m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677132 вiд 2023-11-12 09:51:412 Perfect Stranger№ 1677124Хтo ти тaкий щoб кoмусь вкaзувaти? Тут дeмoкрaтичний сaйт.З високими стандартами журналістики :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677131 вiд 2023-11-12 09:16:00Enot [Останнi 20 месаг]№ 1677128 вiд 2023-11-12 05:57:42Тут що так, що так жопа - якби (суто гіпотетично) адміністрація Байдена висловилася проти дій Ізраїлю, то він втратив би голоси не лише євреїв, але і взагалі про-ізраїльської спільноти у США.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677130 вiд 2023-11-12 07:29:23На О. є пошук за ніком. Salomon знаходить. Останнє повідомлення 23.01.2022. йолку не знаходить. А ще була тут руда журналістка. Довго не витримала, пішла.
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677129 вiд 2023-11-12 07:21:19Pryvyd Zamku № 1677115 На цьому сайті ти мабуть єдиний хто вірить що зурабішвілі прозахідна. У 19 році довелося місяць бути в грузії, всі місцеві, як прихильники Міхо так і противники, казали що зурабішвілі це підстилка іванішвілі. Вона просто качає толерантний захід на багатовекторність в стилі пізнього кучмізму.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677128 вiд 2023-11-12 05:57:42Зараз Байден валиться в рейтингах, кажуть проти нього американські ліберали, які закликають бойкотувати вибори, тому що Байден «підтримує геноцид палестинців».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677127 вiд 2023-11-12 05:56:05Цивілізований світ не той що раніше, він швидко змінюється. Якщо треба буде обгрунтування «взаєморозуміння з Росією», то ці документи стануть у нагоді. Скажуть що адміністрація Байдена була не права, а нова адміністрація за мир і дружбу з Росією.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677126 вiд 2023-11-12 03:40:38Які нахуй статті та коментарі хуйла, в цивілізованому світі срати хотіли на всі ті висери єбанутого фюрера та на його єбальник за компанію також. Вся ця ссанина може подіяти тільки на пиздуватих маргіналів, та й з тих дві третини на пейролі, а як бабла кацапського не буде, то й тим буде до сраки вся ця хуйня.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677125 вiд 2023-11-12 02:31:35 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1677120 Якби ж тo прoстo пeрднув… якби ж тo булa гaзeтa Прaвдa… тут йдe цiлeспрямoвaнa фaльсифiкaцiя iстoрiї, пo нaукoвим кaнaлaх, Тaкi рeчi трeбa припиняти oдрaзу, пoки нa Зaхoдi нe пoчaли рoзвoдити думки нa кштaлт - «oн iстoричнi дoкумeнти i спрaвдi oписують їх як oдин нaрiд» …
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677124 вiд 2023-11-12 02:19:02Pryvyd Zamku № 1677115 Хтo ти тaкий щoб кoмусь вкaзувaти? Тут дeмoкрaтичний сaйт.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677123 вiд 2023-11-11 23:25:48Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1677119 Ну скільки можно на одні ті самі граблі наступати? Автор статті - армянка, яка до 2022 року працювала в московськом офісі wp
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677122 вiд 2023-11-11 23:19:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1677118 от блін))) Як мене просто переконати
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677121 вiд 2023-11-11 23:16:50Energy minister: Ukraine may target Russian oil in response to attacks on energy grid. «It would only be fair,» said Energy Minister German Galushchenko in an interview with Politico Nov. 10. ---- натяки…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677120 вiд 2023-11-11 23:08:55Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1677108 вiд 2023-11-11 20:21:36Це кожного разу, як Фуйло щось пердне, йому треба відповідати?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677119 вiд 2023-11-11 23:07:46olma [Останнi 20 месаг]№ 1677116 вiд 2023-11-11 22:22:04Причому посилаються на якихось неназваних «українських чиновників» у тому числі. Якщо такі чиновники справді існують, то це вороги реальні, які мають сидіти.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677118 вiд 2023-11-11 23:06:10Наскільки пригадую, з пітєра була панянка з псевдо Salomon, a Йолка як раз була з Донбасу.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677117 вiд 2023-11-11 22:36:10fofonov № 1677114 Згадав, ти маєш рацію: Йолка - то пітерська. А як же ту дівчину з Краматорска звали? Блін, от пам'ять дурна.