🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1858.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676732 вiд 2023-11-06 11:20:13

Не можна сказати, що відносини по лінії «Захід - Фуйло» відновити неможливо - але це буде дуже складно, бо надто багато сказано і зроблено з обох боків. Мабуть доцільніше буде дочекатися, поки воно здохне - але хз, скільки на це знадобиться часу, і що тим часом може відбутися у світі.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676731 вiд 2023-11-06 11:19:54

У жовтні цього року українці придбали найбільшу кількість валюти за майже десять років. Чиста купівля валюти склала $739,4 млн. Більший попит спостерігали лише у лютому 2014 року – $782 млн.
-------
раніше «зайві» грн «переливались» в нерухомість і т. п… зараз «консервативний» підхід - бакси
тим більше послабили регулювання…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676730 вiд 2023-11-06 11:06:22

Enot
№ 1676727
так. «філософські» питання
вони пішли тому що сказали якщо місцева влада не хоче сама себе захищати - то немає сенсу їм допомагати
очікування від нас на початку були аналогічні. «партизани» будуть чинити спротив. влада - «втіче» …
сподіваюсь що штати задоволені тим що східний блок зараз є демократичним, в нато і т. п…
тому в стратегічній перспективі додати україну (і молодову «паровозом») - хороша ідея
а от покращити відношення з хуйлостаном… ну таке собі
нам важко оцінити що там і як. але в чому те покращення буде виражатись? хуйлостан не передасть ядерні технології ірану-пн кореї? перестане новічком травити по усьому світу «неугодних»? перестане лізти у сирію?
тут же ще в казахстані на днях було «тюрське» збіговисько. хз чого туди ердоган лізе, але то таке.
коротше тюрки заявляють що який нах «глобальний південь»? чому нас ніхто ні про що не питає? ми тут теж можемо кузькіну мать показать… і з ними дядька їх ердоган… цікаво, наскільки воно буде «довготриваючим» після того як ердоган «піде» …

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676729 вiд 2023-11-06 11:01:25

Ну американська зброя створена щоб вбивати кацапів і комуняк, і в Україні вона свою роль виконує. А в Афгані вона просто перетворилась на металобрухт. Просто деякі республиканці прикидуються дурниками, маніпулюють або на подсосі у кгб, або все разом

PEPSI(Мальта) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676728 вiд 2023-11-06 10:52:03

«У реалі не було свого караваєва»
_--_-------------
І не буде :-)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676727 вiд 2023-11-06 10:40:12

sk (здалеку)
№ 1676726 вiд 2023-11-06 10:27:07
Їх це напрягало, саме тому США пішли з Афганістану і тепер немає цієї проблеми. А Україна, як кажуть республіканці, це другий Афганістан. США мають звідси піти і покращити відносини з Росією.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676726 вiд 2023-11-06 10:27:07

Enot
№ 1676721 вiд 2023-11-06 09:56:30
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676719 вiд 2023-11-06 09:54:56
А з якого дива американські податкоплатівці мають зміцнювати обороноздатність України.
---------
а коли ті ж самі «податко-платівці» зміцнювали обороноздатність афгану, їх це не «напрягало»?
хтось би порівняв допомогу афгану і нам. по-моєму ми ще далеко позаду…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676725 вiд 2023-11-06 10:25:50

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1676721 вiд 2023-11-06 09:56:30

Не України, а загалом демократичного світу, частиною якого буде Україна.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676724 вiд 2023-11-06 10:19:02

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1676723 вiд 2023-11-06 10:05:05
Він не висловився, він написав статтю для західної аудиторії. Тому кількість втрат росіян має відповідати даним західних джерел, бажано найменшим, щоб до цього не докопалися.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676723 вiд 2023-11-06 10:05:05

2 olma
№ 1676704
Так Генштаб це не ОП, це безпосередні підлеглі і колеги Головнокомандувача.
А він їм весь час дозволяв туфту гнати і раптом надумав свої цифри оприлюднити.
Або висловився так, що можна зрозуміти у такому сенсі.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676722 вiд 2023-11-06 10:04:45

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676715

Те, що після України рашка прийде в Європу (якщо зможе матеріально), не розуміє тільки якийсь ідеаліст. Вже зараз вони збираються будувати бази в Лівії та в Судані. Бабла достатньо, бо так ефективно працюють санкції. Наглості достатньо, бо Захід реагує лише сміхуйочками і новими левелами занепокоєння. Корит і м'яса теж достатньо і активно будується нове, бо санкції ж. А ні, то кім допоможе і сі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676721 вiд 2023-11-06 09:56:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676719 вiд 2023-11-06 09:54:56
А з якого дива американські податкоплатівці мають зміцнювати обороноздатність України.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676720 вiд 2023-11-06 09:55:39

з коментов:

росія, настільки могуча держава, що змінила маршрут трамвая #7 в Одесі

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676719 вiд 2023-11-06 09:54:56

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1676718 вiд 2023-11-06 09:09:59

Не «давайте роками чи десятиліттями воювати», а «давайте разом зміцнювати нашу обороноздатність на наступні десятиліття» - з чим не зможе сперечатися навіть блядське трампидло ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676718 вiд 2023-11-06 09:09:59

Матеріальна аргументація - давайте робити бомби та ракети, давайте роками чи десятиліттями воювати, це дасть США робочі місця - протирічить моральним аргументам. Треба вибирати щось одне.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676717 вiд 2023-11-06 09:04:14

То просто кацапи перестали йому платити

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676716 вiд 2023-11-06 08:54:22

Тим часом, у Чехії старе падло Зьоман вже почало каятися:
-----------------------
«Моя найбільша невдача полягає в тому, що я тотально помилявся щодо Володимира Путіна, тому що тільки нерозумна людина могла зробити таку трагічну помилку, як вторгнення в Україну», – сказав Земан.

