Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676972 вiд 2023-11-09 22:18:542 Enot № 1676967змінити назву на східну хунгарію?)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676971 вiд 2023-11-09 21:18:51теніс «Хто найбільше потребує нагадування, що війна триває, так це WTA. Вони першими забули, що йде війна. Найбільше мене дратує їхня позиція з приводу дозволу російським тенісисткам брати участь у турнірах. Теніс - один із небагатьох видів спорту, де така ситуація. І це доводить мене до відчаю. Тим більше, що деякі росіяни навіть не приховують свою підтримку агресії проти України. Було стільки разів, коли я повідомляла WTA, що росіянка публічно підтримує путіна. Обіцяли подивитися, але нічого - мовчання. WTA постійно обіцяє розслідувати подібні інциденти, вживати якихось заходів, але потім тиша. Неймовірно. Більше ніхто про це навіть не говорить». Але я не буду мовчати, я продовжуватиму про це говорити. Чому росіян не так багато в інших видах спорту? Тому що це нормальні організації. Але не WTA. Не можна сказати, що теніс - це зброя в наших руках. Місія спорту - об'єднувати людей, спільноти, тому я думаю про теніс, коли виходжу на майданчик. Але якщо я граю проти росіянок, то я думаю про те, що хотіла б мати при собі пістолет ". -------- жодна з наших тенісисток не лізе в кишеню за словом даяна перебуваючи в одесі постійно викладає відоси коли сирена там виє, щоб, наприклад, жіночий тур переймався більше
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676970 вiд 2023-11-09 21:08:59Геть (Геть) № 1676968 він на єрмака наїжджає від початку своїх відосів :) хоча я десь місяці через три після початку війни перестав його дивитись. може він вже змінив риторику :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676969 вiд 2023-11-09 21:06:52Enot № 1676967 вiд 2023-11-09 19:36:56 Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1676965 вiд 2023-11-09 19:03:24 згадайте чому була країна македонія. а стала північна македонія… от так при процесі вступу в єс хтось може «умови» виставити…
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676968 вiд 2023-11-09 20:06:28Хто тут швєца читає: Колишніх КДБшників не буває: «аналітик» Юрій Швець є кремлівським проектом з дискредитації України Екс-офіцер КДБ, а нині популярний «експерт» Юрій Швець працює на фсб, вдало маскуючись під «хорошого руського» та постійно транслює кремлівські наративи. Про це у великому розборі діяльності Швеця пише «Обозреватель». Видання наводить докази, що інфільтрований в Америку російський агент Швець активно вкидає в інфополе історії про повальну корупцію в Україні, розкрадання західної допомоги, зрадників у владі, а також зіштовхує між собою американські та українські спецслужби. Швець - складова російської ІПСОшної мережі, який активно включається в інформаційні спецоперації проти України. Маскуючись під «борця з путінським режимом», він маніпулює аудиторією і працює на розкол суспільства, - йдеться у матеріалі видання. https://t.me/operativnoZSU
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676967 вiд 2023-11-09 19:36:56Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1676965 вiд 2023-11-09 19:03:24 Угорська підарасня може висунути нові вимоги. Вони так вже робили щодо OTP банку
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676966 вiд 2023-11-09 19:05:25Янiнa Сoкoлoвa: – Як, до речі, ви оцінюєте поведінку Петра Порошенка зараз під час повномасштабного вторгнення? Тому що, з одного боку, він робить хорошу справу, допомагаючи ЗСУ, а з іншого боку, перетворює це на цілу інформаційну піар-кампанію. – Я не знаю, хто йому радить це робити. Я не вважаю гідним робити таку медіаісторію навколо допомоги армії. Я б на місці його оточення так не робила. Чому? Тому що, на мою думку, має бути якась статусність людини, яка пожиттєво носить звання президента. Це – моя субьєктивна думка.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676965 вiд 2023-11-09 19:03:24Уряд готовий до компромісу з Угорщиною щодо мови та освіти − Стефанішина В принципi мoжнa зрoбити кoмпрoмiсний зaкoн aлe кoштiв нa викoнaння пeвних пoлoжeнь нe знaхoдити…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676964 вiд 2023-11-09 18:10:32LAZY № 1676963 блін, я реально злякався як зайшов на О. не можна ж так, тут же старі люди :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676963 вiд 2023-11-09 17:52:39
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676962 вiд 2023-11-09 17:47:34Sauron № 1676949 Та які там губи. Ось Міс ДНР Аліна Андрієвська - ото губи!