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677116 вiд 2023-11-11 22:22:04Вашингтон Пост опублікували статтю, в якій стверджується, що Роман Червінський, якого зараз судять по надуманій статті «причетний до операції України з підриву Північних Потоків». Я не читав, але вже пишуть, що типова заказуха для перекидання стрілок, джерела не повідомляють, факти не оголошують. Одна вода. https://www.washingtonpost.com/national-security/2023/11/11/nordstream-bombing-ukraine-chervinsky/ Короче ЦРУ підірвало ці йохані потоки, а вже в друге пускають піну, що то Україна зробила.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677115 вiд 2023-11-11 22:01:172 Perfect Stranger№ 1677097Колья, кидай кланятись, на цьому сайті Саломе від підарського прохуйловського уряду, здатні відрізнити. Ти заробився і забув що на якому сайти писати.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677114 вiд 2023-11-11 22:00:08та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1677084 вiд 2023-11-11 19:08:21 fofonov № 1677032 наскільки ппамятаю з пітера вона була, особливо ні за кого не вболівала, любила музику і гарне вино... можливо плутаю з іншою Pinо ----------- Мені чогось здавалося, що з Крамахи. Вона ще тоді розповідала, як нашим воякам у 14 році допомагала, коли сєпари у місті перебували. Але можу помилятися і з кимось плутати.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677113 вiд 2023-11-11 21:53:292 PEPSI№ 1677087Пепс, а тобі от зовсім не соромно за такі перемоги? От чесно? От таке, підарсько-кротяче, з лівими пенальтями на останніх хвилинах? Під які, оплочено блядь, випускається пенальтист?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677112 вiд 2023-11-11 21:39:44stradi № 1677086 Зіна за оцінкою кращий 8.8 Миколка теж кращий у своїй команді 7.8
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677111 вiд 2023-11-11 21:18:19та ж не москаль, дякую!
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677110 вiд 2023-11-11 21:07:16та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль) № 1677104 Моя поїздка була не такою насиченою. Але особист з заводу саджав мене на автобус, щоб переконатись точно, що я забрався з заводу і з міста.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677109 вiд 2023-11-11 20:33:22 Зінченко
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677108 вiд 2023-11-11 20:21:36Трeбa нaшим iстoрикaм дaти дoстoйну вiдпoвiдь, бo цe будe прoсувaтися нa всiх мaйдaнчикaх. Федеральне архівне агентство Росії опублікувало збірник документів «Про історичну єдність росіян і українців». Він відкривається статтею президента Росії Володимира Путіна на цю тему, опубліковану в липні 2021 року, а одразу за нею йде його звернення щодо ситуації в Україні, виголошене 21 лютого 2022 року, напередодні повномасштабного російського вторгнення. У книзі представлено 242 документи, починаючи з 11 століття і закінчуючи 20 століттям, які використовуються для виправдання нинішньої політики Кремля і нібито підтверджують твердження про те, що іноземна підривна діяльність перетворила Україну на «антиросійську» державу. Документи супроводжуються інтерпретаційними коментарями Путіна.
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677107 вiд 2023-11-11 20:18:36Циганков-Довбик
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677106 вiд 2023-11-11 20:13:49Orest Dniprovskiy № 1677092
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677105 вiд 2023-11-11 20:05:17 Гoл Дoвбикa: мiг щe пaрoчку зaбити…
та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677104 вiд 2023-11-11 20:03:26ironbelly (LMW28IF) № 1677066 а я трохи раніше, десь у 85-у пару разів у відрядження у (город,!!! блять, город!) Фурманов івановсой губернії, для відладки і здачі в експлуатацію ізделія СКА 0,05 (автоматизироованний склад-штабельор, який там був потрібний, приблизно так само, як банкомат на красній площі в ті часи, при чому сумлінно виконував свою роль - їздив взад-вперед. і вниз. і вверх як неуловимий Джо.) але мова не про те. - з москви до іванова довгим і зеленим, що кобасою пахне, далі не памятаю - якийсь пазік, і «составляющее большинство в ньому незамужніх ткачіх». дальше «Гостиница» - двоповерхова деревяна ізба, де мене щиро зустріла зі словами «добро пожаловать, барін» (чесне слово не брешу :) тітонька в оренбургському платку невизначеного віку, і запропонувала кімнати на вибір 20 або 30 кв. м,. я вбрав меншу, вона буда посередині інших, а на дворі десь під мінус 30, думав буде тепліше.. ага, - тепліше було тій незамужнєй ткачіхе, що грілася за фанерною перегородкою, обклеєною обоями часів наташі ростової, продавцями гвоздік і мандарінов із солнєчной арменії. гріли її там