m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677772 вiд 2023-11-20 22:52:032 Enot № 1677722Розбіжність у визначеннях.Мені більше до вподоби «політик думає про вибори, а державний діяч - про майбутнє країни».2 Perfect Stranger№ 1677735Зараз бульбофюрер зрозумів, що шанс втрачено.А по трофейній зброї ляхи може думали, що наші мають оплату за неї теж зі Штатів трусити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677771 вiд 2023-11-20 22:52:03слабке місце - Конопля. Італійці його нащупали, всі атаки на наші ворота через нього. Це і вирішить долю матчу. Або блисне попереду Мудрик. Теж можливо.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677770 вiд 2023-11-20 22:47:44Нема ким підсилюватись. Ярмоленко та Шапаренко випали і все …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677769 вiд 2023-11-20 22:40:23Enot [Останнi 20 месаг]№ 1677764 вiд 2023-11-20 22:23:22Те, що кацапи на тих виборах ставили на чучму - це безумовно так, бо кравчука вони вважали хитрожопим прєдатєлєм. Останкінська підарасня у телевізорі активно топила за кучмо, і місцеві агенти впливу мабуть що також працювали. Чи була підтримка фінансова - хз, але у ті роки вибори ще не вимагали космічного бабла - можна було громадянам підкинути щось дешевеньке, на кшталт продуктових наборів із цвілими макаронами та гнилою ковбасою.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677768 вiд 2023-11-20 22:34:33Цікава гра. Мудрик випав. Кожен його крок італійці читають наперед. Це вражає.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677767 вiд 2023-11-20 22:26:28Італія дуже потужна. Цікаво, чи зможуть так бігати довго.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677766 вiд 2023-11-20 22:24:02Останні 10-15 хв макарони оговталися і міцно сіли на нашу половину поля. Треба триматися, і мабуть вже у другому таймі щось змінювати - інакше про позитивний результат не може бути і мови.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677765 вiд 2023-11-20 22:23:58VVV № 1677760 --- У тому то і проблема, що захист має так відбивати атаку, щоб розкручувати свою атаку і напружувати противника. А в нас не завжди так виходе. Відбили момент, а далі нічого. А оці позиційні спокійні атаки УА. Не вірю я в них.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677764 вiд 2023-11-20 22:23:22Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1677755 вiд 2023-11-20 22:07:51 Кучму в Україні поставила Росія. Так само як і Лукашенка в той же час. У неї були всі важелі впливу, вона усунула незручного Кравчука і поставила свою людину. В ті ж роки під контроль Москви перейшла влада в колишніх республіках СРСР. В Грузії прибрали Гамсахурдіа, в Азербайджані Ельчібея, у Вірменії Тер Петросяна, в Молдові Снегура. Момент слабкості Москви після розвалу СРСР пройшов, і вона повернула вплив різними шляхами, там не не виходило політично, розв'язували війни. До речі якби не обрали Кучму, Крим би відібрали ще тоді, для цього все було готове.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677763 вiд 2023-11-20 22:22:28як раніше казали: гол назріва
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677762 вiд 2023-11-20 22:21:15Італія на цю хвилину дуже хороша
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677761 вiд 2023-11-20 22:20:53На полі саме Італійці управляють ескалацією, не ми.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677760 вiд 2023-11-20 22:20:46так не піде. з таким захистом гол макаронників лише питання часу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677759 вiд 2023-11-20 22:19:16Не люблю коли матч вдвох коментують. При чому кожен коментатор, якщо сам працює цілком Ок. тільки до одного тембра і емоцій звикаєш, а тут зразу два, та ще й грузять своєю ерудицією.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677758 вiд 2023-11-20 22:09:58Ага. 5 кутових коло наших воріт… Кожна атака або удар по воротах або кутовий
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677757 вiд 2023-11-20 22:08:23А щодо футболу, то поки що фуяримо макарони, але вони, сука, апасні.