За його словами, вторгнення завдало збитків не лише Україні, а й Росії, причому колосальних. «Мало хто усвідомлює, але Путін є людиною, яка нашкодила власній країні», – зазначив колишній президент Чехії.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676715 вiд 2023-11-06 08:27:58

Feodorit [Останнi 20 месаг]
№ 1676707 вiд 2023-11-06 00:35:09

Мова не йде про те, щоб підмінити моральні аргументи матеріальними - це було б неправильно власне з моральної точки зору, до того ж у кацапів бабла і можливостей все одно більше. Але підкріпляти моральну аргументацію матеріальною - можна і слід.

А от безупинно талдичити «Допомагайте Україні, а то Фуйло завтра прийде до вас», при цьому не наводячи переконливих доказів - це стукати до тих дверей, які вже відчинені, або до тих, які не відчиняться ніколи. Метою тієї нашої пропаганди, яка спрямована назовні, має бути переконання тих, хто сумнівається.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676714 вiд 2023-11-06 07:40:44

Vichny
Яка твоя думка щодо нового міністра оборони? А то у мене чим далі, тим більше питань.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676713 вiд 2023-11-06 07:24:11

Попередній запис to olma :-)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676712 вiд 2023-11-06 06:42:33

ProstoVlizPobalakaty
№ 1676709 вiд 2023-11-06 00:42:47
Якби це було все так просто. З таким же успіхом можна назвати Хамас витвором Ізраїля.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676711 вiд 2023-11-06 04:12:16

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1676702

1. Зaлужний нe гoвoрить щo вiн нa дaний мoмeнт нaрaхувaв 150К, a взaгaльнoму, щo вiн думaв кoли кiлькiсть вбитих пeрeвaлить зa 150К тo цe будe зaвeликa втрaтa.

2. 300К цe бeзпoвoрoтнi втрaти, тoбтo вбитi + iнвaлiди…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676710 вiд 2023-11-06 04:08:40

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676703

Знижeння дoвiри якoї нiкoли нe булo?

Oт щo ти мoжeш скaзaти прoстим людям дeсь б Oклaхoмi? :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676709 вiд 2023-11-06 00:42:47

Сьогодні в Реалі не знайшлось свого Караваєва, щоб підловити македонського воротаря, а через тиждень цьому македонцю грати против Циганкова та Довбика. Подивився на календар Жирони, і хочеться лише поспівчувати хлопцям, бо за наступні 7 матчів вони 6 проведуть з командами, що зараз у першій дев'ятці, і тільки «Алавес» йде 14. Жирона геніально викосила всю нижню частину таблиці - 10 перемог в 10 матчах, але з тими, хто вище 10-го місця поки що тільки дві гри з двома Реалами, нічия та поразка.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676708 вiд 2023-11-06 00:41:10

Вся ООП - це витвір Кремля. і Ясір Арафат, і хуевер в Палестині. Може є якісь дічі типу ливанського Насрулли, наприклад, і то виняток з правил, що підтверджує правило.

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676707 вiд 2023-11-06 00:35:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1676672
…очевидно менше лякати, а натомість додати конструктиву (створення нових робочих місць завдяки ширшому виробництву зброї і тому подібна суто практична фуйня)

Ти якусь відверту фуйню пропонуєш «допомагайте нам продовжувати війну бо вам це просто вигідно економічно». Війна має не лякати, а приваблювати збагаченням? Ми не хочемо війну завершити, а хочемо дати вам стабільні робочі місця на роки? Може тоді порахувати яка їм «сута практична фуйня» вигідніша, розширення виробництва зброї чи зняття санкцій з росії?

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676706 вiд 2023-11-06 00:24:30

PEPSI (Merkury)
№ 1676698 вiд 2023-11-05 23:20:53

Аббас, кажеш?

«В 1982 году М. Аббас защитил кандидатскую[9] диссертацию в Институте востоковедения Академии наук СССР по теме «Секретная связь между нацизмом и сионизмом», основные идеи которой рядом источников трактуются как отрицание Холокоста[10][11]. Научным руководителем Аббаса, назначенным директором института Е. М. Примаковым, был специалист по истории Палестины В. И. Киселёв[9]. На основе диссертации Аббас написал монографию «Другое лицо: секретные связи между нацистами и руководством сионистского движения».»

