VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676772 вiд 2023-11-06 20:28:32Vichny № 1676767 вони у нас все що можна пиздять.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676771 вiд 2023-11-06 20:12:24вот какого хуя тащить в дом, где у тебя малолетний сын, боевую гранату?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676770 вiд 2023-11-06 20:11:28блять.. какая-то дичь кругом..Дома «неосторожно» подорвался гранатой (!) некто Чистяков. Помошник Залужного..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676769 вiд 2023-11-06 20:09:45Enot № 1676764 ну так, буде Матриця. але й там будуть каральні загони :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676768 вiд 2023-11-06 20:03:06Vichny № 1676767 вiд 2023-11-06 19:58:26 З такою назвою ще в 1898 році корабель був, до речі більшовикам він так і не дістався.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676767 вiд 2023-11-06 19:58:26Йобана кацапня, назву якусь нормальну дали. Чому Аскольд, а не Васілій Говнов?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676766 вiд 2023-11-06 19:56:00Вже є фотки з Керчі Пізда Аскольду
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676765 вiд 2023-11-06 19:51:07Voxa (м. Запоріжжя) № 1676760 вiд 2023-11-06 19:16:04 Якась незв'язна хуйня, в принципі відеоряд мало чим відрізняється від зроблених людьми сучасних блокбастерів. На мій погляд, ШІ зараз здатний нафігачити щось схоже на 7-8 сезон «Гри престолів», а от перші 4 сезони думаю йому ще не під силу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676764 вiд 2023-11-06 19:50:19Творці «Термінатора» були занадто оптимістичні) Ніякого повстання машин проти людей не буде. Просто тому що в цьому немає необхідності. Люди і так залежать від машин і ШІ. А будуть ще більше залежати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676763 вiд 2023-11-06 19:49:54Є чимало виробників телепродукту, які у своїй творчості вже досягли рівня ШІ - от їх він і має спустити до унітазу ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676762 вiд 2023-11-06 19:31:25Voxa (м. Запоріжжя) № 1676760 ---- Так недавній страйк сценаристів Голівуда і примкнувших до них акторів гадаєш через що відбувався? Правильно через АІ, що воно серіали за них пише, і грошей не просе.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676761 вiд 2023-11-06 19:30:11Voxa Це все було описано в Термінаторі. Скоро побачимо як Skynet хуйне по кацапам
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676760 вiд 2023-11-06 19:16:04«Опубликован трейлер фильма » The Outworld «, сделанного искусственным интеллектом.» якшо весь фільм таки як цей ролік, то в недалекому майбутьньому 2/3 Голівуда піде відпочивать. Лишаться лише техніки-програмісти та відділ продаж.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676759 вiд 2023-11-06 19:05:49Який чемпіонат, такі і титани.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676758 вiд 2023-11-06 19:00:00Полісся зрівняло 1:1. Битва титанів закінчилась нічиєю. Голи забили КУзик і КОзак. Далі у Кривбаса - ДК. А далі у Полісся - пряма дорога до чемпіонства, або місця в єврокубках. Jedem das seine.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676757 вiд 2023-11-06 18:16:31Криворізький президент - Кривбас чемпіон :-))
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676756 вiд 2023-11-06 18:05:52sk (здалеку) № 1676753 вiд 2023-11-06 17:26:23 Наші постили і немиті лютували, що робиться розборка та вживання компонентів із збитих кацапен дронів в українських дронах. ІМХО має сенс. Злетіло, пролетіло, впало, що ціле та не погоріле спрацює знову. Назад до відправника олє-олє.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676755 вiд 2023-11-06 18:01:03Пока оба вара - в пользу Кривбаса..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676754 вiд 2023-11-06 17:49:18бляцький кривбас таки закотив гол. НА ТРИБУНАХ СЕРГІЙ РЕБРОВ! САМ!
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676753 вiд 2023-11-06 17:26:23Voxa (м. Запоріжжя) № 1676737 мене не покидає «підозра» що наші супер-шахєди чи дрони - це крупновузлова зборка… як в хуйлостані. був шахєд, хуяк-хуяк - і воно вже гєрань… можливо захід через приватні контори поставляє «вузли» … хз. таких різких «стрибків» в технлогіях навряд-чи можна досягки з першого разу… повинні були бути варіанти на 50 км, 500… дрон що не зважаючи на реби та ппо противника долетить до москви… ще й фоточки з місця прильоту передасть… ------ Украинские инженеры показали свой вариант «Шахеда» с дальностью полета около 1000 километров. Это уже второй беспилотник-камикадзе большой дальности после «Бобра», разработанный с начала вторжения. Если говорить о военных целях, то важнейшими для них могут стать самолеты на дальних аэродромах и цеха по производству беспилотников и оружия. https://t.me/arrowsmap/2488
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676752 вiд 2023-11-06 16:42:14на стадион забыли сообщить, что был уже отбой и по житомермкой обл..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676751 вiд 2023-11-06 16:35:27№ 1676747угу. Ударило через 32 минуты после поступления приказа на построение..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676750 вiд 2023-11-06 16:34:18отбой тревоги в Киевской, Полтавской..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676749 вiд 2023-11-06 16:19:26Пепс, а шо це за рускоізичне бухе чи нанюхане педріло віщає? Це на нього дроче весь Житомир і околиці? Пздц, навіть суркіс вже намагається українською щось віщати, а уйобок-мєнт-обхссник нікак нєт. https://fb.watch/o6xUXJnbx1/
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676748 вiд 2023-11-06 16:00:00Enot [Останнi 20 месаг]№ 1676742 вiд 2023-11-06 14:50:41Ну той хай видадуть йому кілька пар місцевих шкарпеток, щоб не було босо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676747 вiд 2023-11-06 15:50:37Комбриг 128 бригади Лисюк запізнився на нагородження. Поки воїни його чекали, рф вдарила «Іскандером» Джерело: https://censor.net/ua/n3453864
