaty № 1750290 вiд 2026-06-19 00:27:56 Це не пенальті. Причиною падіння стало виключно бажання ігрока швейцарців, а не контакт. Такі пенальті не ставлять ні в Англії, ні в Іспанії. Може хіба в якихось хитрожопих кантонах швейцарських та на цьому ЧС, де майже в кожному матчі відверті помилки суддів, ВАР, якийсь їбанутий формалізм. наче знущання над футболом. звісно, вимагати від арбітрів з нефутбольних країн адекватності важко, але коли так малює гравець, то тут вже мова не про кваліфікацію арбітра. ставлять все, що можна, наче прагнуть побільше циферки результативності намалювати.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750290 вiд 2026-06-19 00:27:56VVV № 1750282 вiд 2026-06-18 23:58:05 Те що зробив швейцарець - це основний спосіб перетворити у пенальті невдалий підкат у своєму штрафному. В принципі будь-який невдалий підкат, при якому захисник не торкнувся м'яча, це потенційне порушення правил, бо нападник не зобов'язаний скоординовано уникати контакту, а якщо контакт відбувся, то по правилам це порушення, навіть якщо нападник явно його шукав, проштовхнувши м'яч. Воротарям за кидок в ноги нападнику без торкання м'яча ставлять пенальті практично завжди (хоча нападники там домальовують, але якщо не підгинати ноги, то хтось з двох травмується), а підкат відрізняється тільки площею перешкоди.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750289 вiд 2026-06-19 00:20:58не О. а якийсь гей-клуб :-)
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750288 вiд 2026-06-19 00:14:31Voxa (Запоріжжя) № 1750279 як на мене Джеко все спортив :-). От коли його не було, то Канада не знала кого крити, і Боснія ледве не виграла. А тут є Джеко, все ясно. От і поплили. Доречі Джеко перший зірковий дідуган, який у першому матчі не забив 2-3 голи. :-) …ну і ще Роналду. Щодо Швейцарії, то це хороша якісна команда. Я б її не квапився списувати. Добре грали. І там є кому грати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750287 вiд 2026-06-19 00:08:432 Philus№ 17502862 LAZY№ 1750285Цей йобаний вєсьолий пєтух ще й упоротий звірячий мизогін. Латентний підар, інфа сотка.Мизогін - так, але в підари так просто не запишуть. Навіть в латентні. "Я би в підари пашол -Пусть мєня научат! "«Шлях у тисячу лі починається з першого хуя кроку»
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750286 вiд 2026-06-19 00:05:482 LAZY№ 1750285Цей йобаний вєсьолий пєтух ще й упоротий звірячий мизогін. Латентний підар, інфа сотка.Мизогін - так, але в підари так просто не запишуть. Навіть в латентні. "Я би в підари пашол -Пусть мєня научат! "
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750285 вiд 2026-06-19 00:01:34Цей йобаний вєсьолий пєтух ще й упоротий звірячий мизогін. Латентний підар, інфа сотка.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750284 вiд 2026-06-18 23:59:1674 хвилини бозна чого, а потім 5 голів за 23, бува ж таке
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750283 вiд 2026-06-18 23:58:40десь хвилини до 70 я думав буде сумна нульова нічія, а тут он як вийшло :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750282 вiд 2026-06-18 23:58:05Це теж лівий пенальті. Швейцарець без контакту почав падати, малювати, а потім боснієць трохи зачепив ногу, яку той тягнув.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750281 вiд 2026-06-18 23:50:43Швейцарію виїбе перша ж пристойна команда. Вони якісь примітивні, посередні. Для БіГ цього вистачило, вле далі - наврядчи.
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750280 вiд 2026-06-18 23:49:39⛽️ Чи допливе? Росія хоче імпортувати бензин з Туреччини — але маршрут через Чорне море є зоною ризикуТанкер Lysias вийшов з турецького порту 10 червня й має доставити 30 тис. тонн бензину в Новоросійськ орієнтовно 21 червня — це перший випадок, коли Туреччина, яка є великим імпортером російської нафти, відправляє паливо у зворотному напрямку.Це підтверджує попередню новину Reuters: Москва вийшла на ринок з морськими закупівлями бензину після того, як удари ЗСУ вибили близько 30% потужностей НПЗ, а Білорусь і Казахстан не можуть закрити дефіцит.Але є проблема — Чорне мореМаршрут Туреччина–Новоросійськ пролягає через акваторію, де ЗСУ системно б’ють по танкерах тіньового флоту РФ. Лише за останній тиждень:• 17 червня ГШ ЗСУ підтвердив ураження танкера тіньового флоту в Чорному морі• раніше в червні під удар потрапив танкер FINA A, що прямував із Туреччини в Новоросійськ• у березні Україна атакувала кілька танкерів — Elbus, ALTURA та іншіПоказово: джерела Reuters прямо попередили, що морський імпорт бензину “може бути лише тимчасовим заходом і навряд чи забезпечить значні обсяги через логістичні проблеми та високі ціни” . Інфраструктура портів РФ заточена під експорт, а не прийом імпортних партій — приймальних терміналів критично мало. Символічна картина: Туреччина роками переробляє російську нафту і продає готові нафтопродукти на Захід, обходячи санкції ЄС. Тепер вона ж постачає бензин назад до Росії — яка за 70 років вперше не може забезпечити власне населення паливом. Чи допливе Lysias до Новоросійська — покаже 21 червня. Але навіть якщо так, 30 тис. тонн це менше 8 годин споживання бензину в РФ. Крапля в морі дефіциту — буквально.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750279 вiд 2026-06-18 23:44:53довго Боснія трималась
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750278 вiд 2026-06-18 23:40:15На турнире в США, Канаде и Мексике работают шесть женщин-арбитров: две главные судьи, три ассистентки и одна арбитр VAR. --------------------- ота що на VAR напевно наварить проблем не раз, краще б йшла борщ варити. ПМС ніхто не відміняв. Баби зазвичай емоційні, і все бачать трохи під іншим кутом, у т. ч. і офсайди :-)). Треба бойкотувати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750277 вiд 2026-06-18 23:34:11Я це гасло стибрив раніше того реп-альбому. Коли в 2007 поставив широкосмуговий інтернет ADCL від Укртелекома. Перейшов з діал-апа на щось більш охуєнне. І якось попалось під руку блоги німців на платформі Tumblr. Ото були часи.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750276 вiд 2026-06-18 23:34:05Баба-рефері - це недобре, типу як баба на кораблі :-). Блоднинка з свистком прикольно вирячувала очі, коли її діями на полі були незадоволені чорношкірі футболісти ЮАР. Прямо кіно для дорослих :-)) Бабу рефері ще й звати Торі Пеніс (по паспорту - Тори Пенсо).
