sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743735 вiд 2026-03-19 12:21:02почались меми про літак, який катар подарував трампу…«нєблагодарная скатіна»!!!тепер рижий клоун розказує що штатам пох проблеми з нафтою-газом інших країн. в штатах цього добра вистачає…так що він пішов грати в гольф і дякує за увагу до цього повідомлення…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743734 вiд 2026-03-19 12:15:39Emmanuel Macron @EmmanuelMacron · 11h I have just spoken with the Emir of Qatar and President Trump following the strikes that hit gas production facilities in Iran and Qatar today. It is in our common interest to implement, without delay, a moratorium on strikes targeting civilian infrastructure, particularly energy and water supply facilities. Civilian populations and their essential needs, as well as the security of energy supplies, must be protected from military escalation.--------а по нашій війні такий же мораторіум? ні? а чому?одні бла-бла-бла за всьо-харошеєа якщо якась сторона не буде той мараторіум виконувати?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743733 вiд 2026-03-19 12:07:47Металіст 1925» (Харків) — «Чернігів» «Буковина» (Чернівці) — «ДИНАМО» (Київ)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743732 вiд 2026-03-19 12:07:36South Korea considers importing Russian oil, naphtha, Industry Ministry says http://reut.rs/3NNpXVo-----пд корея «на острові» - варіантів не дуже багато
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743731 вiд 2026-03-19 11:01:58Трамп выступил с запутанной речью об Украине и Ливане -------------------- Да он издеваеццо :). Вважаю що трампу скоро набридне все і він зніме маску, і вжарить матом у прямому етері.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743730 вiд 2026-03-19 11:01:56Qatar, Azerbaijan, Bahrain, Egypt, Jordan, Kuwait, Lebanon, Pakistan, Saudi Arabia, Syria, Türkiye and the UAE issued a joint statement calling on Iran “to immediately halt its attacks” after holding a meeting in Riyadh.? LIVE updates: https://aje.news/6gz21z-------ну таке собіна що вони розраховують?
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743729 вiд 2026-03-19 10:01:48Voxa№ 1743727так. про успіхи у війні проти ірану можна «спокійно» слідкувати по ціні на нафтуті всі бравурні заяви з обох сторін - просто «букви в хуй-ітері» і надування щьок
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743728 вiд 2026-03-19 09:59:50ндааа…рижий клоун розказує що ізраїль самостійно вирішив йобнути по газовим заводам ірану. і ті йобнули по найбільшому газовому заводу катарурафік, тобто сша, нє віноватия переживаю. а що там петріоти?якщо повністю знищені пускові ірану запускають балістику по сусідам. і при чому успішноhttps://x.com/WhiteHouse/status/2034453527892791768?s=20
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743727 вiд 2026-03-19 09:40:45вже 114
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743726 вiд 2026-03-19 09:38:28Міністерство оборони США звернулося до Білого дому з проханням схвалити звернення до Конгресу про виділення понад $200 мільярдів на фінансування війни в Ірані.---------цей дощ надовговікно можливостей для хуйла. нафта по 100 - нова нормальність…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743725 вiд 2026-03-19 09:32:55ви тут то тотенхем згадуєте, то Harry Kane…і ніхто не написав що от якби Harry Kane вчора грав за тотенхем - то вони б прошли атлетіко м :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743724 вiд 2026-03-19 08:18:28Lazy, Я взагалі не люблю лондонські клуби, Челсі й Тоттнем найбільше.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743723 вiд 2026-03-19 08:12:20Якщо Tottenham розглядати як комбіноване німецько-англійське слово, то вийде toten ham, тобто «мертва вєтчіна», хоча німецькою граматично і не зовсім вірно. Але доречно, враховуючи виліт.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743722 вiд 2026-03-19 00:17:08yagshamash№ 1743720А чому така ненавість до Шпор? :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743721 вiд 2026-03-19 00:16:09технічних футболістів стає більше, це помітно. В принципі відверто деревяних на такому рівні і раніше не було, але зараз усі гравці і не тіки атаки, вміють покласти мяч і пробить по воротах, про культуру паса я вже мовчу. Ну і фізична готовність, усі бігають як коні всі 90 хв, практично не беручі пауз. Методики, фарма якісна, харчуванння і вітаміни - х. з. але звичайні люди так не можуть :) Коли зараз дивися ретро футбол, то там же просто «стоять» у порівннянні.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743720 вiд 2026-03-19 00:10:59Шкода, що Тоттнем вилетів з ЛЧ. Тепер, може, зосередиться на чемпіонаті і не вилетить звідти, а хотілося б.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743719 вiд 2026-03-19 00:06:01У кожного своє бачення, безумовно. Побачимо, хто там далі буде феєрити.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743718 вiд 2026-03-19 00:04:07OG№ 1743717А що тоді є сучасний футбол?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743717 вiд 2026-03-19 00:02:42LAZY Я не впевнений, що саме це сучасний футбол. Особливо а тих даобоях, де зовсім не було інтриги.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743716 вiд 2026-03-18 23:57:52LAZY № 1743714 Тотенгем.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743715 вiд 2026-03-18 23:57:07OG№ 1743713Так, це кайфовий сучасний футбол! Що там по голам у англійських клубів? Страшно навіть рахувати.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743714 вiд 2026-03-18 23:56:04VVV№ 1743711Хто?