Enot (Веаь) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677756 вiд 2023-11-20 22:08:01Саме «віддали» і «взяли». Так само як в Ялті і в Потсдамі віддали Сталіну Східну Європу. І от дивно як, відразу «цінності» там стали комуністичні. Певно мало працювали над собою поляки, чехи чи румуни. А могли б рехворми провести, ага -ага. Різниця в тому що тоді домовленості були офіційні, а зараз - неофіційні. Однак ніхто зараз не заперечує що Україна для Вашингтона весь час була «заднім двором Москви».
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677755 вiд 2023-11-20 22:07:51Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1677751 вiд 2023-11-20 21:59:54Ну власне так - єльциних із гайдарами та чубайсами ще вважали ледь не взірцями пост-соціалістичної демократії, коли Україна обрала своїм президентом абсолютного совячого мурзіка чучму.
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677754 вiд 2023-11-20 22:06:53Легко італійці на удари виходять…
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677753 вiд 2023-11-20 22:05:42Що, футбол ніхто не дивиться?
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677752 вiд 2023-11-20 22:05:26Дивлюсь матч на Мегого, один із коментаторів тупо синій, говорить і язик заплітається
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677751 вiд 2023-11-20 21:59:54Enot (Веаь) № 1677741 нiхтo нiчoгo нe дaрувaв… тoдi в Мoсквi в Крeмлi сидiли «дeмoкрaти» a в Києвi - «кoмунiсти».
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677750 вiд 2023-11-20 21:41:14Enot (Веаь) № 1677741 не те, щоб нас комусь тоді «віддали», а балтію чи поляків взяли до себе. нинішні два роки показують, що субʼєктність виборюється важкою працею і, в нашому випадку, кровʼю. ми залишилися в сфері впливу москви, бо ментально і культурно продовжували бути радянською соціалістичною республікою. переважно країна і її народ продовжували бути весь час до лютого 22 року. поступово це відступало, і зʼявлялися паростки нового, звідки і майдани. війна стала катарсисом. нас не брали в єс, бо за цінностями ми були ближче до росії. зараз на контрасті європейці бачать, що ми все ж тяжіємо за цим показником до них. хоча нам все ще і не близько, але найкраща частина народу платить дорогу ціну для того, щоб європейці не були надто прискіпливими. всі думки в цих постах - звичайно лише імхо, і нічого більше
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677749 вiд 2023-11-20 21:35:45В Леверкузені гарна погода. Сухо. +8
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677748 вiд 2023-11-20 21:22:37OlegSh № 1677743 те, що ти написав, швидше підтверджує, але не заперечує мої тези. у мене інколи виникає відчуття, що штати вели політику прихованого затягування кацапії у цю війну. не стримували ескалацію, а навпаки - підштовхували. байден ніби путіна вбивцею назвав, і україну попереджали-попереджали, попереджали-попереджали, але для стримування путіна якось нічого такого, що б його дійсно стримало, щось не дуже і робилося. з одного боку, путіну говорили (публічно) «не можна от-так вторгнутися в україну, ай-я-яй», а з іншого в принципі дійсно барʼєрів кацапам не ставили, лякали страшно рішучими санкціями, які запровадять прям от відразу, але є, як виявилося є, ті санкції можна було аж десяток разів посилювати, причому, дуже істотно. зброю би хоч дали б, але не на часі було, хіба комплекти форми (обама шеф байдена взагалі ковдри надав), добре, хоч джонсон підкинув, та прибалти, яким трохи не все одно, бо вони на черзі. і кацапи оцінили це все, як те, що хоч і не без проблем, але можна здійснити. і полізли. що можна було зробити, показав буш-молодший у грузії, коли хуйлу просто поставили