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750275 вiд 2026-06-18 23:10:03Every Day I Wake Up on the Wrong Side of Capitalism is an album by rapper Sun Rise Above.…Ніхуя собі знавець хардкор хіп-хопу!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750274 вiд 2026-06-18 22:41:09ProstoVlizPobalakaty № 1750273 ----- Так. Дісно. Every morning I wake up on the wrong side of capitalism. :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750273 вiд 2026-06-18 22:33:21olma № 1750272 вiд 2026-06-18 22:21:41 Якщо підключитись 19-го, то місячна підписка закінчиться 18-го.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750272 вiд 2026-06-18 22:21:41Завтра 19.06 - а фінал ЧС 19.07. То може є сенс підключитися до ІГОГО місячну підписку. і дивитися футбол поки Х-ло ядєрку розпаковує.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750271 вiд 2026-06-18 21:28:41VVV № 1750265 вiд 2026-06-18 20:44:24 Пенальті тупий, але на 100% відповідає правилам футболу, рука була піднята можливо на рефлексах, але у м'яч гравець зіграв, а не м'яч знайшов опущену вздовж тіла руку.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750270 вiд 2026-06-18 21:27:56одразу у мережі вилізли кацапські графомани-опозиціонери :-)) "быть может если так пылать не будет Ненька, потише будет и у нас, маленько " (с) Д. А.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750269 вiд 2026-06-18 21:01:37Чехі сама повільна збірна на ЧС. Якісь баскетболісти вийшли пограти у футбол.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750268 вiд 2026-06-18 20:56:21SK, Не рахував, скільки саме, але 4-5 ейсів точно Еала мала.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750267 вiд 2026-06-18 20:56:03Чехи фарерцям пройобували, а нашим для таких подвигів ще треба довго працювати над собою: &)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750266 вiд 2026-06-18 20:52:17збірна Чехії схожа на нашу збірну :( наче і гравці є, і пройобують всякому гівну
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750265 вiд 2026-06-18 20:44:24Пенальті пиздець який лівий.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750264 вiд 2026-06-18 20:37:16тенісеала - нова «зірка» … тобто дівчинка «на радарах»по-моєму рік назад в і-велз чи маямі. отримала вайд-кард і зайшла дуже далекуз урахуванням що «перша філіпінка» - всі азійські контракти пішли до неї…з цікавого. багаті батьки з філіпін. віддали дівчинку в 12 років +- в академію рафи надаля. ну там рік життя-тренувать десь так 100к баксівну і потім сама казала. що академія - то її другий батьківський дім. на 4 роки…на пресухах дуже толково відповідає… чимось коко гауф нагадує…хоч академія рафи - «грунтова». техніка у неї трохи дивнувата. подача - взагалі рівня «чайник+»правда давненько її не бачив. раз вже доросла до 35го рядка рейтингу - значить старається дівчинка. відпрацьовує те що вклали в неї батьки у свій час…з еліною потрібно подивитись…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750263 вiд 2026-06-18 20:36:14Думаєцца, насєлєніє решти кацапії у переважній більшості радіє тому, що мяскву нарешті почали фуярити.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750262 вiд 2026-06-18 20:30:35Риба кудись явно спішила, було видно.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750261 вiд 2026-06-18 20:29:44крім «кришечки» з нафтової цистерни, сподобалось ще:пачіму єто расія і украина решили втянуть маскву в вайну?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750260 вiд 2026-06-18 20:24:56У попередньому матчі вибила Векич.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750259 вiд 2026-06-18 20:18:26Тобто дивився два матчі Еали поспіль.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750258 вiд 2026-06-18 20:17:41Tennis Еліна з Еалою гратиме. Еала гарно грає. Другий її матч поспіль. З яйцями. Елі може бути складно. Еала не нервує особливо у вирішальні моменти.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750257 вiд 2026-06-18 20:12:02Voxa (Запоріжжя) № 1750255 після цього зашквару Шева написав, що перестав спілкуватись з Пірло. sk (acer chromebook) № 1750251 світоліна молоток. А я зараз дивлюсь епічний злив Рибакіної ноунейму Еалі. Риба - всі удари в аут. Швидко програла 0:2. Спакувала сумки і додому. Штрафувати за таке треба. Глядачі свистіли.