Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677252 вiд 2023-11-13 18:41:26В Минобороны думают над увольнением трех командующих, — УП Сообщается, что министр обороны Умеров готовит представления на увольнение: ▪️командующего Объединенных сил Вооруженных сил Украины Сергея Наева (может стать одним из главных фигурантов дела, которое касается обороны Херсонщины в 2022 году); ▪️командующего Оперативно-стратегической группировки войск «Таврия» Александра Тарнавского (причины не сообщаются); ▪️командующего Медицинских сил ВСУ Татьяны Остащенко (настаивают парамедики).
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677251 вiд 2023-11-13 18:02:06Геть (Геть) № 1677250 Особливо не радій, на мою думку що комусь з кацапських редакторів трапилась мінулорічна новина коли кацапи втекли за Дніпро і вони запостили її як свіжу, не подивившись на рік
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677250 вiд 2023-11-13 17:40:53https://twitter.com/secretsqrl123/status/1724074858001084729 Кацапня на великих мас-медіа заявила, але потім прибрала новину про відхід з Херсонщини на більш вигідні позиції у Криму. Прибрали швидко, але вий на болотах уже почався
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677249 вiд 2023-11-13 17:33:03Україна отримає 60 зенітних установок Gepard, які США викупили в Йорданії — ЗМІ Найс.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677248 вiд 2023-11-13 17:23:23ironbelly (LMW28IF) [Останнi 20 месаг]№ 1677244 вiд 2023-11-13 16:00:32Є люди, які успішно здійснюють ремастеринг ще старіших альбомів, отримуючи рекомендації найкращих собаководів, тоісь ета, аудіофілів. Так ні - доручили тупій машині, і вона, як і можна було чекати, обісралася.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677247 вiд 2023-11-13 17:10:53Соррі, там одрук - за нового спікера Сейму Головню проголосували 265 депутатів. 50% в сеймі це 230 голосів
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677246 вiд 2023-11-13 17:06:33У Польщі перше засідання новообраного Сейму. Все іде за процедурою. Вибрали Голову (Маршалка) Сейму від Опозиції Шимон Головня - голова опозиційної партії ІІІ шлях. Він набрав 365 голосів за, а за кандидатку від колишньої керівної партії Вітек тільки 195. І хоча ПіСовський презедент Дуда номінував ПіС і Моравецького на формування нового уряду, він вочевидь не набере голосів, - колишня опозиційна коаліція, яка зараз має переконливу більшість протягом пару тижнів сформує уряд і виберуть Дональда Туска на прем'єра.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677245 вiд 2023-11-13 17:05:47Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]№ 1677243 вiд 2023-11-13 15:38:32Час уже з цього буратіни робити мальвіну ;)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677244 вiд 2023-11-13 16:00:32ШІ, ШІ казали вони… А взяв ШІ і обломився. Бітлівська She Loves You, котра була 60 років тільки в моно або фальшивому стерео при обробці «моно» - «справжнє стерео» за допомогою ШІ стала ніякою. Чи то мастер плівка постаріла, чи не ту взяли. Але вже видали на новій версії Червоного альбому. Всі бітломани у жалобі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677243 вiд 2023-11-13 15:38:32«Дубінський отримав підозру у держзраді. За матеріалами слідства, він мав позивний «Буратіно» і входив до складу злочинної організації, яку сформувало ГРУ» Буратіно :) З гумором ок.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677242 вiд 2023-11-13 15:06:55sk (здалеку) № 1677241 собачий рот персонально образив Найвеличнішого, таке він не пробачає, тому Дубу склеють ласти. А та як за «незаконний» перетин кордону над-то палевно і не реально, то шукають шось реальне
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677241 вiд 2023-11-13 14:49:35ДБР та СБУ проводять обшуки у нардепа Дубінського у справі про злочинну організацію, створену з метою дискредитації іміджу України на міжнародній арені — співрозмовник УП в правоохоронних органах. Справа стосується скандальної пресконференції «Нові факти про міжнародну корупцію,» Бурісму «та схему доведення України до банкрутства», яку Дубінський провів у 2019 році за участю позбавленого нині громадянства України екснардепа Деркача ------ пройшло 4 роки. знову вибори в сша. видно партнери натякають що «недотрахнули» у свій час декого…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677240 вiд 2023-11-13 14:36:29Тим часом пишуть, що фаріон виявила рідкісну тупопьоздність:https://glavcom.ua/country/incidents/farion-opublikuvala-skrinshot-lista-krimskoho-studenta-tasheva-hostro-vidreahuvala-968241.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677239 вiд 2023-11-13 14:09:11olma [Останнi 20 месаг]№ 1677237 вiд 2023-11-13 13:26:07Цікаве призначення, бо Камерон з 2016 року активно не займався політикою, а був собі лобістом, читав лекції тощо. Працювати у нього особливої потреби нема, бо він і так спадковий мільйонер. У фуїттері він фуйнув, що, мовляв, його запросили, і він погодився очолити зовнішньополітичне відомство в уряді Сунака, якого називає здібним і потужним премʼєром, хоча і не погоджується з окремими його рішеннями.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677238 вiд 2023-11-13 13:33:49 Starik (Україна, Київ) № 1677234 вiд 2023-11-13 12:16:04 Вони можуть запускати з тої ж точки. Тут нема різниці звідки злітати, з Криму чи з Новоросійська. Небезпека для літаків не в тому що їх зіб'ють над Чорним морем, а в тому що на аеродром, де вони базуються, може прилетіти ракета чи безпілотник.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677237 вiд 2023-11-13 13:26:07Експрем’єр Британії Кемерон очолив МЗС країни Джерело: https://censor.net/ua/n3455228 Там в них якась дивна ротація в британському уряді. Кожен має попрацювати на певній посаді за чергою. Якийсь волейбольний майданчик.