так, що обої надувалися від стримання Наташою випустити пар і забути про паровоз, про себе я вже й не кажу. Позаяк, в єдиному магазині продавали з делікатесів тільки консерви морської капусти, і «масло слівочное по дєтскім талонам -» употреблять только в пережаренном виде ", то я купив сухарі, пачку чаю, десь знайшов 3-х літрову банку, зробив кипятильник з ПЕВРІВ і тамував спрагу :), через два дні мене потягнуло на пиво, на пиво, блять, розумєте на пиво! де масло по дєтскіх талонах.. чесно кажучи, мене потягло на щось більше, бо армяни, курва, одну гвоздику продавали по черзі, і то то в денний час, коли я був на роботі.. спитав я в тої бабулі, шо в хустці - а где у вас можна піва папіть? - вона воодушевілась, якось з прихованою заздрістю і водночас тривогою в очах, каже - сударь, не ждите автобуса, налево по улице, там увидите слева светится «БАР». я пішов. - дивлюся світиться і чую - якісь ніби «весьолиє красноцвети» зажігают. я ближче - шось подібне до нашиш стекляшок, тільки вікна замальовані. Захожу - піво єст..? не встих спитати - ті самі незамужніє ткачіхі, їх вже не большінство там, а просто я просто я на одинці. дальше розказувати не буду. можете фантазувати собі самі, все одно будете далекі від реальності.,, до кінця відрядження залишалось два тижні… горрод (город, Блядь Фурманов івановской обл). ======= я трохи сьогодні дегустував свою Бянку, потім Ізабелу і Лідію, так ніби нічого, тому дозволив собі невеличкий екскурс в горрод советской, блять!, слави. вибачайте за помилки, бо набираю прямо у бравзері без редагування
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677103 вiд 2023-11-11 19:53:04 Gol Zinchenka
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677102 вiд 2023-11-11 19:50:47Нюкасл в зелених!!! футболках грає з Борнмутом…таке враження що маркетологи з розуму зійшли…кожна команда має ігрову форму любого кольору…хочеш зелену, хочеш фіолетову хочеш рожеву…будяякого кольору лише купуй щоб до красовок пасувало…дурдом…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677101 вiд 2023-11-11 19:49:50sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1677100 вiд 2023-11-11 19:46:27Вони це так описують, ніби до України поїдуть мішки з грошима. Насправді ці гроші очевидно залишаться у Німеччині та підуть тим же Rheinmetall, Diehl та іншим виробникам зброї.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677100 вiд 2023-11-11 19:46:27Germany is going to double (!) the planned military help for Ukraine for the coming year. Instead of 4 billions of Euro, Germany will send 8 billions of Euro, making it by far the 2nd largest contributor of all military aid to Ukraine. That’s impressive. Source: https://bild.de/politik/ausland/politik/vier-milliarden-mehr-ampel-verdoppelt-militaerhilfe-fuer-die-ukraine-86060636.bild.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677099 вiд 2023-11-11 19:42:43Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]№ 1677097 вiд 2023-11-11 19:41:09Поки що до цього тріо затесався підарас, якому там не місце.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677098 вiд 2023-11-11 19:41:54Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг]№ 1677094 вiд 2023-11-11 19:35:14Тобто не просто новий білий ведмідь, а новий-новий? Смішні жовто-червоножопі мореплавці.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677097 вiд 2023-11-11 19:41:09Грузинська президентка Саломе Зурабішвілі вважає, що Грузія, Україна та Молдова стануть членами ЄС одночасно. «Ми – тріо, Молдова, Україна та Грузія, і у нас це тріо створено». З хуйлoм лoбизaються aлe тут примaзуються…
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677096 вiд 2023-11-11 19:37:33ProstoVlizPobalakaty № 1677093 вiд 2023-11-11 19:33:19 Питань нема. Не дивився ще список викликаних…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677095 вiд 2023-11-11 19:37:26Orest Dniprovskiy № 1677092 vpn ok
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677094 вiд 2023-11-11 19:35:14У поліції Фінляндії заявили, що якір, знайдений на місці пошкодження газопроводу між Фінляндією та Естонією, належить китайському кораблю Newnew Polar Bear.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1677093 вiд 2023-11-11 19:33:19stradi № 1677091 вiд 2023-11-11 19:26:18 Щоб довірити ворота Луніну, треба було його викликати, а цього Ребров не зробив, бо у нього є два воротарі, що грають в ЛЧ, хоч і не дуже успішно, і Бущан, що має великий досвід взаємодії з основними захисниками. Думаю, що довикликати четвертого воротаря не буде.