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743713 вiд 2026-03-18 23:56:0368 голів в 16 матчах 1/8 фіналу… Це точно футбол?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743712 вiд 2026-03-18 23:52:12Мені здається, що футбол взагалі стає все більш скаженим. Швидким, атакуючим, атлетичним, шаленим, орієнтованим на атаку і на голи. Усілякі там витончені «тренерські дуелі», коли оба матча може бути 0-0, і все вирішить якийсь там єдиний хитрий ловкий «укол зонтіком» в сраку - це все вже неактуально. Голів все більше і більше, топові клуби вкладаються в атаку грошима в 10-20 більше разів ніж в захист. Постулати Лобановського про те, що «команда будується від оборони» - таке вже нікому не цікаво. Тому душний італійський футбол, наприклад - у сраці.І це чудово!
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743711 вiд 2026-03-18 23:45:10Lazy ні. вони просто взяли темп, який не потягнули. якби вони так в АПЛ грали, то були б в трійці, а не стояли на виліт.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743710 вiд 2026-03-18 23:43:0510 розгромів на 16 матчів, тільки одна пара без розгромних рахунків і одна з пар з розгромами в обидві сторони. Такого в 1/8 ЛЧ щось не пригадую.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743709 вiд 2026-03-18 23:42:32Треба вболівати за Кейна. Харрі геніальний футболист, чудовий майстер, джентльмен та лицар! Скромний чемний геній футболу. Він як ніхто заслуговує на вухастий трофей! Нехай виграє ЛЧ, а потім золотий м'яч!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743708 вiд 2026-03-18 23:40:28VVV№ 1743704Я і кажу, АПЛ сиплеться і ригає навесні. Тому що чемп ураганний. Це очевидно.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743707 вiд 2026-03-18 23:38:23Voxa№ 1743700до того салах міг забити штук 5 + пенальті…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743706 вiд 2026-03-18 23:37:41цікаві пари даліначе куртуа травмований, і можливо надовготому реал-баварія - битва «других воротарів»ну там барса-атлетік_мадрид, буквально місяць назад в копа-дель-рей 0-4 і 3-0… це ж вже було :)псж - лівер просто цікавону і арс - спортінг… тут, так би мовити, євро-очко для англії трохи повинно розпухнути…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743705 вiд 2026-03-18 23:35:21ну схоже інтріга згасла скрізь
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743704 вiд 2026-03-18 23:35:14Схоже, Тотенгем все. до 70 хвилини вистачило палива, але, здається, видихлись.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743703 вiд 2026-03-18 23:31:55баварія - аталанта 10:1 Астанавітєсь!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743702 вiд 2026-03-18 23:30:17цікавитись, який клуб самий гейський, може лише гей. правда, лейзік? бггг))).
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743701 вiд 2026-03-18 23:29:01ох якби Альварес це забив. був би шедевр.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743700 вiд 2026-03-18 23:25:14ну Лівер теж знімає питання гол Салаха просто топ
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743699 вiд 2026-03-18 23:21:36Бля, Тоттнем гарно грають. Хотілось би щоб закамбечили.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743698 вiд 2026-03-18 23:20:51Реал с Баваріей буде цікаво
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743697 вiд 2026-03-18 23:19:32Хз, може лондонці і вигризуть цю гру. ще гол, а далі будуть нерви.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1743696 вiд 2026-03-18 23:17:38Гидкий підар цей Драгушин. А Лукман забув де грає. Що за нерви на такому рівні. Брудна команда Тот.