🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 183.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743735 вiд 2026-03-19 12:21:02

почались меми про літак, який катар подарував трампу…
«нєблагодарная скатіна»!!!
тепер рижий клоун розказує що штатам пох проблеми з нафтою-газом інших країн. в штатах цього добра вистачає…
так що він пішов грати в гольф і дякує за увагу до цього повідомлення…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743734 вiд 2026-03-19 12:15:39

Emmanuel Macron

@EmmanuelMacron

·

11h

I have just spoken with the Emir of Qatar and President Trump following the strikes that hit gas production facilities in Iran and Qatar today.

It is in our common interest to implement, without delay, a moratorium on strikes targeting civilian infrastructure, particularly energy and water supply facilities. Civilian populations and their essential needs, as well as the security of energy supplies, must be protected from military escalation.
--------
а по нашій війні такий же мораторіум? ні? а чому?
одні бла-бла-бла за всьо-харошеє
а якщо якась сторона не буде той мараторіум виконувати?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743733 вiд 2026-03-19 12:07:47

Металіст 1925» (Харків) — «Чернігів»

«Буковина» (Чернівці) — «ДИНАМО» (Київ)

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743732 вiд 2026-03-19 12:07:36

South Korea considers importing Russian oil, naphtha, Industry Ministry says http://reut.rs/3NNpXVo
-----
пд корея «на острові» - варіантів не дуже багато

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743731 вiд 2026-03-19 11:01:58

Трамп выступил с запутанной речью об Украине и Ливане
--------------------
Да он издеваеццо :).
Вважаю що трампу скоро набридне все і він зніме маску, і вжарить матом у прямому етері.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743730 вiд 2026-03-19 11:01:56

Qatar, Azerbaijan, Bahrain, Egypt, Jordan, Kuwait, Lebanon, Pakistan, Saudi Arabia, Syria, Türkiye and the UAE issued a joint statement calling on Iran “to immediately halt its attacks” after holding a meeting in Riyadh.

? LIVE updates: https://aje.news/6gz21z
-------
ну таке собі
на що вони розраховують?

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743729 вiд 2026-03-19 10:01:48

Voxa
№ 1743727

так. про успіхи у війні проти ірану можна «спокійно» слідкувати по ціні на нафту
ті всі бравурні заяви з обох сторін - просто «букви в хуй-ітері» і надування щьок

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743728 вiд 2026-03-19 09:59:50

ндааа…
рижий клоун розказує що ізраїль самостійно вирішив йобнути по газовим заводам ірану. і ті йобнули по найбільшому газовому заводу катару
рафік, тобто сша, нє віновати
я переживаю. а що там петріоти?
якщо повністю знищені пускові ірану запускають балістику по сусідам. і при чому успішно
https://x.com/WhiteHouse/status/2034453527892791768?s=20

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743727 вiд 2026-03-19 09:40:45

вже 114

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743726 вiд 2026-03-19 09:38:28

Міністерство оборони США звернулося до Білого дому з проханням схвалити звернення до Конгресу про виділення понад $200 мільярдів на фінансування війни в Ірані.
---------
цей дощ надовго
вікно можливостей для хуйла. нафта по 100 - нова нормальність…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743725 вiд 2026-03-19 09:32:55

ви тут то тотенхем згадуєте, то Harry Kane…
і ніхто не написав що от якби Harry Kane вчора грав за тотенхем - то вони б прошли атлетіко м :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743724 вiд 2026-03-19 08:18:28

Lazy,

Я взагалі не люблю лондонські клуби, Челсі й Тоттнем найбільше.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743723 вiд 2026-03-19 08:12:20

Якщо Tottenham розглядати як комбіноване німецько-англійське слово, то вийде toten ham, тобто «мертва вєтчіна», хоча німецькою граматично і не зовсім вірно. Але доречно, враховуючи виліт.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743722 вiд 2026-03-19 00:17:08

yagshamash
№ 1743720

А чому така ненавість до Шпор? :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743721 вiд 2026-03-19 00:16:09

технічних футболістів стає більше, це помітно. В принципі відверто деревяних на такому рівні і раніше не було, але зараз усі гравці і не тіки атаки, вміють покласти мяч і пробить по воротах, про культуру паса я вже мовчу.
Ну і фізична готовність, усі бігають як коні всі 90 хв, практично не беручі пауз. Методики, фарма якісна, харчуванння і вітаміни - х. з. але звичайні люди так не можуть :)
Коли зараз дивися ретро футбол, то там же просто «стоять» у порівннянні.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743720 вiд 2026-03-19 00:10:59

Шкода, що Тоттнем вилетів з ЛЧ. Тепер, може, зосередиться на чемпіонаті і не вилетить звідти, а хотілося б.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743719 вiд 2026-03-19 00:06:01

У кожного своє бачення, безумовно. Побачимо, хто там далі буде феєрити.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743718 вiд 2026-03-19 00:04:07

OG
№ 1743717

А що тоді є сучасний футбол?