прямий і недвозначний ультиматум, і він піджав хвоста і втік. ну, ніби мєдвєдєв, але то таке в принципі, байдена з т. з. кінцевого результату влаштувало б і окупація україни. невідворотні репресії тут, якась партизанська боротьба, бойові дії десь в карпатах, перетворення києва на сараєво і т. і. - все це сприяло б досягненню приблизно тих же зовнішн політичн цілей сша, які досягаються і зараз, але зараз, завдяки героічному спротиву і рікам крові українців ці цілі досягаються навіть може і краще. кацапи так само завʼязли б в україні, хіба з меншими втратами вбитими, бо окупація такої великої країни потягнула б за собою величезне навантаження і відсовувало б росію з тих міжнародних рубежів, на яких вона була. все це гіпотеза, звичайно. але, принаймні, деякі речі пояснює. звичайно, це ніяким чином не применшує значення американської допомоги. якби не вона, хто зна, де б зараз була лінія фронту
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677747 вiд 2023-11-20 21:20:56Бондар - правша, тож він за спиною Забарного. В будь-якому разі довіряю тренерам. Мабуть, Сваток їм зараз здається кращим.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677746 вiд 2023-11-20 21:12:012 Sauron№ 1677742Ну це ж наша головна проблема. Вибір між Кольєй з Бондарем і Сватком… Ну таке.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677745 вiд 2023-11-20 20:50:04Прикро, що Італія надто легко переграла македонців. Сьогодні буде важко.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677744 вiд 2023-11-20 20:48:23Спалетті - підар. Привітав зінід з чемпіонством і щось пробздів про канфлікт і страждання цивільних. Мразота кончена.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677743 вiд 2023-11-20 20:42:33toreo № 1677738 Тим що війна в нас не закінчилася за два тижні треба заввдячувати не Байдену й міфічним західним ляльководам, а двом іншим силам: 1) українці, 2) хуйло. Якби українці чинили опір як грузини, то таки війна закінчилася б за кілька тижнів. Та якби хуйло було ще не докінця відморожене, то воно з`їхало б на якийсь мир як у 2008. Схоже, що чутки про пригоди Бернса дуже навіть можуть відповідати дійсності, й що саме адміністрація Байдена настійливо намагалася домовитись з хуйлом наприкінці 2023 року (що було причиною затримки зброї), але воно вперлося.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677742 вiд 2023-11-20 20:38:26Несподіванка одна: Сваток в центрі захисту разом з Забарним. Всі інші позиції - легко прогнозовані.
Enot (Веаь) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677741 вiд 2023-11-20 19:51:15toreo В нас була всю дорогу проросійська влада і слабка прозахідна опозиція тому що долю України вирішили ще на початку 90-х. Нас подарували «демократу» Єльцину разом з усім іншим пострадянським простором, окрім Балтії, які вважалися незаконно окупованими СРСР. Все інше - «задній двір» Москви. Всі питання тут вирішували через Москву. Звісно у нас нікого крім симоненок, вітренок та януковичів бути не могло. У нас і майданів бути не могло, те що вони сталися - диво насправді. Те що вони сталися було всупереч політиці Заходу, а не завдяки їй.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677740 вiд 2023-11-20 19:30:34toreo № 1677738 +100500
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677739 вiд 2023-11-20 18:46:06№ 1677734а ведь было в сентябре еще соообщение на эту тему на одном очень неуважаемом тут сайте:28. 08. 2023 Заступник начальника управління спецзвʼязку головного управління СБУ Дмитро Бакаєв застрелився у службовому кабінеті 25.08.2023. Рапорт на імʼя голови СБУ-підробка. За два дні до події при спарингу, він вивихнув праву руку і писати нею нічого б не зміг.