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677236 вiд 2023-11-13 12:48:26Якщо вже зайшла мова про кацапські команди з 3.143дуватими назвами, то наша власна кротівня ;) у хвіналі Кубку есисер 1962 року обіграла колектив «Знамя труда» з міста орєхово-фуєво, що під мясквою.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677235 вiд 2023-11-13 12:17:24Я було колись знав усі команди мастєров СССР з футболу з початку 1980-х. Тобто не тільки вищу і першу лігу, але і Другу Лігу. З того що пам'ятаю тепер з Новоросійська грала в 2 лізі команда Цемєнтнік, а з Новосібірська - Чкаловец. Отже, можна закривати тему.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677234 вiд 2023-11-13 12:16:04Enot № 1677231 Так, але є така річ як час між пуском та прильотом. Чим він більше ти більша вірогідність що буде не прильот, а збиття.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677233 вiд 2023-11-13 12:02:01Не думаю, що матюкає режим, бо зник він в 2014-2015, якщо не помиляюсь. І саме через «політику». :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677232 вiд 2023-11-13 11:59:02З навасібірська - кацап з ніком «льісбан», що іноді дописував тут, бо тіпа вболівальник ДК. Цікаво, шо він і де він? Пішов «касіть укроп», з'їбався в Монголію/Казахстан, чи в навасібірськє з дивану прославляє (або навпаки, тизо-тизо матюкає) режим?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677231 вiд 2023-11-13 11:45:18Якщо вони в Новоросійську, то їм ніщо не заважає наносити удари з моря.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677230 вiд 2023-11-13 11:31:50Enot № 1677227 З Каспія були літаки. Хоча з кораблів вони також можуть робити пуски, пуляли по Сірії колись.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677229 вiд 2023-11-13 11:07:25А ймовірніше те, що підараси з будуна переплутали новосибірськ із новоросійськом - хоча що те, що те за великим рахунком кацапська жопа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677228 вiд 2023-11-13 11:05:37Batyj [Останнi 20 месаг]№ 1677226 вiд 2023-11-13 10:50:06А де вони в новосибірську плавають - в унітазі? Так там мабуть в основному вигрібні ями.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677227 вiд 2023-11-13 10:55:46Вони раніше з Каспію атакували. Хоча з Новосибірська і туди далекувато.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677226 вiд 2023-11-13 10:50:06Через вимушену передислокацію ракетоносіїв із тимчасово окупованого Криму до Новосибірська РФ не має змоги атакувати ракетами з моряДо новосібирска, блять..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677225 вiд 2023-11-13 10:04:54Да там перл на перле:Це дуже складно, коли ти граєш ледь не двічі поспіль проти однієї і тієї ж команди. ----Ледь не двічи, це скікі? Півтора разу гралі? Чі 1,8?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677224 вiд 2023-11-13 10:00:32«АБК Днепр» виробник цієї води нічого спільного с К. Рогом не має, ну крім того шо з однієї області
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677223 вiд 2023-11-13 10:00:322 Batyj№ 1677222До речі, у воді з Полісся заліза може бути навіть більше.Болотяні руди
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677222 вiд 2023-11-13 09:52:10Власна пітна вода Крівбаса - похоже на анекдот..Хотя.. вероятно прописивают телам с критически малим содержанием железной руди в организме..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677221 вiд 2023-11-13 09:51:59klirik [Останнi 20 месаг]№ 1677220 вiд 2023-11-13 09:45:21Замість «…тому що його нирки - це фантастика» - «…тому що він фантастично вміє пірнати» тощо.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677220 вiд 2023-11-13 09:45:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1677217 «Нырки-нирки» Ну в даному випадку це русізм, онлайн-перекладачі дають саме це слово. Є дієслово «нырять» - пірнати, а ось іменнику я не можу підібрати український аналог
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677219 вiд 2023-11-13 09:40:23їх Петріківська гидота рідкісна
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677218 вiд 2023-11-13 09:37:19Щодо власників клубів, то у дикій пост-соціалістичній країні вони тоді навряд чи могли бути іншими. З іншого боку, ті клуби, які останніми роками намагаються виходити на перший план - Колос, Минай, ті ж самі Полісся та ЛНЗ - ніби намагаються виглядати більш цивілізовано, а Кривбас має навіть власну офіційну питну воду ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677217 вiд 2023-11-13 09:26:20Ну хз, може той Педро може не сцяти цілий день, але це вже скоріше унікальний сечовий міхур, а не нирки.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677216 вiд 2023-11-13 09:24:08«Педро міг би бути і плавцем, тому що його нирки - це фантастика». Моурінью після 0:0 з «Лаціо»------Похоже, на Динамомании переводом тоже ШІ занімается..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677215 вiд 2023-11-13 09:13:04Ну Слободяна, який, звісно, не ідеал, ставити в один ряд з гришою-унітазом, ахмєткою, кало-мойським та обехеесесником дніпровським, який з якогось бодуна прикупив Полісся (ахуєть житомирський патріот!) - якось дуже не логічно. Людина все життя займається чесним пивоваренним бізнесом, відповідно, не має кримінальних мільйонів на нєгрів швидких.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677214 вiд 2023-11-13 08:45:10Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1677213 вiд 2023-11-13 05:17:06 Ну з відстані ділки з Неаполя, Мілана, Турина виглядають як солідні бізнесмени, не дотягують, звичайно, по солідності до власників найкращого в світі пивзаводу, але то таке.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677213 вiд 2023-11-13 05:17:06Vichny № 1677204 тим цe вiдрiзняється вiд бaжaння пaцaнiв Нeaпoля мaти свoю цяцьку, як у «Кoлoмoйськoгo» з Мiлaну, чи «Aхмeтoвa» з Турiнa?