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743717 вiд 2026-03-19 00:02:42

LAZY

Я не впевнений, що саме це сучасний футбол. Особливо а тих даобоях, де зовсім не було інтриги.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743716 вiд 2026-03-18 23:57:52

LAZY
№ 1743714
Тотенгем.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743715 вiд 2026-03-18 23:57:07

OG
№ 1743713

Так, це кайфовий сучасний футбол!

Що там по голам у англійських клубів? Страшно навіть рахувати.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743714 вiд 2026-03-18 23:56:04

VVV
№ 1743711

Хто?

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743713 вiд 2026-03-18 23:56:03

68 голів в 16 матчах 1/8 фіналу… Це точно футбол?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743712 вiд 2026-03-18 23:52:12

Мені здається, що футбол взагалі стає все більш скаженим. Швидким, атакуючим, атлетичним, шаленим, орієнтованим на атаку і на голи. Усілякі там витончені «тренерські дуелі», коли оба матча може бути 0-0, і все вирішить якийсь там єдиний хитрий ловкий «укол зонтіком» в сраку - це все вже неактуально. Голів все більше і більше, топові клуби вкладаються в атаку грошима в 10-20 більше разів ніж в захист. Постулати Лобановського про те, що «команда будується від оборони» - таке вже нікому не цікаво. Тому душний італійський футбол, наприклад - у сраці.
І це чудово!

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743711 вiд 2026-03-18 23:45:10

Lazy
ні. вони просто взяли темп, який не потягнули. якби вони так в АПЛ грали, то були б в трійці, а не стояли на виліт.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743710 вiд 2026-03-18 23:43:05

10 розгромів на 16 матчів, тільки одна пара без розгромних рахунків і одна з пар з розгромами в обидві сторони. Такого в 1/8 ЛЧ щось не пригадую.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743709 вiд 2026-03-18 23:42:32

Треба вболівати за Кейна. Харрі геніальний футболист, чудовий майстер, джентльмен та лицар! Скромний чемний геній футболу. Він як ніхто заслуговує на вухастий трофей!
Нехай виграє ЛЧ, а потім золотий м'яч!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743708 вiд 2026-03-18 23:40:28

VVV
№ 1743704

Я і кажу, АПЛ сиплеться і ригає навесні. Тому що чемп ураганний. Це очевидно.

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743707 вiд 2026-03-18 23:38:23

Voxa
№ 1743700

до того салах міг забити штук 5 + пенальті…

sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743706 вiд 2026-03-18 23:37:41

цікаві пари далі
наче куртуа травмований, і можливо надовго
тому реал-баварія - битва «других воротарів»
ну там барса-атлетік_мадрид, буквально місяць назад в копа-дель-рей 0-4 і 3-0… це ж вже було :)
псж - лівер просто цікаво
ну і арс - спортінг… тут, так би мовити, євро-очко для англії трохи повинно розпухнути…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743705 вiд 2026-03-18 23:35:21

ну схоже інтріга згасла скрізь

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743704 вiд 2026-03-18 23:35:14

Схоже, Тотенгем все. до 70 хвилини вистачило палива, але, здається, видихлись.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743703 вiд 2026-03-18 23:31:55

баварія - аталанта 10:1
Астанавітєсь!

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743702 вiд 2026-03-18 23:30:17

цікавитись, який клуб самий гейський, може лише гей.
правда, лейзік?
бггг))).

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743701 вiд 2026-03-18 23:29:01

ох якби Альварес це забив. був би шедевр.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743700 вiд 2026-03-18 23:25:14

ну Лівер теж знімає питання
гол Салаха просто топ

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743699 вiд 2026-03-18 23:21:36

Бля, Тоттнем гарно грають. Хотілось би щоб закамбечили.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743698 вiд 2026-03-18 23:20:51

Реал с Баваріей буде цікаво

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743697 вiд 2026-03-18 23:19:32

Хз, може лондонці і вигризуть цю гру. ще гол, а далі будуть нерви.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1743696 вiд 2026-03-18 23:17:38

Гидкий підар цей Драгушин. А Лукман забув де грає. Що за нерви на такому рівні. Брудна команда Тот.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.