toreo [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677738 вiд 2023-11-20 18:35:29olma № 1677619 «Саліван він ні войни= ні міра, загімновозити будь яке протистояння. Практикує еscalation management Боїться ескалації, а яку ще треба ескалацію? Саліван мабуть слабо розуміє, що в сьогоднішньому світі таку поміркованість і нерішучість вороги вважають за слабкість, …» ————— саліван - не ідіот, він все чудово розуміє. все це «управління ескалацією» - технологія адміністрації байдена. вони продають її нам, затягуючи конфлікт в інтересах впк сша і своїх геополітичних завдань. уяви, якби війна закінчилася я в грузії за тиждень-два. які б це мало наслідки? були б вони системними, фундаментальними, міцними і довготерміновими? ні, не були б. західний світ трішки злякався б, але позасуджувавши росію, повернувся б до бізнес ес южуал. натомість ми маємо переорієнтацію зп країн єс, зміни на ринках вуглеводнів в бік погіршення позицій росії, укріплення єдності в нато, рекламу передових американських військових технологій, озброєнь, вогневих засобів (чого варта лише потенційна закупівля європейцями великої партії ф35, а це ж лише епізод, кура країн стоїть або стане в чергу за хаймарсами і атакмсами, і т. д.), унікальну можливість перевірки і вдосконалення збройних систем в умовах реальної великої війни з потужним противником, який має норм про, авіацію, можливо найкращий у світі реб тощо. коли останній раз впк сша мав такі прекрасні перспективи розвитку? у них замовлень - можливо, на десятиліття. при цьому, озвучувалися цифри зростання ціни на основні види озброєння, які ми отримуємо в якості допомоги а також і купуємо, у 2-8 разів. зокрема, ті ж 155 снаряди. партнери не встигають витоговити нам снаряди, хоча мають потужності, які продовжують їх активно виробляти, але … не для україни, а для інших країн, які раптом зрозуміли, що їм то все також потрібно. але тепер доведеться заплатити американському (і європейському) воєнпрому трішки (в рази) більше. країни нато раптом зрозуміли, що треба якось переозброїтися, вкласти мільярди в це все. а старий непотріб якраз утилізувати в україні. і така велика і довга війна допомагає утримувати виборців в цих країнах в розумінні, що треба таки в збройні мили вкладати прямо зараз. і виборці і не протестують. звичайно, тут непогано заходить теза, що ми вам і так достатньо допомагаємо, а збільшувати допомогу не будемо, бо … а раптом ескалація. світ цинічний, і це - нормально. воно би все нічого, якби нам це не коштувало десятків тисяч втрат життів. які, на жаль, відновити не можна. і вже зараз є дифіцит кваліфікованого воєн персоналу. в тій же піхоті. але хто нам винен, що наш нарід голосував за стмоненок, вітренчих чи взагалі януковичів
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677737 вiд 2023-11-20 17:59:07грядьот у 21:45
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677736 вiд 2023-11-20 17:41:13м1919(Київ - чемпіон!) № 1677714 aгa, a зaрaз гвaлтувaння припинилoся i вiн пeрeдумaв тiкaти? :) прo тaнки - слушнe зaувaжeння. aлe думaється щo тaм були свoї гeшeфти. Нaприклaд пoлякaм зaплaтили Штaти (у фoрмi пiльгoвoї цiни зa свoї тaнки)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677735 вiд 2023-11-20 17:41:12м1919(Київ - чемпіон!) № 1677714 aгa, a зaрaз гвaлтувaння припинилoся i вiн пeрeдумaв тiкaти? :) прo тaнки - слушнe зaувaжeння. aлe думaється щo тaм були свoї гeшeфти. Нaприклaд пoлякaм зaплaтили Штaти (у фoрмi пiльгoвoї цiни зa свoї тaнки)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677734 вiд 2023-11-20 17:02:22Пишуть, до Держспецзвʼязку завітала жопа (чи жОПа):https://glavcom.ua/country/criminal/urjad-zvilniv-kerivnitstvo-derzhspetszvjazku-jake-pidozrjujetsja-u-rozkradanni-62-mln-hrn-969660.html#google_vignette
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677733 вiд 2023-11-20 16:59:42Розслідувачі центру «Досьє», створеного російським політемігрантом Михайлом Ходорковським, виявили ще дві суперʼяхти, якими користуються президент РФ Володимир Путін і його оточення, − таким чином у російського диктатора нарахували вже 10 яхт.----------------У Фуйла фсьо яхти, яхти… а щастья - нєт.