🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1857.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676772 вiд 2023-11-06 20:28:32

Vichny
№ 1676767

вони у нас все що можна пиздять.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676771 вiд 2023-11-06 20:12:24

вот какого хуя тащить в дом, где у тебя малолетний сын, боевую гранату?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676770 вiд 2023-11-06 20:11:28

блять.. какая-то дичь кругом..
Дома «неосторожно» подорвался гранатой (!) некто Чистяков. Помошник Залужного..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676769 вiд 2023-11-06 20:09:45

Enot
№ 1676764

ну так, буде Матриця.
але й там будуть каральні загони :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676768 вiд 2023-11-06 20:03:06

Vichny
№ 1676767 вiд 2023-11-06 19:58:26

З такою назвою ще в 1898 році корабель був, до речі більшовикам він так і не дістався.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676767 вiд 2023-11-06 19:58:26

Йобана кацапня, назву якусь нормальну дали. Чому Аскольд, а не Васілій Говнов?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676766 вiд 2023-11-06 19:56:00

Вже є фотки з Керчі
Пізда Аскольду

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676765 вiд 2023-11-06 19:51:07

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1676760 вiд 2023-11-06 19:16:04

Якась незв'язна хуйня, в принципі відеоряд мало чим відрізняється від зроблених людьми сучасних блокбастерів. На мій погляд, ШІ зараз здатний нафігачити щось схоже на 7-8 сезон «Гри престолів», а от перші 4 сезони думаю йому ще не під силу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676764 вiд 2023-11-06 19:50:19

Творці «Термінатора» були занадто оптимістичні)
Ніякого повстання машин проти людей не буде. Просто тому що в цьому немає необхідності. Люди і так залежать від машин і ШІ. А будуть ще більше залежати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676763 вiд 2023-11-06 19:49:54

Є чимало виробників телепродукту, які у своїй творчості вже досягли рівня ШІ - от їх він і має спустити до унітазу ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676762 вiд 2023-11-06 19:31:25

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1676760
----
Так недавній страйк сценаристів Голівуда і примкнувших до них акторів гадаєш через що відбувався? Правильно через АІ, що воно серіали за них пише, і грошей не просе.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676761 вiд 2023-11-06 19:30:11

Voxa
Це все було описано в Термінаторі.
Скоро побачимо як Skynet хуйне по кацапам

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676760 вiд 2023-11-06 19:16:04

«Опубликован трейлер фильма » The Outworld «, сделанного искусственным интеллектом.»

якшо весь фільм таки як цей ролік, то в недалекому майбутьньому 2/3 Голівуда піде відпочивать. Лишаться лише техніки-програмісти та відділ продаж.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676759 вiд 2023-11-06 19:05:49

Який чемпіонат, такі і титани.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676758 вiд 2023-11-06 19:00:00

Полісся зрівняло 1:1.
Битва титанів закінчилась нічиєю.
Голи забили КУзик і КОзак.

Далі у Кривбаса - ДК.
А далі у Полісся - пряма дорога до чемпіонства, або місця в єврокубках.
Jedem das seine.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676757 вiд 2023-11-06 18:16:31

Криворізький президент - Кривбас чемпіон :-))

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676756 вiд 2023-11-06 18:05:52

sk (здалеку)
№ 1676753 вiд 2023-11-06 17:26:23

Наші постили і немиті лютували, що робиться розборка та вживання компонентів із збитих кацапен дронів в українських дронах. ІМХО має сенс. Злетіло, пролетіло, впало, що ціле та не погоріле спрацює знову. Назад до відправника олє-олє.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676755 вiд 2023-11-06 18:01:03

Пока оба вара - в пользу Кривбаса..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676754 вiд 2023-11-06 17:49:18

бляцький кривбас таки закотив гол.

НА ТРИБУНАХ СЕРГІЙ РЕБРОВ! САМ!

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676753 вiд 2023-11-06 17:26:23

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1676737
мене не покидає «підозра» що наші супер-шахєди чи дрони - це крупновузлова зборка…
як в хуйлостані. був шахєд, хуяк-хуяк - і воно вже гєрань…
можливо захід через приватні контори поставляє «вузли» … хз. таких різких «стрибків» в технлогіях навряд-чи можна досягки з першого разу… повинні були бути варіанти на 50 км, 500… дрон що не зважаючи на реби та ппо противника долетить до москви… ще й фоточки з місця прильоту передасть…
------
Украинские инженеры показали свой вариант «Шахеда» с дальностью полета около 1000 километров. Это уже второй беспилотник-камикадзе большой дальности после «Бобра», разработанный с начала вторжения. Если говорить о военных целях, то важнейшими для них могут стать самолеты на дальних аэродромах и цеха по производству беспилотников и оружия.
https://t.me/arrowsmap/2488

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676752 вiд 2023-11-06 16:42:14

на стадион забыли сообщить, что был уже отбой и по житомермкой обл..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676751 вiд 2023-11-06 16:35:27

№ 1676747
угу. Ударило через 32 минуты после поступления приказа на построение..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676750 вiд 2023-11-06 16:34:18

отбой тревоги в Киевской, Полтавской..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676749 вiд 2023-11-06 16:19:26

Пепс, а шо це за рускоізичне бухе чи нанюхане педріло віщає?
Це на нього дроче весь Житомир і околиці?
Пздц, навіть суркіс вже намагається українською щось віщати, а уйобок-мєнт-обхссник нікак нєт.

https://fb.watch/o6xUXJnbx1/

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676748 вiд 2023-11-06 16:00:00

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1676742 вiд 2023-11-06 14:50:41

Ну той хай видадуть йому кілька пар місцевих шкарпеток, щоб не було босо.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676747 вiд 2023-11-06 15:50:37