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676961 вiд 2023-11-09 17:28:03Вперше за 17 років в Україні залишилося лише два мільярдери, – ЗМІ --- пінчук та ахметов --- Джерело: https://biz.censor.net/n3454598
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676960 вiд 2023-11-09 15:32:00Sauron № 1676949 вiд 2023-11-09 10:49:50 А ти сам Хуліо Іґлесіас аби зовнішній вигляд Світоліної коментувати? Чи Антоніо Бандерас?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676959 вiд 2023-11-09 12:51:59«дурень думкой багатіє» :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676958 вiд 2023-11-09 11:43:40PEPSI (Merkury) № 1676957 вiд 2023-11-09 11:37:22 Вигідно продати Усика, і гроші на купівлю цих трьох будуть. :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676957 вiд 2023-11-09 11:37:22Якщо до ФК Полісся повернути житомирян Маліну, Зіну і Сікана - то буде гегемон на 10 років вперед.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676956 вiд 2023-11-09 11:33:41В целом нужно понимать, что Украина не является основной темой, обсуждали Израиль, Китай, аборты, ТикТок, незаконую миграцию, социальные пособия и т. д. ------- шрайк слідкує за виборами в штатах. чергові дебати «ноу-неймів» що далеко в рейтингу за трампом… будуть мати шанс якщо трампа посадять чи суд щось «видасть» що не дасть змоги трампу балотуватись https://t.me/ShrikeNews/11126
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676955 вiд 2023-11-09 11:18:48Денис Казанський @den_kazansky · 12s В оккупированном Скадовске Херсонской области ракеты добра прилетели в здание штаба российских оккупантов. В Z-каналах уже подтверждают, что «в Скадовске все плохо и очень плохо», значит, попали, куда нужно. На месте скорые и пожарные, идет разбор завалов.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676954 вiд 2023-11-09 11:13:31klirik № 1676953 Не стала схожа на рибу - вже перемога?: D Все одно огидна хуйня. В неї були красиві губи, які виглядали гармонійно.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676953 вiд 2023-11-09 11:06:59Та нормальні губи. Є набагато гірші варіанти. Прикольно що дитина в неї повністю біла), так само як гітарист Guns&Roses
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676952 вiд 2023-11-09 11:03:54Sauron № 1676949 ти зараз знайди хоч одну баришню з активним аккаунтом в інсті без наколотих губ :) колись, коли всі почали фарбувати волосся, то всі були «сучки крашеннийє» … тепер «сучки наколотийє» :) зараз жіноча збірна буде грати. на пресусі ястремська-завацька. теж «з губами» (можливо я теж сильно «придираюсь» до них) :) до речі. світоліна-костюк-цуренко відмовились грати за збірну. тому що голова тенісної федерації - «ватний» … проблема у тому що тебе не пустять на олімпіаду, якщо не зіграєш якусь к-ть ігр за збірну…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676951 вiд 2023-11-09 11:01:44
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676950 вiд 2023-11-09 11:00:07olma № 1676947 звичайно що ті «дрони» - тихоходні але і літають у нейтральному просторі коли хуйло-літаки таких пробували збивати - якось «зам'яли» ту історію. чи над нейтральною територію дрон летів, чи над «економічною» … штати-нато зробили вигляд що «нічого не було», дало впевненість іншим що так можна…
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676949 вiд 2023-11-09 10:49:50Блять, свіжі фоткі Світоліної - це жопа. Наколола собі губи, як пересічна пизда з маленького українського міста. Йобнутись. :( Чи це тільки мене воротись від цієї моди?..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676948 вiд 2023-11-09 10:31:24sk (здалеку) № 1676946 це хайвий раз підтверджує, що папа Карло гандон.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676947 вiд 2023-11-09 10:22:00sk (здалеку) № 1676945 ---- Ну мабуть цей ріпер хороша мішень для таких ракет, бо бойовий сучасний літак, бачить, що по ньому випустили ракету, вмикає активний захист, теплоловушки і таке інше. А тут летить розвідник не швидкості невисокій, фільмує собі поверхню. І тут бац, прилетіло.