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676746 вiд 2023-11-06 15:44:27Наша конституція що говорить за уряд під час війни?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676745 вiд 2023-11-06 15:43:24ІМХО замість їбать муму виборами, треба зробити як у Ізраїлі: військова коаліція усіх партій (об'єднаний уряд) - мо окрім опзж, як вони ще не прозріли - і пауза до кінця війни в усіх електоральних процесах. Хоча, як з По питань немає, де всіядна блядЮля захоче влізти питання ще ті.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676744 вiд 2023-11-06 15:29:34На третій хвилині об'явили повітряну тривогу
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676743 вiд 2023-11-06 15:20:51А зараз тривога по всій України - МІГ 31 взлетів. Цікаво чи футбол зупинили в Житомирі?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676742 вiд 2023-11-06 14:50:41 Чіжиоке Аніакбосо - надія житомирського футболу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676741 вiд 2023-11-06 14:42:07ви послухали відкритий лист з офісу ФК Полісся до поціновувачів українського футболу і любителів казочок про андердогів і попелюшок
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676740 вiд 2023-11-06 14:40:14Полесье-Кривбасс 6 ноября 15:00 ми виєбем кривбас - і візьмемось за вас (с) вовкИ
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676739 вiд 2023-11-06 14:01:40Обраний під час війни президент навряд буде легітимним, - Веніславський Джерело: https://censor.net/ua/n3453843
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676738 вiд 2023-11-06 13:28:33Слідчі та військові контррозвідники Служби безпеки зібрали докази злочинної діяльності ексзаступника міністра оборони України, який займав цю посаду із 2021 по 2023 роки. Він підозрюється у розтраті державних коштів на майже 1 млрд грн. За матеріалами справи, у 2022 році цей посадовець, вступивши у змову зі своїми підлеглими, здійснив закупівлю неякісної військової форми у приватної компанії на майже 1 млрд грн. Слідством встановлено, що військові ЗСУ не можуть використовувати вказану форму, оскільки вона непридатна для експлуатації в холодну пору року в умовах ведення інтенсивних бойових дій.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676737 вiд 2023-11-06 13:25:43украинский аналог «Шахеда» ну от, а ще здавалось зовсім недавно кумір молодьожі Тарас Чмут називав тих, хто питає чому не можно зробить наш аналог Шахеда - розумово обмеженими. Виявляється обемежені таки взяли зробили.
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676736 вiд 2023-11-06 13:06:08Вот это и есть План Б: << «Укроборонпром» заявляет о начале серийного производства украинского аналога «Шахедов» с дальностью полета до тысячи км. >> Это то оружие которое никто не может запретить ЗСУ использовать по территории кацапов. Теперь надо запустить в серию и свои высокоточные ракеты на 1000-2000 км, тогда все станет на правильные позиции. И даже если там будут использованы высоко-технологические западные комплектующие, эти ракеты будут считаться украинскими. Я уверен, что это возможно, и при разумном управлении, например, даже при Порошенко это уже было бы сделано, но потеряли 4 года.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676735 вiд 2023-11-06 12:10:28з приводу «втоми» налогоплатників це ж звичайний підхід починаючи від версальського миру і т. п… після другої світової всі «адекватні» підписались під принципами нерухомості кордонів й іншими «новими правилами» якщо до 1й чи 2ї світової кожна країна європи ледь не третину ввп витрачала на оборонку, то останні роки дехто навіть 1% не витрачав до колапсу ссср штати 5 чи 10 ярдів витрачали щорічно на «контроль» чи не робить ссср якусь хуйню з ядерною зброєю… от зараз світ повертається до часів холодної війни з гарячими конфліктами в різних куточках світу… платники податків в штатах можуть, звичайно «втомитись», і спокійно подивитись як «ті з ким потрібно наладити взаємодію» знищать україну, ізраїль, тайвань, *** далі можна продовжувати. а американські платники разом з політиками будуть в телевізорі дивитись серіали нетфлікс про котиків… хз, звичайно, як воно буде насправді якщо трамп прийде
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676734 вiд 2023-11-06 11:59:14Fursa Sergey @FursaSergey · 2h Цікаво, це одні і ті самі люди з одного боку кажуть про трагедію із 128 бригадою, обіцяючи розібратися із радянським урочистими шикуванням під час війни, і одночасно планують проведення виборів під час війни?
Dot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1676733 вiд 2023-11-06 11:49:41Enot № 1676721 А з якого дива американські податкоплатівці мають зміцнювати обороноздатність України. - в принципі, податкоплатникам можна довести одну достатньо очевидну зв'язку: 1) світ ще довго буде далеким від обнімашек всіх з усіма, тобто ще довго треба забезпечувати свої здатності в протистояннях 2) якщо назагал дешевше сприяти тому, щоб частина чийогось ресурсу в протистояннях була на стороні «добра» а НЕ ДОЛУЧИЛАСЬ до сторони «зла» - то це тупо вигідно. Невже блін не очевидно, що колонізовані так чи інакше - але в випадку конфліктів так чи інакше але таки збільшують імперський ресурс? конкретно: вони точно не хочуть прийняти до уваги наприклад той факт, що призвані в свій час есересером українці були задіяні в війнах есересер наприклад у В'єтнамі, в Сирії, в Афгані, …? І якщо зараз віддати частину українців під владу росімперії - вона їх після певного переламування та обробки (в якій росімперці треба визнати мають успішний досвід) зможе відповідним чином використовувати в тч в протистояннях з «західним світом» і надалі?