Комбриг 128 бригади Лисюк запізнився на нагородження. Поки воїни його чекали, рф вдарила «Іскандером» Джерело: https://censor.net/ua/n3453864

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676746 вiд 2023-11-06 15:44:27

Наша конституція що говорить за уряд під час війни?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676745 вiд 2023-11-06 15:43:24

ІМХО замість їбать муму виборами, треба зробити як у Ізраїлі: військова коаліція усіх партій (об'єднаний уряд) - мо окрім опзж, як вони ще не прозріли - і пауза до кінця війни в усіх електоральних процесах. Хоча, як з По питань немає, де всіядна блядЮля захоче влізти питання ще ті.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676744 вiд 2023-11-06 15:29:34

На третій хвилині об'явили повітряну тривогу

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676743 вiд 2023-11-06 15:20:51

А зараз тривога по всій України - МІГ 31 взлетів. Цікаво чи футбол зупинили в Житомирі?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676742 вiд 2023-11-06 14:50:41

 
Чіжиоке Аніакбосо - надія житомирського футболу.  

 


PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676741 вiд 2023-11-06 14:42:07

ви послухали відкритий лист з офісу ФК Полісся до поціновувачів українського футболу і любителів казочок про андердогів і попелюшок

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676740 вiд 2023-11-06 14:40:14

Полесье-Кривбасс
6 ноября 15:00

ми виєбем кривбас -
і візьмемось за вас
(с) вовкИ

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676739 вiд 2023-11-06 14:01:40

Обраний під час війни президент навряд буде легітимним, - Веніславський

Джерело: https://censor.net/ua/n3453843

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676738 вiд 2023-11-06 13:28:33

Слідчі та військові контррозвідники Служби безпеки зібрали докази злочинної діяльності ексзаступника міністра оборони України, який займав цю посаду із 2021 по 2023 роки.
Він підозрюється у розтраті державних коштів на майже 1 млрд грн.

За матеріалами справи, у 2022 році цей посадовець, вступивши у змову зі своїми підлеглими, здійснив закупівлю неякісної військової форми у приватної компанії на майже 1 млрд грн.

Слідством встановлено, що військові ЗСУ не можуть використовувати вказану форму, оскільки вона непридатна для експлуатації в холодну пору року в умовах ведення інтенсивних бойових дій.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676737 вiд 2023-11-06 13:25:43

украинский аналог «Шахеда»
ну от, а ще здавалось зовсім недавно кумір молодьожі Тарас Чмут називав тих, хто питає чому не можно зробить наш аналог Шахеда - розумово обмеженими.
Виявляється обемежені таки взяли зробили.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676736 вiд 2023-11-06 13:06:08

Вот это и есть План Б:

<< «Укроборонпром» заявляет о начале серийного производства украинского аналога «Шахедов» с дальностью полета до тысячи км. >>

Это то оружие которое никто не может запретить ЗСУ использовать по территории кацапов.

Теперь надо запустить в серию и свои высокоточные ракеты на 1000-2000 км, тогда все станет на правильные позиции. И даже если там будут использованы высоко-технологические западные комплектующие, эти ракеты будут считаться украинскими. Я уверен, что это возможно, и при разумном управлении, например, даже при Порошенко это уже было бы сделано, но потеряли 4 года.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676735 вiд 2023-11-06 12:10:28

з приводу «втоми» налогоплатників
це ж звичайний підхід починаючи від версальського миру і т. п…
після другої світової всі «адекватні» підписались під принципами нерухомості кордонів й іншими «новими правилами»
якщо до 1й чи 2ї світової кожна країна європи ледь не третину ввп витрачала на оборонку, то останні роки дехто навіть 1% не витрачав
до колапсу ссср штати 5 чи 10 ярдів витрачали щорічно на «контроль» чи не робить ссср якусь хуйню з ядерною зброєю…
от зараз світ повертається до часів холодної війни з гарячими конфліктами в різних куточках світу…
платники податків в штатах можуть, звичайно «втомитись», і спокійно подивитись як «ті з ким потрібно наладити взаємодію» знищать україну, ізраїль, тайвань, *** далі можна продовжувати.
а американські платники разом з політиками будуть в телевізорі дивитись серіали нетфлікс про котиків…
хз, звичайно, як воно буде насправді якщо трамп прийде

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676734 вiд 2023-11-06 11:59:14

Fursa Sergey
@FursaSergey
·
2h
Цікаво, це одні і ті самі люди з одного боку кажуть про трагедію із 128 бригадою, обіцяючи розібратися із радянським урочистими шикуванням під час війни, і одночасно планують проведення виборів під час війни?

Dot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676733 вiд 2023-11-06 11:49:41

Enot № 1676721 А з якого дива американські податкоплатівці мають зміцнювати обороноздатність України.

- в принципі, податкоплатникам можна довести одну достатньо очевидну зв'язку:
1) світ ще довго буде далеким від обнімашек всіх з усіма, тобто ще довго треба забезпечувати свої здатності в протистояннях
2) якщо назагал дешевше сприяти тому, щоб частина чийогось ресурсу в протистояннях була на стороні «добра» а НЕ ДОЛУЧИЛАСЬ до сторони «зла» - то це тупо вигідно.

Невже блін не очевидно, що колонізовані так чи інакше - але в випадку конфліктів так чи інакше але таки збільшують імперський ресурс?
конкретно: вони точно не хочуть прийняти до уваги наприклад той факт, що призвані в свій час есересером українці були задіяні в війнах есересер наприклад у В'єтнамі, в Сирії, в Афгані, …? І якщо зараз віддати частину українців під владу росімперії - вона їх після певного переламування та обробки (в якій росімперці треба визнати мають успішний досвід) зможе відповідним чином використовувати в тч в протистояннях з «західним світом» і надалі?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.