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676946 вiд 2023-11-09 10:17:22ого. луніна включили в символічну збірну туру лч… непогано для «резервного» воротаря… ---- до речі трубіну теж пенальті не забили. правда м'яч у штангу попав…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676945 вiд 2023-11-09 09:34:18пишуть що американський беспілотник збили такою ракетою (переробленою на запуск з землі) розмоблено у совку… ----------- Р-27 — авіаційна керована ракета класу «повітря — повітря», середньої дальності. Забезпечує перехоплення та знищення пілотованих та безпілотних літаків, а також крилатих ракет у повітряному бою на середніх і великих відстанях, при автономних і групових діях літаків-носіїв, вдень і вночі, за простих і складних метеоумов, з будь-яких напрямків, на тлі землі і моря, при активній інформаційній, вогневій і маневровій протидії супротивника.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676944 вiд 2023-11-09 09:27:21Класичне:«Годую огрядну Надію» («питаю большую надежду»)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676943 вiд 2023-11-09 07:40:46Якби з англійської перекладав машинним перекладом, то певно не було б проблеми, але писака питает слабость к русскому язику, ну то маємо таке знущання.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676942 вiд 2023-11-09 02:52:00Колишній нападник «Манчестер Юнайтед» Дімітар Бербатов поділився думкою про бразильський вінгер «червоних дияволів» Антоні. «Очевидно, що тен Хаг живить до Антоні слабкість, тому що кожен тренер так ставиться до певних гравців. … «Живить слабкість», блядь. Немає сечі вже терпіти ці пекельні борошна. (с)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676941 вiд 2023-11-09 02:31:11sk (Samsung Galaxy tab a) № 1676937 Ну ось, порядні джентльмени, визнали. А кацапи б чвякали, хуякали, пизділи б маячню, перділи б ротом конашенкових, крутили б сракою так и сяк. Їбуча гопота, шнирі. Лі Сі Цини йобані. «А ви пакажити-дакажити, нас там нє било, то нє ми»
sk(Xiaomi Redmi 10 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676940 вiд 2023-11-09 01:00:37US carries out airstrikes in eastern Syria targeting weapons storage facility used by Iran and affiliated groups.
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676939 вiд 2023-11-09 00:06:32«Russia asks Belarus, Pakistan, Egypt and Brazil to return weapons sold to them due to huge losses in Ukraine», — WSJ
Stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676938 вiд 2023-11-09 00:06:08Лунін на останних секундах зробив сейв таким чином відстояв на 3:0. Правда особливої радості на його обличчі не побачив…якось йому було пох…на результат і на партнерів довкола…підійшов до вболівальників на трибунах - подякував…
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676937 вiд 2023-11-09 00:05:20US officials confirm that Houthis, Iranian proxies in Yemen, shot down a MQ-9 Reaper UAV over the Red Sea … Хєрасі!
sk(Samsung Galaxy tab a) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676936 вiд 2023-11-09 00:00:04Зіну на 2й тайм випустили Відіграв ахуйєнно. В захисті виграв всі дуелі
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676935 вiд 2023-11-08 23:45:04засилля лівих і лівацьких ідей у європі. Нічого не поробиш.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676934 вiд 2023-11-08 23:13:48так не тіки мусульмани чи приїзжі. Он тіки шо, в Копенгагені футбол припиняли, на поле вибіг вболівальник с прапором Палестини. Судя по фото цілком собі нормальний данець, білий …
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676933 вiд 2023-11-08 23:02:27Звісно треба брати приклад. Але в нас неспівставний ворог і можливості для його знищення. Єдине в чому ми більш-менш впорались краще за Ізраїля так це в подолані ворожої пропаганди. Я ніколи не гадав що в час інтернета треба доводити світу що ти таки жертва агрессії а не навпаки. Мене дуже здивувала реакція світу на обгрунтовані дії Ізраїля. Так, свою роль зіграла ползуча асиміляція муслимів, але все ж таки. Іноді жалкую що «жидомасонський заговор» це всього лиш вигадки конспирологів а не реальний стан справ