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676705 вiд 2023-11-05 23:44:10

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1676702
зворотній звязок, це коли в туалетному бачку після зливу набралось води до краю і поплавок вимкнув подальше її набирання, або коли клапан не тримає щільно, а поплавок відповідно компенсує витік - гуманітаріям не конче вникати, в нашому випадку система буде стійкою, якщо задатчик (президент) буде отримувати і відповідно реагувати на сигнали про проблеми знизу, щоб їх усунути.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676704 вiд 2023-11-05 23:41:44

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1676702
----
Так тут все ніби ясно. ЗСУ вбило 150 тис. орків. А ОП Зе 300 тисяч.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676703 вiд 2023-11-05 23:29:48

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1676699 вiд 2023-11-05 23:21:32

Ніхто не говорить про 100%. Але бачимо постійне зниження довіри як до аргументів української влади, так і до аргументів адміністрації Байдена на користь України. І не лише кацапську пропаганду в цьому слід звинувачувати.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676702 вiд 2023-11-05 23:27:27

2 та ж не москал ь
№ 1676697
Дякую, забув уже.
Але з мене плану Б вистачить, що ти під зворотнім звʼзком розумієш, розтлумачуй сам.

По міркуванням Залужного. Найбільше мені псує враження вислів про понад 150к забитих московитів. Нащо людям таке видавати, коли ТВІЙ Генштаб офіційно малює 300к?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676701 вiд 2023-11-05 23:26:30

Пепс, ну фактично.

Всі європейські столиці в агнє, американські універи бушують.

А всі, ВСІ столиці арабських країн там глубоко похую. Як Гади співали - лад і спокій. Щебече соловейко, фіть, фіть, фіть, тьох тьох тьох.



Ну це ж ненормально.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676700 вiд 2023-11-05 23:23:52

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1676695

тoбi ж вжe скaзaли, плaн Б - зaмiнити всe нa прoхвeсioнaлiв-пaтрioтiв :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676699 вiд 2023-11-05 23:21:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1676696

ти пoмилкoвo ввaжaєш щo зa цим aргумeнтoм стoялo мiцнo 100%…

цe дaлeкo i дaлeкo нe тaк.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676698 вiд 2023-11-05 23:20:53

Арабский мир на сходке приговорил ХАМАС.
Все согласны, что ХАМАСу не место в современном арабском мире.
Террористы должны быть уничтожены.

Президент Палестины Аббас согласился участвовать в управлении сектором Газа, если получится свергнуть ХАМАС и понадобится его помощь.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676697 вiд 2023-11-05 23:19:39

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 167669
… Коли я ще вчив математику :), казали, що система у якій невідомих більше, ніж незалежних рівнянь має нескінчену кількість рішень…
==========
всі ми колись чогось по трошки вчились… я коли вчив ТАУ, (чи мене її вчили), крім критеріїв Найквіста і Гурвіца, добре запамятав один постулат - щоб система була стійка, вона має бути закрита - має мати крім задатчика і зворотній звязок, чого на разі і близько не видно у нас.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676696 вiд 2023-11-05 23:16:53

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг]
№ 1676686 вiд 2023-11-05 22:04:38

Це справді простий аргумент. Проблема в тому, що йому більше не вірять.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676695 вiд 2023-11-05 22:59:32

2 Voxa
№ 1676649
Та відсипте вже хтось йому трохи плану! Мучається/ ж людина.

Скажи, а про який план Б йдеться?
Якщо про воєнний, то до кого Головнокомандуючий по нього звертається? ОБСИЛФ той план вигадати має?
Якщо про політичний…
Москалі зараз навіть переговори про капітуляцію не пропонують. А всі інші варіанти просто відкинуть.

Виключно військовими зусиллями ми перемогти не можемо. Нема у нас сил окупувати московію по Урал. А от військова поразка для нас реальна.
Політично. Якщо в наслідок війни московія розвалиться чи впаде у хаос, це один набір активностей, якщо вціліє - інший, в чомусь може до протилежного. Ми зараз без мила намагаємось влізти в Евросоюз і НАТО. Можеш запропонувати інший варіант, якщо московія не впаде? А як нас не схочуть прийняти? Між іншим, на цей випадок наше керівництво і намагається розвести всіх, кого можна, на безпекові гарантії. Але вам план Бе подавай.

Коли я ще вчив математику :), казали, що система у якій невідомих більше, ніж незалежних рівнянь має нескінчену кількість рішень. Проте, вони можуть знаходитись на певному відрізку, площині, обʼємі і т. д.
От з планом Б десь така сама фігня. Тобто добре, коли напрямок зрозумілий, а всі вимагають точні жпс координати, план Бе.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676694 вiд 2023-11-05 22:38:30

та Р¶ РЅРµ москал СЊ (та ж не москаль)
----
Дякую. Голос, врода дівчини і виконання просто приголомшливе.
Що мені імпонує так це такий ключик культурний загально-український, яким Софія відкриває все надбання Українське незалежно чи це галицьке українське, надніпроянсько народне, чи Українська совєцька естрада. Просто дуже круто.

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1676693 вiд 2023-11-05 22:25:49




Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.